Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 09:03 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 19:22 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 10:11
Δημοσιεύσεις: 483
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
και φαντασου πωσ δεν ειπα ακομη για την στολη καμαριερας ουτε για......αλλα ασε καλυτερα.εισαι και επισημος βλεπεις :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 19:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 19:15
Δημοσιεύσεις: 242
Τοποθεσία: Λαρισα
VOLIOTIS έγραψε:
ΕΠΙΣΗΜΟΣ έγραψε:
που ξερεισ για το subwwoofer;


ωχ!!!αμα λεω εγω πως επεσε ξυλο...καλα την κυριακη στο φαγητο απεναντι μου δεν καθοσουν?μου το εδειξε η γυναικα σου.δεν θυμασαι που την παρακαλουσες να στο δωσει,πως θα της κανεις ολα τα χατηρια.... :rtfm

Ναι αυτο το ακουσα και εγω.Πολυκαστρο δεν σου ειπα ρε


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 19:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
τι ακουσεσ εσυ; αμεσωσ να κακολογησετε... τελικα το πηρα με ανταλαγμα ενα φιλακι!!! ποτε κατεβενεις;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 19:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 19:15
Δημοσιεύσεις: 242
Τοποθεσία: Λαρισα
Δεν σου λεω ειναι μυστικο και αν πρεπει να σου πω θα πρεπει να μου δωσεις τις ζαντες το sub και μερικα αλλα ποθ θελω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 19:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
και εγω τι θα κερδισω;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 19:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 19:15
Δημοσιεύσεις: 242
Τοποθεσία: Λαρισα
Τπτ δεν ειναι λογικο.η μαλλον εναν καφε κερασμενω!!! :fsss :fsss :fsss :fsss :fsss :fsss :fsss


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 19:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
ο καφες κανει το πολυ 5 ευρω, ενω αυτα που ζητας κανουν περιπου 2000 ευρω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 21:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 21:48
Δημοσιεύσεις: 359
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Εστω και μετα απο μερες να προσθεσω και εγω πως ηταν απο τις καλυτερες στιγμες που εχω ζησει.Μια ΠΑΡΕΑ 40 και ατομων που καλα καλα δε γνωριζονται , περασαμε ΤΕΛΕΙΑ λες και ηξερε ο ενας τον αλλο χρονια.
Απο φασεις που μου εμειναν ποιες να πρωτοαναφερω?
*Το ραλι που εκανα για να φτασω το γκρουπ μια που (για αλλη μια φορα )αργησα στο κανονισμενο ραντεβου? :tong: :tong: :tong: :inno:
*Τον (ενα απο τους πολλους ) @#$%%^ :spank: :spank: οδηγο του OΡEL που με την οδηγηση και τη συμπεριφορα του παραλιγο να μας χαλασει (αλλα ΔΕΝ καταφερε) την ημερα και την ηρεμια στο κλαμπ?
*Τα δωματια στο ξενοδοχειο που καποιες αναγκαστηκαν να τα καθαρισουν μονες τους μια και το ξενοδοχειο ειχε φροντισει για αυτο?
*Το τρελο φαγοποτιΝο1 που καναμε στις Αλυκες , και στη πρωτη σοδεια αναπτηρων απο καποιους που ολοι ξερουν με τη βοηθεια εθελοντων?
*Τη βολτα απο μερικους απο εμας στη πανεμορφη Μακρυνιτσα και το φοβερο μερος για καφε απολαμβανοντας τη μοναδικη θεα του Βολου?
*Τις τρελες στο ξενοδοχειο και τα πειραγματα , ισως λιγο τραβηγμενα , το βραδυ που ευτυχως τα παιδια δεν κρατησαν κακια σε κανενα?
ps.Συγνωμη γιατι " ημουν και εγω εκει".
*Τη προβολη της ταινιας : "Μια παρθενα στα μπουζουκια " που και καλα ξεκινησε παρθενα αλλα ποτε δεν την ειδαμε να φτανει στα μπουζουκια ?
*Την αψογη οργανωση στον Βολο και απο το Λιμενικο και απο τους mod admin για την φωτογραφηση στον Αγιο Κωνσταντινο?
ps.Συγνωμη σε Φωτεινη και Σοφια αλλα νομιζα οτι θα ειχε μεινει καποιος αλλος να σας φερει.
*Την οδικη βοηθεια του Ντεκα προς τον φιλο Χαλκιδαιο με το C4, ξεχνω το ονομα του, με την φοβερη κινητοποιηση και αρωγη του επιτημου και της αντιπροσωπειας CITROEN του Κουκιου που σε dt βοηθησαν να επισκευαστει η ζημια που καποιος απερισκεπτος βενζινοπωλης :spank: :spank: :spank: :rant :rant προκαλεσε?
*Το φαγοποτι Νο2 με τον επιτημο και τον Αλεξανδρο να δινουν ρεσιταλ(τα παραλειπωμενα σε βιντεο που εχουν ηδη βαλει στο forum) και την υποσχεση απο τα παιδια της Βορειου Ελλαδος να μας μαθουν στους υπολοιπους πως γινεται ενα σωστο φαγοποτι? :thumbup
Α και στη δευτερη σοδεια αναπτηρων απο τους γνωστους αγνωστους. :iconcool :iconcool
ps. Αν και ειχε ολη την ευχερεια η Φωτεινη να μου παρει πανω απο 2 φορες τουλαχιστον τον αναπτηρα δεν τον πηρε ,γιάυτο μη μου τη κακολογειται.Δεν ειναι το κακο κοριτσι που μπορει να νομιζετε.Κανει "τρελες" παρεες. :inno:
*Να ευχαριστησω ΟΛΟΥΣ τους Βολιωτες που μας βοηθησαν απο το ποιο απλο στο ποιο δυσκολο για την τελεια διαμονη μας στον Βολο κυριως χαρη στη συμβολη τους.Επισης και οσους ηρθαν απο μακρια , απο Σερρες, Βεροια ,Ναυπακτο , Αργος και απο αλλα μερη της Ελλαδος και ενωθηκαν στους τρελους Θεσσαλονικιους και Αθηναιους.
*Και πανω απο ολα ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ CLUB για την παρουσια τους και τη συμπεριφορα τους στον Βολο που ολοι θα μιλουν, η σχεδον ολοι :tong: :tong: , με τα καλυτερα λογια για το club και τα μελη του.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ :thankyou:
(Ισως το πρωτο και τελευταιο μου τοοοοσο μεγαλο post)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 21:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Σεπ 2007, 08:50
Δημοσιεύσεις: 1309
Τοποθεσία: ... stin trela mou!
ΝΙΚΟΣ_106 έγραψε:
*Τις τρελες στο ξενοδοχειο και τα πειραγματα , ισως λιγο τραβηγμενα , το βραδυ που ευτυχως τα παιδια δεν κρατησαν κακια σε κανενα?
ps.Συγνωμη γιατι " ημουν και εγω εκει".

Σαν τους ΑΑ θα καταλήξουμε ........ ήμουν και εγώ εκεί
ΝΙΚΟΣ_106 έγραψε:
*Τη προβολη της ταινιας : "Μια παρθενα στα μπουζουκια " που και καλα ξεκινησε παρθενα αλλα ποτε δεν την ειδαμε να φτανει στα μπουζουκια ?

Την εκδίκηση ξέχασες :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric
ΝΙΚΟΣ_106 έγραψε:
ps.Συγνωμη σε Φωτεινη και Σοφια αλλα νομιζα οτι θα ειχε μεινει καποιος αλλος να σας φερει.

:spank: :spank: :spank: :spank: :spank:
Γέλιο απίστευτο είχε αυτά που λέγαμε με την Σοφία όταν σας βλέπαμε να φεύγετε ...... πότε όμως δεν θα μάθετε τι είπαμε :yhoo :tong:
ΝΙΚΟΣ_106 έγραψε:
Α και στη δευτερη σοδεια αναπτηρων απο τους γνωστους αγνωστους. CoolAndreas CoolAndreas
ps. Αν και ειχε ολη την ευχερεια η Φωτεινη να μου παρει πανω απο 2 φορες τουλαχιστον τον αναπτηρα δεν τον πηρε ,γιάυτο μη μου τη κακολογειται.Δεν ειναι το κακο κοριτσι που μπορει να νομιζετε.Κανει "τρελες" παρεες. Angel

Βρήκα μάρτυρα για το δικαστήριο.
Δηλώνω αθώα (και με μαρτυρία εκτός από τις αποδείξεις) :inno: :inno: :inno: :inno: :inno:
Τα λεφτά αύριο Νίκο θα σου κατατεθούν




P.S. Και κάτι που ξέχασε να αναφέρει ο Νίκος! Ευχαριστεί επίσης και το κλαδί (ο SoCrazy το αναφέρει ως δέντρο) που σερνόταν μαζί του (άντε πάλι παρέα είχες) για χιλιόμετρα το βράδυ του Σαββάτου!!!
:ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric

_________________
Εικόνα Εικόνα
Η Θεσσαλονίκη ρολάρει πάλι...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 21:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Μαρ 2007, 08:01
Δημοσιεύσεις: 425
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ-ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ
κουμπαρα εγω στο δικαστηριο θα καταθεσω εναντιον σου.Ο κουμπαρος ειναι αθωος.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 21:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Σεπ 2007, 08:50
Δημοσιεύσεις: 1309
Τοποθεσία: ... stin trela mou!
dekas έγραψε:
κουμπαρα εγω στο δικαστηριο θα καταθεσω εναντιον σου.Ο κουμπαρος ειναι αθωος.

Όταν έρθεις Θεσσαλονίκη να δούμε που θα σε βάλει ο κουμπάρος να κοιμηθείς ..... κουμπάρε!!!!!
Η κουμπάρα και τα παιδιά θα κοιμηθούν σε μένα :tong:

_________________
Εικόνα Εικόνα
Η Θεσσαλονίκη ρολάρει πάλι...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 22:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Μαρ 2007, 08:01
Δημοσιεύσεις: 425
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ-ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ
Θα παρω τον κουμπαρο μου και 2 μουν@κι@ και θα παμε σε ενα hi ξενοδοχειο και ''ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ'' :tong: :tong: :tong: :tong:

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 22:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Σεπ 2007, 08:50
Δημοσιεύσεις: 1309
Τοποθεσία: ... stin trela mou!
dekas έγραψε:
Θα παρω τον κουμπαρο μου και 2 μουν@κι@ και θα παμε σε ενα hi ξενοδοχειο και ''ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ'' :tong: :tong: :tong: :tong:

Ε δεν περίμενα και άλλη απάντηση! :tong:

Καλά τραγούδα εσύ και ο κουμπάρος που κάθεται δίπλα σου τώρα ....

Την παντόφλα εσύ όμως θα την φας σήμερα και ο κουμπάρος σου θα την γλυτώσει ..... :fsss :fsss :fsss :fsss :fsss

_________________
Εικόνα Εικόνα
Η Θεσσαλονίκη ρολάρει πάλι...


Τελευταία επεξεργασία από FOTINI και Τρί 06 Μάιος 2008, 22:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 22:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 21:48
Δημοσιεύσεις: 359
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ :
P.S. Και κάτι που ξέχασε να αναφέρει ο Νίκος! Ευχαριστεί επίσης και το κλαδί (ο SoCrazy το αναφέρει ως δέντρο) που σερνόταν μαζί του (άντε πάλι παρέα είχες) για χιλιόμετρα το βράδυ του Σαββάτου!!!

Σσσσσσσσστ.Μη τα λες ολα.Και οσο αφορα το βιντεο το ανταλλασω με τη καταθεση στο δικαστηριο. :tong: :tong: :tong: :tong:
Δηλωνω πως ο κουμπαρος η εχει εμπαθεια με την κουμπαρα η καλα περνα με τον ετερο κουμπαρο. :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 22:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Μαρ 2007, 08:01
Δημοσιεύσεις: 425
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ-ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ
Γιατι δεν μηλας τσουπα μου?Τον αλλο τον εχω εδω διπλα μου και συμφωνει αλλα δεν τον αφηνω να μπει με τον κωδικο του για να μη μας κατηγορησουν. :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 28 από 29 [ 425 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Επόμενο



Συναφή θέματα

Άνθρωποι που χάθηκαν στον χρόνο.... (τυχαία η κρίση?...)
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Haris_c4_1.4
Απαντήσεις: 4
Δημιουργείται πρόβλημα από το χέρι πάνω στον λεβιέ ταχυτ. ;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: keltis
Απαντήσεις: 9
Στο σημερινό δυστύχημα με νταλίκα στον δρoμο καρμανιόλα...
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 5
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Manosc4
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια