Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 00:45 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ALARM SYSTEM
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 31 Δεκ 2016, 23:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 31 Δεκ 2016, 22:31
Δημοσιεύσεις: 17
Καλησπέρα και χρόνια πολλά -καλή χρονιά.Από προχθές είμαι κάτοχος ενός καινούριου CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp και θα 'ηθελα να θέσω κάποια ερωτήματα.
α)Κατά την παραλαβή του αυτοκινήτου ο πωλητής της αντιπροσωπείας μου παρέδωσε ένα πτυσόμενο κλειδί που έχει ασύρματη επικοινωνία με το κεντρικό κλείδωμα του αυτοκίνητου καθώς και ένα κλειδί απλό που μάλλον είναι και imobilaizer.το ερώτημε μου είναι αν έπρεπε να μου παραδώσουν και δεύτερο κλειδί με τηλεχειρισμό (όπως στο προηγούμενο μου αυτοκίνητο μάρκας nissan almera).η αντιπροσωπεία μου απάντησε αρνητικά!!
β)Στα έντυπα που μου παραδόθηκαν (οδηγίες κ.τ.λ.) δεν αναφέρεται πουθενά το πρόγραμμα συντήρησης του αυτοκινήτου(τα διαστήματα service καθώς και τα αναλώσιμα που απαιτούνται κάθε φορά αναλόγως τα χιλιόμετρα που έχουν διανυθεί.)
γ)ανακάλυψα ότι το εμπρός προβολάκι δεν ανάβει τι κάνω?
και δ) μου προτείναν να μου εγκαταστήσουν έναν απλό συναγερμό και δεν δέχθηκα για να τοποθετήσω έναν καλύτερο after market αλλά δεν γνωρίζω ποιο σύστημα συναγερμού είναι καλό και προπάντως συμβατό με το συγκεκριμενο μοντέλο.Αν καποιος γνωρίζει κάτι από τα παραπάνω ας βοηθήσει παρακαλώ.


Τελευταία επεξεργασία από chsevdas και Πέμ 05 Ιαν 2017, 00:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε chsevdas για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 31 Δεκ 2016, 23:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 31 Δεκ 2016, 22:31
Δημοσιεύσεις: 17
Σύντομα θα ανεβάσω φωτο με το αυτοκίνητο


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε chsevdas για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 31 Δεκ 2016, 23:19 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
1) Οχι, δεν ειναι σιγουρο αν θα παρεις 2 πτυσσομενα ή 1 κ 1,
2) Γραφει λογικα στο βιβλιο σερβις. Αν δεν αναφερεται στο μοτερ σου, κοιτας το "αλλοι κινητηρες",
3) Αλλαζεις λαμπα εκτος αν εχει ζημια κατι αλλο. Η λαμπα δεν καλυπτεται με εγγυηση απο την παραλαβη κ επειτα,
4) βαζεις οποιον νομιζεις αρκει να ειναι canbus.

Καλη χρονια κ καλα χιλιομετρα.

Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Το/Τα ακόλουθα 2 μέλη ευχαρίστησαν Πράκτορας για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης, chsevdas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 31 Δεκ 2016, 23:31 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Μήπως όμως η λάμπα είναι στα cornering lights και άναψε μια κατά το στριψιμο; Αλλιώς δεν έπρεπε να βγάζει και σφάλμα κατά το αναμμα των προβολέων;

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα 2 μέλη ευχαρίστησαν Lohias^ για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης, chsevdas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 06:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2016, 12:37
Δημοσιεύσεις: 235
1) Επειδή είναι τσιγκούνηδες, δίνουν ένα κανονικό κ ένα απλό. Παλιότερα ίσως έδιναν 2 κανονικά.
2) Ναι δεν γράφει τίποτα πουθενά, πήγαινε κ πες τους να σου εκτυπώσουν το "πλάνο περιοδικής συντήρησης".


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε salvatore για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 08:32 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Kαλως ηρθες φιλε στην παρεα μας και καλοριζικη η γαλλιδα σου. Οντως εχει αλλαξει το βιβλιαρακι των service τα τελευταια χρονια και ειναι απλως περιληπτικο. Salvatore το πλανο περιοδικης συντηρησης το βρισκουμε καπου η μονο τα επισημα συνεργεια το εχουν? Θα βολευε ολους μας να το εχουμε.
Για το κλειδι οπως λες μαλλον ετσι ειναι πλεον η πολιτικη της εταιρειας για το συγκεκριμενο μοντελο. Αν θες μας λες σε ποια περιοχη εισαι και απο που το πηρες, ετσι για στατιστικους λογους. Θα την ευχαριστηθεις τη γαλλιδα σου! Ειναι ανετο, ταξιδιαρικο οικονομικο και αξιοπιστο αυτοκινητο. Καλη Χρονια!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Το/Τα ακόλουθα 2 μέλη ευχαρίστησαν ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης, chsevdas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 10:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 31 Δεκ 2016, 22:31
Δημοσιεύσεις: 17
Ευχαριστώ πολύ για την 'αμεση ανταπόκριση σας .Το C4 το αγόρασα από ανατολική Θεσσαλονίκη ,συγκεκριμένα από την AVC Αντονέλης.
Τι σημαίνει ο συναγερμός να είναι CANBUS?


κΑΛΉ ΧΡΟΝΙΆ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε chsevdas για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 11:49 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Oλα τα συγχρονα αυτοκινητα και της PSA εδω και καποια χρονια εχουν αντι για χιλιομετρα καλωδιωσεων νεο τυπο καλωδιων σαν αυτα που συνανταμε στους υπολογιστες. Το CANBUS ειναι βασικα ενας διαυλος επικοινωνιων που επιτρεπει στα υποσυστηματα του αυτοκινητου να επικοινωνουν με τον κεντρικο υπολογιστη με λιγοτερα και πιο "εξυπνα" καλωδια. Κατα την επιλογη του συναγερμου πρεπει να σιγουρευομαστε οτι η μοναδα του συναγερμου ειναι συμβατη με τετοια συστηματα για να αποφευγονται δυσλειτουργιες και βραχυκυκλωματα.

Για περισσοτερη επιμορφωση δες εδω : https://en.wikipedia.org/wiki/CAN_bus

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Το/Τα ακόλουθα 2 μέλη ευχαρίστησαν ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης, chsevdas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 11:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ 2016, 10:34
Δημοσιεύσεις: 360
Καταρχήν φιλαράκι καλορίζικι και καλοτάξιδι η γαλλιδούλα σου.Για την λάμπα δεν ξέρω να σου πω μου φαίνεται περίεγο να έχει καεί.Θα έβγαζε στην οθόνη για σφάλμα.Στο δικό μου (έκδοση feel) μου δώσανε ένα αναδυπλούμενο και ένα κανονικό.Στην επόμενη έκδοση δηλ. στην shine δίνουνε 2 αναδιπλούμενα. Επίσης στο βιβλιαράκι του σέρβις γράφουν αναλυτικά ποιες εργασίες θα γίνουν, και μου έδωσαν ένα έξτρα φυλλάδιο που γράφει στα πόσα χλμ θα γίνει το πρώτο σέρβις όπως και τα υπόλοιπα.Και για συναγερμό μου έβαλαν της meta.Το αυτοκίνητο το πήρα από την Ωμέγα στον Κηφισσό.Ελπίζω να σε βοήθησα. Καλή χρονιά


Το/Τα ακόλουθα 2 μέλη ευχαρίστησαν chris για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης, chsevdas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 17:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Φιλε με γεια το νεο σου αποκτημα, καλοταξιδο με πολλα και απροβληματιστα χιλιομετρα !!! Καθως εχω το ιδιο αυτοκινητο θα σου ελεγα να αρχισεις να διαβαζεις το Manual. Θα σου λυσει πολλες αποριες και ταυτοχρονα θα σου πει πραγματα που δεν ξερεις για το αυτοκινητο.
Τη λειτουργια Cornering θα πρεπει ενδεχομενως να την ενεργοποιησεις απο την οθονη μεσα. Λιγο δυσκολο να εχει καμμενη λαμπα, αν και ετσι δεν αναβει τοτε κατι συμβαινει και θα πρεπει να το γυρισεις πισω να το ελεγξουν.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε johnis για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 18:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2016, 12:37
Δημοσιεύσεις: 235
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Salvatore το πλανο περιοδικης συντηρησης το βρισκουμε καπου η μονο τα επισημα συνεργεια το εχουν? Θα βολευε ολους μας να το εχουμε.
!

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάπου (πχ citroen.service διοτι δεν εχω λογαριασμό). Είχα πάει σε επίσημο για αλλαγή λαδιών και μου το εκτύπωσαν εκεί μιας κ δεν το είχα. Χρειαζόντουσαν τον αριθμό πλαισίου. Ένα Α4 είναι, το περίμενα πιο αναλυτικό.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε salvatore για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν 2017, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Το έχω ανεβάσει (τουλάχιστο για το μοντέλο το δικό μου) στην γενική συζήτηση c4 diesel μετά το καλοκαίρι αν θυμάμαι καλά.

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε vpafi για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιαν 2017, 08:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Kαλώς ήλθες στην παρέα μας και καλοτάξιδη η c4

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε nik0laus για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 05 Ιαν 2017, 00:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 31 Δεκ 2016, 22:31
Δημοσιεύσεις: 17
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ!!! ΟΙ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΙ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΥΡΕΩΣ CANBUS ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ πτυσόμενο κλειδί που έχει ασύρματη επικοινωνία με το κεντρικό κλείδωμα του αυτοκίνητου αλλά η σύζυγος που θα εχει το απλό κλειδι δεν θα μπορεί να τον αφοπλίσει αφου δεν θα ΄χει στην κατοχή της τηλεχειριστήριο( οι συναγερμοί πλέον οπλίζουν και αφοπλίζουν με τα ασυρματα κλειδια).Έχει κάποιος νέος κάτοχος το ίδιο πρόβλημα και αν ναι πως το έχει αντιμετοπίσει?Έχω πάει σε 3 καλούς μ΄στορες στην θΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ όπου διαμένω και ο καθένας μου ΄λέει τα δικά του πειράματα.Η αντιπροσωπείες μου λένε απλά πως αν μου βάλουν συναγερμό μόνο το κλειδι με τον τηλεχειρισμό θα οπλίζει και θα αφοπλίζει τον συναγερμό.Τι θα γίνει όμως αν π.χ. χαθεί το κλειδί με τα μπουτόν ή αν έχω εγώ μαζι μου το συγκεκριμένο κλειδι και χρειαστεί το αυτοκίνητο η σύζυγος που θα έχει το απλό κλειδι στην κατοχή της ? Δεν βρλισκω άκρη...Βοήθεια.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε chsevdas για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN C4 1.6 BlueHDI 100hp-ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ALARM SYSTEM
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 05 Ιαν 2017, 00:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 31 Δεκ 2016, 22:31
Δημοσιεύσεις: 17
ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΟΛΆΚΙ ΟΜΙΧΛΗΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΥΘΗΚΕ ΑΛΛΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑ


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε chsevdas για την δημοσίευση του/της: Επισκέπτης
Κορυφή 
 
 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 35 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen C3 Picasso με σύστημα micro-hybrid από το 2010
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: FOTINI
Απαντήσεις: 2
ζητω τασια για xsara 2 2003.....
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: xantiamanolis
Απαντήσεις: 2
Citroen Press Kits
Δ. Συζήτηση: Citroen Press-kit's
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
lexia3 citroen c4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: misigun
Απαντήσεις: 18
citroen BX 4TC
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: Someone
Απαντήσεις: 39
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια