Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 16:39 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Μαρ 2008, 19:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Niphrentil έγραψε:
Γιώργη, όχι... Δεν αναφερόταν αποκλειστικά σ'εσενα... Υποτίθετε ξεκινήσαμε κάτι το οποίο ΟΠΟΙΟΝ και να ρωτούσαμε έλεγε "μέσα" ή "θα το σκεφτώ"... Και όμως, όταν ήρθε η ώρα για να φανούν συμμετοχές δε φάνηκε κανένας... Παρ'όλα αυτά, στα meeting που πάμε και καλά να οργανώσουμε τέτοιου είδους events, καταλήγουμε να μαζευόμαστε ένα σωρό άτομα και το μόνο που κάνουμε είναι να πίνουμε καφέ! Ακόμα και τώρα που ο Soul πάλι πήγε να ξεκινήσει κάτι, πάλι φαίνετε η συμμετοχή... Τι να πω... Ίσως ο Σπύρος έχει δίκιο τελικά... hmmm




Κοίτα.. επειδή εσυ θες να πάρεις τα βουνά και τα λαγκάδια δεν σημαίνει οτι θέλουν ολοι. Επίσης το τι πιστευεις οτι θα έπρεπε να διοργανώνει το Club και τι οχι .. είναι τελίως δική σου γνώμη δεν μπορείς να ειρωνέυεσαι ολους τους άλλους. Εδω αποφασίζουμε ολοι μαζί και γι αυτό και γίνεται ανοιχτή πρόσκληση στο forum. Δεν μπορείς να απαιτείς απο τον άλλο που βαράει 12ωρα στην δουλεια.. να παρατήσει τον Κυριακάτικο ύπνο και να πάρει τους δρόμους. Οσο για τις βόλτες κλπ .. Ολο το καλοκαίρι πέρσυ γράψαμε πολλα χιλιόμετρα Θεσσαλονίκη - Νεα Πλάγια..
Τέλος πάντων .. καλές και οι εκδρομές .. καλά και όλα .. αλλα απο την στιγμή που υπάρχουν διάφοροι ασταθμητοι παράγοντες .. καλό είναι να μην ειρωνευώμαστε.

Αμα σ'αρέσει το πλέξιμο κάνε μια προσφορά στο Club για τα χειμερινά μπουζάκια.. 100% μαλί κλπ κλπ (αστειεύομαι).


Λοιπόν.. τι λέτε να πάμε καμιά Καστοριά?

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Μαρ 2008, 19:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 07 Ιουν 2007, 17:28
Δημοσιεύσεις: 146
Τοποθεσία: thessaloniki
Εχω καλό κονέ για γούνες εκεί άν θέλετε :ysteric :ysteric :yhoo :yhoo

_________________
pes


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Μαρ 2008, 19:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2007, 11:41
Δημοσιεύσεις: 3783
Τοποθεσία: serres
100% μάλλινο λίγο δύσκολο αν θες σε 40%-60% κάτι θα κάνουμε !!!!! :tong:





βάλε καμιά ημερομηνία να δούμε! :thumbup

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Μαρ 2008, 10:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 04 Ιούλ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 1762
Τοποθεσία: Λιτόχωρο - Πιερία
souledge έγραψε:
Niphrentil έγραψε:
Γιώργη, όχι... Δεν αναφερόταν αποκλειστικά σ'εσενα... Υποτίθετε ξεκινήσαμε κάτι το οποίο ΟΠΟΙΟΝ και να ρωτούσαμε έλεγε "μέσα" ή "θα το σκεφτώ"... Και όμως, όταν ήρθε η ώρα για να φανούν συμμετοχές δε φάνηκε κανένας... Παρ'όλα αυτά, στα meeting που πάμε και καλά να οργανώσουμε τέτοιου είδους events, καταλήγουμε να μαζευόμαστε ένα σωρό άτομα και το μόνο που κάνουμε είναι να πίνουμε καφέ! Ακόμα και τώρα που ο Soul πάλι πήγε να ξεκινήσει κάτι, πάλι φαίνετε η συμμετοχή... Τι να πω... Ίσως ο Σπύρος έχει δίκιο τελικά... hmmm




Κοίτα.. επειδή εσυ θες να πάρεις τα βουνά και τα λαγκάδια δεν σημαίνει οτι θέλουν ολοι. Επίσης το τι πιστευεις οτι θα έπρεπε να διοργανώνει το Club και τι οχι .. είναι τελίως δική σου γνώμη δεν μπορείς να ειρωνέυεσαι ολους τους άλλους. Εδω αποφασίζουμε ολοι μαζί και γι αυτό και γίνεται ανοιχτή πρόσκληση στο forum. Δεν μπορείς να απαιτείς απο τον άλλο που βαράει 12ωρα στην δουλεια.. να παρατήσει τον Κυριακάτικο ύπνο και να πάρει τους δρόμους. Οσο για τις βόλτες κλπ .. Ολο το καλοκαίρι πέρσυ γράψαμε πολλα χιλιόμετρα Θεσσαλονίκη - Νεα Πλάγια..
Τέλος πάντων .. καλές και οι εκδρομές .. καλά και όλα .. αλλα απο την στιγμή που υπάρχουν διάφοροι ασταθμητοι παράγοντες .. καλό είναι να μην ειρωνευώμαστε.


Δεν ειρωνεύτηκα κανέναν, απλά ανέφερα τα πράγματα όπως τα βλέπω. Κι εγώ δουλεύω 6 μέρες τη βδομάδα, 8 ώρες τη μέρα αλλά για βόλτες είμαι πρώτος. Αν δεν ήθελα να κάνω βόλτες αλλά να παίζω παιχνίδια στο PC, θα έμπαινα σε ανάλογο club. Ο Σπύρος πολύ σωστά ανέφερε ότι πάνω από όλα είμαστε αυτοκινητιστικό club. Αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι είμαστε και μια όμορφη παρέα αλλά αυτό που μας έφερε όλους κοντά ήταν τα αυτοκίνητά μας. Και πιστεύω οτι τέτοιες πρωτοβουλίες όπως ένα Road-trip θα είναι καλό, και πιστεύω πολύ πιο χαλαρωτικές και αποκοδομιτικές από έναν "κυριακάτικο ύπνο"...

Προς Θεού, δε θέλω με τα λεγόμενά μου να προσβάλω ή να μειώσω κανέναν, μια παρέα είμαστε και πάνω από όλα είναι το ότι κάνουμε, να το κάνουμε όλοι μαζί. Αλλά ας μη χάνουμε την κεντρική ιδέα!!

pesnets μόνο ένα κονέ;; Παίζει να έχω ίσα με 20!! 8 μήνες ήμουν Καστοριά, διοικητής του 2ου Λόχου Εθνοφυλάκων!! (το τι τσίπουρο ήπια εκεί πάνω δεν περιγράφετε!!! Στούφα κάθε μέρα γυρνούσα στο στρατόπεδο μετά την... 'Εκπαίδευση'!! :tong: :tong: )

Καστοριά είμαι μέσα με 1000!! Έχω και ένα σωρό γνωστούς να συναντήσω που έχω να τους δω από τότε που απολύθηκα!!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Μαρ 2008, 16:51 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
Μερικοί δουλεύουν πολύ παραπάνω από ότι νομίζεις εγώ πχ δουλεύω 12 ώρες τουλάχιστον κάθε μέρα συν Κυριακές και Σάββατα συν και κάτι τρεξίματα σε άλλες δουλειές χρόνος μηδέν άρα τον χρόνο που θα βρούμε πρέπει να τον αξιοποιήσουμε κάπως ξέχνα την ξεκούραση όλοι έχουμε την προσωπική μας ζωή και πρέπει να μοιράσουμε κάπως τα πράγματα
Που θέλω να καταλήξω, ότι θα γίνει εκδρομή αλλά πρέπει να γίνει προγραμματισμός για να μπορέσει ο καθένας να έχει το χρόνο του να κάνει το πρόγραμμα του να είναι ελεύθερος εκείνη την ημέρα εγώ πρέπει να ξέρω ποια Κυριακή θα πάμε ή Σάββατο για να ξέρω να μην αφήσω εκκρεμότητα στην δουλειά μου όπως και μερικοί άλλοι που δεν ξέρουμε τι κουβαλανε στην πλάτη τους
Θέλουμε ιδέες μέρη που μπορούμε να πάμε, κοντά, ωραία, για να μπορέσουμε να απολαύουμε όσο τον δυνατόν περισσότερο το μέρος που θα πάμε

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Μαρ 2008, 00:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Niphrentil

Κανένα πρόβλημα φίλε .. και βόλτες να πάμε και πίστα να πάμε και οτι θέλετε .. ΑΠλα το σχόλιο σχετικά με το πλέξιμο ήταν περιτό και ενδεχομένος να ενόχλησε κάποιους.

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Μαρ 2008, 13:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 18:18
Δημοσιεύσεις: 1311
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Από βόλτες καλά είμαστε. Μέχρι τώρα δεν είχα παράπονο!
Τώρα που θα φτιάξει ο καιρός θα ξαναπάρουμε τους δρόμους!!! :thumbup

_________________
C4 VTS 1.6+αεροτομή+αισθητήρες εμπρός+συναγιαρμό+JBL παλιά!!
Τώρα C4 VTS 2.0+πανοραμική+δερμα+JBL
Έχω γίνει Μίτς Μπιουκάνον... Παλιά!
Τώρα είμαι Μαΐκλ Νάιτ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Μαρ 2008, 15:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 28 Μάιος 2007, 04:46
Δημοσιεύσεις: 748
Τοποθεσία: Salonica
αιιιιινταα ερχεται και το καλοκαιρι!!!! και με καινουριο c4 κουτισιοοοοοοοο ερε τι εκδρομες θα πεσουνε!!! :thumbup

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Μαρ 2008, 15:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 04 Ιούλ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 1762
Τοποθεσία: Λιτόχωρο - Πιερία
Alex, ξέρω ότι πολλοί έχετε φορτωμένα προγράμματα και μπράβο που μέσα σε όλα αυτά συνεχίζετε και ασχολείστε ενεργά με το club. Respect και μόνο respect. Αλλά δεν είμαστε όλοι έτσι και φυσικά όταν προσπαθούμε να διοργανώσουμε κάτι τέτοιο, πρώτα από όλα κοιτάμε να βολεύει το πρόγραμμα όσο το δυνατόν περισσότερα άτομα... Αλλά για να γίνει κάτι τέτοιο χρειάζετε επικοινωνία, κάτι που στο συγκεκριμένο θέμα δεν υπήρξε καθόλου, ούτε σε επίπεδο forum, ούτε σε επίπεδο meeting...

Soul, :thumbup :thumbup Απλά (διευκρίνηση), το σχόλιο περί πλεξίματος δεν ήταν δικό μου...

MaIdeN, στρώστο πρώτα και μετά βλέπουμε και για βόλτες!! (Καλορίζικο, αν και έχεις ακόμα καιρό μπροστά σου)

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Μαρ 2008, 22:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 29 Σεπ 2006, 07:11
Δημοσιεύσεις: 198
MaIdeN έγραψε:
stealth έγραψε:
MaIdeN έγραψε:
τι λεει τελικα πλεξατε??? :tong:


Ότι και να πώ είναι περιττό, μάλον μερικοί αντιλαμβάνονται αλλιώς την έννοια ενός αυτοκινιτιστικού club, περισσότερο κάτι σαν coffee club.


αν το λες για μενα τουλαχιστον πες το μου στα ισα μη το λες εμεσα..εγω μια πλακα εκανα τωρα εαν το πηρες στραβα η το πηρατε στραβα ζητω συγνωμη εγω ισα ισα χερομαι που κανονιζετε για εκδρομες :thumbup


sorry για την καθυστέρηση της απάντησης αλλά έλειπα μια βδομάδα εκτός Θεσ/κης, σίγουρα δεν το είπα για σένα Maiden πάντως. Απο κεί και πέρα όσον αφορά τις εκδρομές γενικώς, τα πράγματα είναι απλά όποιος δεν μπορεί να έρθει (λόγω δουλειών,γκόμενας κτλπ)το λέει και τελείώνει εκεί το θέμα. Το θέμα είναι με τους υπόλοιπους που είτε στην πλειοψηφία τους αδιαφορούν πλήρως, είτε λένε ότι ναι μπορούν και θέλουν να κανονιστεί μία εκδρόμή,αλλά όταν έρχεται η ώρα να γίνει αυτη, τότε απλά δεν κάνουν τίποτα.

Υ.Γ. Για Καστοριά είμαι και γω μέσα, άλλωστε το έχω στα άμεσα σχέδια μου να πάω έτσι και αλλιώς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Μαρ 2008, 00:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 16 Μαρ 2007, 00:33
Δημοσιεύσεις: 1241
Τοποθεσία: Thessaloniki
Για καθήστε ρε πάιδες. Πρέπει να καταλάβετε οτι κάποιοι έχουμε και δουλειές και τρέχουμε αυτή την εποχή πανικόβλητοι. Μην τρελένεστε με το παραμικρό.
Θα έρθουν και οι εκδρομούλες. Όσο για το coffe club εγώ γουστάρω και αυτό

_________________
Σοβαρός Μαθηματικός. Maths my Best!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Μαρ 2008, 16:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 29 Σεπ 2006, 07:11
Δημοσιεύσεις: 198
shadow_ έγραψε:
Για καθήστε ρε πάιδες. Πρέπει να καταλάβετε οτι κάποιοι έχουμε και δουλειές και τρέχουμε αυτή την εποχή πανικόβλητοι. Μην τρελένεστε με το παραμικρό.
Θα έρθουν και οι εκδρομούλες. Όσο για το coffe club εγώ γουστάρω και αυτό


Όπως γράφω και πιό πάνω Νίκο, το θέμα δεν είναι με αυτούς που έχουν δουλειές ή οτιδήποτε άλλο ή ακόμα και να μην γουστάρουν ναρθουν δικαιωμά τους είναι. Εγώ αναφέρομαι σε αυτούς που είναι λένε ότι είναι σε όλα μέσα αλλά στην τελική πάντα δεν είναι.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 23 Μαρ 2008, 23:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
whatever...στο θέμα μας... για προτείνετε 2-3 ημερομηνίες να αποφασίσουμε ποια βολευει καλύτερα...


2-3 ε... μην το μαμήσετε ..

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Απρ 2008, 17:05 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Που είστε?

ΟΥΤΕ 1 ΠΡΟΤΑΣΗ?

έτσι θα κάνουμε εκδρομή? Λοιπόν..


ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/04 ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ. ΡΑΝΤΕΒΟΥ 10:30 ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΜΑΛΓΑΡΩΝ. PMR ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Απρ 2008, 16:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 23:00
Δημοσιεύσεις: 798
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- Αλεξανδρούπολη
Γιάννη μαλλον εννοεισ 12/4 .....παντως εγω εχω προταση για αυτη την κυριακη για ραλλυ Χαλκιδικης λεπτομεριες θα σας πω το βραδυ παντως εχει ενα saxo και ενα C2 τα ειδα και μας περιμενουν .... :yhoo

_________________
Χαμογέλα ειναι η ζωη μια τρελλα ....


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 4 [ 51 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΕΕ: Η Ελλάδα αδιαφορεί για την οδική ασφάλεια
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: crazywolf
Απαντήσεις: 2
Ενδιαφερων αρθρο για τη Citroen στην Ελλαδα.
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 10
Φθινοπωρινή εκδρομή στο Σκλήθρο Φλώρινας
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 38
Εκτατη εκδρομη μελους 16-18/12/11
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: tzanetosg
Απαντήσεις: 15
Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: timman
Απαντήσεις: 93
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια