Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 20:12 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 18:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
Αρχικά, συγγνώμη για τον κάπως ασαφή τίτλο, αλλά υπάρχει περιορισμός χαρακτήρων. Και συγγνώμη (δις), επειδή γράφω εν θερμώ.

Φεύγοντας από δουλειά, πριν κάνα δίωρο, χτυπά το τηλέφωνο. Είναι ο διαχειριστής, και μου λέει (ευγενικά) ότι παρκάροντας χθες το βράδυ έγδαρα το αυτοκίνητο ενός άλλου ενοίκου της πολυκατοικίας, ο οποίος για πρώτη φορά πάρκαρε στην πιλοτή. Η πρώτη μου σκέψη είναι "αποκλείεται", γιατί στην πιλοτή παρκάρω πιο ευλαβικά και από καρδιοχειρουργό.

Επειδή όμως άνθρωποι είμαστε, και λάθη γίνονται, και τα parking radars κάνουν λάθη, κτλ κτλ κτλ, απαντώ ότι εφ'όσον έγιναν έτσι τα πράγματα, αύριο πρωί πρωί θα του κάνω δήλωση. Τον ρωτάω που έγινε η ζημιά, και μου απαντά στο πίσω αριστερό φτερό, που σημαίνει ότι τον έγδαρα είτε με τον πίσω προφυλακτήρα μου, είτε με το πίσω δεξιά φτερό. Ανταπαντώ ότι προφανώς πρέπει να έχω κι εγώ σημάδι, και συμφωνεί.

Καπάκι, με παίρνει τηλ ο ένοικος (δεν είχαμε μιλήσει ποτέ), και σχετικά κόσμια μεν, αρκούντως επιθετικά δε, άρχισε να με πατρονάρει για το πως παρκάρω, για το ότι τα αμάξια είναι η τρέλα του, και εν τέλει ότι το αμάξι της γυναίκας του έχει άσπρες γραμμές/γρατσουνιές (πολλές) στο πίσω φτερό εξ'αιτίας μου. Παρότι, επαναλαμβάνω, ούτε μουσική άκουγα χθες, ούτε τίποτα, αλλά αντίθετα ήμουν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ προσεκτικός γιατί πρώτη φορά είχα αυτό το αμάξι δίπλα μου, τον διαβεβαίωσα ότι θα κάνω ΑΜΕΣΩΣ δήλωση εφ'όσον φταίω, και ζήτησα συγγνώμη. Επειδή όπως είπε δουλεύει στο χώρο του αυτοκινήτου, είπε ότι δεν θέλει τίποτα, και ότι θα το φτιάξει αυτός.

Σταματώ αμέσως μετά στο πάρκινγκ ενός σούπερ μάρκετ, και ελέγχω το αμάξι μου. ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΜΥΧΗ ΠΟΥΘΕΝΑ, οι αρμοί του προφυλακτήρα είναι ΑΨΟΓΟΙ, και απολύτως τίποτα δε μαρτυρά επαφή με ξένο σώμα. Υπενθυμίζω, μιλάμε για ΜΑΥΡΟ C4, που φταρνίζεσαι πάνω και κάνει ζημιά (όπως όλα τα σκούρα χρώματα).

Καπάκι τον παίρνω και του λέω, όχι σαν τη βρεγμένη γάτα πλέον, να δώσουμε ραντεβού να δει το αμάξι μου το οποίο θα πάω να πλύνω μάλιστα (ήταν χάλια στη λάσπη, και μπορεί να έκρυβε κάτι), και να μου εξηγήσει εάν η Citroen ανακάλυψε το ΤΕΛΕΙΟ χρώμα, ή αν έγινε κάτι άλλο και εξαπολύει άδικα κατηγορίες. Πήγα, το έπλυνα, το τσέκαρα, και φυσικά ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΟΚΚΟΥ. Τα πλαστικά μου όλα είναι επίσης βαμμένα, και εκεί το χρώμα παντού ΑΜΕΜΠΤΟ.

Δεν παύω όμως, για είμαι δίκαιος, να θέλω να πάρω και μια γνώμη από εσάς. Παίζει λοιπόν να έκανα τόση ζημιά (πολλές παράλληλες γραμμές στο πίσω φτερό ενός GOLF MKIV), χωρίς εγώ να έχω ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΗΜΑΔΙ; Η εμπειρία μου λέει όχι. Αλλά σέβομαι το ότι δεν είμαι δα και φανοποιός ή detailer. Πάντως, ακόμη και τα φυτά αφήνουν λεπτές γραμμές στο χρώμα που θέλουν τρίψιμο - είναι λοιπόν δυνατόν να τρίφτηκαν οι λαμαρίνες και να μην έπαθε τίποτα;

Ευχαριστώ για απαντήσεις, και συγγνώμη για το μακροσκελές post.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 18:48 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Αν η ζημιά στο άλλο αμάξι είναι τετοιας έκτασης είναι αδύνατο να έκανες κάτι εσύ, χωρίς να πάθεις ούτε γρατζουνιά!! . Και ακόμη περισσότερο αδύνατο μου φαίνεται το να έκανες και να μη το καταλάβαινες.. Στην τελική γιατί να σκας και να χαλιεσαι.; Από την στιγμή που δεν έχεις ζημιά στο αμάξι σου (που ακόμα και να ήθελε να καλύψετε κάτι ασφαλιστικά, δεν νομίζω ότι ήταν εφικτό χωρίς σημάδια στον έχοντα την ευθύνη!) κάλεσε τον να το δει και τελειώνει νομίζω..

Καταλαβαίνω, πως άνθρωποι είμαστε και κάνουμε λάθη. Αλλά μην είμαστε και παράλογοι. Προφανώς κάποιος άλλος την χτύπησε και ίσως και κάπου αλλού, δεν το πήρε χαμπάρι και επειδή μπορεί να το είδε κατόπιν εορτής, βλέποντας το αμάξι σου δίπλα (ή γνωρίζοντας ότι παρκάρεις εκεί), θεώρησε ότι το είχες κάνει εσύ..

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 18:54 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
NickNT έγραψε:

Καπάκι, με παίρνει τηλ ο ένοικος (δεν είχαμε μιλήσει ποτέ), και σχετικά κόσμια μεν, αρκούντως επιθετικά δε, άρχισε να με πατρονάρει για το πως παρκάρω, για το ότι τα αμάξια είναι η τρέλα του, και εν τέλει ότι το αμάξι της γυναίκας του έχει άσπρες γραμμές/γρατσουνιές (πολλές) στο πίσω φτερό εξ'αιτίας μου. .

Απο μαύρο αμάξι..???Θα είχες αφήσει τουλάχιστο το χρώμα σου. Αυτός είναι καινούργιος στην θέση και δεν ξέρεις αν το είχε απο πριν αν και φαντάζομαι ίσος να το είχες δει αφού πάρκαρες ευλαβικά. Δες τι χρώμα έχει αυτουνού και ρίξε μια μάτια στις κολώνες της διαδρομής για να το βάλει στην θέση. Μάλλον η γυναίκα του έκανε την μα :cens κία σε καμιά κολόνα. Και αφού είπε οτι δεν θέλει τοίποτα και θα το φτιάξει αυτός, γιατί ζορίζετε...??? Σε καμία περίπτωση μην του δώσεις μετρητά , γιατί εκεί θα σου το πάει, και αν θέλει ας του κάνεις δήλωση αλλιώς ας πάρει τα πα :cens ρια σου. Μήπως το κάνει επίτηδες....??? :hmm λέω εγώ.....Γιατί δεν θέλει να πάτε νόμιμα...???

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 18:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 31 Δεκ 2012, 01:10
Δημοσιεύσεις: 977
Τοποθεσία: Ναύπακτος
Golf έχει τι περιμένεις; Αλλού το έχει κοπανήσει η μαγδάλω :P

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 19:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
Σας αγαπώ. Μαύρο ή σκούρο μπλε το δικό του, αλλά οι κολώνες της πιλοτής είναι ήδη γδαρμένες από άλλους. Εμένα πιο πολύ με ενόχλησε το πατρονάρισμα ("σε έχω δει πως παρκάρεις"!!!), ενώ προφανώς έκανε τη μαλακία αυτός. Και η ειρωνεία είναι ότι εγώ λόγω μαύρου χρώματος έχω γίνει πολύ πολύ προσεκτικός (πριν είχα ανοιχτόχρωμα), μόλις κατάλαβα πόσο λεπτό είναι το βερνίκι. Για την ακρίβεια, η κοπέλα μου ψιλοφρικάρει κάθε φορά από το πόσο αργά και προσεκτικά παρκάρω στην πιλοτή ("έλεος πια", κτλ). Κι εγώ λέω αποκλείεται να μην το είχα καταλάβει. Ούτε καν να τερματίσει το μπιπ-μπιπ του ραντάρ δεν αφήνω...

Και φυσικά εννοείται ότι αν είχα κάνει ζημιά, θα είχα τρέξει ΠΡΩΤΟΣ να ζητήσω συγγνώμη και να κάνω δήλωση. Νομίζω πάντως ότι δεν το κάνει εκ του πονηρού - ούτε μετρητά ήθελε όταν του πρότεινα ότι θα καλύψω με ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ την όποια ζημιά. Μη μας τρελάνει όμως για τη μαλακία τη δική του ή της γυναίκας του...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 20:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
κλασσικη προβοκατόρικη αρχαιο ελληνικη συμπεριφορά .....τρελανέ τον και πές του να βάψει ΓΡΗΓΟΡΑ την κολωνα της πυλωτής και μεχρι να μάθει να παρκάρει στον χώρο να διπλοτσεκάρει........Νικολάκη...ε Νικολάκη! (οχι εσυ , αυτός με το μεγάλο Ν)

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 22:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
1)Να τον γδάρεις χωρίς να γδαρθείς δέν γίνεται!
2)Χτεσινό σκ@τ@ αυτός στην οικοδομή (ακόμα αχνίζει)και μιλά με αυτόν τον τρόπο; :rop Για μαζέψου μεγάλε....!!!!
3)Σου χρωστά και χάρη που δέν του κατέβασες τίποτα καντήλια κλπ.
4)Όταν θα αποφασίσει να σου ξαναμιλήσει να είναι πολύ ευγενικός μαζί σου.Σου χρωστάει και μία συγνώμη!
5)Χρήμα δέν δίνεις με τίποτα!

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 01:39 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
NickNT έγραψε:
και εν τέλει ότι το αμάξι της γυναίκας του έχει άσπρες γραμμές/γρατσουνιές (πολλές) στο πίσω φτερό εξ'αιτίας μου.



Ωραία μέχρι εδώ, ας υποθέσουμε ότι φταις. Φταις γιατί τον τράκαρες/ακούμπησες. ΟΚ. Το χρώμα σου είναι διπλής, δηλαδή χρώμα και βερνίκι από πάνω. Κοινώς, αν και εφόσον προκάλεσες τη ζημιά, θα υπάρχει πειστήριο στο αυτοκίνητο σου. Δηλαδή, θα έχει φύγει το βερνίκι στο σημείο της επαφής και το δικό σου χρώμα μεταφέρθηκε στο άλλο ΙΧ. Τουτέστιν, θα πρέπει να φανεί αστάρι, μέταλλο ή μαύρο αν μιλάμε για πλαστικό πάνελ κάπου στο αυτοκίνητο σου.



NickNT έγραψε:
Σταματώ αμέσως μετά στο πάρκινγκ ενός σούπερ μάρκετ, και ελέγχω το αμάξι μου. ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΜΥΧΗ ΠΟΥΘΕΝΑ, οι αρμοί του προφυλακτήρα είναι ΑΨΟΓΟΙ, και απολύτως τίποτα δε μαρτυρά επαφή με ξένο σώμα. Υπενθυμίζω, μιλάμε για ΜΑΥΡΟ C4, που φταρνίζεσαι πάνω και κάνει ζημιά (όπως όλα τα σκούρα χρώματα).


Ψάχνουμε λοιπόν τα εμφανή σημάδια της επαφής στο αυτοκίνητο σου. Δεν έχει;; Δεν το έκανες εσύ.

Πολλές άσπρες γραμμές ή/και γρατζουνιές σημαίνει επαφή με σοβαντισμένη κολόνα (μάλλον πυλωτής), λευκού/ανοιχτού χρώματος. Ή ακόμη και ποδήλατο που πέρασε ανάμεσα από τα αυτοκίνητα.
Κοινώς, μάλλον το κάρφωσε η κάρια κάπου και "έδωσε" στον σύζυγο ένα θύμα για να καλυφθεί. Ή της το καρφώσανε αλλού και το είδε αργότερα στη πυλωτή.

Ήθελα να ήξερα τι ανταπάντησε ο σύζυγος όταν είδε το αυτοκίνητο σου ανέγγιχτο...γιατί φασαρία έκανε, αυτοψία όχι, πριν μιλήσει.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 08:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
και μετα από όλα αυατ θα του ελεγα μη ξανατολμησεις να μου πεις αν χτυπησα το αμαξι σου ........... αν το ξαναβριες χτυπημενο μην τολμήσεις και με ενοχλήσεις μεσω διαχειριστη αυτος είναι μονο για τα κοινόχρηστα και όχι παρκαδόρος
αντε με τους μλκες πρωι πρωι....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 10:11 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
:agree
Καμία περίπτωση να γδάρεις το άλλο αυτοκίνητο κι εσύ να μην έχεις απολύτως τίποτα...!!!!
Αλλα τι να πείς..... κυρά οδηγός...και golf... η απόλυτη "αξιοπιστία" από κάθε πλευρά..και σε όλο της το μεγαλείο!!!!! :laugh


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 13:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 21 Νοέμ 2013, 13:48
Δημοσιεύσεις: 115
Εικόνες: 0
1) Λάθος που το έπλυνες γιατί ακόμα και αν δεν άφηνε σημάδι πάνω στο αυτοκίνητο σου δεν υπήρχε περίπτωση εκεί που υποθετικά θα ακουμπούσατε να μην έφευγε η "σκόνη".

2) Μαύρο αυτοκίνητο άσπρο σημάδι???

Συγνώμη σου χρωστά, μάλλον η γυναίκα του την έκανε τη δουλεία και επειδή είναι τρελός αυτός με τα αυτοκίνητα τα έριξε πάνω σου...

Σα να το βλέπω. :D

Άντρας: Πως το έκανες έτσι το αυτοκίνητο μ@ρη? :rop

Γυναίκα: :surprised Εγώ δε ξέρω τίποτα χθες όταν το άφησα ήταν σα καινούργιο, αυτός που παρκάρει δίπλα μας έκανε τη ζημιά. :suspi

_________________
C3 1.4 HDI eco chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 13:36 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Του "γδερνεις" μετα την γυναικα ή οχι...???

From Inside C4 White Airbus.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 14:33 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Της τον ακουμπας εννοείς!!! ;)

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 14:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Το αμάξι σου είναι μαύρο και το δικό του επίσης αλλά οι γρατζουνιές είναι άσπρες; Πως γίνεται να είναι απο το δικό σου λοιπόν; Εκτός αν μου ξέφυγε κάτι στα post.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπάρχει πιθανότητα να γδάρεις χωρίς να γδαρθείς;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Σεπ 2014, 15:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Νεκτάριε και Βαγγέλη ,εννοείται πως της τον ακουμπάς και ταυτόχρονα της τον γδέρνεις :laugh
και άν έχει τα κότσια ας το πεί στον άντρα της και άν βρεί τα ..πειστήρια να με χ@σει!!! :laugh :laugh :laugh

Υ.Γ.και αυτή άμα πλυθεί...πάλι καινούρια είναι :laugh :laugh :laugh :laugh

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 36 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Υπαρχει καποιος λογος που διαγραψατε την αγγελια της xantia?
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 11
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: JOE
Απαντήσεις: 16
Ποδηλάτες χωρίς Όνομα
Δ. Συζήτηση: Βόλτες
Συγγραφέας: Someone
Απαντήσεις: 10
κάλυμμα για παρπρίζ-καπώ υπάρχει?
Δ. Συζήτηση: Περιποίηση Αυτοκινήτου
Συγγραφέας: dJ_nikodemus
Απαντήσεις: 7
Error P2097 Χωρίς κάποιο σύμπτωμα ή Check Engine
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: tripas
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια