Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ 20 Απρ 2024, 03:20 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 12 Φεβ 2007, 21:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
agiorgitis έγραψε:
Είχα κι εγώ μια ατυχία. Στην επιστροφή έπεσα μέσα σε μια λακούβα-πηγάδι στην άκρη του δρόμου, καί σήμερα που το είδα είχε κάνει 2 καρούμπαλα σαν καρύδια. Πάλι καλά που έφτασα Τρίπολη... :inno:

Απολογισμός, 235 ευρώ για καινούριο λάστιχο + τα περαστικά. Περαστικά μου... :s


Πολύ βαρβαρο συναίσθημα αυτό :s Το έχω πάθει 2η μέρα του αυτοκινήτου με 60κμ σε κρατήρα οι 2 δεξιές... :rant :rant :rant Περαστικά :s

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 12 Φεβ 2007, 22:11 
Άβαταρ μέλους
Σε αυτο το σημειο εγω εχω να πω 4 πραγματα:

a) Someone το pmr που εχεις ειναι δικο μου,οχι του Σταματη. :spank: :spank: :spank: :spank:

b) Σταματη,την ομπρελλα σου την εχω εγω.Θα την δωσω στον someone στην επομενη συναντηση να στην δωσει. :thumbup

c)Σταματη,μπορεις ν'ανεβασεις εδω την φωτο που μου'βγαλες οταν ειμασταν εν κινησει?Θα την ηθελα. :thankyou: :thankyou:


d) Agiorgitis ιδου και μια φωτο που εβγαλα με την δικια σου,αξιζει πιστευω να την εχεις:

ΟΚ Thx
agiorgitis :thumbup


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 12 Φεβ 2007, 22:56 
Άβαταρ μέλους
Τσάκω τες... τρείς είναι...

Έχει και ένα δικό μου pmr ο Αντώνης.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 13 Φεβ 2007, 01:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Someone, τι τα θες δυο? Να μηλαει το δεξι αυτι με το αριστερο? :tong:

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 13 Φεβ 2007, 12:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
αντωνη ψαχνω pmr σε καλη τιμη :tong:

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 13 Φεβ 2007, 18:24 
Άβαταρ μέλους
Αν τελικα ο Αντωνης δε θελει το pmr που του εδωσα και παρει αλλο,σου δινω το δικο μου.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 13 Φεβ 2007, 18:39 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Νάσο κράτησε το καλύτερα. Κάποτε θα σου χρειαστεί, είτε αν πάς με κάποιον φίλο σου, είτε σε άλλες δουλειές. Π.χ αν φτιάχνεις μια κεραία κλπ.
Άκουσέ με... ;)

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Φεβ 2007, 02:57 
Άβαταρ μέλους
Παιδιά δεν έχω καταλάβει όμως...

Σας άρεσε το απο κοινού??? να διοργανώσουμε και άλλο??? ή σας χάλασε κάτι? θα είμαι διακριτικός και θα ζητήσω μόνο θετικά σχόλια για να μην "σημαδευτούν" πιθανα αρνητικά...

Γιατί εγώ τουλάχιστον είμαι στα σκαριά διοργάνωσης του 2-3ημερου του μάη


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Φεβ 2007, 11:55 
Άβαταρ μέλους
Πιστευω οτι τα απο οι απο κοινου εκδρομες ειναι παντα πολυ πιο ενδιαφερουσες.Οσος περισσοτερος λαος μαζευεται τοσο καλυτερα,non?.... :thumbup :thumbup :thumbup :thumbup

Σε καθε περιπτωση παντως αμα ειμαστε περισσοτεροι παιζουν και πιο ενδιαφεροντα σκηνικα οπως π.χ. αλλο να ειμαστε σαν την Κυριακη καραβανι απο 10-15 αυτοκινητα (κι αυτο εγινε λογω του οτι πολλοι-μα παρα πολλοι- δουλευαν την Κυριακη) κι αλλο να 'μαστε καμια 40αρια ατομα -και βαλε- να'χουν κατακλησει την Εθνικη,το ιδιο θα γουσταρουμε?.... :yhoo :yhoo :yhoo :yhoo

Και φυσικα οταν πηγαινουν 40 και ανω ατομα σε ταβερνα για μασα,μπορουμε να διεκδικησουμε και εκπτωση κατ ατομο.Μαλακας ειναι ο ταβερνιαρης να μην κανει εκπτωση σε τοσο κοσμο αμα ξερει οτι οταν ξαναρθουμε θα τον προτιμησουμε? :rtfm :rtfm :rtfm :rtfm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 01:56 
Άβαταρ μέλους
Χαίρομαι που ακούω καλά και όμορφα λόγια...

ίσως πολλά να μην ακούστικαν όπως και είπα ότι μπορεί να έγινε...

Επειδή όμως μυρίστικα (μαζί με το καμένο λάστιχο) και λίγο ασυμφωνία χαρακτήρων στο θέμα του πλαγιολισθείν... θα ομολογήσω ότι πρέπει όταν είμαστε με άλλα club να βρίσκουμε την χρυσή τομή ώστε να μην εκθέτουμε και αυτούς αλλά και εμάς εκείνοι..

ένα μεγάλο συγνώμη για όσους νιώσαν άσχημα για το πλαγιολησθίν... και να προτρέψω να πω ότι δεν θα επαναληφθεί όταν είσθε παρέα μας... (θα μας χάνετε στον δρόμο και μετα θα σας βρίσκουμε ποιο κάτω ξέρεις όμως... ο ένας χωρίς φανάρι ο άλλος χωρίς προφυλακτήρα!!! :schraeg )...

Προσωπικά πέρασα τέλεια... αλλά θα μπορούσα ακόμα καλύτερα αν η Γαλλία έφτιαχνε ποιο ανθεκτικά αυτοκίνητα :tong: Δεν πειράζει όμως... πιστεύω ότι εκεί που χρειάστηκε (την δύσκολη στιγμή... κανένας δεν εγκατέλειψε... και ο ένας που εγκατέλειψε είχε λόγο σοβαρό...) ήταν όλοι εκεί... και αυτό μετράει σε μια παρέα... και γιαυτό σας γουστάρουμεεεεεε είστε ΦΟΒΕΡΟΙΙΙΙ (ΜΠΟΥΥΥΥ)!!! lol... δεν πάω καλά... δεν πήρα αρκετή δόση απο :cop μάλλον... τεσπα...

Αναμένω να δω πόσοι απο σας θα συμφωνήσουν για το τουρινγκ του ΜΑΗ...

Ελπίζω να συγχωρέσετε την αγάπη μας για την πλαγιοκίνηση και σας διαβεβαιώνουμε ότι αυτά τα νούμερα τα κάνουν επαγγελματίες :schraeg ριψοκίνδυνοι κασκαντέρ χωρίς αύριο και δεν πρέπει ποτέ να τα κάνετε σπίτι σας...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 11:02 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Thermoman έγραψε:
Ελπίζω να συγχωρέσετε την αγάπη μας για την πλαγιοκίνηση και σας διαβεβαιώνουμε ότι αυτά τα νούμερα τα κάνουν επαγγελματίες :schraeg ριψοκίνδυνοι κασκαντέρ χωρίς αύριο και δεν πρέπει ποτέ να τα κάνετε σπίτι σας...

Πάς κι εσύ στον γύρο του θανάτου? :tong:

Απομαγνητοφωνημένο κείμενο απο αυτά που έλεγε πέρυσι, όταν είχε έρθει:
"Ακροβατικό συγκρότημα Βερούτη. Είναι οι ακροβάτες που μοναδικό σκοπό εχουν παντού και πάντοτε να καταπλήξουν,να συναρπάσουν να γοητεύσουν και τον πιο δύστροπο ακόμη θεατή τους.
Ακροβατικό συγκρότημα Βερούτη. Είναι οι ακροβάτες που εδικαίωσαν πραγματικά τον τίτλο "Ο γύρος του θανάτου". Και τούτο διότι παρουσιάζουν τα πιο δύσκολα, παρουσιάζουν τα πιο επικύνδυνα νούμερα ακροβατικών επιδείξεων με μοτοσυκλέτες και αγωνιστικό αυτοκίνητο formula"

Μήπως να αντικαταστήσουμε το "Βερούτη" με το "screwdrivers"? :tong: :tong:

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 12:35 
Άβαταρ μέλους
Δεν τιθεται ζητημα για το πλαγιολισθην...ισα ισα που ο κοσμος γουσταρει,ασε που'χει και καλο αντικειμενο να τραβαει βιντεακια... :yhoo :yhoo :yhoo :yhoo

Παντως για τους ρεστους -κι εγω μαζι- που δεν πλαγιολισθαινουν δεν τρεχει τιποτα...στην δικια μου περιπτωση δεν το κανω ΑΚΟΜΑ επειδη
α) δεν ξερω πως και επειδη β)δεν παιζουν φραγκα να ξοδευω για λαστιχα (κυριοτερα) και οτι αλλο πιθανως προκυψει μεχρι να μαθω μονος μου.... :s :s :s :s

Αλλα περιμενω φιλε μου...απλως δεν εχω πολυτελεια να κανω την καυλα μου ακομα....αλλα περιμενω...να μαζεψω ενα κεφαλαιακι ταξεως 15000 ευρω :shock: :shock: :shock: (αφου βεβαιως θα'χω τουμπανιασει το εργαλειο) και να παω να τα χωσω στο DRIFT SCHOOL που θα ανοιξει συντομα στο Μαραθωνα...για 2 μηνες θα κανω ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ εκπαιδευση και μετα θα σας παταω ολους. :schraeg :schraeg :schraeg

Αν ειναι να κανεις μια δουλεια,να την κανεις σωστα...και να πας σ'εππαγγελματιες για να μαθεις καθωσπρεπει και με ασφαλεια. :thumbup


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Φεβ 2007, 15:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
μιλησα πριν απο λίγο με το Λουκα (mikrosomos) δεν έχει έρθει ακόμα αθήνα, είναι στο χωριό του κάπου στον πύργο οπου και επισκευάζεται το c3 εκτός από το ημιαξόνιο έχει και πρόβλημα στο σασμαν.


αυτά....





Υ.Γ. Τώρα που λέμε για ημιαξόνια, μήπως σας βρίσκεται κανενα αριστερό για xsara vts 1.6???????? (o νοων νοειτο :rant )

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Φεβ 2007, 15:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
ελα παρε κοσμε ημιαξονια, ενισχυμενα εχω, σε ολα τα μεγεθη και ολα τα χρωματα...ελα παρε παρε :tong:



και η καταρα συνεχιζετε :s

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Φεβ 2007, 06:11 
Άβαταρ μέλους
:tong: :tong: :tong: :tong: :tong:

παρτε γερμανικό ρεεεεεε μόνο ένα διαφορικό άλαξα απο παρατεταμένο burn out.. (30 λεπτά περίπου έσκασα 4 λάστιχα... υπάρχει και βίντεο ντοκουμέντο) τώρα ποιά το σασμάν-διαφορικό στολίζει το δωμάτιο μου μαζί με άλλα εξαρτήματα...

Παρόλα αυτά... αν φοβάστε να λιώσετε το καμάρι σας υπάρχουν ασφαλείς τρόποι χωρίς να το πονέσετε πολύ... αν θέλετε σύντομα θα κανονίσουμε drift day σε γνωστή αλάνα στο κωροπί.. σας καλούμε και εσάς και όποιος θέλει του δείχνω ότι θέλει... ακόμα και πως κάνουν 360...


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 8 από 10 [ 136 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο



Συναφή θέματα

Κοπή πίτας 2018 στην Αθήνα
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 48
Ανεπισημη συναντηση στην Πατρα 29/4...
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 11
Ενδιαφερων αρθρο για τη Citroen στην Ελλαδα.
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 10
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: zxpanos
Απαντήσεις: 45
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια