Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 16 Απρ 2024, 22:28 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Νοέμ 2018, 19:21 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
aiolos έγραψε:
Μην ανησυχείς, αν συνεχίσεις να κυκλοφορείς στο Μενίδι σε λίγο δε θα έχεις αμάξι για να ασχολείσαι για τις ζάντες. :P
Πάντως πηγαίνοντας απο 18 σε 16 θα γλιτώσεις κάμποσα λεφτά στις αλλαγές ελαστικών σε βάθος χρόνου.


Ευχαριστώ όλους για τις ευστοχες απαντησεις , αλλα η δικια σου αιολε με εκανε και εσκασα στα γελια! :laugh :laugh :laugh .

Μου τριγυρναει η ιδεα ενος μικρου φθηνου μεταχειρισμενου για την πολη αλλα θελω να αποφυγω τα επιπλεον εξοδα, ασφαλειες, τελη κλπ... Περναω καλα με τα μικρα στην πολη. Οταν παιρνω το ΑΧ της αδερφης μου (σπανια πλεον...) η μου δινουν καποιο C1 η C3 απο την Ω , σαν αμαξι αντικαταστασης, εχω ενα μονιμο χαμογελο ολη μερα... :)

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Νοέμ 2018, 22:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8104
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
μα τα τελη ενος ΑΧ μαζι με ετησια ασφαλεια θα ειναι πολυ λιγοτερα απο την ζημια που θα προκαλεις στο DS4....και δε θα εισε και αγχωμενος......

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Νοέμ 2018, 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σωστός Μανώλη!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Δεκ 2018, 20:42 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Εντάξει τωρα ομως βαρεθηκα και αγανακτησα. Δεν ειναι δυνατον τον περισσοτερο καιρο να ασχολουμαι με τους τριγμους και τους θορυβους του DS4.
Ανεβοκατεβαζω πιεσεις στα λαστιχα μηπως βρω τη χρυση τομη...τιποτα. Εδω και μερικες ημερες και στο πιο μικρο νεροφαγωμα δημιουργουνται τριγμοι και χτυπηματα στον εμπρος άξονα , καμμια αποσβεση ουτε απο την αναρτηση ουτε απο τα λαστιχα. Προστεθηκε σε ολα αυτα και ενας χτυπος-κραδασμος που νοιωθω στο τιμονι. Λες και ειναι ξεβιδωμενο ολο το μπροστινο συστημα...Ταυτοχρονα ακουγονται τριγμοι και θορυβοι απο μεσα σε ολο το ταμπλω απο ακρη σε ακρη και σημερα εγιναν αντιληπτες και καποιες στρεβλωσεις με τριγμους και στην κεντρικη κονσολα , ακομα και απο τις πισω πορτες... Κανονική κουδουνιστρα... Α ρε Citroen τι φτιάχνεις και μας πουλάς... Καλα να πάθω... Σκεφτομαι να το παω στην Ωμεγα και να τους το αφησω να το ψάξουν για καποιες ημερες αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα μου πουν οτι ειναι ετσι ολα κλπ. κλπ....Α ρε Citroen... :spank :spank :spank :rop :rop :rop :angr :angr :angr .
Φίλος στο f/b απο την Βορειο Ελλάδα με DS4 diesel μου γραφει οτι εχει κανει 345000km και δεν κανει τσικ. Εμενα εχει 68000km και ειναι ηδη για πεταμα. Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω...στο ιδιο εργοστασιο δεν συναρμολογηθηκαν?....
Συγγνωμη που κουραζω με τη γκρινια μου, αλλα αυτο το πραγμα δεν εχει γιατρειά. Την πάτησα...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Δεκ 2018, 21:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Πραγματικα πολυ κριμα, δεν υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα απο το να τριζει το αμαξι. Ειδικα την στιγμή που το πληρωσες ακριβοτερα σαν ds. Για να σου απαλυνω τον πονο - εχω ενα fiesta diesel καινουργιο αυτον τον καιρο, εχει 2000χμ και υπαρχουν συνεχομενοι συντονισμοι στα πλαστικά σε μεγαλο φασμα του ταχυμετρου!!!! Στο αυτοκινητο δεν βρισκεις ευκολα αλλο αρνητικο αλλα τριζει. Στο c3 απο την αλλη, δεν ακουγεται κιχ!!! Σκληρα πλαστικα μασιφ. Ενα φιλος μου με κασκαϊ διετιας ειναι μες τα νεύρα, τριζει απο καινούργιο, μαλακα πλαστικα, το ταμπλο το σπρωχνει και κουνιέται, στην πόρτα κουνιεται ολο το πλαστικο σαν να ξεκολλαει. Ο κινητηρας ομως dci διαμαντι. Τελειο δεν ειναι κανενα.

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Δεκ 2018, 21:39 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
barimagas έγραψε:
Πραγματικα πολυ κριμα, δεν υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα απο το να τριζει το αμαξι. Ειδικα την στιγμή που το πληρωσες ακριβοτερα σαν ds. Για να σου απαλυνω τον πονο - εχω ενα fiesta diesel καινουργιο αυτον τον καιρο, εχει 2000χμ και υπαρχουν συνεχομενοι συντονισμοι στα πλαστικά σε μεγαλο φασμα του ταχυμετρου!!!! Στο αυτοκινητο δεν βρισκεις ευκολα αλλο αρνητικο αλλα τριζει. Στο c3 απο την αλλη, δεν ακουγεται κιχ!!! Σκληρα πλαστικα μασιφ. Ενα φιλος μου με κασκαϊ διετιας ειναι μες τα νεύρα, τριζει απο καινούργιο, μαλακα πλαστικα, το ταμπλο το σπρωχνει και κουνιέται, στην πόρτα κουνιεται ολο το πλαστικο σαν να ξεκολλαει. Ο κινητηρας ομως dci διαμαντι. Τελειο δεν ειναι κανενα.



Ευχαριστω για την συμπόνοια... :(
Κοιτα, τα μαλακα και τα σκληρα πλαστικα δεν εχουν σχεση. Αντιθέτως τα μαλακα ειναι πιο ποιοτικα σαν φινιρισμα και αισθηση αφης. Αυτο που παιζει ρολο ειναι τα βιδωματα, τα κλιπσακια και γενικα ο τροπος στηριξης. Ειπαμε εντάξει φταινε οι δρομοι μας, αλλα για να τριζουν ολα σημαινει οτι τα βγαζουν για δρομους-βελουδο. Για ποιες χωρες ας μας πουνε...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Δεκ 2018, 22:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Νικο τα χιλιομετρα του fiesta( 2000 επαναλαμβανω) ειναι ολα αττικη οδο και τριζει. Τι να πω, ισως τελικα φταινε οι σκληρες αναρτησεις. Εφοσον μερος της ενέργειας δεν απορροφάται απο μαλακο αμορτισερ, η ενέργεια αυτη θα βρει να εκτονωθει στο πιο ευαισθητο σημειο του αυτοκινήτου - στην κακη συναμορμογη των πλαστικων δηλαδη- ή στα λεπτοτερα πλαστικα οπου υπαρχουν. Και αρχιζει και τριζει το σύμπαν μετα. Εχω fiat panda 14ετιας που ειναι βάρκα γιαλό ακομα και με νεα ανορτισερ kayaba, και δεν υπαρχει η παραμικρη υποψια τριγμου στην κυριολεξια.

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Δεκ 2018, 23:10 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Πάντα πίστευα οτι οι μαλακές-απορροφητικές αναρτήσεις ταλαιπωρουν λιγοτερο τα αμαξωματα. Ισως φταιει οτι μεγαλωσα μεσα σε υδροπνευματικα και εχω κακομαθει...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Δεκ 2018, 23:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Κανε μια βολτα τον νεο κακτο με τα διπλα αμορτισερ, η αντιδραση στις λακουβες ειναι σε slow motion, και να ξεβιδωσεις τα πλαστικα δεν θα τριξουν πιστευω!!!

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Δεκ 2018, 23:35 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Νικόλα κανε υπομονή μέχρι την άνοιξη που μεταναστεύουν οι τριγμοί....

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 08 Δεκ 2018, 00:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
Προς τα που πάνε??? :D


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 08 Δεκ 2018, 20:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Εντάξει τωρα ομως βαρεθηκα και αγανακτησα. Δεν ειναι δυνατον τον περισσοτερο καιρο να ασχολουμαι με τους τριγμους και τους θορυβους του DS4.
Ανεβοκατεβαζω πιεσεις στα λαστιχα μηπως βρω τη χρυση τομη...τιποτα. Εδω και μερικες ημερες και στο πιο μικρο νεροφαγωμα δημιουργουνται τριγμοι και χτυπηματα στον εμπρος άξονα , καμμια αποσβεση ουτε απο την αναρτηση ουτε απο τα λαστιχα. Προστεθηκε σε ολα αυτα και ενας χτυπος-κραδασμος που νοιωθω στο τιμονι. Λες και ειναι ξεβιδωμενο ολο το μπροστινο συστημα...Ταυτοχρονα ακουγονται τριγμοι και θορυβοι απο μεσα σε ολο το ταμπλω απο ακρη σε ακρη και σημερα εγιναν αντιληπτες και καποιες στρεβλωσεις με τριγμους και στην κεντρικη κονσολα , ακομα και απο τις πισω πορτες... Κανονική κουδουνιστρα... Α ρε Citroen τι φτιάχνεις και μας πουλάς... Καλα να πάθω... Σκεφτομαι να το παω στην Ωμεγα και να τους το αφησω να το ψάξουν για καποιες ημερες αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα μου πουν οτι ειναι ετσι ολα κλπ. κλπ....Α ρε Citroen... :spank :spank :spank :rop :rop :rop :angr :angr :angr .
Φίλος στο f/b απο την Βορειο Ελλάδα με DS4 diesel μου γραφει οτι εχει κανει 345000km και δεν κανει τσικ. Εμενα εχει 68000km και ειναι ηδη για πεταμα. Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω...στο ιδιο εργοστασιο δεν συναρμολογηθηκαν?....
Συγγνωμη που κουραζω με τη γκρινια μου, αλλα αυτο το πραγμα δεν εχει γιατρειά. Την πάτησα...
Νίκο σε Ιταλικό φόρουμ αναφέρονται συχνά οτι κάποιοι θόρυβοι απο μπροστά οφείλονται σε ελαττωματικές δαγκάνες φρένων να το αναφέρεις στην αντιπροσωπεία να το κοιτάξουν. Όσο για τους τριγμούς τι να πω κρίμα, τουλάχιστον η δική μου c4 όπως και των περισσοτέρων εδώ μέσα δεν τρίζει, μάλλον λόγω πιο μαλακών αναρτήσεων. Για αρχή πάρε ένα καλό silicone spray wd-40 και λούσε το απο άκρη σε άκρη :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Azan Gorde για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Δεκ 2018, 18:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Αύγ 2018, 12:09
Δημοσιεύσεις: 8
Για να σου απαλύνω τον πόνο, εγώ έχω DS4 2018 ολοκαίνουργιο ,Και τώρα που έχει κρύο μπροστά από το ταμπλό μέχρι να ζεσταθούν Τα πλαστικά από τον κλιματισμό, κάνει σαν κουδουνίστρα. Όταν όμως το παρκάρεις και γυρνάς το κεφάλι να το δεις, το ξεχνάς και λες ,ρε τι ωραίο αυτοκίνητο έχω ...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Δεκ 2018, 20:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Teo ds4 έγραψε:
Για να σου απαλύνω τον πόνο, εγώ έχω DS4 2018 ολοκαίνουργιο ,Και τώρα που έχει κρύο μπροστά από το ταμπλό μέχρι να ζεσταθούν Τα πλαστικά από τον κλιματισμό, κάνει σαν κουδουνίστρα. Όταν όμως το παρκάρεις και γυρνάς το κεφάλι να το δεις, το ξεχνάς και λες ,ρε τι ωραίο αυτοκίνητο έχω ...
αλήθεια είναι :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΘΟΡΥΒΟΙ...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Δεκ 2018, 21:12 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Teo, το αμαξι ειναι μοναδικά ομορφο και οπως εχω ξαναπει συλλεκτικο πλεον αφου σταματησε να βγαινει. Αυτου του τυπου τα πλαστικα τριξιματα που αναφερω εμφανιστηκαν μολις φετος τον χειμωνα και συγκεκριμενα με τα πρωτα κρυα. Τεσσερα χρονια που το εχω, πριν δεν ειχα τετοια θεματα, τουλαχιστον σε τοσο εντονο βαθμο. Ειναι απολυτως εκνευριστικο και ξενερωνεις εντελως με τετοιους θορυβους που μαρτυρουν φθηνοκατασκευη εσωτερικα. Απ'εξω κουκλα και μεσα πανουκλα που λεμε... :spank :rop Δεν ξερω αν θα καταφερει η DS Automobiles να μπει ποτε στο club των premium κατασκευαστων αλλα προς το παρον με τετοια συναρμολογηση ας φτασουν καποτε στο επιπεδο της VW η της Toyota και τοτε θα δουμε...Τωρα λογικα πρεπει να ξηλωθει ολο το ταμπλω η να ασχοληθει καποιος μερακλης εξονυχιστικά να καταλαβει απο που προερχονται αυτοι οι θορυβοι και να μπουν τσιμουχακια, σιλικονες η δεν ξερω εγω τι αλλο... Μιλαμε ακρως σπογοητευτικη κατασταση. Σημερα οπου περναγα εστω και απο το ελαχιστο νεροφαγωμα η περνωντας επανω απο εγκαρσιες ασπρες λωριδες στα φαναρια στην Καλυφτάκη (ποσο δηλαδη εξεχουν αυτα απο την επιφανεια της ασφαλτου , το πολυ 2-3 χιλιοστα) το αμαξι χοροπηδαγε σαν να μην ειχα αναρτηση, σκετο κουτσουρο δηλαδη και μετεφερε ολους αυτους τους κραδασμους μεσα στο ταμπλω και την καμπινα. Ακους μεσα απο το ταμπλω σαν να εχουν ξεκολλησει πλαστικα κομματια και κοπανιουνται μεταξυ τους. Αν πεσεις απροσεκτα σε μεγαλυτερα χαντακια η λακουβες, τοτε κοιτας πισω μην εφυγε καμια ροδα η κανενας προφυλακτηρας...Εχω πλεον σχηματισει γνωμη για την ποιοτητα κατασκευης των συγχρονων Citroen... σκετα χρέπια μετα 3-4 χρονια... Απλα οι ανθρωποι δεν ξερουν να βιδωσουν τιποτα. Τελος.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 5 από 13 [ 181 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Επόμενο



Συναφή θέματα

Θόρυβοι...του Group PSA
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xantia
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 11
Περίεργοι θόρυβοι μοτέρ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: scorer
Απαντήσεις: 35
θορυβοι
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 155
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ