Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 13:58 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Σεπ 2007, 11:47 
Άβαταρ μέλους
συγνώμη για το μεγάλο και μάλλον κουραστικό σχόλιο.Μακάρι να είχα την δυνατότητα να εκφράσω αυτά ακριβώς που αισθάνομαι με καλύτερο τρόπο και συντομότερο
ΥΓ.αν έχετε φωτογραφίες από αυτά που είδατε εκεί και μας κάνουνε όλους να αισθανόμαστε τόση ντροπή,γιατί δεν τις στέλνετε μαζί με ένα κείμενο από τα τόσα που γράψατε εδώ και περιγράφει απόλυτα την κατάντια μας σε κάποιον σοβαρό δημοσιογράφο.Ευτυχώς υπάρχουνε τέτοιοι ακόμα.Κοιτάξτε σε αυτούς που και είναι και δεν είναι γνωστοί.Τους ξέρουμε όλοι μας πιστεύω πάνω-κάτω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Σεπ 2007, 11:50 
Άβαταρ μέλους
εχω μιλισει με ατομο συμαντικο απο την εφημεριδα πρωτο θεμα και λογικα μετα τις εκλογες θα το ανεβασουμε


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Σεπ 2007, 13:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
τα κανάλια φταίνε για ολλα .

που έκαναν τους ανθρώπους να φαίνονται ζητιάνοι .


και ολλα αυτα για την τηλεθέαση χωρις να ενδιαφέρονται πραγματικά για το τι συμβαίνει

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Σεπ 2007, 13:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
mplouzaki.gr έγραψε:
εχω μιλισει με ατομο συμαντικο απο την εφημεριδα πρωτο θεμα και λογικα μετα τις εκλογες θα το ανεβασουμε


Eγω εκανα μια νιξη στον Λαζοπουλο αλλα τον παροτρυνα να απευθυνθει στους αρμοδιους του κλαμπ χωρις περαιτερω σχολια, αν ενδιαφερεται ;)

Kρατησε μας ενημερους σε παρακαλω :thumbup

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Σεπ 2007, 16:00 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
mplouzaki.gr έγραψε:
εχω μιλισει με ατομο συμαντικο απο την εφημεριδα πρωτο θεμα και λογικα μετα τις εκλογες θα το ανεβασουμε

Να αναφέρεις και οτι:
1)Προσφέρθηκαν να μας κεράσουν κρουασάν (απο αυτά που προορίζονταν για τους πυρόπληκτους :spank: )
2)Τις πιατονοστιμιές του Δήμου Αθηναίων θα τις μοιραζαν κανονικά, παρόλο που τις είχε χτυήσει ο ήλιος τόσες μέρες και θα είχαν χαλάσει

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Σεπ 2007, 16:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 21:48
Δημοσιεύσεις: 359
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αν δε το βαρεσει ο ηλιος το φαγητο για μια βδομαδα να νοστιμησει , δε τρωγεται. :-? :-? :-? :bambam :bambam :bambam :-? :-?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Σεπ 2007, 14:19 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Όλη η νοστιμια ειναι στο σκουλικάκι... :yhoo

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Σεπ 2007, 07:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 13:56
Δημοσιεύσεις: 65
Τοποθεσία: 12
παιδια νομιζω οτι ειστε αδικοι στο θεμα δημοσιογραφοι+φωτια...2 χωρια ειδατε απο τα εκατονταδες π υπηρχαν εκει.2 μυρια στρεμματα καηκαν.
http://www.youtube.com/watch?v=jk7IzcsLSUg εδω θα δειτε πολλα βιντεακια σχετικα.π.χ. το χωριο αρτεμισια π καηκε ακομη κ τονεκροταφειο.
οτι καηκαν χωρια ολοκληρα ειναι γεγονος ασχετως αν μεναν ή οχι.
μια εικονα απο ψηλα οπως ειχε κανει στο πρωινο στο μεγκα θα βλεπατε πως εχει η κατασταση κ ηταν τραγικη μεχρι κ στην θαλασσα εφτασε.+60 νεκροι ρε παιδια δεν ειναι ψεμα.

καλα κανετε κ κατηγορειτε τους μ*(&^()*@ π σας ξενερωσαν κ επρεπε να το κανετε κ μπροστα τους για την κατασταση π βιωσατε.
κ μενα μ κανε πριν λιγο εντυπωση στην τηλεοραση οτι σχεδον καθε σχολειο σε χωριο ειναι γεματο με τροφιμα κτλ.!!!!!!!!!!!!!!!δηλ.τι περιμενουν 3 βδομαδες τωρα κ δεν τα δωσαν?
p.s. poia alla club κατεβηκαν k αυτα στο ιδιο μερος πηγαν?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Σεπ 2007, 07:53 
Άβαταρ μέλους
kage έγραψε:
παιδια νομιζω οτι ειστε αδικοι στο θεμα δημοσιογραφοι+φωτια...2 χωρια ειδατε απο τα εκατονταδες π υπηρχαν εκει.2 μυρια στρεμματα καηκαν.
http://www.youtube.com/watch?v=jk7IzcsLSUg εδω θα δειτε πολλα βιντεακια σχετικα.π.χ. το χωριο αρτεμισια π καηκε ακομη κ τονεκροταφειο.
οτι καηκαν χωρια ολοκληρα ειναι γεγονος ασχετως αν μεναν ή οχι.
μια εικονα απο ψηλα οπως ειχε κανει στο πρωινο στο μεγκα θα βλεπατε πως εχει η κατασταση κ ηταν τραγικη μεχρι κ στην θαλασσα εφτασε.+60 νεκροι ρε παιδια δεν ειναι ψεμα.

καλα κανετε κ κατηγορειτε τους μ*(&^()*@ π σας ξενερωσαν κ επρεπε να το κανετε κ μπροστα τους για την κατασταση π βιωσατε.
κ μενα μ κανε πριν λιγο εντυπωση στην τηλεοραση οτι σχεδον καθε σχολειο σε χωριο ειναι γεματο με τροφιμα κτλ.!!!!!!!!!!!!!!!δηλ.τι περιμενουν 3 βδομαδες τωρα κ δεν τα δωσαν?
p.s. poia alla club κατεβηκαν k αυτα στο ιδιο μερος πηγαν?


το προβλημα δεν ειναι αμα καηκαν η οχι το θεμα ειναι οτι καποια ατομα αντιδημαρχος, προεδρος προσπαθουν να παρουν ψηφους απο τα καμενα και χρηματα απο την πωληση απο τα πραγματα που θα στειλουμε ολοι εμεις και σε καποια στιγμη και αδιαφορια και πεταγμα της βοηθειας στα σκουπιδια
ΔΗΛΑΔΗ ΚΛΑΣΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Σεπ 2007, 10:33 
Άβαταρ μέλους
έτσι ακριβώς mplouzaki.gr... Είναι αισχρό και άθλιο αυτό που περιγράψατε.
Εμένα πάντως μου φαίνεται εντελώς γελοίο να ακούω
"η ανθρωπιά του Έλληνα,το φιλότιμο του Έλληνα,η ευαισθητοποίηση του Έλληνα,το ένα του Έλληνα,το αυτό του Έλληνα" κτλ.Ειδικά την ημέρα του τηλεμαραθώνιου όλο τέτοια ακούγαμε(το απόλυτο παράδοξο από την άλλη,την στιγμή που από τη μια όλοι το παίζουνε σουπερ ευαισθητοποιημένοι και μετά κόβουνε για διαφημίσεις!!!!!).Και επανέρχομαι στο γελοίο του πράγματος της "αυτής του Έλληνα" κτλ που λέγαμε.Οι άλλοι που ευθύνονται για τους 60+ νεκρούς και ακόμα χειρότερα αυτοί που ευθύνονται για την κατάσταση που αντικρίσατε εκεί τι εθνικότητας είναι;Βραζιλιάνοι;Πώς γίνεται να κάθομαι να ακούω μετά για την "ευαισθησία του Έλληνα";;;Αφού δεν την βλέπω πουθενά!!!!!Οι προσφορές στους τηλεμαραθώνιους εμένα δεν μου αρκούνε για να αντιστρέψω την άποψη μου περί αθλιότητας του Έλληνα.....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Σεπ 2007, 17:42 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΠΕΣ ΘΥΜΗΘΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΠΟΛΙΤΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΒΩΜΟ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗΣ..... ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΑΘΑΜΕ..

ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΕ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ????

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Σεπ 2007, 18:00 
Άβαταρ μέλους
Πέτρο φίλε μου ποιον μπορείς να πιστέψεις ότι λέει την αλήθεια ότι θα προσπαθήσει να αλλάξει πράγματα για αυτή την χώρα;Ποιος νομίζεις ότι έχει την δύναμη να το κάνει;Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε εμείς αυτή τη στιγμή είναι απλά να ελπίζουμε ότι την επόμενη μέρα των εκλογών,όποιος και αν είναι αυτός που τελικά θα κληθεί να κυβερνήσει να μπορέσει να βρει αυτή την θέληση να κάνει όλες αυτές τις αλλαγές.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Σεπ 2007, 11:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Οκτ 2006, 14:23
Δημοσιεύσεις: 1897
Τοποθεσία: Πειραιάς
kage έγραψε:
2 χωρια ειδατε απο τα εκατονταδες π υπηρχαν εκει.2 μυρια στρεμματα καηκαν.


Εκεί δεν πήγαμε από μόνοι μας. Ρωτήσαμε και μας έστειλαν. Εκτός από την Αρτέμιδα και την Μάκυστο που όπως ακούγεται έχουν τις μαγαλύτερες καταστροφές, αναφέρονται άλλα χωρια?
Υπάρχει κάποια λίστα με τα καμμένα σπίτια για να ξέρει ο απλός πολίτης τι του γινεται? Εχω ψάξει όλες αυτές τις ημέρες αλλά δεν εχω βρει κάτι. Γιατί???

Όποιος έχει αποψη για το θέμα πήγε εκεί? Ή έμεινε στην τηλεοπτικά πλάνα?

Και κάτι ακόμα. Μόνο για Πελοπόννησο ακούω. Η Εύβοια που είχε αντίστοιχα μεγάλη καταστροφή τι έγινε? Αλλά και για την περσινή καταστροφή της Χαλκιδικής ποιος μιλάει? Όλοι μιλούν για τους πυρόπληκτους της Πελοποννήσου. (Δεν είμαι αντίθετος με την προσφορά βοηθειας, αλλά είμαι αντίθετος με την εκμετάλλευση του ανθρώπινου πόνου και της καταστροφής της φύσης)

_________________
Εικόνα

Όταν κάποιοι έβλεπαν βατράχους, ο Flaminio Bertoni είδε ένα αυτοκίνητο!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Σεπ 2007, 11:42 
Άβαταρ μέλους
Giorgos έγραψε:
kage έγραψε:
2 χωρια ειδατε απο τα εκατονταδες π υπηρχαν εκει.2 μυρια στρεμματα καηκαν.


Εκεί δεν πήγαμε από μόνοι μας. Ρωτήσαμε και μας έστειλαν. Εκτός από την Αρτέμιδα και την Μάκυστο που όπως ακούγεται έχουν τις μαγαλύτερες καταστροφές, αναφέρονται άλλα χωρια?
Υπάρχει κάποια λίστα με τα καμμένα σπίτια για να ξέρει ο απλός πολίτης τι του γινεται? Εχω ψάξει όλες αυτές τις ημέρες αλλά δεν εχω βρει κάτι. Γιατί???

Όποιος έχει αποψη για το θέμα πήγε εκεί? Ή έμεινε στην τηλεοπτικά πλάνα?

Και κάτι ακόμα. Μόνο για Πελοπόννησο ακούω. Η Εύβοια που είχε αντίστοιχα μεγάλη καταστροφή τι έγινε? Αλλά και για την περσινή καταστροφή της Χαλκιδικής ποιος μιλάει? Όλοι μιλούν για τους πυρόπληκτους της Πελοποννήσου. (Δεν είμαι αντίθετος με την προσφορά βοηθειας, αλλά είμαι αντίθετος με την εκμετάλλευση του ανθρώπινου πόνου και της καταστροφής της φύσης)

+1


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Σεπ 2007, 12:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 20:25
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αθήνα
Giorgos έγραψε:
Εκεί δεν πήγαμε από μόνοι μας. Ρωτήσαμε και μας έστειλαν. Εκτός από την Αρτέμιδα και την Μάκυστο που όπως ακούγεται έχουν τις μαγαλύτερες καταστροφές, αναφέρονται άλλα χωρια?
Υπάρχει κάποια λίστα με τα καμμένα σπίτια για να ξέρει ο απλός πολίτης τι του γινεται? Εχω ψάξει όλες αυτές τις ημέρες αλλά δεν εχω βρει κάτι. Γιατί???

Όποιος έχει αποψη για το θέμα πήγε εκεί? Ή έμεινε στην τηλεοπτικά πλάνα?


Κατάλογος με χωριά που επλήγησαν υπάρχει αλλά δεν έχει αναρτηθεί πουθενά (τον έχω πιάσει στα χέρια μου). Το ΥΠΕΧΩΔΕ έχει αναρτήσει τον κατάλογο ολικώς/μερικώς κατεστραφέντων οικιών και οικοδομημάτων, έπειτα από αυτοψία κλιμακίου μηχανικών, η οποία ολοκληρώθηκε 3 Σεπτεμβρίου σε όλους τους πληγέντες νομούς. Όποιος ενδιαφέρεται για αριθμούς μπορεί να δει εδώ:
http://www.minenv.gr/download/2007-09-0 ... on_pyr.xls
αν δεν ανοίγει αυτό τότε μπείτε στην αρχική του ΥΠΕΧΩΔΕ (www.minenv.gr) και βρείτε το δελτίο τύπου με ημερομηνία 5/9/2007.
Προσωπική άποψη έχω, γύρναγα 4 ημέρες σε αυτοψίες στην Ηλεία από Ολυμπία μέχρι Ζαχάρω, Σαμικό και Κλειδί...

_________________
C4 Coupe 1.4 VTR Black + Αεροτομή/Jan 2006


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 5 [ 69 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

Θορυβος στην πορεια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: eka
Απαντήσεις: 3
ΝΕΟ CITROEN C5 AIRCROSS ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ EKO 2018
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Σκορτσαρισμα στην εκκίνηση
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: maiko21
Απαντήσεις: 2
Προβλημα στην πορεια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια