Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 17:13 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 15:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 25 Αύγ 2012, 06:43
Δημοσιεύσεις: 1799
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Πάντα να το χαίρεσαι ετσι σαν την πρώτη μέρα


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα
C2 1.6 VTS/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

http://www.fannatics.gr/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 16:41 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Όντως, έχεις απόλυτο δίκιο, ίσως το τελευταίο -οπτικά πάντα και μέσα/έξω- Citroen. Πολύ τίμιο αυτοκίνητο. Να το χαίρεσαι :clap :clap

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 23:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Πράκτορας έγραψε:
Όντως, έχεις απόλυτο δίκιο, ίσως το τελευταίο -οπτικά πάντα και μέσα/έξω- Citroen

:agree :agree :agree :agree :agree :agree
Να το χαιρεσαι Τιμο!!!Ακομα καινουργιο ειναι!!!!Πολλα και καλα χιλιομετρα!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 00:46 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
...να το χαίρεσαι....και κάθε χρόνο να το αγαπάς και περισσότερο!!! :clap :clap :clap


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Ιαν 2015, 15:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 14:29
Δημοσιεύσεις: 702
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Έκανε και το παρθενικό ταξίδι εκτός συνόρων
https://www.youtube.com/watch?v=CC0Av0v3OWA
https://www.youtube.com/watch?v=fz0LrpJ_UVo
https://www.youtube.com/watch?v=9UJOIt-blCg
https://www.youtube.com/watch?v=jBHt_0jII_o
κάποια στιγμή θα γράψω και ένα mini ταξιδιωτικό

_________________
http://img714.imageshack.us/i/hpim1110.jpg/ http://img593.imageshack.us/i/vtsleft1.jpg/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Ιαν 2015, 15:31 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Mπραβο Τιμο πάντα να έχεις ασφαλή ταξίδια!!

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Ιαν 2015, 16:19 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
:clap :clap :clap :clap Περιμένουμε φώτο(αν υπάρχουν) και περιγραφή.Από τις καλύτερες εμπειρίες :clap :clap

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Φεβ 2015, 21:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
:thumb :clap

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Δεκ 2016, 20:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 14:29
Δημοσιεύσεις: 702
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
……ο απολογισμός
Θα ήθελα να γράψω μερικά πράγματα για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο και τη σχέση μου μαζί του. Το πιο πιθανό είναι να μην ενδιαφέρουν κανέναν, αλλά εγώ θέλω να το κάνω…
Η αγορά της έγινε τον Απρίλιο του 2009. Αν και είχα στην κατοχή μου μια ολόφρεσκη μαύρη C4 1.4 VTRS, δεκατριών μηνών και με μόλις 16000χλμ, θέλοντας να πάρω μια γεύση από τους πολλά υποσχόμενους τότε THP αποφάσισα να κάνω ένα test drive. Πήγα στην αντιπροσωπία της Πάτρας με ραντεβού, έκανα το test drive και 10 μέρες αργότερα επέστρεψα πίσω την VTRS και πήρα στα χέρια μου τη νέα. Φρέσκια, ανατομικά σχεδόν ιδία με τη προηγούμενη αλλά με πιο ποιοτικά υλικά και σίγουρα με περισσότερη ψυχή. Η βασική σχεδιαστική αλλαγή στον εμπρός προφυλακτήρα με ξένισε λιγάκι (προτιμούσα την πινακίδα χαμηλά) καθώς επίσης και οι ζάντες. Σιγά σιγά βέβαια τις ερωτεύτηκα. Η έκδοση VTS είχε τα πάντα. (εκτός από το navi και τα BiXenon που σαν άπληστος τα ήθελα).
Οπό συμπεριφορά και δύναμη στο δρόμο για μένα και τον τρόπο που οδηγώ με κάλυψε στο 100 %. Ποτέ μου δε ζήτησα κάτι περισσότερο.
Οδήγησα μαζί της 77420 χιλιόμετρα και επισκέφτηκα μαζί της όλες τις πρωτεύουσες των ελληνικών νομών (εκτός από τη θράκη), όλα τα νησιά του Ιονίου, την Κρήτη (2 φορες) και μερικά από τα νησιά του Αιγίου.
Εκτός συνόρων πάτησε Ιταλία, Σκόπια, Σερβία, Ρουμανία και Βουλγαρία (η δεύτερη φορά στη Βουλγαρία ήταν η φαρμακερή)
Το 80% των χιλιομέτρων ήταν σε εθνική ή επαρχιακή οδό. Ένα 20% μόνο εντός πόλης. Η κατανάλωση εντός πόλης θεωρώ ότι ήταν αρκετά υψηλή και για το λόγο αυτό χρησιμοποιούσα σχεδόν πάντα τη μηχανή μου
Την κράτησα στην κατοχή μου 2744 ημέρες και σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου, μου κόστισε σαν αξία αγοράς 7,5 ευρώ την ημέρα
Η συντήρησή της έγινε by the book στην Αντιπροσωπία Γιαννάτος. Έκανα στο σύνολο 5 αλλαγές λαδιών, ένα μικρό και ένα μεγάλο σέρβις.
Τα μικροπροβλήματα που αντιμετώπισα ήταν τα εξής
Διαρροή στο μαρκούτσι του συμπλέκτη
Το κλασικό κροτάλισμα (χρονισμός εντός εγγύησης)
Διαρροή στο σωληνάκι λαδιού που πάει στην τουρμπίνα (2 φορές αλλαγή με πολύ μικρό κόστος επισκευής)
Σε κάθε αλλαγή λαδιών 4,5lt έμενε ένα 0,5lt το οποίο πρόσθετα μετά από πέντε χιλιάδες χλμ. Άρα λογικά με τη χρήση που έκανα είχα μια κατανάλωση λαδιού 1lt ανα 10000χλμ, την οποία θεωρώ λογική. Μετά τις 60K η κατανάλωση αυξήθηκε λιγάκι πράγμα που με στενοχωρούσε, αλλά ο Μάνθος έδωσε τη λύση με τα YACCO. Τρομερή αλλαγή. Μετά από 77500 χιλιόμετρα δεν είχε κάψει παραπάνω από 200ml στο δείκτη και ήχος του μοτέρ ήταν πιο βελούδινος.
Το ποιοτικό αλλά συντηρητικό του εσωτερικό αν και υστερούσε σε ομορφιά από αρκετά άλλα μοντέλα δεν έτριξε ΠΟΤΕ. Ό μόνος ενοχλητικός ήχος ήταν από τα μισάνοιχτα τζάμια, το μπρελόκ που χτυπούσε στα πλαστικά και τα κέρματα….
Η αλήθεια είναι ότι αρκετές φορές σκέφτηκα να το πουλήσω. Οι ανάγκες και οι απαιτήσεις για το αυτοκίνητο αλλάζουν. Λυπόμουν πολύ να τη βλέπω τον περισσότερο καιρό παρκαρισμένη. Από την άλλη κάθε φορά που κατέβαινα στην αυλή τη χάζευα λες και την αγόρασα χθες. Και κάθε φορά που γυρνούσα από ταξίδι ή έστω μικρή βόλτα σκεπτόμουν ότι είναι τέλειο και δε θα γεράσει ποτέ. Το σχήμα της νομίζω θα μείνει αξεπέραστο.


Λίγα λόγια για το ατύχημα….

Αποφασίσαμε να κάνουμε ένα ταξίδι αστραπή μέχρι τη Σόφια της Βουλγαρίας. Εγώ ψοφάω για χιλιόμετρα αλλά δε μπορώ να οδηγώ τη νύχτα. Με κουράζουν τα φώτα των απέναντι και δε μπορώ να απολαύσω το τοπίο.
Τελικά ξεκινήσαμε τρία άτομα την Πέμπτη 27/10 (ημέρα των γενεθλίων μου) κατά τις 23:00 μετά από τη δουλεία. Είχα δουλέψει ήδη 13 ώρες. Φτάσαμε στη Σόφια 8:00 το πρωί της επομένης. Μοιραστήκαμε την οδήγηση και οι τρις. Επειδή προέκυψε κάποιο θέμα στη Πάτρα τους ενός φίλου που είναι και κουμπάρος μου, έπρεπε να επιστρέψουμε το vνωρίτερο δυνατό. Αν και είχαμε σκοπό να ξεκινήσουμε το πρωί της Κυριακής τελικά ξεκινήσαμε τη Παρασκευή το απόγευμα. Οδήγησα από τη Σόφια μέχρι τα Γιάννενα με 2 πεντάλεπτες στάσεις για τσιγάρο. Οι συνεπιβάτες μου κοιμόντουσαν σε όλη τη διαδρομή. Στα Γιάννενα κοιμήθηκα και εγώ για μιάμιση ώρα περίπου. Πήρα καφέ και συνέχισα. Λίγο πρίν την Άρτα αλλάξαμε θέσεις και μπήκα στη θέση του συνοδηγού. 10 χιλιόμετρα αργότερα το αμάξι σερνόταν στο πλάι. Ευτυχώς οι δύο φίλοι μου δεν είχαν ούτε μία γρατζουνιά. Εγώ μόνο είχα ένα έγκαυμα και ένα βαθύ σκίσιμο στον δεξί αγκώνα και μια πρησμένη μύτη. Ο αερόσακος έσπασε τα γυαλιά μου. Η C4 μας έσωσε τη ζωή κυριολεκτικά.
Έχουν περάσει 2 μήνες και ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είχε αυτή την κατάληξη. Η στεναχώρια μου είναι μεγάλη. Όχι τόσο για το οικονομικό μέρος της υπόθεσης, όσο για το ότι καταστράφηκε ένα τέτοιο αυτοκίνητο.
Καταλαβαίνω ότι αυτά που γράφω δεν έχουν την πιο σωστή σειρά αλλά δεν έχω την υπομονή να σκεφτώ. Θέλω να γράψω άλλα χίλια πράγματα αλλά….. έχω ήδη δακρύσει…..

Έχω ήδη γράψει 2000χλμ με το νέο αυτοκίνητο το οποίο παρέλαβα 9/12. Καλό και όμορφο είναι αλλά δεν μπορώ να το ευχαριστηθώ. Μάλλον θα μου πάρει λίγο καιρό…….

https://www.youtube.com/watch?v=_sewPJDtquo&t=63s

_________________
http://img714.imageshack.us/i/hpim1110.jpg/ http://img593.imageshack.us/i/vtsleft1.jpg/


Τελευταία επεξεργασία από timman και Τετ 28 Δεκ 2016, 23:39, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Δεκ 2016, 21:13 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Τιμο εσύ να είσαι καλά και όλα τα άλλα είναι για να τα θυμόμαστε. Ξέρεις πολλές φορές εμείς οι Έλληνες που καμία σχέση δεν έχουμε με τους ξένους, δενομαστε με πράγματα που ίσος δεν θα έπρεπε. Αυτοκίνητα μηχανές και το άλλο δεν ξέρω. Από την μια είναι καλό αυτό γιατί χαίρουν της περιποίησης μας που τους αρμόζει και δεν τα αντιμετωπίζουμε σαν λαμαρίνες με ρόδες που μας πάνε από το Α στο Β με μια υποτυπώδη συντήρηση. Από την άλλη ίσος εν είναι καλό γιατί με τα απρόβλεπτα που συμβαίνουν στεναχοριωμαστε. Δυστυχώς έτσι είναι η ζωή. Μακάρι να είχαμε αυτά που δενομαστε για πάντα μαζί μας. Εσυ να είσαι καλά και να θυμάσαι τα υπέροχα μέρη που σε ταξίδεψε.
Χρόνια Πολλά εύχομαι υγεία και καλοτυχια για το νέο έτος.

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Δεκ 2016, 21:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
φιλε ξεχνας γρηγορα τα παλια και πας στα καινουργια..!επειδη ξερω τον (κωλο)δρομο θυμασε το σημειο?

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Δεκ 2016, 21:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Ναι, συγκινήθηκα και γω με την παραπάνω περιγραφή και το άσχημο τέλος της καλοπροσεγμένης και άριστης C4 σου Τίμο. Λυπήθηκα πολύ.

Θα έχεις πολλά να θυμάσαι, από ένα αμάξι που πραγματικά αγάπησες πάρα πολύ και νομίζω ότι θα το αγαπάς διαχρονικά.

Για το ατύχημα, τι να πω;
Βρίσκω πολύ παρακινδυνευμένο, το όλο εγχείρημα. Έχω κάνει μεγάλα ταξίδια μόνος μου, κουρασμένος / άυπνος, βράδυ και με βροχή ή χιονόπτωση. Καφέ δεν πίνω, παρέα μου έχω τη μουσική, το παράθυρο, τσίχλες και μπουκαλάκια νερό να βρέχω τα μούτρα μου.

Αν κατάλαβα καλά, ο οδηγός αποκοιμήθηκε στο τιμόνι;

Αυτό το αμάξι, να σου μείνει σαν μία ανάμνηση μόνο θετική. Όχι αρνητική!
Ό,τι συνέβη, συνέβη! Πάμε παρακάτω!
Το ευτύχημα είναι ότι είσαστε όλοι οι επιβαίνοντες αρτιμελής και καλά στην υγεία σας!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Δεκ 2016, 21:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Σημασια εχει οτι το αυτοκινητο θυσιαστηκε και σας προστατεψε με ολη του την τεχνολογια και την παθητικη ασφαλεια για να μπορεις να βρισκεσαι σημερα εδω σωος και να γραφεις !!!! Τα υπολοιπα με τον καιρο θα τα ξεχασεις !!! :thumb

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Δεκ 2016, 22:07 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Τιμο αγόρι μου πόσο σε καταλαβαίνω για το δέσιμο που είχες με την c4, έτσι ακριβώς είμαι με την c5 την έχω σαν μέλος της οικογένειας!!
Εσύ να είσαι πάντα γερός και καλές γιορτές!!

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 - 1.6THP 150ps - VTS - 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Δεκ 2016, 23:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 14:29
Δημοσιεύσεις: 702
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
barracuda έγραψε:
φιλε ξεχνας γρηγορα τα παλια και πας στα καινουργια..!επειδη ξερω τον (κωλο)δρομο θυμασε το σημειο?


Στη περιοχή Κομπότι, μετά την Άρτα και πριν το Μενίδι.
Αν και είχα σκοπό να επισκεφτώ τα Γιάννενα και να πετάξω στον Περίβλεπτο, μάλλον δε θα το κάνω σύντομα. όχι τουλάχιστον πριν την ολοκλήρωση του έργου της Ιωνίας Οδού

_________________
http://img714.imageshack.us/i/hpim1110.jpg/ http://img593.imageshack.us/i/vtsleft1.jpg/


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 7 από 9 [ 125 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο



Συναφή θέματα

Δελτίο Τύπου Citroen Hellas Δεκέμβριος 2009
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 6
CITROEN C5 2.0 EXCLUSIVE 2009
Δ. Συζήτηση: Σχετικές με αυτοκίνητα (Προσφορά)
Συγγραφέας: cruiser
Απαντήσεις: 97
Αναβάθμιση Χαρτών C5 2009
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C5
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2009
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Petran
Απαντήσεις: 90
Εκδρομή στην Πάτρα 5/7/2009
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: crazywolf
Απαντήσεις: 116
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια