Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Νέα  »  Γενικά  »  Διάφορα


[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 21:34 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
ναι. όχι το υβριδικό, το άλλο. Την πρώτη φορά οι συνθήκες ήταν κακές, οπότε δεν πρόσεχα πως πάει και τι κάνει. Εξυπηρετούσα μια φίλη μου, που μόλις είχε χηρέψει και της πήγα το αυτοκίνητο στην γειτονιά της επειδή δεν ήταν σε θέση να οδηγήσει. Την δεύτερη φορά, ήταν το μικρό και με χαμηλό εξοπλισμό, νοικιάρικο εμπορικού αντιπροσώπου. Να είμαι ειλικρινής πάντα εντυπωσιάζομαι από τις φτωχές εκδόσεις όλων των αυτοκινήτων. Μ'άρεσε. Στην ακριβή του έκδοση δεν τρελάθηκα κιόλας. Δλδ δεν θα έδινα τόσα λεφτά για ακριβό 14άρι.

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Τελευταία επεξεργασία από Brujo και Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
zxpanos έγραψε:
nonos έγραψε:
Ανοιχτομυαλοι βεβαια..Οπως αγοραζα τα μισα μικρομεσαια της αγορας ετσι δε επαιρνα auris για κανενα λογο..

:agree



-1 ας μην ειμαστε τόσο κολλημένοι!

δεν θα αναφερθω στην εμφάνιση γιατι ειναι καθαρα υποκειμενεικο
θα αναφερθω όμως στα :
1) τα πλαστικά του που δεν ειναι χειρότερα απο ενα xsara ή ZX και ισως και c4... μην ξεχνάτε τις χαλασμένες alcantares και τα κουμπακια στα χειροφρενα που φευγει το χρώμιο και πολλα πολλα ακομα ελατώματα... αν τα ξεχάσατε καντε μια βόλτα απο τις παιδικες ασθενειες
2)δεν λεω τρίζει αλλα ποια citroen δεν τρίζουν? και αυτο που θα ακουσω απο μερικους "κολλημενους" οτι το δικό τους δεν κανει κιχ ειναι απλα ..............
3)το μοτερ του 1,33 με το 6ταχυτο ειναι απο τα καλυτερα και ποιο αξιοπιστα ατμοσφαιρικα μοτερ μικρομεσαιας κατηγορίας που κυκλοφορουν για να μη μιλησω για το θεμα οικονομία... ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΟ + οτι μετραει για 1,3

ούτε εγω θα το αγοραζα γιατι η Toyota το εχει πανακριβα και απλα θεωρω πως δεν αξίζει δεν σημαινει όμως οτι δεν ειναι ενα καλό και αξιοπιστο αυτοκίνητο! για τη μανα μου και τον πατέρα μου θα το συνιστουσα ανεπιφύλακτα αν ειχε καλυτερη τιμη!

ας μην ειμαστε κολλημενοι δεν ειναι μονο τα γαλλικα και τα ιταλικα καλα αυτοκίνητα...

Υ.Γ. ναι το έχω οδηγήσει!

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Σεβομαι απολυτα την αποψη σου Αρη εφοσαν το εχεις οδηγησει.. Η αληθεια ειναι οτι στις χαμηλες εκδοσεις καταλαβαινεις αν κατι σου παει γιατι δε παρασυρεσαι απο τα φρου και τα αρωματα των μεγαλυτερων..
Μετα απο κοντα 150km-200km με ενα auris 1.4 δε μπορω να εχω την ιδια αποψη.. ;)

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Τελευταία επεξεργασία από nonos και Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:29 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
δεν ξερω για το 1,4 το 1,3 με το εξαταχυτο παντως ειναι απιστευτο!

με yaris αθηνα - γιαννενα με 20 ευρω βενζίνη και 130 χλμ ανα ωρα όσο απιστευτο και να ακουγεται....

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
Ειλικρινά πιστεύω ότι δεν υπάρχουν κολλημένοι εδώ μέσα. Μπορεί μιλάμε λίγο πιο παθιασμένα μερικές φορές, αλλά το ότι στην πραγματική ζωή δεδομένης της ευκαιρίας, αυτοκίνητα που τα φτύνουμε εδώ μέσα θα τους δίναμε μια ευκαιρία, νομίζω είναι φανερό. Για γούστο και πείραγμα, είναι όλοι οι χαρακτηρισμοί "αυτοί εγκάθετοι, εγώ κολλημένος με το auris, κλπ κλπ"
Αποτύπωσες γραπτώς μια άποψη, που όλοι, άλλοι λιγότερο, άλλοι περισσότερο, έχουν κατά νου.

Με εξαίρεση βέβαια τους ΖΧpanos & nonos που είναι μεγάααααλοι εγκάθετοι :tongue :tongue Και όχι τίποτα άλλο, μου χαλάνε και τον Βασίλη που μέχρι να ανεβεί στην Θεσσαλονίκη ήταν μια χαρά παιδί και τώρα έβγαλε και όπλα. ;)

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:35 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
Brujo έγραψε:
Με εξαίρεση βέβαια τους ΖΧpanos & nonos που είναι μεγάααααλοι εγκάθετοι :tongue :tongue Και όχι τίποτα άλλο, μου χαλάνε και τον Βασίλη που μέχρι να ανεβεί στην Θεσσαλονίκη ήταν μια χαρά παιδί και τώρα έβγαλε και όπλα. ;)



:agree οτι δεν ειναι ΖΧ και Αλφα δεν ειναι αυτοκινητο.... ειπαμε οχι και ετσι....

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:49 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
ρε πεδακια ημαρτον,και τα datsun accident kai αηγεεια 30 ειναι αξιοπιστα και δεν κενε δεν σπανε δεν χαλανε και ναι βλεποντε πλεον,αλα δεν ειδα κανεναν να το περνει,η να μιλαει γιαυτο,και ναι για καποιους δεν κανουν τσικ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το θεμα ειναι γουστου,και μετα τα υπολιπα,για μενα ειναι αλο ενα ξενεροτο απορωσοπο χαζο σχεδιαστικα κινεζικο datsun που με καλο μαρκετινκ πουλαει τρελα,οπως και η υβριδικη τεχνολιγα τους.πραγματικα αν μπιτε σε datsun prius 4 χρονον και δητε πως εχει καταντισει θα απωρισετε πως αυτο το πραμα αγωραστικε τοσα ευρω με την ποληδιαφιμιζομενη αξιοπηστια,αντωνακη θες να μου πεις οτι εκαψες 15 λιτρα βενζινης απο εδω γιαννενα?ουτε με σφερες.τωρα για την οικονομια το ειπαμε οτι δεν παει δεν χαλαει και δεν καιει και μη μου πεις οτι και το paparis kai to auris πανε θα βγαλω μαλια!!!!!!!!

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 14:56 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Someone έγραψε:
zxpanos έγραψε:
nonos έγραψε:
Ανοιχτομυαλοι βεβαια..Οπως αγοραζα τα μισα μικρομεσαια της αγορας ετσι δε επαιρνα auris για κανενα λογο..

:agree



-1 ας μην ειμαστε τόσο κολλημένοι!
Εγω προσωπικα απλα λεω τι μετεδωσε ενα αμαξι που ειχα την ευκαιρια να το δοκιμασω οσο μπορω σε ολες σχεδον τις συνθηκες κινησης καμποσες μαλιστα φορες.

δεν θα αναφερθω στην εμφάνιση γιατι ειναι καθαρα υποκειμενεικο
θα αναφερθω όμως στα :
1) τα πλαστικά του που δεν ειναι χειρότερα απο ενα xsara ή ZX και ισως και c4... μην ξεχνάτε τις χαλασμένες alcantares και τα κουμπακια στα χειροφρενα που φευγει το χρώμιο και πολλα πολλα ακομα ελατώματα... αν τα ξεχάσατε καντε μια βόλτα απο τις παιδικες ασθενειες
Μη συγκρινουμε ενα αμαξι 10 και 20 χρονια πιο νεο με τα zx-xsara..νομιζω ειναι κατανοητο αυτο που λεω και σιγουρα το auris ειναι ανωτερο..Ιδια με ιδια να συγκρινουμε..της ιδιας εποχης. Σχεδιαστικα σε σχεση με τη c4 δε τιθεται θεμα οτι το c4 ειναι πιο ενδιαφερον ενω ακομα και απο αποψη συναρμογης το βρηκα τουλαχιστον στα ιδια.. παραστασεις εχω απο την 1.4 του geoc4madness και την τουρμπατη του Τιμου..Αν θες την αποψη μου τη c4 τη θεωρω ανωτερη μεσα απο καθε πλευρα εκτος της εργονομιας για τον μη μυημενο.. -1 για τη c4 Zστο οτι με τα χρονια φαινεται το περιγραμμα των αεροσακων.
2)δεν λεω τρίζει αλλα ποια citroen δεν τρίζουν? και αυτο που θα ακουσω απο μερικους "κολλημενους" οτι το δικό τους δεν κανει κιχ ειναι απλα ..............
auris εχω 3 στο περιβαλλον μου και οσονουπω το δευτερο του κολλητου..Και στα 3 τριζει σα διαολος η κονσολα η υπερυψωμενη και γρατζουνιεται πανευκολα το κατω μερος του ταμπλω..το ενα, αυτο που οδηγησα καμποσες φορες ετριζε και απο τη κολωνα του οδηγου με 15000km.Χειροτερο ντουλαπακι συνοδηγου απο ποιοτητα ,φινιρισμα πλαστικων και στηριξη δεν εχω δει σε καινουργιο αμαξι..Και τα citroen τριζουν αλλα σε οσα c4 μπηκα δε τα διαπιστωσα τα παραπανω τραγελαφικα και κοστιζουν και αρκετα λιγοτερο σε καθε εκδοση..
3)το μοτερ του 1,33 με το 6ταχυτο ειναι απο τα καλυτερα και ποιο αξιοπιστα ατμοσφαιρικα μοτερ μικρομεσαιας κατηγορίας που κυκλοφορουν για να μη μιλησω για το θεμα οικονομία... ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΟ + οτι μετραει για 1,3
Για το 1.33 δεν εχω αποψη το 1.4 ειναι και στα χαρτια σχεδον ιδιο με το 90αρι της c4..σιγουρα εχει καλυτερο κιβωτιο το auris..
ούτε εγω θα το αγοραζα γιατι η Toyota το εχει πανακριβα και απλα θεωρω πως δεν αξίζει δεν σημαινει όμως οτι δεν ειναι ενα καλό και αξιοπιστο αυτοκίνητο! για τη μανα μου και τον πατέρα μου θα το συνιστουσα ανεπιφύλακτα αν ειχε καλυτερη τιμη!
Με αυτη τη λογικη λοιπον παρε ενα ceed, ενα ι30 ενα leon που ειναι φτηνο γι αυτο που ειναι και καλυτερο σε κρισιμους τομεις, να κανεις τη δουλεια σου φτηνοτερα και σιγουρα αξιοπιστα με τους κορεατες οπως λες,με παρομοιας φιλοσοφιας αυτοκινητο..Γιατι σε αυτα τα λεφτα για εμενα η toyota προσφερει ενα αμαξι ακριβο με ασαφες μπροστινο συστημα, πολυ μετρια ποιοτητα καμπινας, οχι τιποτα σπουδαιο σε επιδοσεις και με αισθητικη η οποια ειναι κατι παραπανω απο ασχημη για εμενα.
ας μην ειμαστε κολλημενοι δεν ειναι μονο τα γαλλικα και τα ιταλικα καλα αυτοκίνητα...
+1 Αυτο λεω κι εγω οταν οι κορεατες προσφερουν παρομοιας φιλοσοφιας αυτοκινητο πιο φτηνα..οταν η seat εχεi το leon με τον 1.2 tsi ,οταν και το bravo ειναι φτηνο γι αυτ οπου ειναι ,οταν η c4 ειναι τζαμπα πλεον με 120 αλογα στα 1.6 ποιος ο λογος ναπαρεις το auris??
Υ.Γ. ναι το έχω οδηγήσει!


Someone έγραψε:
Brujo έγραψε:
Με εξαίρεση βέβαια τους ΖΧpanos & nonos που είναι μεγάααααλοι εγκάθετοι :tongue :tongue Και όχι τίποτα άλλο, μου χαλάνε και τον Βασίλη που μέχρι να ανεβεί στην Θεσσαλονίκη ήταν μια χαρά παιδί και τώρα έβγαλε και όπλα. ;)



:agree οτι δεν ειναι ΖΧ και Αλφα δεν ειναι αυτοκινητο.... ειπαμε οχι και ετσι....

Αυτο να με συγχωρειτε και οι 2 σας αλλα ειναι δικο σας συμπερασμα.. ;)


Και εννοειται οτι κανουμε κουβεντουλα στα πλαισια του φιλικου.. Δε ειμαι πισω απο την οθονη κοπανωντας το πληκτρολογιο.. :lol

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:10 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
zxpanos έγραψε:
ρε πεδακια ημαρτον,και τα datsun accident kai αηγεεια 30 ειναι αξιοπιστα και δεν κενε δεν σπανε δεν χαλανε και ναι βλεποντε πλεον,αλα δεν ειδα κανεναν να το περνει,η να μιλαει γιαυτο,και ναι για καποιους δεν κανουν τσικ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το θεμα ειναι γουστου,και μετα τα υπολιπα,για μενα ειναι αλο ενα ξενεροτο απορωσοπο χαζο σχεδιαστικα κινεζικο datsun που με καλο μαρκετινκ πουλαει τρελα,οπως και η υβριδικη τεχνολιγα τους.πραγματικα αν μπιτε σε datsun prius 4 χρονον και δητε πως εχει καταντισει θα απωρισετε πως αυτο το πραμα αγωραστικε τοσα ευρω με την ποληδιαφιμιζομενη αξιοπηστια,αντωνακη θες να μου πεις οτι εκαψες 15 λιτρα βενζινης απο εδω γιαννενα?ουτε με σφερες.τωρα για την οικονομια το ειπαμε οτι δεν παει δεν χαλαει και δεν καιει και μη μου πεις οτι και το paparis kai to auris πανε θα βγαλω μαλια!!!!!!!!


εσύ εισαι κόλλημενος δεν σου μιλαω... ψάξε να βρεις αυτο που ειπαμε το πρωι.... :tongue

Χρήστο και εγώ ειπα οτι δεν θα το επαιρνα κυρίως λόγω τιμης ... εκει που θελω να δώσω εμφαση ειναι οτι μιλάτε μόνο για Citroen και Αλφα λες και ολα τα αλλα ειναι κουτια σκουπιδια και εγω δεν ξερω τι αλλο.... αυτο κατα τη γνώμη μου ειναι λάθος! δηλ αν σας ελεγα οτι μου αρέσει πολύ το passat CC 1.8 tsi τι θα μου λεγατε??? και μην ακουσω χαζομαρες για το μοτερ.... τα χαμηλου κυβισμου tsi ειναι οι φριτέζες το 1,8 εχει αποδειχτει πολυ καλο. υπάρχουν καλα και τιμια αυτοκινητα και το καθενα εχει τα + και τα - του ΚΑΝΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!

Υ.Γ.1 ο ξαδερφος μου εχει το Α4 1,8 TSI το αυτοκινητο ειναι απο αλλο πλανήτη οτι και να λετε σε όλα το μονο μειον η τιμή του

Υ.Γ.2
nonos έγραψε:
Και εννοειται οτι κανουμε κουβεντουλα στα πλαισια του φιλικου.. Δε ειμαι πισω απο την οθονη κοπανωντας το πληκτρολογιο.. :lol


εννοειται... και εγω ειμαι στη δουλεια δεν μπορω να κοπανηθω και πολυ :mrgreen

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:16 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Βρε Αντωνη μου γραψου και στους 4τροχους που ειναι γενικου ενδιαφροντος φορουμ και θα αλλαξεις αποψη για εμενα..Θα δεις τι προτεινω και πως απανταω και εκει.. ;)
Μολις προχθες κατα συμπτωση προτεινα σε εναν να παρει το passat cc.. :lol Παντα πρεπει να προσαρμοζεεσαι στις αναγκες ακι τη τζεπη του αλλου..Κολλημενος θα ημουνα αν προτεινα μονο citroen παντα και παντου..

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Τελευταία επεξεργασία από nonos και Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
μιλάτε μόνο για Citroen και Αλφα λες και ολα τα αλλα ειναι κουτια σκουπιδια και εγω δεν ξερω τι αλλο....
καλα βρε δεν ντρεπεσε?αυτα σε μαθενα τοσα χρονια?φτουσου τετιμποη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
zxpanos έγραψε:
μιλάτε μόνο για Citroen και Αλφα λες και ολα τα αλλα ειναι κουτια σκουπιδια και εγω δεν ξερω τι αλλο....
καλα βρε δεν ντρεπεσε?αυτα σε μαθενα τοσα χρονια?φτουσου τετιμποη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



τι να σου πω... εγω πριν παρω το Xsara Vagitis ήμουν... Seat ibiza top gun ηθελα :tongue ! μαλλον εχει μείνει λιγο απο τοτε ακομα μεσα μου...

δεν πιστευω το βράδυ που θα με δεις να μου εφαρμοσεις το Νομο 4000 ??? :lol

nonos έγραψε:
Βρε Αντωνη μου γραψου και στους 4τροχους που ειναι γενικου ενδιαφροντος φορουμ και θα αλλαξεις αποψη για εμενα..Θα δεις τι προτεινω και πως απανταω και εκει.. ;)
Μολις προχθες κατα συμπτωση προτεινα σε εναν να παρει το passat cc.. :lol Παντα πρεπει να προσαρμοζεεσαι στις αναγκες ακι τη τζεπη του αλλου..Κολλημενος θα ημουνα αν προτεινα μονο citroen παντα και παντου..


Χρηστάρα με την ιδια λογικη εδω που δεν ειμαστε γενικου ενδιαφεροντος δεν θα επρεπε να μιλαμε για τις Αλφα! ;) όμως αυτο που εκλαμβανω εγω εδω μεσα τον τελευταιο καιρο ειναι αυτο που εγραψα παραπανω... :wrc -> μονο Citroen & Alfa όλα τα υπολοιπα για πεταμα....

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:27 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
εγω που το κανω και ολοι περνουν ειμε κολημενος?σε καποιον θα εφαρμοσω αλον νομο..........

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:28 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Βρε θα αλλαξω εγω αμαξι και θα τρεχετε να κρυφτειτε.. :lol
Αντωνη δεν επιασες το νοημα του ποστ.. ;)

Μιας που λες με την alfa..
Καμια φορα μιλαω για την alfa γιατι μιλανε γι αυτην ανθρωποι που δεν εχουν ακουμπησει το τιμονι μίας και γραφουν οτι ακουν και ολοι ξερουν ποσο παρεξηγημενη μαρκα ειναι οπως αλλωστε και citroen..

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Τελευταία επεξεργασία από nonos και Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υποψηφιότητες Car Of The Year 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Νοέμ 2010, 15:29 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
ρε εσενα στο εχω ταξει αν παρεις καμια λαλακια αλαξε πλανητη.....

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 8 [ 113 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο



Συναφή θέματα

Καθυστερεί η απόφαση για το πρόγραμμα του 2011
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
ΖήσηςXsara's IDEAL NERGETIC 2011
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Ποδηλάτων
Συγγραφέας: ΖήσηςXsara
Απαντήσεις: 2
κοπή πιτας 2011-Θεσσαλονίκη
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: ΛΙΤΣΑ-ΣΕΡΡΕΣ
Απαντήσεις: 142
Φωτογραφία Καλοκαιρινών Διακοπών 2011
Δ. Συζήτηση: Διαγωνισμοί - Δημοσκοπήσεις
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 51
Ελληνικό Αυτοκίνητο της Χρονιάς 2011
Δ. Συζήτηση: Διάφορα
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 51
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ