Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 16:16 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 06:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 09 Ιαν 2014, 06:23
Δημοσιεύσεις: 8
Καλησπέρα και καλή χρονιά. Πριν 5 μέρες αγόρασα το Citroen DS3 Hdi 1.4 με 17" ζάντες(καινούργιο). Από την 1η στιγμή που έφυγα από την έκθεση κατάλαβα πως εάν αφήσω το τιμόνι από τα χέρια μου το αμάξι τραβάει δεξιά. Την επόμενη ημέρα το πήγα στο συνεργείο και τους είπα να δουν εάν θέλει ευθυγράμμιση και να ελέγξουν την πίεση των ελαστικών και η απάντηση ήταν πως η πίεση ήταν σωστή και ότι ήθελε μικρή ευθυγράμμιση (πράγμα απαράδεκτο για αμάξι βγαλμένο από εργοστάσιο το 2014). Εφόσον μου είπαν ότι ευθυγραμμίστηκε έφυγα και το ξαναδοκίμασα, παρ'όλα αυτά όμως το αμάξι συνεχίζει να φεύγει προς τα δεξιά κάθε φορά που αφήνω το τιμόνι από τα χέρια μου και με χλμ πάνω από 70 φεύγει αρκετά...(κλίση δρόμου κ.τ.λ. δεν παίζει γιατί το δοκίμασα στους ίδιους δρόμους με άλλα 3 αυτοκίνητα και δεν είχα πρόβλημα).
Ψάχνοντας στο site είδα μια δημοσίευση που σχετίζεται με το ίδιο θέμα, πλην όμως δεν γράφει κάποια λύση. Εάν γνωρίζει κανείς το οτιδήποτε να απαντήσει γιατί το αμάξι έχει κάνει 250χλμ μόνο και είναι κρίμα να έχει το οποιοδήποτε πρόβλημα και πόσο μάλλον να το τρέχω στο συνεργείο και να δοκιμάζουν ότι να ναι...

Κάτι ακόμη που έχει κάνει 2 φορές μέσα σε 5 μέρες είναι ότι ο λεβιές ταχυτήτων που είτε πατάς συμπλέκτη είτε όχι πρέπει να κινείται ελεύθερα αριστερά δεξιά όταν είναι νεκρά, παρόλο που πατούσα συμπλέκτη για να βάλω όπισθεν ο λεβιές δεν πήγαινε με τίποτα δεξιά όση δύναμη και να ασκούσα και έπρεπε να τον κάνω λοξός δεξιά πάνω και μετά κάτω για όπισθεν...η απάντηση του συνεργείου είναι ότι επειδή δεν έχει δουλέψει καθόλου(οι ντίζες) είναι λογικό να γίνεται αυτό και θα στρώσει με τον καιρό. Θα ήθελα να μάθω την άποψή σας και ενημερώνω πως το αμάξι έχει μόνο 250χλμ και το έχω 5 μέρες στα χέρια μου.
Ευχαριστώ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 08:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Καλημέρα,καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι!Τυχαίνει καμμιά φορά να υπάρχουν ακόμα και σε
καινούργια αυτοκίνητα μικρο δυσλειτουργείες αλλα δεν μομίζω πως είναι κάτι σημαντικό..ίσως να
μην έγινε εξ'αρχής σωστή ευθυγράμμιση γί'αυτό και χρειάστικε να ξαναπάς στο service.
Αν τα προβλήματα συνεχίσουν να υπάρχουν να επιμείνεις μέχρι να το διωρθώσουν είναι
υποχρεωμένοι :spank

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 13:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
αλλαξε συνεργειο...

δεν ξερω απο που εισαι αλλα δοκιμασε σε μια λεωφορο που σιγουρα δεν εχει κλιση.. το αυτοκινητο ειναι αξιοπιστο ως μοντελο!

θα σε ταλαιπωρησει λιγο αλλα θα το χαρεις μην απογοητευεσαι :)


(χαζο αλλα κοιτα και ετος κατασκευης ελαστικων)

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 15:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 09 Ιαν 2014, 06:23
Δημοσιεύσεις: 8
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, από το αυτοκίνητο δεν έχω κανένα άλλο παράπονο καθώς συμπεριφέρεται αρκετά καλά στον δρόμο, απλά θεωρώ αδιανόητο μοντέλο του 2014 να μην πηγαίνει ευθεία όταν αφήνεις το τιμόνι(στην Αθήνα μένω και το έχω δοκιμάσει σε 4 λεωφόρους που κινούμαι και με άλλα αυτοκίνητα που δοκιμασμένα δεν το κάνει)...στο να αλλάξω συνεργείο πιστεύω πως μία ευθυγράμμιση δεν είναι και τόσο δύσκολη να γίνει και σε συγκεκριμένο συνεργείο που είναι εξουσιοδοτημένο από την Citroen...(παρόλα αυτά βέβαια είναι πιθανό να μην έκαναν πάλι σωστή ευθυγράμμιση, αλλά και στο εργοστάσιο όταν βγήκε και στο συνεργείο???).τα ελαστικά είναι 205/45R 17" Bridgestone κατασκευής 43/2013...Θα κάνω λίγα χλμ ακόμη και θα ζητήσω να μου αλλάξουν δεξί με αριστερό τροχό μήπως φτιάξει και αν δεν φτιάξει πάλι, θα κάνω ευθυγράμμιση σε ένα ακόμη συνεργείο και βλέπουμε...απλά πολλά από αυτά που λέμε έχουν δοκιμαστεί και από κάποιον άλλον που είχε το ίδιο πρόβλημα και δεν διορθώθηκε με τίποτα...(viewtopic.php?f=157&t=10163&start=0)
Ο λεβιές δεν μου έχει δημιουργήσει ξανά πρόβλημα στο να μετακινηθεί προς τα δεξιά, οπότε πιστεύω έγινε 2 φορές επειδή δεν είχε δουλευτεί αν και είναι απαράδεκτο για αμάξι κατασκευής 14).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 17:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Τυχαίνει φίλε μου,μαζική παραγωγή είναι αυτή!Είμαι σίγουρος πως η γαλλιδούλα σου θα σε
αποζημειώσει και με το παραπάνω!
Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα ευχομαι,και πάλι καλοτάξιδο και καλορίζικο!

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 18:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 09 Ιαν 2014, 06:23
Δημοσιεύσεις: 8
Ευχαριστώ να σαι καλα για τις ευχές.αύριο κανονισα να πάω συνεργείο να μου αλλάξουν τον δεξί με τον αριστερό τροχό να ξανακάνουν ευθυγράμμιση κ να δούμε αν φτιάξει...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Αν θές μπορείς να μας πεις και το συνεργείο εδώ ή στο ανάλογο θέμα. Εύχομαι περαστικά και γρήγορα. Πιστεύω αν σκύψουν πάνω στο πρόβλημα σοβαρά, θα βρουν τι φταίει γρήγορα.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 19:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
stamos91 έγραψε:
Ευχαριστώ να σαι καλα για τις ευχές.αύριο κανονισα να πάω συνεργείο να μου αλλάξουν τον δεξί με τον αριστερό τροχό να ξανακάνουν ευθυγράμμιση κ να δούμε αν φτιάξει...



Δεν είναι απο εκεί φίλε.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 20:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
παντως οταν εγω αλλαξα αυτα τα ελαστικα μια χαρα ευθεια πηγαινε το αμαξι!

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 20:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
καλως ηρθες στον κοσμο του diesel......torque steering!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 22:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
μπορει να εχεις πεσει σε ελλατωματικη παρτιδα ελαστικων το επαθα το 2004 και τα αλλαξα μεσα στην εγγυηση των ελαστικων και τα 4 απο την στιγμη που εκανες ευθυγραμιση και ολα οκ......τι αλλο μπορει να ειναι? για τον μοχλο κοιτα καμια βαση μηχανης σασμαν μηπως δεν σφιχτικε η ειναι ελλατωματικη

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Ιαν 2014, 22:27 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
xantiamanolis έγραψε:
μπορει να εχεις πεσει σε ελλατωματικη παρτιδα ελαστικων το επαθα το 2004 και τα αλλαξα μεσα στην εγγυηση των ελαστικων και τα 4 απο την στιγμη που εκανες ευθυγραμιση και ολα οκ......τι αλλο μπορει να ειναι? για τον μοχλο κοιτα καμια βαση μηχανης σασμαν μηπως δεν σφιχτικε η ειναι ελλατωματικη


:agree όταν είχα πάει για service στην Ω, είχαν ένα C4 και στις παρατηρήσεις που είχαν στο χαρτί επάνω στο ταμπλό, είχα και μια που έγραφε "ελαττωματικό πίσω ελαστικό" δεν θυμάμαι ΑΡ ή ΔΕ. Αυτό σημαίνει πως ήρθε έτσι.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 10 Ιαν 2014, 07:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 09 Ιαν 2014, 06:23
Δημοσιεύσεις: 8
Το αμάξι έχει πλέον 350χλμ και 6 μέρες στον δρόμο συνολικά και εκτός του ότι έχει γίνει ευθυγράμμιση και το πρόβλημα με το να τραβάει δεξιά συνεχίζει και αυξήθηκε κιόλας, ο μοχλός ταχυτήτων το ξαναέκανε 2 φορές να μην μπορεί να κινηθεί προς τα δεξιά για να βάλεις όπισθεν σαν να έχει εμπόδιο(ξεμπλοκάρει όταν κάνω ελαφρώς πάνω δεξιά προς την 5η ταχύτητα και μετά κάτω για όπισθεν) και επιπλέον όταν πατάω το πεντάλ του φρένου ακούγονται αρκετά τα πίσω φρένα σαν να τρίζουν λες και είναι σκουριασμένα μέσα στην καμπίνα (πράγμα που το κάνει το saxo 1.1 του '99 που έχω στην κατοχή μου μετά από 140000χλμ...). Θεωρώ απαράδεκτο το να αγοράζεις ένα αυτοκίνητο αξίας 16000€(με όφελος απόσυρσης--19500 χωρίς) και να παρουσιάζει έστω και το παραμικρό. Υποτίθεται πως πρέπει να επισκεφτείς το συνεργείο για έλεγχο καλής λειτουργίας στα 3000χλμ και εγώ το έχω επισκεφθεί ήδη 2 φορές στα 300χλμ.(για τον λεβιέ η απάντηση ήταν θα στρώσει επειδή είναι αδούλευτος και έχει γίνει μία φορά ευθυγράμμιση για το πρόβλημα που τραβάει δεξιά, με απάντηση "ήθελε λίγο") και θα πάω και αύριο ξανά. Μπορεί να έχει εγγύηση 2 χρόνια αλλά σαν αγοραστής καινούργιου αυτοκινήτου δεν επιθυμώ να μπαίνουν εργαλεία στο αμάξι πριν ακόμα και από το 1ο service που θα χρειαστεί και λογικό είναι με την πάροδο του χρόνου. Υπάρχει δυνατότητα με τις βλάβες που αναφέρω να ζητήσω αντικατάσταση του αυτοκινήτου ή η μόνη λύση είναι το ράβε ξήλωνε στο συνεργείο μέχρι να αποκατασταθούν τα εργοστασιακά προβλήματα που είναι απαράδεκτα για μοντέλο που έχει θεωρητικά υψηλή ποιότητα κατασκευής και σε γενικές γραμμές δεν έχει παρουσιάσει σε παγκόσμιο επίπεδο προβλήματα;(εκτός από εμένα και κανα 2 ακόμη τυχερούς)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 10 Ιαν 2014, 10:58 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Στη θέση σου θα πήγαινα να αφήσω το αυτοκίνητο στην αντιπροσωπεία και θα τους έλεγα να φτιάξουν ότι απαιτείται, απαιτώντας αυτοκίνητο αντικατάστασης για όσο διάστημα παραμείνει στο συνεργείο. Ταυτόχρονα, ενημερώνεις με email τη Citroen Hellas για το ιστορικό και τον αντιπρόσωπο που σου ανέλαβε να φτιάξει τα όσα πρέπει.

Θα τους ενημέρωνες επίσης πως σε περίπτωση που παραμένουν τα θέματα μετά τη νέα παραλαβή του, θα κινηθείς νομικά εναντίον τους, εναντίον της Citroen Hellas και θα ενημερώσεις ενώσεις καταναλωτών και έντυπο/ηλεκτρονικό τύπο.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 HDi 1.4 17" ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΞΙΑ κ ΜΟΧΛΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 10 Ιαν 2014, 11:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
:agree :agree :agree :agree :agree Έτσι ακριβώς και δεν ικανοποιηθείς απο το
αποτέλεσμα της δουλειάς τους τότε ας κάνουν ''κουβέντ'' με τον δικηγόρο σου! :spank
Τί να πώ ρε φίλε...υπομονή...

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 26 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Κουμπί "μάτι" στο ταμπλώ. Τί πρέπει να δείχνει?
Δ. Συζήτηση: CX / GS / SM
Συγγραφέας: kostantinosgsa
Απαντήσεις: 8
"Εφυγε" ο Γιώργος Μοσχούς
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: winemaker
Απαντήσεις: 5
Μήνυμα "Directional Headlamps Faulty"
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: nikos2k7b
Απαντήσεις: 38
C4 πρόβλημα με χαμηλά φώτα και τραβάει αριστερά
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: DIOGIA
Απαντήσεις: 4
"Έφυγε" ο "καλός μας άνθρωπος" Θανάσης Βέγγος
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: ds3_ncl
Απαντήσεις: 7
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ