Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 23:27 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Οκτ 2011, 17:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Και οι άλλοι κινητήρες Euro 5 είναι......

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Οκτ 2011, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
ε γι αυτο εισαι εδω σοφε γεροντα, για να μας ενημερωνεις για τους υπολοιπους..

μικρα παιδια ειμαστε ειναι δυνατον να τα ξερουμε ολα? :P

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Οκτ 2011, 20:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Οκτ 2010, 11:28
Δημοσιεύσεις: 177
Τοποθεσία: Κορυδαλλος
Εικόνες: 3
Μάκη θα συμφωνήσω μαζί σου!Ξενερώνω και γω στην ιδέα για υγραέρια και 'ξένα' χέρια στο αμαξακι μου αλλα και με 700$ η τοποθετηση και 0,88 το λίτρο με βάζει σε πειρασμό!!Αλλωστε μέχρι τωρα του βάζω μόνο V-Power.Απλά θέλω να ξέρω αν υπάρχει σαν επιλογή......

_________________
Tuned! Up to 210PS 365NM!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Οκτ 2011, 20:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Οκτ 2010, 11:28
Δημοσιεύσεις: 177
Τοποθεσία: Κορυδαλλος
Εικόνες: 3
Μάκη θα συμφωνήσω μαζί σου!Ξενερώνω και γω στην ιδέα για υγραέρια και 'ξένα' χέρια στο αμαξακι μου αλλα και με 700$ η τοποθετηση και 0,88 το λίτρο με βάζει σε πειρασμό!!Αλλωστε μέχρι τωρα του βάζω μόνο V-Power.Απλά θέλω να ξέρω αν υπάρχει σαν επιλογή......

_________________
Tuned! Up to 210PS 365NM!


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω STAM-DS3-THP στις Τρί 18 Οκτ 2011, 21:01.
Αιτία: etsi
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Οκτ 2011, 21:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
και εγω καποτε V power εβαζα αλλα τελικα κλεβουν και σε αυτη.αθτο που πρεπει να κανεις ειναι ειναι να βρεις ενα βενζιναδικο εμπιστοσυνεις αν υπαρχει βεβαια αυτο.

αλλιως αν εισαι σιουρος οτι θες να γινεις το πειραματοζωο χωρις να ξερεις προβληματα που θα εχεις τοτε μπορεις να δοκιμασεις

εγω απλα την αποψη μου σου λεω...

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Οκτ 2011, 21:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
makisasve έγραψε:
ε γι αυτο εισαι εδω σοφε γεροντα, για να μας ενημερωνεις για τους υπολοιπους..

μικρα παιδια ειμαστε ειναι δυνατον να τα ξερουμε ολα? :P



Αυτά που σε ενδιαφέρουν τα ξέρεις...... :rop :rop :rop

Και βάζε τόνους ρε,με κουράζεις,το καταλαβαίνεις,ή όχι...... :rop :rop :rop

Το μωρό σου τι κάνει?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Οκτ 2011, 21:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
μα φυσικά αυτά που με ενδιαφέρουν τα ξέρω!

ειίναι δύσκολο γέροντα να τους συνηθίσω!

ποιο από τα δύο μώρα μου?

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2013, 02:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Ιούλ 2013, 02:58
Δημοσιεύσεις: 47
Οταν καποιος αγοραζει ενα αυτοκινητο TURBO για τις επιδοσεις του σημαινει οτι τις εκμεταλλευεται κιολας.... Ενας στους 100 απο αυτους που εχουν ενα γρηγορο αυτοκινητο το εκμεταλλεύονται πληρως............... Για να εκμεταλλευτεις ομως αυτες τις επιδοσεις πρεπει να βαζεις και το χερι βαθια στην τσεπη καθε μερα... Τι νοημα εχει να συζητας για υγραεριο οταν εχεις παρει ενα turbo αυτοκινητο???? Εχει νοημα, μονο οταν το περνεις για φιγουρα!! Αλλιως περνεις ενα 1100 και μια φορα τον χρονο πας με 180 και τελειωνει εκει το θεμα.... Να ξερετε κατι:
Στην ζωη τρια πραγματα πληρωνεις ακριβα: ΤΗΝ ΦΙΓΟΥΡΑ, ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΛΑΓΙΣΙΑ ΤΗΝ ΤΣΙΠΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα,,,,!!!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2013, 11:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
alex xepa έγραψε:
Οταν καποιος αγοραζει ενα αυτοκινητο TURBO για τις επιδοσεις του σημαινει οτι τις εκμεταλλευεται κιολας.... Ενας στους 100 απο αυτους που εχουν ενα γρηγορο αυτοκινητο το εκμεταλλεύονται πληρως............... Για να εκμεταλλευτεις ομως αυτες τις επιδοσεις πρεπει να βαζεις και το χερι βαθια στην τσεπη καθε μερα... Τι νοημα εχει να συζητας για υγραεριο οταν εχεις παρει ενα turbo αυτοκινητο???? Εχει νοημα, μονο οταν το περνεις για φιγουρα!! Αλλιως περνεις ενα 1100 και μια φορα τον χρονο πας με 180 και τελειωνει εκει το θεμα.... Να ξερετε κατι:
Στην ζωη τρια πραγματα πληρωνεις ακριβα: ΤΗΝ ΦΙΓΟΥΡΑ, ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΛΑΓΙΣΙΑ ΤΗΝ ΤΣΙΠΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα,,,,!!!!!!!


Δεν αγοράζεις τούρμπο για τις επιδόσεις του... Αν θες επιδόσεις αγοράζεις ατμόσφαιρα. Ferrari, Aston Martin, Lamborgini, όλες είναι ατμοσφαιρικές.
Τούρμπο αγοράζεις γιατί θες να έχεις σε λιγότερα κυβικά, μεγαλύτερη δύναμη.
Υγραέριο τώρα, βάζεις άμα δεν έχεις λεφτά για βενζίνη. Είναι το καύσιμο των φτωχών. Είτε έχεις Hammer είτε Fiat Panda, αμα θες να πληρώνεις λιγότερα σε καύσιμα βάζεις υγραέριο.

From Galaxy Note 2 with Swype "talk and type"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2013, 15:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Ιούλ 2013, 02:58
Δημοσιεύσεις: 47
MeddlingMageGR έγραψε:
alex xepa έγραψε:
Οταν καποιος αγοραζει ενα αυτοκινητο TURBO για τις επιδοσεις του σημαινει οτι τις εκμεταλλευεται κιολας.... Ενας στους 100 απο αυτους που εχουν ενα γρηγορο αυτοκινητο το εκμεταλλεύονται πληρως............... Για να εκμεταλλευτεις ομως αυτες τις επιδοσεις πρεπει να βαζεις και το χερι βαθια στην τσεπη καθε μερα... Τι νοημα εχει να συζητας για υγραεριο οταν εχεις παρει ενα turbo αυτοκινητο???? Εχει νοημα, μονο οταν το περνεις για φιγουρα!! Αλλιως περνεις ενα 1100 και μια φορα τον χρονο πας με 180 και τελειωνει εκει το θεμα.... Να ξερετε κατι:
Στην ζωη τρια πραγματα πληρωνεις ακριβα: ΤΗΝ ΦΙΓΟΥΡΑ, ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΛΑΓΙΣΙΑ ΤΗΝ ΤΣΙΠΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα,,,,!!!!!!!


Δεν αγοράζεις τούρμπο για τις επιδόσεις του... Αν θες επιδόσεις αγοράζεις ατμόσφαιρα. Ferrari, Aston Martin, Lamborgini, όλες είναι ατμοσφαιρικές.
Τούρμπο αγοράζεις γιατί θες να έχεις σε λιγότερα κυβικά, μεγαλύτερη δύναμη.
Υγραέριο τώρα, βάζεις άμα δεν έχεις λεφτά για βενζίνη. Είναι το καύσιμο των φτωχών. Είτε έχεις Hammer είτε Fiat Panda, αμα θες να πληρώνεις λιγότερα σε καύσιμα βάζεις υγραέριο.

From Galaxy Note 2 with Swype "talk and type"


Χαχαχα... Αμα θες επιδοσεις αγοραζεις ferrari??? Δηλαδη οσοι αγοραζουν ενα DS3THP η ενα DS4THP 200hp, δεν τα αγοραζουν για τις επιδοσεις τους?? Η τα αγοραζουν επειδη δεν εχουν λεφτα για βενζινη?? Να σου πω εγω γιατι... ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΑ... Οταν δεν εχεις λεφτα για βενζινη δεν περνεις ενα αυτοκινητο 156 η 200 αλογα.... Περνεις ενα ντιζελ 1.4...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2013, 16:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
alex xepa έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
alex xepa έγραψε:
Οταν καποιος αγοραζει ενα αυτοκινητο TURBO για τις επιδοσεις του σημαινει οτι τις εκμεταλλευεται κιολας.... Ενας στους 100 απο αυτους που εχουν ενα γρηγορο αυτοκινητο το εκμεταλλεύονται πληρως............... Για να εκμεταλλευτεις ομως αυτες τις επιδοσεις πρεπει να βαζεις και το χερι βαθια στην τσεπη καθε μερα... Τι νοημα εχει να συζητας για υγραεριο οταν εχεις παρει ενα turbo αυτοκινητο???? Εχει νοημα, μονο οταν το περνεις για φιγουρα!! Αλλιως περνεις ενα 1100 και μια φορα τον χρονο πας με 180 και τελειωνει εκει το θεμα.... Να ξερετε κατι:
Στην ζωη τρια πραγματα πληρωνεις ακριβα: ΤΗΝ ΦΙΓΟΥΡΑ, ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΛΑΓΙΣΙΑ ΤΗΝ ΤΣΙΠΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα,,,,!!!!!!!


Δεν αγοράζεις τούρμπο για τις επιδόσεις του... Αν θες επιδόσεις αγοράζεις ατμόσφαιρα. Ferrari, Aston Martin, Lamborgini, όλες είναι ατμοσφαιρικές.
Τούρμπο αγοράζεις γιατί θες να έχεις σε λιγότερα κυβικά, μεγαλύτερη δύναμη.
Υγραέριο τώρα, βάζεις άμα δεν έχεις λεφτά για βενζίνη. Είναι το καύσιμο των φτωχών. Είτε έχεις Hammer είτε Fiat Panda, αμα θες να πληρώνεις λιγότερα σε καύσιμα βάζεις υγραέριο.

From Galaxy Note 2 with Swype "talk and type"


Χαχαχα... Αμα θες επιδοσεις αγοραζεις ferrari??? Δηλαδη οσοι αγοραζουν ενα DS3THP η ενα DS4THP 200hp, δεν τα αγοραζουν για τις επιδοσεις τους?? Η τα αγοραζουν επειδη δεν εχουν λεφτα για βενζινη?? Να σου πω εγω γιατι... ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΑ... Οταν δεν εχεις λεφτα για βενζινη δεν περνεις ενα αυτοκινητο 156 η 200 αλογα.... Περνεις ενα ντιζελ 1.4...


Μα δε θέλουν όλοι να πάρουν ντιζελ... πώς θα το κάνουμε δηλαδή. Και η οικονομία είναι σχετική. Ένα C4 1.4 90 άλογα που καίει 9 λίτρα εντός πόλης, είναι σαφώς πιο ενεργοβορο από το δικό μου που είναι 2λιτρο στα 180 άλογα και θέλει 12 λίτρα εντός πόλης. Κάνε την διαίρεση να δεις πόσο πίνει το κάθε άλογο και θα καταλάβεις. Έχω τα διπλάσια άλογα με μόνο το 1/3 επιπλέον βενζίνης. Και απο τη στιγμή που του έχω βάλει και υγραέριο είμαι ακόμα πιο οικονομικός.

From Galaxy Note 2 with Swype "talk and type"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2013, 18:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Ιούλ 2013, 02:58
Δημοσιεύσεις: 47
Εμενα το C3 (1.4 8V) εχει 75 αλογα και η μεση καταναλωση μεσα στη πολη φτανει μερικες φορες 16-17...! Ξερεις γιατι? Γιατι το πηγαινω συνεχεια ταπα.! Με το C4 που ειχα 1.6 110 αλογα εκαιγα μεσα στην πολη περιπου 15 για τον ιδιο ακριβως λογο.... Εσυ εφοσον θελεις οικονομια τι τα θες τα 180 αλογα??? Αυτο σας εξηγω και δεν με καταλαβαινετε... Αλλα αυτοκινητα εχουν φτιαχτει για οικονομια και αλλα για επιδοσεις... Και βλεπω κατι μ@@@ που περνουν αυτοκινητα 200 αλογα +, και εκτος οτι δεν ξερουν να στριβουν με 30χμ, πανε καθε μερα και βαζουν ταλιρακια βενζινη... Βρες μου εσυ μια λογικη σε αυτο... Ειναι η δεν ειναι καθαρα θεμα φιγουρας?????????????? Και στο κατω κατω, θες οικονομια??? Γιατι να κανεις μετατροπη βενζινοκινητηρα σε υγραεριοκινητηρα και να τον καταστρεψεις σε λιγα χρονια??? Αν γινοταν τοσο ευκολα και τοσο αξιοπιστα αυτη η μετατροπη τοτε θα εβγαιναν αυτοκινητα απ την μανα τους που θα εκαιγαν και βενζινη και αεριο... Η θα εκαιγαν και βενζινη και πετρελαιο..! :P Τα αυτοκινητα ομως που βγαινουν και εχουν υγραεριοκινητηρα καινε ΜΟΝΟ υγραεριο γιατι ειναι τελειως διαφορετικη ολη η λειτουργια και ολα τα υλικα κατασκευης για να αντεχουν τις θερμοκρασιες... Νομιζω δεν θελει και πολυ μυαλο.....!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2013, 18:14 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Κύριοι, είστε εκτός θέματος. Υπάρχει θέμα για το υγραέριο και κάντε τις αναλύσεις σας εκεί.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υγραεριο σε DS3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2013, 21:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
alex xepa έγραψε:
Εμενα το C3 (1.4 8V) εχει 75 αλογα και η μεση καταναλωση μεσα στη πολη φτανει μερικες φορες 16-17...! Ξερεις γιατι? Γιατι το πηγαινω συνεχεια ταπα.! Με το C4 που ειχα 1.6 110 αλογα εκαιγα μεσα στην πολη περιπου 15 για τον ιδιο ακριβως λογο.... Εσυ εφοσον θελεις οικονομια τι τα θες τα 180 αλογα??? Αυτο σας εξηγω και δεν με καταλαβαινετε... Αλλα αυτοκινητα εχουν φτιαχτει για οικονομια και αλλα για επιδοσεις... Και βλεπω κατι μ@@@ που περνουν αυτοκινητα 200 αλογα +, και εκτος οτι δεν ξερουν να στριβουν με 30χμ, πανε καθε μερα και βαζουν ταλιρακια βενζινη... Βρες μου εσυ μια λογικη σε αυτο... Ειναι η δεν ειναι καθαρα θεμα φιγουρας?????????????? Και στο κατω κατω, θες οικονομια??? Γιατι να κανεις μετατροπη βενζινοκινητηρα σε υγραεριοκινητηρα και να τον καταστρεψεις σε λιγα χρονια??? Αν γινοταν τοσο ευκολα και τοσο αξιοπιστα αυτη η μετατροπη τοτε θα εβγαιναν αυτοκινητα απ την μανα τους που θα εκαιγαν και βενζινη και αεριο... Η θα εκαιγαν και βενζινη και πετρελαιο..! :P Τα αυτοκινητα ομως που βγαινουν και εχουν υγραεριοκινητηρα καινε ΜΟΝΟ υγραεριο γιατι ειναι τελειως διαφορετικη ολη η λειτουργια και ολα τα υλικα κατασκευης για να αντεχουν τις θερμοκρασιες... Νομιζω δεν θελει και πολυ μυαλο.....!



Εκτός του οτι είσαι :ot
είσαι γενικά αλλού,μιάς και τα νούμερα που αναφέρεις είναι αναληθή
και εκτός αυτών με λές και άμυαλο,καθότι υγραεριοκίνητος.
Για συγκεντρώσου σε παρακαλώ πιτσιρίκο,η πλάκα και το καλαμπούρι έχουν και όρια.
Έγινα αντιληπτός?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 5 από 6 [ 82 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Υγραέριο σε Xantia
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: ΜΑΚΗΣ 66
Απαντήσεις: 108
ΥΓΡΑΕΡΙΟ ΣΤΟ C2
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: ger_zoym
Απαντήσεις: 175
Υγραεριο σε C2 VTS mk1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: panosfx
Απαντήσεις: 45
Πρόβλημα με αισθητήρα λ σε C4 με υγραέριο
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 31
αγορα xsara 1600 με υγραεριο
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: arkan13
Απαντήσεις: 7
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια