Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 23:17 ]



to piknik or not to piknik?
Το δημοψήφισμα λήγει στις Πέμ 14 Απρ 2011, 12:08
πίκ νίκ 47%  47%  [ 7 ]
ταβέρνα 53%  53%  [ 8 ]
Σύνολο ψήφων : 15
 
 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 08:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
Σερραίος έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
Prokopas έγραψε:
Καποιος αλλος να φερει κεφτεδακια,



βάζω τους κεφτέδες βάζεις τις βενζίνες? :clap


p.s. αν μου βάλετε τις βενζίνες θα φέρω κεφτέδες για όλους! :gflag

Βαζω τα διοδια που φανταζομαι δεν πληρωνεις:-p

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 08:24 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Παιδια εδω γραφουμε ποιος μπορει να παει και με ποσα ατομα και ποιος οχι!!!Καλη η πλακα αλλα δεν βγαινει νοημα τελικα αν θα ερθετε.....

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 11:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
Petran έγραψε:
Την κυριακη 17 απριλιου θα γινει η ανοιξιατικη εκδρομη μας στην ομορφη χαλκιδα.
Ραντεβου 9.00 αμεσως μετα τα πρωτα διοδια.
Το προγραμμα λιγο πολυ γνωστο.. αφιξη στην χαλκιδα για πρωινο καφεδακι στην παραλια.
Φωτογραφιση
θα ακολουθησει αναχωρηση για την στενη με στριφτερη διαδρομη για το καθιερωμενο φαγοποτι αναλογως την ορεξη κοψιδια η νυστισημα παϊδακια!
Αναχωρηση προς χαλκιδα-αθηνα.
Δηλωστε την συμμετοχη σας για να κανονισουμε τα ατομα και να γινουν οι αναλογες κρατησεις!


Φιλε Πετραν, πριν οριστει ημερομηνια για την ανοιξιατικη εκδρομη δεν θα επρεπε να ριχτει μια ματια στο θεμα "συναντησεις εκδηλωσεις" μηπως καποιος εχει προτεινει κατι για τη συγκεκριμενη ημερομηνια και απλα να ενημερωσεις πριν? Δεν θελω να κανω τον εξυπνο αλλα πιστευω οτι μια ενημερωση θα επρεπε να γινει.
Φιλικα, Γιαννης

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 15:51 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
Να ενημερωθει ποιος? και τι ακριβως? οτι το club σκεφτετε να γινει εκδρομη την ταδε ημερομηνεια? φεξε μου και γλυστρισα.. το μονο που εχει προταθει ειναι απο σενα για συναντηση στην πατρα 16/4. τι σχεση εχει η πατρα με την εκδρομη στην χαλκιδα? Αν γινει εντελει..

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 18:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
Petran έγραψε:
Να ενημερωθει ποιος? και τι ακριβως? οτι το club σκεφτετε να γινει εκδρομη την ταδε ημερομηνεια? φεξε μου και γλυστρισα.. το μονο που εχει προταθει ειναι απο σενα για συναντηση στην πατρα 16/4. τι σχεση εχει η πατρα με την εκδρομη στην χαλκιδα? Αν γινει εντελει..

Αμα το club!!!!!!!! το σκεφτετε, club=ολη η ελλαδα, τοτε εχει σχεση η πατρα αγαπητε Πετραν γιατι φυσικο ειναι να κοιταξουμε να βρεθουμε πανελλαδικα και να αλλαξουμε την τοπικη ημερομηνια συναντησης .Αν ομως δεν το σκεφτετε το club αλλα εσυ, δηλαδη αθηνα και τριγυρο τοτε εχεις απολυτω δικιο, η πατρα δεν εχει καμια απολυτως σχεση. Αλλα ειναι οπως λες, φεξε μου και γλυστρισα. Οταν το θεμα ξεκινα "Την κυριακη 17 απριλιου θα γινει η ανοιξιατικη εκδρομη μας στην ομορφη χαλκιδα.
Ραντεβου 9.00 αμεσως μετα τα πρωτα διοδια.
Το προγραμμα λιγο πολυ γνωστο......" δε μπορεις να μου γραφεις οτι "το club σκεφτετε" η' "αν γινει εντελει", καποιος που ξερει να διαβαζει λιγο θεωρει τη συναντηση δεδομενη.
Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα.
Φιλικα, Γιαννης

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 19:37 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Παιδες, παιδες ηρεμια.. :)
Κατα πρωτον η εκδρομουλα μια χαρα θα γινει ,αλλα πρεπει να εχουμε καλη διαθεση.. :rtfm Πανω απ ολα μετραει η συμμετοχη μας, ασχετα αν θα πιουμε καφε και θα φαμε ή αν θα πιουμε μονο καφεδακι κτλπ..
Γιαννη συνηθως το θεμα συζηταται απο τους συντονιστες του φορουμ στις συναντησεις Αθηνας καθως σχεδον ολοι οι συντονιστες ειναι Αθηνα αλλα υπαρχει και η μεγαλυτερη συμμετοχη στις συναντησεις..Ειναι και θεμα οργανωσης..πιο ευκολα υπαρχει συνενοηση οταν μπορουν να μαζευτουν ολοι οι διοργανωτες μαζι..
Σχετικα με το γεγονος του προορισμου γινονται προτασεις και συνηθως υπαρχει προσπαθεια συμβιβασμου ως προς την αποσταση..Για παραδειγμα η Πανελληνια συναντηση προπερσυ εγινε προς "τα πανω" -> Βολο ενω φετος προς "τα κατω" -> Ναυπακτος..Θυμαμαι παλιοτερα εκδρομες προς Ναυπλιο,Βυτινα αλλα και Πατρα περυσι στα 1α γενεθλια των meeting μας αλλα και προπερσυ,ασχετα αν καταληξαμε Ναυπακτο.. :shy Αλλοτε ειναι βορειοτερα..

Σχετικα με την απορια σου..
Οι τοπικες συναντησεις π.χ. meeting πατρας ,meeting θεσσαλονικης ειναι παντοτε ανεξαρτητες απο τις εκδρομες του club..Οι εκδρομες αυτες γινονται ανεξαρτητως συναντησεων..Τα meeting πατρας μαλιστα δεν εχουν και σταθερη ημερομηνια οποτε ειναι ευελικτο το ποτε θα γινουν.. Οι εκδρομες τωρα καθοτι μονοημερες πρεπει να ειναι σχετικα κοντα.. Και ταυτοχρονα τετοιες εκδρομουλες-μικροεκδρομες διοργανωνται και σε τοπικο επιπεδο.. Π.χ. εδω κατω ειχαμε κανει το meeting Αιγιο,Ψαθοπυργο καποιες φορες..

Πετρο ο Γιαννης ειναι "νεος" εδω οποτε ειναι λογικο καποιες αποριες ή να μη ξερει "τα κολπα" ακομη.. :thumb Με δασκαλο το Νονο βεβαια θα μπει στα κολπα.. :laugh

Ολα αυτα τελειως φιλικα,αλλωστε μιας και γνωριστηκαμε γνωριζεις το υφος μου :) , ως αποψη μου πανω στο θεμα ,καθοτι παλιοτερο μελος-assistant.



Για να ακουμε συμμετοχες τωρα... :clap :no1

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
Βέβαιος και η συζήτηση γίνετε φιλικά,αυτός πιστεύω. ότι είναι και ο σκοπός του club,να γνωριστούμε και να πούμε τις απόψεις μας με σεβασμό.Αν δεν κατάλαβα κάτι,λόγο νεότητας όπως λέει και ο δάσκαλος νονός,οκ με συγχωρείτε.Νονέ τα τάσια σε περιμένουν!

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 19:08
Δημοσιεύσεις: 1576
Τοποθεσία: ΝΙκαια
Τελικα το μεσημεριανο φαγητο θα ειναι σε ταβερνα διπλα στο ποταμι η διπλα στο ποταμι σκετο ,για να ξερουμε?

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 19:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
oiko79 έγραψε:
Βέβαιος και η συζήτηση γίνετε φιλικά,αυτός πιστεύω. ότι είναι και ο σκοπός του club,να γνωριστούμε και να πούμε τις απόψεις μας με σεβασμό.Αν δεν κατάλαβα κάτι,λόγο νεότητας όπως λέει και ο δάσκαλος νονός,οκ με συγχωρείτε.Νονέ τα τάσια σε περιμένουν!



Εσύ παλικάρι,πρόσεχε τις παρέες σου......(νονός)

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 19:59 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
M.M έγραψε:
oiko79 έγραψε:
Βέβαιος και η συζήτηση γίνετε φιλικά,αυτός πιστεύω. ότι είναι και ο σκοπός του club,να γνωριστούμε και να πούμε τις απόψεις μας με σεβασμό.Αν δεν κατάλαβα κάτι,λόγο νεότητας όπως λέει και ο δάσκαλος νονός,οκ με συγχωρείτε.Νονέ τα τάσια σε περιμένουν!



Εσύ παλικάρι,πρόσεχε τις παρέες σου......(νονός)

:P :rop


τελος :ot :)

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 21:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Οκτ 2006, 14:23
Δημοσιεύσεις: 1897
Τοποθεσία: Πειραιάς
zx lover έγραψε:
Εγώ παιδιά αν έρθω θα μου επιτρέψετε να μην ακολουθήσω το πρόγραμμα. Θα πιω τον καφέ οκ και μετά με τις δεδομένες οικονομικές συνθήκες προτιμώ να πάρω ταπεράκι με κεφτέδες,πατατούλες και τυροπιτούλα της μαμάς μαζί μου και να βρω μια όμορφη διαδρομή να ευχαριστηθώ οδήγηση μέχρι το σημείο που θα επιλέξω για πικ νικ,δεν δύναμαι να πετάω λεφτά σε ταβέρνες, σαν φρεσκοαπολυμένος φαντάρος και άνεργος φοιτητής που είμαι και τα 20€ μου φαίνονται.. Αν και κάποιος άλλος δυσκολεύεται ή απλά γουστάρει την φάση πικ νικ στην φύση ή σε κανα κιόσκι με θέα θάλασσα είναι ευπρόσδεκτος!


crazywolf έγραψε:
Αυτο το σκινηκο με το πικ νικ δεν ειναι και καθολου ασχημη ιδεα!!!!! +1 για το πικνικ (και για την εκδρομη αν δεν γ@μ!83ι ο Διας παλυ...)

Y.Γ. Θα προτεινα να μην μεινουμε Χαλκιδα για καφε, αλλα να παμε κατευθειαν στην Στενη, να πιουμε εκει καφε, και μετα αναλόγος αν θελουμε να κατσουμε για φαϊ ή να κατσουμε για πικνικ.


Και επειδή υπάρχει μια απειροελάχιστη πιθανότητα να ειμαι στην Ελλάδα μέχρι τότε (οπότε να ακολουθήσω στην εκδρομούλα), θα συμφωνήσω με τον ΖΧ_Lover και τον Λύκο. Θα είναι εξίσου όμορφη φάση με την ταβέρνα. :clap :clap :clap

_________________
Εικόνα

Όταν κάποιοι έβλεπαν βατράχους, ο Flaminio Bertoni είδε ένα αυτοκίνητο!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 21:57 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Απρ 2007, 10:31
Δημοσιεύσεις: 3502
Τοποθεσία: Αθήνα - Λόφος Σκουζέ - Κάρυστος
oiko79 θα σου στείλω ενα π.μ. για να μην βγαινουμε :ot
να σου εξηγήσω ορισμενα πραγματα :thumb
σχεδον ότι σου ειπε ο Χρήστος..

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 22:32 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
oiko79 έγραψε:
Petran έγραψε:
Να ενημερωθει ποιος? και τι ακριβως? οτι το club σκεφτετε να γινει εκδρομη την ταδε ημερομηνεια? φεξε μου και γλυστρισα.. το μονο που εχει προταθει ειναι απο σενα για συναντηση στην πατρα 16/4. τι σχεση εχει η πατρα με την εκδρομη στην χαλκιδα? Αν γινει εντελει..

Αμα το club!!!!!!!! το σκεφτετε, club=ολη η ελλαδα, τοτε εχει σχεση η πατρα αγαπητε Πετραν γιατι φυσικο ειναι να κοιταξουμε να βρεθουμε πανελλαδικα και να αλλαξουμε την τοπικη ημερομηνια συναντησης .Αν ομως δεν το σκεφτετε το club αλλα εσυ, δηλαδη αθηνα και τριγυρο τοτε εχεις απολυτω δικιο, η πατρα δεν εχει καμια απολυτως σχεση. Αλλα ειναι οπως λες, φεξε μου και γλυστρισα. Οταν το θεμα ξεκινα "Την κυριακη 17 απριλιου θα γινει η ανοιξιατικη εκδρομη μας στην ομορφη χαλκιδα.
Ραντεβου 9.00 αμεσως μετα τα πρωτα διοδια.
Το προγραμμα λιγο πολυ γνωστο......" δε μπορεις να μου γραφεις οτι "το club σκεφτετε" η' "αν γινει εντελει", καποιος που ξερει να διαβαζει λιγο θεωρει τη συναντηση δεδομενη.
Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα.
Φιλικα, Γιαννης



Φιλε δεν καταλαβα καθολου το υφος σου και τον λογο της ερωτησης? Σκεφτεσε να ερθεις στην εκδρομη της χαλκιδας, η ηθελες να κανετε συναντηση στην πατρα και σου την "χαλασε" η εκδρομη δεν εχω καταλαβει ακομα. Το κομματι της πατρας ειναι ασχετο με της αθηνας. Στο ξαναλεω.

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2011, 22:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
Petran έγραψε:
oiko79 έγραψε:
Petran έγραψε:
Να ενημερωθει ποιος? και τι ακριβως? οτι το club σκεφτετε να γινει εκδρομη την ταδε ημερομηνεια? φεξε μου και γλυστρισα.. το μονο που εχει προταθει ειναι απο σενα για συναντηση στην πατρα 16/4. τι σχεση εχει η πατρα με την εκδρομη στην χαλκιδα? Αν γινει εντελει..

Αμα το club!!!!!!!! το σκεφτετε, club=ολη η ελλαδα, τοτε εχει σχεση η πατρα αγαπητε Πετραν γιατι φυσικο ειναι να κοιταξουμε να βρεθουμε πανελλαδικα και να αλλαξουμε την τοπικη ημερομηνια συναντησης .Αν ομως δεν το σκεφτετε το club αλλα εσυ, δηλαδη αθηνα και τριγυρο τοτε εχεις απολυτω δικιο, η πατρα δεν εχει καμια απολυτως σχεση. Αλλα ειναι οπως λες, φεξε μου και γλυστρισα. Οταν το θεμα ξεκινα "Την κυριακη 17 απριλιου θα γινει η ανοιξιατικη εκδρομη μας στην ομορφη χαλκιδα.
Ραντεβου 9.00 αμεσως μετα τα πρωτα διοδια.
Το προγραμμα λιγο πολυ γνωστο......" δε μπορεις να μου γραφεις οτι "το club σκεφτετε" η' "αν γινει εντελει", καποιος που ξερει να διαβαζει λιγο θεωρει τη συναντηση δεδομενη.
Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα.
Φιλικα, Γιαννης



Το κομματι της πατρας ειναι ασχετο με της αθηνας. Στο ξαναλεω.

Οκ το καταλαβα αυτο, αλλα το κομματι της αθηνας θα εβαζε σαν τιτλο "εκδρομη αθηνας 17/4 χαλκιδα-στενη" και οχι γενικα εκδρομη 17/4 χαλκιδα-στενη.Δεν αναφερετε πουθενα οτι η εκδρομη ειναι της αθηνας. Και ας κλεισουμε πλεον........

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΔΡΟΜΗ 17/4 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΣΤΕΝΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2011, 16:27 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
antonios16v έγραψε:
Τελικα το μεσημεριανο φαγητο θα ειναι σε ταβερνα διπλα στο ποταμι η διπλα στο ποταμι σκετο ,για να ξερουμε?


Εγω προσωπικα αντωνη θα παω στον κουμπαρο μου στην αγ. κυριακη για τους υπολοιπους δεν ξερω..

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 8 [ 117 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ανοιξιάτικη εκδρομή στο Βόλο, 22-23 Μαρτίου 2014
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 98
ΕΚΔΡΟΜΗ 1/2/09 ΣΤΗ ΒΥΤΙΝΑ
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: Petran
Απαντήσεις: 88
ΕΚΔΡΟΜΗ 9/11/08 ΑΡΑΧΩΒΑ-ΑΓΟΡΙΑΝΗ
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Petran
Απαντήσεις: 54
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: stealth
Απαντήσεις: 50
Εκδρομή στα Ιωαννίνα.
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: SportBilly
Απαντήσεις: 72
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron