Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Μοντέλα  »  DS3  »  Βελτιώσεις DS3


[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 16:29 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 12:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
θα μας δωσουν τα φωτα τα παιδια που εχουν το THP C4? για καποιο φιλτρο προγραμμα σε λογικες τιμες?

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα, φιλτρο - αρχικα σταδια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 12:59 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
μονοδρομος e tuners ο salex γνωστης και θα σε συθμβουλεψει χωρις να σε γδισει!!!!αν γινεις και μελος εδω εχεις μια παρα παρα πολη καλη εκπτωση

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα, φιλτρο - αρχικα σταδια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 13:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
τιμη γιΑ αυτο το προγραμμα ξερουμε?

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα, φιλτρο - αρχικα σταδια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Αύγ 2010, 14:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Για περισσοτερες πληροφοριες επισκεψου και τη σελιδα τους: http://www.etuners.gr/index.php?s=1

και

δες και αυτο που σε ενδιαφερει αμεσα: http://www.etuners.gr/?s=14&b=Peugeot επελεξε το 207 και δες τη δουλεια τους.

Διαφημιση δεν κανω, μετοχες δεν εχω...απλα ο salex ειναι ηδη μελος του club μας και εχουν ακουστει πολλα καλα λογια για τη δουλεια των etuners, φυσικα και μπορεις να πας οπουδηποτε αλλου εσυ το επιλεξεις, οι πληροφοριες που σου δινω ειναι κατι ενδεικτικο ωστε να χεις μια ιδεα τι μπορει να κανει το μοτερακι σου, μεταξυ μας...διαμαντακι! :mrgreen

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Blanc για την δημοσίευση του/της: ds3_ncl
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα, φιλτρο - αρχικα σταδια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Αύγ 2010, 14:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
ευχαριστω για τις πληροφοριες... ειναι και εδω κοντα στη γειτονια μου θα περασω απο κει συντομα..

πραγματικο διαμαντι που ταιριαζει γαντι στο αυτοκινητο.. δεν ειναι τυχαιο το 7.3 που εχει.. αλλα και το φασμα των στροφων που δουλευει.. μπορεις να κανεις οικονομια καυσιμου χωρις να φοβασαι να κανεις μια προσπεραση..

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα, φιλτρο - αρχικα σταδια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Αύγ 2010, 14:39 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Να σαι καλα φιλε Μακη, οτιδηποτε χρειαζεσαι και μπορουμε να σε βοηθησουμε, ευχαριστως!!! :thumb

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Αύγ 2010, 21:56 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
Μάκη άλλαξα λίγο τον τίτλο ώστε να αναφερόμαστε μόνο για πρόγραμμα στο συγκεκριμένο θέμα (θα είναι πιο εύκολη μετά η αναζήτηση).

Το συγκεκριμένο μοτέρ (όπως θα είδες και στα link που σου έδωσαν τα παιδιά) "ανεβαίνει" περίπου μέχρι τα 185 άλογα σαν πρώτο στάδιο.

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Αύγ 2010, 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
Prokopas έγραψε:
Μάκη άλλαξα λίγο τον τίτλο ώστε να αναφερόμαστε μόνο για πρόγραμμα στο συγκεκριμένο θέμα (θα είναι πιο εύκολη μετά η αναζήτηση).

Το συγκεκριμένο μοτέρ (όπως θα είδες και στα link που σου έδωσαν τα παιδιά) "ανεβαίνει" περίπου μέχρι τα 185 άλογα σαν πρώτο στάδιο.


ναι καλα εκανες! μπηκα στο Link που μου εδωσαν τα παιδια και ειδα πρωτο σταδιο για 194 αλογα φανταζομαι θα ναι διαφορετικα!

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Αύγ 2010, 22:45 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
Δεν είναι εντελώς κονσέρβα το πρόγραμμα απ' ότι μου έλεγε ο salex και επιπλέον μπορούν να γίνουν περαιτέρω ρυθμίσεις αναφορικά με τη χρήση απλής βενζίνης ή super αμόλυβδης. Αυτοί οι δύο παράγοντες επηρεάζουν προς τα πάνω ή προς τα κάτω την ιπποδύναμη. ;)

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Αύγ 2010, 00:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 10 Δεκ 2009, 00:19
Δημοσιεύσεις: 178
Τοποθεσία: Αθήνα
Παιδιά χίλια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως γράφτηκαν.
Όταν πρωτοξεκινήσαμε, κάναμε εξέλιξη για μέγιστη ιπποδύναμη σε αυτό τον κινητήρα, γιατί ολοι χρησιμοποιούσαν 100άρα βενζίνη.
Το 2007 άλλωστε κόστιζε το μισό από ό,τι τώρα.

Tελευταία όμως έχουμε όλο και περισσότερο κόσμο που χρησιμοποιεί 95άρα (μαζί κι εγώ στο δικό μου 207 γιατί είμαι τσιγγούνης
και χρησιμοποιώ water injection για να μην έχω προβλήματα με τη μεγάλη τουρμπίνα μου). Με 95άρα η ισχύς φτάνει κοντά στους 180-185 ίππους,
αναλόγως του πόσο καλή βενζίνη είναι. Έχει τύχει να δούμε BP/Shell που ήταν πολύ καλής ποιότητας αν και 95 οκτανίων.
Δυστυχώς έχει τύχει να δούμε και βενζίνες που μόνο βενζίνη δεν μύριζαν - σίγουρα δεν ήταν ούτε 95 οκτανίων. Αλλά αυτό είναι μια άλλη κουβέντα... :)

Η κατανάλωση μετά το πρόγραμμα μένει στα εργοστασιακά επιπεδα, με εξαίρεση όταν χρησιμοποιεί κανείς την επιπρόσθετη ιπποδύναμη.

_________________
http://www.etuners.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 22 Νοέμ 2010, 13:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 04 Νοέμ 2010, 10:36
Δημοσιεύσεις: 26
salex έγραψε:
Παιδιά χίλια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως γράφτηκαν.
Όταν πρωτοξεκινήσαμε, κάναμε εξέλιξη για μέγιστη ιπποδύναμη σε αυτό τον κινητήρα, γιατί ολοι χρησιμοποιούσαν 100άρα βενζίνη.
Το 2007 άλλωστε κόστιζε το μισό από ό,τι τώρα.

Tελευταία όμως έχουμε όλο και περισσότερο κόσμο που χρησιμοποιεί 95άρα (μαζί κι εγώ στο δικό μου 207 γιατί είμαι τσιγγούνης
και χρησιμοποιώ water injection για να μην έχω προβλήματα με τη μεγάλη τουρμπίνα μου). Με 95άρα η ισχύς φτάνει κοντά στους 180-185 ίππους,
αναλόγως του πόσο καλή βενζίνη είναι. Έχει τύχει να δούμε BP/Shell που ήταν πολύ καλής ποιότητας αν και 95 οκτανίων.
Δυστυχώς έχει τύχει να δούμε και βενζίνες που μόνο βενζίνη δεν μύριζαν - σίγουρα δεν ήταν ούτε 95 οκτανίων. Αλλά αυτό είναι μια άλλη κουβέντα... :)

Η κατανάλωση μετά το πρόγραμμα μένει στα εργοστασιακά επιπεδα, με εξαίρεση όταν χρησιμοποιεί κανείς την επιπρόσθετη ιπποδύναμη.



Ηθελα να ρωτησω αν μπορει η αναβαθμιση να περνα μεσω της OBD με ενα επιπροσθετο
ανταπτορα ωστε να μπορει να αφαιρεθει κατ επιθυμια του χρηστη.
Κλειδωμενη βεβαια απο τον αριθμο πλαισιου του αυτοκινητου, για να μην μπορει ναχρησιμοποιειται απο αλλο.

JnK

_________________
DS4 THP200
DS3 THP 206 E-TUNERS


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 22 Νοέμ 2010, 14:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 15:07
Δημοσιεύσεις: 10
salex έγραψε:
Παιδιά χίλια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως γράφτηκαν.
Όταν πρωτοξεκινήσαμε, κάναμε εξέλιξη για μέγιστη ιπποδύναμη σε αυτό τον κινητήρα, γιατί ολοι χρησιμοποιούσαν 100άρα βενζίνη.
Το 2007 άλλωστε κόστιζε το μισό από ό,τι τώρα.

Tελευταία όμως έχουμε όλο και περισσότερο κόσμο που χρησιμοποιεί 95άρα (μαζί κι εγώ στο δικό μου 207 γιατί είμαι τσιγγούνης
και χρησιμοποιώ water injection για να μην έχω προβλήματα με τη μεγάλη τουρμπίνα μου). Με 95άρα η ισχύς φτάνει κοντά στους 180-185 ίππους,
αναλόγως του πόσο καλή βενζίνη είναι. Έχει τύχει να δούμε BP/Shell που ήταν πολύ καλής ποιότητας αν και 95 οκτανίων.
Δυστυχώς έχει τύχει να δούμε και βενζίνες που μόνο βενζίνη δεν μύριζαν - σίγουρα δεν ήταν ούτε 95 οκτανίων. Αλλά αυτό είναι μια άλλη κουβέντα... :)

Η κατανάλωση μετά το πρόγραμμα μένει στα εργοστασιακά επιπεδα, με εξαίρεση όταν χρησιμοποιεί κανείς την επιπρόσθετη ιπποδύναμη.


Εγώ θα ήθελα σε ρωτήσω φίλε salex να μου πείς τι γίνεται με το c5 thp και αν δέχεται και αυτό πρόγραμμα αυξησης ιπποδύναμής, με ενδιαφέρει άμμεσα, είμαι από επαρχία και δεν έιναι εύκολη η μεταφορά μου στην Αθήνα παρά μόνο για τον προγραμματισμο εφόσον έιναι εφικτός.

ευχαριστώ προκαταβολικά

_________________
________________
ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΥΜΝΙΣΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΦΑΤΣΕΣ.

ΜΙΧΑΛΗΣ DL 650 K8 ABS /CITROEN C5 1.6 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 22 Νοέμ 2010, 14:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Salex σε εχω ρωτησει,αλλα δεν μου απαντησες,τι γινεται με το εργοστασιακο αβανς?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Νοέμ 2010, 00:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 10 Δεκ 2009, 00:19
Δημοσιεύσεις: 178
Τοποθεσία: Αθήνα
M.M έγραψε:
Salex σε εχω ρωτησει,αλλα δεν μου απαντησες,τι γινεται με το εργοστασιακο αβανς?


Συγγνώμη! Θα έχασα την ερώτηση μέσα στις προηγούμενες αράδες.
Το αβανς αλλάζει με τον αναπρογραμματισμό (αυξάνεται σε μερικά σημεία) γιατί αλλάζεικαι η αναλογία αέρος/καυσίμου που χρησιμοποιείται στον κινητήρα.

Δυστυχώς μέχρι σήμερα δεν έχουμε δει αναλυτικά C5 1.6 THP. Θεωρητικά πρέπει να είναι το ίδιο με τα υπόλοιπα.
Πρακτικά θα γνωρίζω να σας πω όταν το δούμε από κοντά.


Η δυνατότητα επιλογής/φόρτωσης προγράμματος μέσω της διαγνωστικής θύρας είναι σχεδόν έτοιμη για διάθεση στα προιόντα μας.
Με ένα μπλιμπλίκι USB θα μπορείτε να αλλάζετε ανάμεσα στις χαρτογραφήσεις που σας έχουμε ετοιμάσει ή την εργοστασιακή.
Το ίδιο μπλιμπλίκι λειτουργεί ως διαγνωστικο για να μπορούμε να βλέπουμε τί γίνεται στο αυτοκινητο. Θα μπορούμε να το
κάνουμε αυτό και εξ αποστάσεως μέσω τηλεσυνδιάσκεψης, σε περίπτωση που ο ιδιοκτήτης δεν μπορεί να καταλάβει τί συμβαίνει.

Ξέρω ότι ακούγονται κάπως υπερβολικά όλα αυτά, αλλά είναι σχεδόν έτοιμα (99%) και θα σας ενημερώσω όταν είμαστε έτοιμοι.
Προς το παρόν όλα λειτουργούν αλλά διστάζουμε να τα κυκλοφορησουμε, μιας και το θέμα του επερχόμενου μπλεξίματος θα είναι ιδιαίτερα
χρονοβόρο και η τεχνική υποστήριξη που θα χρειάζεται θα είναι Τιτάνεια (να αγιάσει το στόμα σου Προκόπη!).

_________________
http://www.etuners.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα για THP
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Νοέμ 2010, 18:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Salex,εγω σε ρωτησα για DS3 μοτερ.
Δηλαδη η ecu λαμβανει το σημα σαν ανοικτο-κλειστο,οπως στις προηγουμενες γενιες turbo,η "ακουει" πιο μεγαλο φασμα,οποτε κοβει πιο πολλες μοιρες αλλα σιγα σιγα?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 14 [ 210 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Επόμενο



Συναφή θέματα

Προγραμμα σε C2 1.4 και δεν κανει Reset η Αντιπροσωπεια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Nick L
Απαντήσεις: 7
Citroen C3 1.4 HDi 90 - Πρόγραμμα Συντήρησης.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: asydos
Απαντήσεις: 8
Σύντομα και το πρόγραμμα του 2011
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ C2
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: Nick L
Απαντήσεις: 17
c2 vtr ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 22
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ