Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 16 Απρ 2024, 13:29 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 18:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Μετά την αλλαγή του C4 coupe 1.4 του 2007 με το Renault Megane 1.2 TCe 100hp, ώρα για μια μικρή παρουσίαση με την αναπόφευκτη σύγκριση των 2.
Οι χώροι του Megane, παρά το ότι οι διαφορές στις διαστάσεις είναι μόνο 4cm στο φάρδος και 9,9cm στο μήκος, υπερτερούν κατά πολύ του C4. Ίσως είναι άδικη η σύγκριση των 2 μιας και μεσολαβούν 12 χρόνια από την παρουσίαση του ενός από του άλλου, αλλά θεωρώ ότι αυτό δείχνει το πώς εξελίχθηκε η κατασκευή των αυτοκινήτων με την χρήση των διάφορων πλατφόρμων. Πίσω κάθομαι πιο άνετα στο Meganε παρά από ότι στο C4.
Χώρος αποσκευών, από 320 λίτρα του C4 στα 384 του Megane. Στο C4 είναι πιο εύκολο να το φορτώσεις, μιας και δεν είναι τόσο ψηλά ο προφυλακτήρας από το δάπεδο του παγκάζ όπως στο Megane. Ως και ψυγείο κατάφερα να χωρέσω μέσα στο C4. Στο Megane επίσης θα ήθελα κάποιο συρτάρι ή περισσότερες θήκες και στηρίγματα. Είναι απλά ένας χώρος αποσκευών που του λείπει ο σχεδιασμός των λοιπών συγχρόνων του αυτοκινήτων της κατηγορίας.
Το C4 έχει μεγαλύτερες γυάλινες επιφάνειες με αποτέλεσμα να είναι πιο φωτεινό το εσωτερικό, στο Megane νιώθεις πιο απομονωμένος από ότι γίνεται γύρω. Μικρότερο παρ πριζ, μικρότερα τζάμια πολύ καλύτερη ηχομόνωση σου στερούν την αίσθηση της ταχύτητας. Παρά τα 74500 χλμ που έχει απουσιάζουν οι θόρυβοι (Νίκο για εσένα τα γράφω) και ειδικά τα κοπανήματα του ημιάκαμπτου. Που και που δίνει την αίσθηση ότι πλέει χωρίς να κουράζει ή να τρομάζει.
Στον κινητήρα τώρα…. Για εμένα ήταν αποκάλυψη η διαθέσιμη ροπή από τις 1500σαλ. Οι διαφορές στα νούμερα μικρές, (133Nm στις 3250 το C4 με 90 άλογα, 175Nm στις 1500σαλ με 100 άλογα το megane) αλλά ο τρόπος που φορτώνει και κρατάει την δύναμη ο TCe με ξάφνιασε ευχάριστα. Στην Αττική οδό στις ανηφόρες από Αγ. Παρασκευή προς Κατεχάκη με 6η σχέση στο κιβώτιο, 2000σ.α.λ. και 120 στο κοντέρ, απλά αφήνω και δίνω γκάζι. Καμία ανάγκη κατεβάσματος και ας ήταν στο ECO ο κινητήρας. Ανεβαίνοντας Υμηττό, απλά το ξαναέβαλα στο ECO να μην φύγω πουθενά, και πάλι ανέβαινα άνετα και γρήγορα.
Τιμόνι – οδηγική συμπεριφορά. Εκεί αδικείται το Megane από τα Kenda Radial Komet Deep China Made Best τράγος που φοράει. Τραγικό λάστιχο, το φθινόπωρο θα τα αλλάξω σίγουρα, είμαι στο δίλλημα να τα αλλάξω από τώρα αλλά υπάρχει η στενότητα της απρογραμμάτιστης αλλαγής αυτοκινήτου. Το τιμόνι έχει πολύ υποβοήθηση για το γούστο μου, θα το ήθελα πιο σκληρό παρόλο που είναι γρήγορο. Του C4 πληροφορεί για τα πάντα χωρίς να κουράζει, σε αυτό νιώθω αποκομμένος από την άσφαλτο. Δίστασα να το πιέσω όμως το Megane ένεκα των τραγικών ελαστικών. Σε μια στροφή έκανε μια απρόσμενη ολίσθηση που την μάζεψαν τα ηλεκτρονικά βέβαια, αλλά μου έκοψε κάθε διάθεση για περεταίρω πειραματισμούς.
Στην τελική είμαι πολύ ικανοποιημένος από την αγορά, μένει να φανεί η αντοχή στον χρόνο καθώς και η αξιοπιστία του κινητήρα.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 18:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
Καλορίζικο, και να το χαρείτε οικογενειακώς με όμορφες διαδρομές και εμπειρίες!

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε billys για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 20:38 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Να το χαρείτε Βασίλη. Δεν εχω οδηγήσει κανένα Renault αλλά πάντα μου εδιναν την αισθηση οτι ειναι πιο στιβαρές και πιο ποιοτικές κατασκευές απο τα PSA, τουλάχιστον προ 5ετίας γιατι και τα συγχρονα PSA εχουν κάνει άλματα. Είχα διαβάσει οτι το εργοστάσιο της Ρενώ το ειχαν αναλάβει οι Γερμανοι στο Β' Παγκόσμιο πόλεμο και το λειτουργούσαν. Ετσι μπορει να εχει μείνει μια γερμανική κατασκευαστική νοοτροπία στη Ρενω. Μου άρεσαν και μου αρεσουν ακομα στη Ρενώ οι πλούσιες εκδοσεις τους με πολύ γουστο στα σαλονια, στα χρωματα και στις επενδυσεις, οπως και τα μοντέρνα αλλά συγκρατημένα σχέδια ζαντών σε σχεση με τις υπερβολές που βλέπουμε προσφατα σε ζαντες της Citroen.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 21:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Κοίτα, εγώ έχω το c4 στο μυαλό μου, δεν γνωρίζω από τα πιο σύγχρονα PSA. Σε εργονομία και ποιότητα κατασκευής η Ρένα είναι έτη μπροστά από το c4. Συγκρίνω ανόμοια πράγματα εδώ. Οι πόρτες, τα κουμπιά τα χειριστήρια και ότι πιάνεις πολύ καλύτερη αίσθηση. Ειδικά τα κουμπιά των παραθύρων και του καθρέπτη καμία σχέση (στο c4 μέσα σε 1 εβδομάδα είχαν πέσει μέσα στην πόρτα και στην αντιπροσωπεία τα λιώσανε με κολλητήρι για να μείνουν στην θέση τους και αυτό άντεξε για μερικά χρόνια μέχρι που τα έδεσα με δεματικό). Τα πλαστικά του παγκαζ απλά στο citroen έσπαγαν μόνα τους, σε αυτό, ακόμη και αν σου βρεθεί κανένας ταρζάν να σου κλείσει το παγκαζ τραβώντας την εταζερα, απλά θα φύγουν (και αν) τα στηρίγματα των κορδονιών από τα πλαστικά. Και μετά το ξανακουμπώνεις χωρίς να σου έχουν διαλύσει τα μισά πλαστικά. Και πολλά άλλα μικρά τα οποία τα ανακαλύπτω σιγά σιγά (τσοχα μέσα στον τεμπέλη, τεράστιο ντουλαπάκι κ. Ο. Κ.).

Στάλθηκε από το DUB-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 21:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Καλόταξιδο, είναι πολύ δυναμικό αυτοκίνητο από εμφάνιση. Εντάξει ισως λίγο υπερβολικά τα πίσω led αλλά δίνουν ένα χαρακτήρα. Καλό θα είναι να αλλαξεις τα kenda προτού γίνει καμιά κέντα... Επίσης νομίζω ότι σε αυτό το αυτοκίνητο ταιριάζει πολύ και το μπλε χρωμα που έχω δει. Καλές βόλτες!

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε barimagas για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 22:23 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Μπιλ μεγειες, καλόταξιδο και να το ευχαριστηθείς. Ωραίος ο Γάλλος! Αναμφισβήτητα αποτελεί αναβάθμιση σε όλα τα επίπεδα. Συμφωνώ στο τιμόνι που αποτελεί σήμα κατατεθέν του mk1 και δύσκολα το βρίσκεις σε καινούργια όλα τα άλλα όμως αποτελούν εξέλιξη.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Skotis για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 22:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3765
Nα το χαρείς όσο μπορείς. Το πρώτο αυτοκίνητο μου ηταν κλιο και απο τότε τα ρενω ειναι στην καρδια μου. Φοβερο πάτημα στο δρόμο όποτε οδηγω ρενω αυτη την αισθηση εχω, οτι οδηγω κατι μεγαλυτερο. Γιατι ηταν απρογραμματιστη αλλαγη. Εχασα επεισοδια?

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε grekoulis για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Μαρ 2021, 23:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Φλάντζα πάλι το C4 και ο έδωσα όπως ήταν (σχεδόν το χάρισα). Δεν είχα το κουράγιο να ασχοληθώ άλλο με αυτό και να είμαι συνέχεια με το άγχος, με κούρασε πολύ. Ο αγοραστής είχε γνώση της βλάβης και όρεξη να ασχοληθεί. Πιο πολύ θα μου στοίχιζε να το φτιάξω και να το δώσω (μπορεί όχι τόσο σε χρήμα αλλά σίγουρα ψυχολογικά), άσε που μπορεί να έμπαινα στο τρυπάκι να το κρατήσω πάλι.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Μαρ 2021, 07:06 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Πολύ ωραίο. Καλοτάξιδο να είναι.. :clap :clap

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε vpafi για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Μαρ 2021, 07:28 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σαν να μου φαινεται πως το επομενο μου μπορει να ειναι Ρενω...Θυμαμαι οταν ειχα τη C4 ειχα μπει μια μερα στο αμαξι του μικρου αφεντικου για να παμε σε μια δουλεια. Ειχε τοτε το Clio, νομιζω 3-4 γεννιές πίσω αυτο με τα καμπυλωτα φωτα εμπρος. Ε, μιλάμε δεν εκανε τσικ...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Μαρ 2021, 08:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2440
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Καλοτάξιδο το Megane! Πολύ όμορφο αυτοκίνητο και ποιοτικό. Η Ρενώ γενικά έχει καλή ποιότητα εδώ και αρκετά χρόνια. Το Κλιό του πατέρα μου παρότι μοντέλο 2003 δεν κάνει κιχ....και έχει κουβαλήσει τα πάντα,από εργαλεία μέχρι τσουβάλια με ξύλα.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε kostask για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Μαρ 2021, 12:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Βασίλη, και πάλι, καλοτάξιδο, να το χαρείτε στο μέγιστο, απροβλημάτιστο και καθημερινά και σε όμορφες εξορμήσεις!
Και, κάνε μια παλικαριά και άλλαξε λάστιχα, άμεσα! Κατανοητή η δυσκολία λόγω των αιφνίδιων εξόδων, γι' αυτό και λέω "παλικαριά", αλλά σκέψου το βρε αδερφέ σα να ήταν η πολύ καλή τιμή που το πήρες το Megane 300-400 ευρώ μεγαλύτερη.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε jalbanis για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Μαρ 2021, 12:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Έγινε ήδη παραγγελία hankook V.P. 3 στα 275€, έμεινα ευχαριστημένος μαζί τους στο C4, οπότε δαγκωτό σε αυτό. Ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας, εύχομαι όλοι μας να απολαμβάνουμε τα αυτοκίνητά μας πάντοτε απροβλημάτιστα.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Μαρ 2021, 18:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
καλοτάξιδο με ασφαλή και απολαυστικά χλμ. Εμείς σαν οικογένεια ήμασταν πάντα Ρενάκηδες. Ο πατέρας μου έχει το υπέροχο ακόμα και σήμερα 19άρι 1,8 s με πάνω απο 500 χιλ. χλμ και η μητέρα μου Ρενό κλιο Ι, ενώ και εγώ μέχρι σήμερα έχω αλλάξει 2 Ρενό, 1 κλιο mk3 και 1 megane mk 2. Αγαπώ Ρενό με τις ιδιαιτερότητες τους, αλλά και τα σύγχρονα PSA έχουν κάνει άλματα στην ποιότητα κατασκευής.

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Azan Gorde για την δημοσίευση του/της: Bill30f
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Renault Megane 4 1.2 TCe, expression
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Μαρ 2021, 21:08 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Φήμες λένε οτι τα Ρενω ειναι πιο δυσκολα στις επισκευές γιατι θέλουν κάποια ειδικα εργαλεία...Ειναι και πιο ακριβά τα σερβις...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 34 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Renault Twingo RS 133ps
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: billc2vts
Απαντήσεις: 30
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron