Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 21:24 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Απρ 2015, 02:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Φεβ 2015, 02:44
Δημοσιεύσεις: 46
Εικόνες: 0
Σας ευχαριστω για την αποδοχη στην ομαδα θελω να μοιραστω μαζι σας φιλοι μου τισ αναμνησεις που εχω απο το citroen zx (μεγαλωσα σ'αυτο) την τραγωδια που περασα καθως και το ευτυχες τελος. Ολα ξεκινησαν οταν ο πατερας μου τον Φεβρουαριο του 1992 αγορασε ενα ολοκαινουριο κοκκινο citroen zx avantage 1400, εγω τοτε ημουν 9 ετων αλλα παρ'ολα αυτα ειχα γνωμη βλεπετε αγοραζω περιοδικα αυτοκινητου απ'το 1990 κι επειδη το προηγουμενο αυτοκινητο του ηταν ενα καινουριο γαλαζιο opel cadet 1,2 gl του 1987 ημουν της αποψης να αγορασει το opel astra, ευτοιχως τοτε δεν ακουσε ουτε εμενα ουτε και την μητερα μου που ειχαμε την ιδια αποψη. Απ' το zx μονο θετικες αναμνησεις εχω, βλεπετε ο πατερας μου ειναι των εκδρομων και εχουμε γυρισει ολη την Ελλαδα μ'αυτο διανιοντας συνολικα 87000 εντελως απροβληματιστα χιλιομετρα. Οταν λοιπον εφτασα τα 18 επειδη ο πατερας μου εργαζεται απο το 1997 σε μια πολυεθνικη φαρμακοβιομηχανια μεχρι και σημερα ειχε παντα αυτοκινητο της εταιριας με τη μορφη lising και καθε 4 χρονια επαιρνε ενα καινουριο με ολα τα εξοδα πληρωμενα οποτε το zxακι ηταν αραγμενο μονιμα στο σπιτι. Αυτο μου εδινε την ευκαιρια καθε τοσο να το ξεκουκουλωνω, να διαβαζω το ενχρωμο ενχειριδιο του κατασκευαστη που το εχω ακομα και σημερα μαζι με τα χαρτια του σε καινουρια κατασταση καθως και να το βαζω μπροστα και να ακουω μουσικουλα απο το υπεροχο pioneer που ειχε βαλει ο πατερας μου ειδικη παραγγελια μαζι με 4 ηχεια απο την αγορα του. Αυτο ηταν το πρωτο μου αυτοκινητο συνχωροντας μου τα οποια οδηγικα λαθη εκανα λογο απειριας και χαριζοντας μου αξιοζηλευτη οδικη συμπεριφορα, ανεση στο δρομο, τεραστια οικονομια στα καυσιμα καθως και ευχριστια. Το συγκεκριμενο αυτοκινητο επειδη μεγαλωσα μεσα σ'αυτο το θεωρουσα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ισοτιμο μελος της οικογενειας μου και οχι ενα αψυχο αντικειμενο. Δυστοιχως μια Παρασκευη στις 23 Φεβρουαριου του 2001 εκανα κοπανα απο το σχολειο Γ'Λυκειου και απο το Περιστερι ξεκινησα παρεα με 3 φιλους μου μια ορεινη βολτα και μετα απο μια τεραστια νεανικη επιπολεοτητα στον Διοννησο το αυτοκινητο μου φευγει απο την πορεια του αλλα ευτοιχως το μαζεψα (αυτη η παθητικη τετραδιευθυνση κανει θαυματα), αλλα επειδη δεν μπορουσα να οδηγισω λογο του σοκ που υπεστην θεωρισα σωστοτερο μετα κι απο παρακληση του ιδιου να δωσω το αγαπημενο μου zxακι σε εναν εκ των φιλων μου που οδηγουσε 5 χρονια και ειχε μεγαλυτερη εμπειρια απο εμενα. Φιλοι μου δεν ξερω μαλλον εκεινη την ημερα ηταν για να γινει το κακο καθως λες και μπηκε ο διαβολος μεσα του κι ενω ειχε συμβει αυτο με εμενα αυτος οδηγουσε ακομα πιο επιθετικα και ετσι δυστοιχως παρα τις παροτρινσεις μου εμενα και των υπολοιπων 2 φιλων μου να μειωσει ταχυτητα η' ακομα και να μου το δωσει σε'μενα το αυτοκινητο αυτος συνεχισε με αμειοτο ριθμο βλεπετε ειχε ενθουσιαστει με την οδικη συμπεριφορα του αυτοκινητου και δεν λογαριαζε τιποτα. Τελικα σε μια στροφη του φευγει κι εκεινου το αυτοκινητο εγω καθομουν πισω αριστερα και κανει απιστευτα τετακε σε πλατος δρομου 8 μετρων περιπου και απο κατω βραχοδης γκρεμος 200 περιπου μετρων χωρις μπαριερες εκεινη την εποχη!!!!ευτοιχως τραβηξα το χειροφρενο και το αυτοκινητο πηγε δεξια στα βραχια και οχι αριστερα στον γκρεμο, προσκρουει σε μια μικρη προειδοποιητικη πινακιδα και ανατρεπεται 3 φορες. Οταν λοιπον σταματισαν οι τουμπες το αυτοκινητο ηρθε στα ισια του εκλεισε και τις δυο κατευθυντιριες λοριδες του βουνου και χρειαστικε γερανος για να μετακινηθει. Απο τη σφοδρη συγκρουση με τα βραχια ολη η πλευρα απο τη μεση και δεξια υποχωρισε σημαντικα σε σημειο που οι φιλοι μου που καθονταν στα δεξια να τραυματιστουν απο την οροφη, επισης απο τις τουμπες εφυγε στον γκρεμο η εταζερα καθως και εγινε θριψαλα το πορτμπαγκαζ που ολοι γνωριζεται οτι δεν ειναι μεταλλικο, τελος ο πισω αξονας αποκολιθηκε πληρως απο το αυτοκινητο λογο της σφοδροτητας της συγκρουσης. Ο οδηγος κι εγω δεν παθαμε απολυτως τιποτα. Βλεπετε ακομη και στην ιστατη στιγμη το zxακι μας προστατεψε ολοκληρωτικα και το συγκεκριμενο αυτοκινητο εγινε αμορφη μαζα. Οποιος αμφιβαλει υπαρχει ακομα σε ενα χωραφι της περιοχης, βλεπετε δεν θελισα να το πεταξω. Εκ τοτε εφερα καποιους φανοποιους να το δουνε γιατι ημουν διατεθιμενος να το φτιαξω ακομα και αν πληρωνα την αξια του σαν καινουριο αλλα δυστοιχως δεν επιδιορθωνοταν καθως εχει καταστραφει ανεπανορθωτα. Εκ τοτε αυτο ηταν πληγωμα στην ψυχη μου επειδη εφυγε τοσο αδικα απο τα χερια μου το συγκεκριμενο αυτοκινητο και μετα απο πολλα χρονια και παρα πολλα αυτοκινητα βλεπετε ειμαι αξιωματικος του εμπορικου ναυτικου και η δουλεια μου με βοηθησε να κανω την τρελα μου: peugeot 307 xt premium 1600-opel astara g 1.4 16v elegance-peugeot 106 rallye 16v-bmw 316 e46 coupe 8v-bmw 318 e46 coupe 8v-bmw 318 cabrio e36-bmw 318 e46 cabrio m pack-bmw 325 e46 cabrio-bmw 316 e46 coupe valvetronic-peugeot 307 cc 2.0 και παραλληλα με αυτο ειχα citroen xsara 1.6 exclusive my 2004-bmw 318 e46 cabrio facelift m pack παραλληλα με αυτο ειχα bmw 318 is e36 coupe individual Τελος πηρα το αυτοκινητο που εχω σημερα mercedes clk cabrio avantgarde amg look του 2005 και παραλληλα απεκτησα ενα βυσσινι πενταθυρο citroen zx monte carlo s του 1996 απο εναν ηλικιομενο ανθρωπο με 56000 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χιλιομετρα αλλα πολυ ταλεπωριμενο εξωτερικα απο εκδορες κι αφου το εβαψα πληρως και το αναπαλεωσα το εχω και το καμαρωνω. Φιλοι μου ενα θα σας πω στα 31 μου χρονια εχω οδηγισει παρα πολλα αυτοκινητα και μηχανες αλλα οδηγοντας το συγκεκριμενο zxακι ακομα το ευχαριστιεμαι παρα πολυ και πραγματικα ειναι ενα πολυ καλο αυτοκινητο στην οδηγιση πολυ καλυτερο απο τα περισσοτερα σημερινα αυτοκινητα. Φανταστειτε η τρελα μου με τα zx ειναι τετοια που εχω αποκτησει καρφιτσες καθως ολες τις μινιατουρες που εβγαιναν σε κλιμακες 1/18 και 1/43 για το συγκεκριμενο αυτοκινητο καθως εχω στην κατοχη μου το ελληνικο διαφημιστικο φυλλαδιο του 1991 που ειχε παρει ο πατερας μου απο την αντιπροσωπεια και εκ των υστερων αγορασα απ'το e-bay το διαφημιστικο φυλλαδιο του 1996 που ειχε το δικο μου zx monte carlo s σε βυσσινι χρωμα. Ζηταω ταπεινα συγνωμη αν σας κουρασα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Απρ 2015, 02:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Φεβ 2015, 02:44
Δημοσιεύσεις: 46
Εικόνες: 0
Μια χαρη θελω φιλοι μου επειδη το citroen zx monte carlo s του 1996 που αγορασα δεν ειχε τα εργοστασιακα του ενχειριδια χρησης του κατασκευαστη ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω ενα? και παλι σας ευχαριστω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Απρ 2015, 06:34 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Να το χαίρεσαι φίλε! Ηταν ενα υπέροχο αυτοκίνητο για την εποψή του. Ειχα και εγω ενα για επτά χρόνια!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Απρ 2015, 11:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Φεβ 2015, 02:44
Δημοσιεύσεις: 46
Εικόνες: 0
Σ'ευχαριστω πολυ οντως ηταν, μαλιστα το 1991 που πρωτοπαρουσιαστικε ηταν ο ηγετης της κατηγοριας των μικρομεσαιων για αρκετα χρονια. Ακομα και στη δυση της καριερας του το 1997 ο ειδικος τυπος ελεγε πως ηταν ενα ακρος ανταγωνιστικο αυτοκινητο. Εγω προσωπικα δεν θυμαμαι αλλο citroen που να καταφερε να ξεπερασει τα golf, astra, corolla αυτο συνεβη μονο το 2001 που τα ξεπερασε επισης ενα ξαδερφακι του το peugeot 307.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Απρ 2015, 19:58 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Δε το πιστευω! :surprised :cens Το κοκκινο zx στο χωραφι πριν το κλασσικο της Δουκισσας της Πλακεντιας! :cens Απειρα χρονια ,απο παιδι, το εβλεπα εκει και αναρωτιομουν! Κατι πρεπει να ειχαμε σχολιασει οταν το ειχαμε πρωτοδει εκει..

Απιθανο αλλα εχω φυγει κι εγω ασχημα με 5θυρο Monte Carlo τη παραμονη των Χριστουγεννων του '08 στη χαρακτηριστικη παρατεταμμενη δεξια κατεβαινωντας την Πεντελη και πλησιαζωντας το κιοσκι και την πλατεια της Παλαιας Πεντελης. Ξαναπηρα μαλιστα 3θυρο Monte Carlo!

Ειναι πολυ αρρωστια αυτο το αμαξι.. :love

Το μπορντω που αγορασες ειναι ενα με ζαντες απο volcane νομιζω και οντως ηταν χαλια απ εξω..

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Απρ 2015, 23:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Φεβ 2015, 02:44
Δημοσιεύσεις: 46
Εικόνες: 0
Σωστος φιλε μου σε ολα οσα λες ναι αυτο πηρα και το ανεστησα αν θες κανε με φιλο σου στο facebook να δεις πως ηταν και πως εγινε το ονομα μου εκει ειναι Βασιλης Βεργινης. Η κυρια εικονα μου δειχνει εμενα με την κοπελα μου αγγαλια μια ξανθια. Σ'ευχαριστω πολυ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Οκτ 2017, 16:20 
Άβαταρ μέλους
Πριν 1 μήνα έδωσα ένα ZX DAKAR S 1.4i για χάρη ενός GRAND PICASSO. Ένα από τα καλύτερα αυτοκίνητα που έχω οδηγήσει. Από το 2000 που το πήρα μεταχειρισμένο φτάσαμε στα 200000 χλμ χωρίς να ζητήσει τίποτα πέρα από τα απαραίτητα. Άνεση, οικονομία, και το κυριότερο ασφάλεια. Μου έδιναν 200€ για να το πάνε για scrap. Το χάρισα σε έναν γείτονα γιατί θα ήταν άδικο ένα άφθαρτο όχημα να πάει για πέταμα. Ας το απολαύσει κι άλλος.....και θα συνεχίσω να το βλέπω κι εγώ. Οι κόρες μου συνεχίζουν να λένε για το "κόκκινο αυτοκίνητό μας" παρά το ότι το PICASSO τους προσφέρει περισσότερες ανέσεις.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Οκτ 2017, 19:35 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Το zx εφερε πολυ κοσμο στη φιρμα και εκανε τρομερη πορεια στην Ελλαδα. Μαλιστα πολυς λαος μετα απο αυτο ξαναεπαιρνε citroen. Ειμαστε ακομα δω μεσα 3-4 πορωμενοι με δαυτο. Και αγγελια να το βαζες θα εφευγε...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Οκτ 2017, 19:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
:thumb χρηστο

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Οκτ 2017, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
nonos έγραψε:
Το zx εφερε πολυ κοσμο στη φιρμα και εκανε τρομερη πορεια στην Ελλαδα. Μαλιστα πολυς λαος μετα απο αυτο ξαναεπαιρνε citroen. Ειμαστε ακομα δω μεσα 3-4 πορωμενοι με δαυτο. Και αγγελια να το βαζες θα εφευγε...
στους κολλημένους με την zx του club πρόσθεσε 1 ακόμα :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Οκτ 2017, 19:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
:clap
Αρχηγος στην αγαπη ειναι ο Μανθος παντως :rtfm

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Οκτ 2017, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Ας μην ήταν τα κορδονάκια και θα σου έλεγα αν θα τ' αγαπούσε τόσο.....

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ CITROEN ZX
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Οκτ 2017, 21:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
:thumb

Σωστός.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Alexandros_kall
Απαντήσεις: 77
Ενοικίαση Citroen DS
Δ. Συζήτηση: DS / Traction Avant
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
Προβληματισμός για αγορά Citroen C5 Tourer diesel.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 21
Προβλημα κλειδωματος-Ξεκλειδωματος citroen C5 x7
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: georgios
Απαντήσεις: 67
Πρόβλημα σε Bsi citroen c elysee
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: GOGOLIAS
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ