Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 12:45 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 17:40 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
...Ελπιζω ο γαλλος να με βγαλει ασπροπροσωπο διοτι ενα Polo 1.2 tsi που ειχα μου εβγαλε προβληματα με το τουρμπο και γιναμε μπιλιες (το δικαιολογησαν ως ελλατωματικη παρτιδα).

Το εσωτερικο περιλαμβανει ολα τα βασικα (AC,ESP,ABS, Air Bags, 6 ηχεια, διχρωμα bucket καθισματα φανταστικα (οχι δερμα), τωρα δεν ξερω αν ξεχναω κατι). Θα σας πω τι δεν εχει, ηλιοροφη δεν, navi δεν, εεε τι αλλο εξτρα υπαρχει δεν ξερω γτ δεν μ ενδιεφερε ιδιεταιρα! Παντως, απο το polo εχει πολυ περισσοτερα (το στυλ του ειναι απιστευτο) και κοστιζει πολυ λιγοτερο! Το polo ηταν σχεδον σπαρτιατικο! Μονο 2 ηχεια ειχε φανταστειτε και μας το πουλησαν μεσαιου εξοπλισμου! Ζαντες ειχε κατι κακασχημες! χαχα, τεσπα, το πολο μου κοστισε 16.300 ευρω ετσι και το ds3 14.800!


Κααααααααααααααααααααααααααααααααλέ μου άααααααααααααααααααααανθρωπεεεεε!!!!!! :laugh :laugh
Χώσ'ταααααααααααααααα!!!!! :clap :clap :clap :clap :clap


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 17:42 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Μια χαρά σε βρίσκω: στυλάτος μέσα-έξω και τρομερή οικονομία :thumb

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 17:42 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Καλοριζικο πολυ καλη αγορα :clap :clap

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 17:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 13:44
Δημοσιεύσεις: 67
Nα στε ολοι καλα ρε παιδες! Ευχαριστω πολυ! Σε 2 βδομαδες θα το χω στα χερια μου! Ομως δεν μου πε κανεις, με το 5ρι κιβωτιο αξιζει να στεναχωριεμαι ή θα κανει την ιδια οικονομια! Εγς 1-2 φορες το χρονο παω μεγαλο ταξιδι! Θα με δυσκολεψει λετε? :guns


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Καλοριζικος. μια διορθωση ειναι γαλλιδα και μοσχομυριζει vs μεθυσμενος απο μπυρα γερμανος! Θα εισαι σαν την διαφημιση της Aegean που λεει κανεις δεν ξερει οτι πετατε με 7 ευρω τα 100 χιλιομετρα! να σας πω και ενα μυστικο για οσους επιμενετε βενζινη....Τα αυτοκινητα βενζινης που εχουν οι Leasing στον στολο τους αναπροσαρμοσαν τις αναποσβεστες αξιες τους γενικα 30% κατω, πραγμα που σημαινει οτι οποιος αγοραζει βενζινη με σκοπο να το πουλησει καποια στιγμη θα βρεθει προ εκπληξεως. Επισης ενδεικτικα να αναφερω οτι οποιος εξυπνος- πραγματικα- αγοραζει Σιτροεν πρεπει να ξερει οτι μπαινει στην αγορα σε σημαντικη εκπτωση ακομη και απο τα αντιστοιχα Σιτροεν βενζινης. Αρα αμα αγοραζεις φτηνα και πουλας ακριβα εισαι κερδισμενος που λεμε και στον κυκλο μου!
Καλοριζικος......ζηλευω ολη την σειρα DS τους βλεπω στον δρομο και πραγματικα νιωθω οτι ειναι πολυ premium

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 18:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 13:44
Δημοσιεύσεις: 67
dasimo έγραψε:
Καλοριζικος. μια διορθωση ειναι γαλλιδα και μοσχομυριζει vs μεθυσμενος απο μπυρα γερμανος! Θα εισαι σαν την διαφημιση της Aegean που λεει κανεις δεν ξερει οτι πετατε με 7 ευρω τα 100 χιλιομετρα! να σας πω και ενα μυστικο για οσους επιμενετε βενζινη....Τα αυτοκινητα βενζινης που εχουν οι Leasing στον στολο τους αναπροσαρμοσαν τις αναποσβεστες αξιες τους γενικα 30% κατω, πραγμα που σημαινει οτι οποιος αγοραζει βενζινη με σκοπο να το πουλησει καποια στιγμη θα βρεθει προ εκπληξεως. Επισης ενδεικτικα να αναφερω οτι οποιος εξυπνος- πραγματικα- αγοραζει Σιτροεν πρεπει να ξερει οτι μπαινει στην αγορα σε σημαντικη εκπτωση ακομη και απο τα αντιστοιχα Σιτροεν βενζινης. Αρα αμα αγοραζεις φτηνα και πουλας ακριβα εισαι κερδισμενος που λεμε και στον κυκλο μου!
Καλοριζικος......ζηλευω ολη την σειρα DS τους βλεπω στον δρομο και πραγματικα νιωθω οτι ειναι πολυ premium


Ευχαριστω πολυ μεγαλε! Ο μεθυστακας ο γερμαναρας, χαχαχααχ! Καλο, γελαω μονος μου! Γενικα απο γερμανο ειμουν πολυ ικανοποιημενος με το μεγαλο που εχουμε (Mercedes - Benz c230 kompressor 2005 204 bhp), στα ταξιδια δεν παιζεται αλλα θα μου πεις αλλο VW και αλλο MB! Πρωτη φορα παιρνω γαλλικο και υστερα απο πολυ σκεψη! Ο κολλητος μου εχει ενα 206 και ειναι πολυ σαραβαλιασμενο! Η Citroen παντως με το DS3 εκανε το θαυμα της! Πανεμορφο αυτοκινητο, ειμαι σιγουρος δεν θα το μετανιωσω! Και μεσα ποιοτικα απιστευτο, παρολο το μεγεθος και την κατηγορια του! Ασε που δεν βλεπω ποτε στο δρομο! Τρελενομαιιιιιι λεμεεεε!!! :shift :shift


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 18:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Το 5αρι ειναι φαουλ, ειδικα οταν εχεις στα προιοντα σου ενα μετριο και αρα φτηνο 6αρι, δεν νομιζω ομως να σου κανει διαφορα , απειρες φορες εγω ταξιδευω με την C4 1.6 e-hdi και μου δειχνει το ημι αυτοματο οτι ταξιδευει με την 5η και ουτε το καταλαβαινω.Ουτως η αλλως αν η 1η ειναι μακρυτερη στο 5αρι ειναι κερδος γιατι εγω νιωθω οτι οδηγαω φορτηγο καποιες φορες...
Και εγω απο BMW Ε90 ερχομαι αλλα δεν αντεχα να καιω 11.5 λιτρα μεσα στην πολη και να μην εχω καν κλιματισμο....μου εβγαλε το BMW κατι πολλαπλασιαστες, κατι κεντρικα κλειδωματα, 2 φορες με τρεις κυλινδρους- απο τους πολλαπλασιαστες-, πολλα λακουβακια απο πετραδακια και αλλα βαθουλωματα-πολυ ψιλες λαμαρινες και μεγαλες επιφανειες δεν ταιριαζουν- Αλλα ρε παιδι μου ειναι μασιφ 60 χιλιαδες χιλιομετρα απο το 2008 στην Αθηνα και τα πλαστικα του ειναι σαν καινουργια και δεν κανει ουτε τσικ, επισης εξαιρετικη αισθηση στον δρομο αλλ κατεστραμενη μεση...το BMW ερχεται απο μια αλλη εποχη και το Citroen πηγαινει σε μια αλλη. Μεχρι στιγμης η Citro εχει 7 χιλιαδες χιλιομετρα με μεση καταναλωση 6 το BMW σε 10 χιλιαδες χιλιομετρα 316 και ειχε καταναλωση ξερο 11αρι...μισα λεφτα και παρακατω η αλλιως 2200 ευρω με τρεχουσες τιμες καυσιμων τον χρονο διαφορα στα 20 χιλιαδες χιλιομετρα....καμμια σχεση. Εκανες εξαιρετικη αγορα, να το χαιρεσαι, στις διακοπες μιλαγα με εναν Γαλλο φιλο μου που εχει το ιδιο αμαξι για προσωπικο του και ειναι κατευχαριστημενος, εχει αλλα 3 αυτοκινητα 2 Citroen 1 BMW και λεεει οτι αυτο χρησιμοποιει σχεδον παντου

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 18:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 13:44
Δημοσιεύσεις: 67
dasimo έγραψε:
Το 5αρι ειναι φαουλ, ειδικα οταν εχεις στα προιοντα σου ενα μετριο και αρα φτηνο 6αρι, δεν νομιζω ομως να σου κανει διαφορα , απειρες φορες εγω ταξιδευω με την C4 1.6 e-hdi και μου δειχνει το ημι αυτοματο οτι ταξιδευει με την 5η και ουτε το καταλαβαινω.Ουτως η αλλως αν η 1η ειναι μακρυτερη στο 5αρι ειναι κερδος γιατι εγω νιωθω οτι οδηγαω φορτηγο καποιες φορες...
Και εγω απο BMW Ε90 ερχομαι αλλα δεν αντεχα να καιω 11.5 λιτρα μεσα στην πολη και να μην εχω καν κλιματισμο....μου εβγαλε το BMW κατι πολλαπλασιαστες, κατι κεντρικα κλειδωματα, 2 φορες με τρεις κυλινδρους- απο τους πολλαπλασιαστες-, πολλα λακουβακια απο πετραδακια και αλλα βαθουλωματα-πολυ ψιλες λαμαρινες και μεγαλες επιφανειες δεν ταιριαζουν- Αλλα ρε παιδι μου ειναι μασιφ 60 χιλιαδες χιλιομετρα απο το 2008 στην Αθηνα και τα πλαστικα του ειναι σαν καινουργια και δεν κανει ουτε τσικ, επισης εξαιρετικη αισθηση στον δρομο αλλ κατεστραμενη μεση...το BMW ερχεται απο μια αλλη εποχη και το Citroen πηγαινει σε μια αλλη. Μεχρι στιγμης η Citro εχει 7 χιλιαδες χιλιομετρα με μεση καταναλωση 6 το BMW σε 10 χιλιαδες χιλιομετρα 316 και ειχε καταναλωση ξερο 11αρι...μισα λεφτα και παρακατω η αλλιως 2200 ευρω με τρεχουσες τιμες καυσιμων τον χρονο διαφορα στα 20 χιλιαδες χιλιομετρα....καμμια σχεση. Εκανες εξαιρετικη αγορα, να το χαιρεσαι, στις διακοπες μιλαγα με εναν Γαλλο φιλο μου που εχει το ιδιο αμαξι για προσωπικο του και ειναι κατευχαριστημενος, εχει αλλα 3 αυτοκινητα 2 Citroen 1 BMW και λεεει οτι αυτο χρησιμοποιει σχεδον παντου


Καλα τα μεγαλα, αλλα οπως ειπες κ εσυ δεν ειναι για πολη. Κ εμενα μεσα στην πολη η χαμηλοτερη καταναλωση που χω κανει ειναι 8.5-9! Μεσο ορο 10 και σ εμενα φιλε. Καλο το Mercedoni και το BMW αλλα οπως λες ειναι εκτος εποχης! Θα ανταμιφθω ειμαι σιγουρος! Ευχαριστω πολυ, να σαι καλα! Μολις το παρω θ ανεβασω φωτογραφιες!!! :) :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 18:43 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
...Και κάτι άλλο φίλε μου....
αναρωτιέσαι για την 6η ...επειδή είσαι συνηθισμένος απο βενζίνη (όπως όλοι μας...)...
..το πετρέλαιο όμως δουλεύει 2000-3500 στροφές! :surprised ;)
Θα πηγαίνεις με 120 εθνική και θα έχεις 2500 στροφές....δέν θα νιώσεις πουθενά ότι θα χρειαζόταν η 6η. :bounce
Το λέω επειδή το C3 που έχω είναι ακριβώς αυτό που περιμένεις...1.4 68 ίππους και κάνω ταξιδάκι αθόρυβο τελείως και χαμηλά σε στροφές ...το πολύ 2.700 στροφές με κάνα 140-150άρι χιλιόμετρα. :thumb


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 13:44
Δημοσιεύσεις: 67
diesoulas έγραψε:
...Και κάτι άλλο φίλε μου....
αναρωτιέσαι για την 6η ...επειδή είσαι συνηθισμένος απο βενζίνη (όπως όλοι μας...)...
..το πετρέλαιο όμως δουλεύει 2000-3500 στροφές! :surprised ;)
Θα πηγαίνεις με 120 εθνική και θα έχεις 2500 στροφές....δέν θα νιώσεις πουθενά ότι θα χρειαζόταν η 6η. :bounce
Το λέω επειδή το C3 που έχω είναι ακριβώς αυτό που περιμένεις...1.4 68 ίππους και κάνω ταξιδάκι αθόρυβο τελείως και χαμηλά σε στροφές ...το πολύ 2.700 στροφές με κάνα 140-150άρι χιλιόμετρα. :thumb


AAA, ρε συ ετσι μπομπα!! Αν σου πω οτι ειχα ξεχασει εντελως το στροφομετρο... Ναι, χεις δικιο! 150 χιλιομετρα με 2700 στροφες??!!! Καλα μιλαμε δεν θα καιει τιποτα σε ταξιδι!! Ποσα χιλιομετρα σου βγαζει μεσα στην πολη περιπου? Μενα φουλαρισμα !


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 19:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Δέν μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά γιατί το έχω 2 μήνες και κάτι, κι έχω κάνει 3000 χλμ μεικτά αλλά ποτέ δέν άφησα το ρεζερβουάρ να αδειάσει. Με έναν πρόχειρο υπολογισμό... 900-1000 χλμ σίγουρα σε μεικτό κύκλο.
Πάντως μέσα στην πόλη ότι καίει...έξω τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 20:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 13:44
Δημοσιεύσεις: 67
diesoulas έγραψε:
Δέν μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά γιατί το έχω 2 μήνες και κάτι, κι έχω κάνει 3000 χλμ μεικτά αλλά ποτέ δέν άφησα το ρεζερβουάρ να αδειάσει. Με έναν πρόχειρο υπολογισμό... 900-1000 χλμ σίγουρα σε μεικτό κύκλο.
Πάντως μέσα στην πόλη ότι καίει...έξω τίποτα.


Ενταξει 1000 χλμ ειναι μια χαρα! Με βενζινοκινητο αν βγαζει τα μισα καλα θα ταν! Αυτα ειναι φοβερα νεα!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 08 Σεπ 2012, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 00:34
Δημοσιεύσεις: 851
Τοποθεσία: Αθήνα-Λαμία
Υπολογισε οτι θα χρειαζεσαι χωρις κλιματισμο γυρω στα 4,5 l/100 με τα πιο πολλα χλμ εντος πολης.. Καλοριζικο και καλοταξιδο...

_________________
Citroen C3 iTouch 1.5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 13:44
Δημοσιεύσεις: 67
aenaos15 έγραψε:
Υπολογισε οτι θα χρειαζεσαι χωρις κλιματισμο γυρω στα 4,5 l/100 με τα πιο πολλα χλμ εντος πολης.. Καλοριζικο και καλοταξιδο...


Τελεια! Αφου εχει χωριτικοτητα 50 λιτρων τοτε βγαζει ανετα 1000+ χλμ!! :no1


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS3 - DIESEL 1.4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:40 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Νομιζω 40 εχει.

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 9 [ 121 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: fader_gr
Απαντήσεις: 34
Μίζα αδράνεια στο γύρισμα του διακόπτη Citroen C5 diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Nikos4563
Απαντήσεις: 35
Γενικο ρετουσαρισμα citroen c4 diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: redfever
Απαντήσεις: 13
Κινητηρες DIESEL αξιοπιστια.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
C4 CACTUS DIESEL/ΒΕΝΖΙΝΗΣ
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: jkoul13
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ