Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 12:57 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 03 Μάιος 2019, 13:49
Δημοσιεύσεις: 22
Έχω έτοιμες κάποιες φωτογραφίες με κάποια ελλατωματικά σημεία από το εσωτερικό του DS4 όπως είχα αναφέρει σε κάποιο άλλο post που αφορούσε κυρίως κάτι θορύβους που είχε ένας συμforumίτης. :)

P.S. Μάλλον κατι δεν κανω σωστά και δεν εμφανίζονται οι φωτό, για βοηθήστε λίγο βρε παίδες


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 21:12 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Συνοπτικά αν εισαι από κινητο είναι εύκολο από το Tapatalk. Μόλις πας να κανεις μια νέα δημοσίευση έχεις κάτω αριστερά την επιλογή. Αν είσαι από υπολογιστή θέλει εξωτερικό site που φιλοξενεί φωτογραφίες (π.χ Photobucket) και κάνεις εδώ επικόλληση το url. Αν κάνεις προεσκοπηση βλέπεις κιόλας αν έχουν αντιγράφει σωστά και αν θα εμφανίζονται.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 21:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 03 Μάιος 2019, 13:49
Δημοσιεύσεις: 22
Skotis έγραψε:
Συνοπτικά αν εισαι από κινητο είναι εύκολο από το Tapatalk. Μόλις πας να κανεις μια νέα δημοσίευση έχεις κάτω αριστερά την επιλογή. Αν είσαι από υπολογιστή θέλει εξωτερικό site που φιλοξενεί φωτογραφίες (π.χ Photobucket) και κάνεις εδώ επικόλληση το url. Αν κάνεις προεσκοπηση βλέπεις κιόλας αν έχουν αντιγράφει σωστά και αν θα εμφανίζονται.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Νομιζω οτι τα καταφερα..... Ευχαριστώ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 21:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 03 Μάιος 2019, 13:49
Δημοσιεύσεις: 22
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

οι 2 τελευταιες είναι από την εταζέρα
Εικόνα

Εικόνα

Οκ θα μου πει καποιος συμβαινουν αυτά. Ναι στο προηγούμενο αμάξι C3 το οποίο είχε κοστίσει κατι λιγοτερο απο 10.000 να το καταλαβω αλλα σε αυτοκινητο 20.000 νομιζω οτι δεν θα επρεπε να συμβει κατι τετοιο. Μπορει να έτυχε το συγκεκριμένο αμάξι η συγκεκριμένη φουρνιά μπορει μπορει μπορει πολλα........ αλλά η αληθεια είναι οτι χαλάστηκα λιγο. Πάλι citroen βεβαια θα έπερνα αν το αλλαζα, χαχααχαχα. Αν και ειμαι φιλοΙάπωνας, εχω μεινει πολύ ευχαριστημένος.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 22:13 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Όντως Σωτήρη δεν δικαιολογείται τίποτα απ'ότι σου έχει χαλάσει εκτός και αν έχουν σκληρή χρήση από την σύζυγό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 22:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 03 Μάιος 2019, 13:49
Δημοσιεύσεις: 22
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Όντως Σωτήρη δεν δικαιολογείται τίποτα απ'ότι σου έχει χαλάσει εκτός και αν έχουν σκληρή χρήση από την σύζυγό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Γενικά δεν είναι τέτοιος άνθρωπος, χαχαχαχαχαχα , το πρόσεχε αρκετά. Εντάξει την εταζέρα να το καταλάβω μπορει να ειχαμε βάλει κατι βαρυ και ανοιξε - κλείσε , χωρις να το καταλάβουμε να χάλασε, αντε και το χερούλι της πόρτας να την τραβήξαμε καταλάθος απότομα και να ξεκόλλησε λίγο, αλλα το τιμόνι ???? πως γίνεται. και για τον λεβιέ, αφου ρε Citroen δεν ειναι αυτόματο , βάλε λίγο καλύτερη κόλα ή κάντο όλο μεταλλικό. Είναι αντι-αισθητικό έτσι που έχει ξεφτύσει.
Είναι πραγματάκια που με στεναχώρησαν η αλήθεια είναι λίγο. Και πάλι το λέω επειδή δεν θεωρείται , τότε που πρωτοκυκλοφορησε αμάξι της σειράς αλλά πιο high end απο τ συνηθισμένα και με πιο high end τιμή.
Βέβαια αν δεν κανω λάθος ήταν απο τα πρώτα DS οπότε μάλλον και οι Γάλλοι έπαθαν και έμαθαν ή τουλάχιστον ελπιζω ότι το κάνανε γιατι δεν έχω άποψη για πιο νέα μοντέλα DS


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 22:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8104
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ειναι αδικαιολογητο...για τετοια κατηγορια
το εχω πει και θα το ξαναπω τα αυτοκινητα της τελευταιας 10ετιας εχουν μαπα ποιοτητα πλαστικων και σε συνδυασμο με τις υψηλες θερμοκρασιες καλοκαιρι εχουν προωρη φθορα

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 03:13 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Λεπτομέρειες οι οποίες φτιάχνονται αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν δικαιολογούνται σε τόσα λίγα χιλιόμετρα.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 08:33 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Οχι ρε φιλε, τι ειναι αυτα που βλεπω...Καμμια σχεση με το δικο μου...Μηπως το εχει φαει ο ηλιος τοσα χρονια? Οσο για το λεβιε ταχυτητων ας θυμομαστε οτι οι καλλυντικες κρεμες που βαζουν οι γυναικες στα χερια τους καταστρεφουν με τον καιρο δερματα και πλαστικα οπου ερχονται σε επαφη (τιμονι-λεβιες).
Δεν πιστευω στα ματια μου...Καλα το διακοσμητικο στο τιμονι πως εφυγε? Δεν μπορει κάποιο νυχι το τραβηξε...Οσο για το χερουλι της πορτας...δειχνει να εχει ξεκουμπωσει το εξωτερικο διακοσμητικο. Αυτο για να βγει θελει πολυ δυναμη...Δεν καταλαβαινω τη χρηση γινεται, χωρις να θελω να προσβάλλω κανεναν...Εμενα Σωτηρη ολα αυτα ειναι ακομα solid rock μεσα στην καμπινα. Οι περιστασιακοι θορυβοι που ειχα προερχοντουσαν μεσα απο το ταμπλω αλλα , οχι δεν εχει ξεκολλησει κατι η μου εχει μεινει στο χερι...Ισως ηταν η παρτιδα απο τα πρωτα κομματια το δικο σου, τι να πω... :(

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 09:57 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Ρε παιδιά εντάξει η πραγματικότητα είναι πως η DS4 έχει ίδια υλικά με την C4. Αυτό πάντα έλεγα πως ήταν και το λάθος της Citroen όσον αφορά την νέα σειρά DS. Επομένως καλύτερα που έγινε ανεξάρτητη φίρμα.

Ωστόσο, εγώ παιδιά βλέπω και σκληρή χρήση στις παραπάνω εικόνες. Εγώ στη C4 έχω 130.000χλμ σε 5 χρόνια, το αμάξι έχει φάει πολύ ήλιο, αλλά τέτοια εικόνα δεν έχω στο εσωτερικό. Ναι έχω φθορά και στο τιμόνι και στο λεβιέ, αλλά την θεωρώ φυσιολογική για τα χιλιόμετρα και τα χρόνια.

Αλλά για να κρίνετε σας λέω το εξής. 2 χρονών μεγαλύτερο polo 1.2tsi αλλά με 40.000χλμ και το δέρμα του τιμονιού είναι εντελώς κατεστραμμένο. Εγώ πιστεύω παιδιά έχει να κάνει η χρήση.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 10:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 03 Μάιος 2019, 13:49
Δημοσιεύσεις: 22
Πραγματικά και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως έγιναν έτσι. Δεν ξέρω αν έγιναν από απροσεξία χωρίς να το καταλάβουμε. Στον ήλιο ήτανε μόνο όταν πηγαίναμε βόλτες και ταξίδια καθώς στο σπίτι έχουμε υπόγειο γκαράζ. Εντάξει τώρα το έχω ξεπεράσει το σοκ και απλά θα τα φτιάξω. Κατά τα άλλα το αμάξι είναι απόλαυση στην οδήγηση αλλά και πανέμορφο εξωτερικά. Ίσως ήταν και το τελευταιο SUV (αν και πιο πολύ για υπερυψωμενο coupe θα το ελεγα) ;;;; σε λογική τιμή με τέτοιο εξοπλιαμό και κινητήρα γιατί από ότι βλέπω οι τιμές έχουνε ξεφύγει πολύ πάνω απο τα 25.000 (ισως να λεω και λίγα)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 14:12 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Σωτήρης έγραψε:
Πραγματικά και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως έγιναν έτσι. Δεν ξέρω αν έγιναν από απροσεξία χωρίς να το καταλάβουμε. Στον ήλιο ήτανε μόνο όταν πηγαίναμε βόλτες και ταξίδια καθώς στο σπίτι έχουμε υπόγειο γκαράζ. Εντάξει τώρα το έχω ξεπεράσει το σοκ και απλά θα τα φτιάξω. Κατά τα άλλα το αμάξι είναι απόλαυση στην οδήγηση αλλά και πανέμορφο εξωτερικά. Ίσως ήταν και το τελευταιο SUV (αν και πιο πολύ για υπερυψωμενο coupe θα το ελεγα) ;;;; σε λογική τιμή με τέτοιο εξοπλιαμό και κινητήρα γιατί από ότι βλέπω οι τιμές έχουνε ξεφύγει πολύ πάνω απο τα 25.000 (ισως να λεω και λίγα)
Σημαντικό ρόλο παίζει αυτό που παραπάνω ανέφερε ο Νίκος. Αντιηλιακα, διάφορες κρέμες που έχουμε στα χέρια μας ειδικά το καλοκαίρι, υλικά καθαρισμού ταμπλώ που τυχόν μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος κάνουν μακροπρόθεσμα ζημιά. Επίσης μην ξεχνάμε πως τα δέρματα θέλουν τακτική συντήρηση.


Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 16:30 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Lohias^ δεν ειναι κακο που η DS4 εχει τα ιδια υλικα με του C4 αφου εχουμε πει αρκετες φορες εδω μεσα οτι τα υλικα ειναι εξαιρετικα σε ποιοτητα και φινιρισμα για την κατηγορια. Ισως καποια κομματια με την συναρμογη τους να εχουν καποια θεματα με την παροδο του χρονου και των ελληνικων καλοκαιριων.Αν η πρωτη σειρα των DS ειχε ακομα καλυτερα υλικα τοτε θα ηταν απλησιαστη οπως συμβαινει τωρα με τη νεα σειρα των DS...Παντως οι Γαλλοι τα τελευταια χρονια εχουν καταφερει και στα φθηνα και στα ακριβα τους αυτοκινητα να βγαζουν μια upmarket αισθηση ανεξαρτητως ποιοτικων η ποιοτικοτερων πλαστικων και αλλων υλικων, μεσα-εξω.Μπορει καποια ανταγωνιστικα μοντελα να εχουν καλυτερη ποιοτητα σε διαφορα σημεια η υλικα αλλα συνηθως παρουσιαζουν μια εικονα μουντη στο εσωτερικο και χωρις ιδιαιτερο στυλ. Ειναι το τι διαλεγει η τσεπη, οι αναγκες και το γουστο του καθενος.Παντως εγω που οδηγω παντα Citroen τοσα χρονια, ποτε δεν ειχα εντονα προβληματα ουτε με τα παλιοτερα ουτε με τα πιο συγχρονα Citroen σε θεματα ποιοτητας πλαστικων. Ισως να ειναι και το γεγονος οτι παντα μια Citroen την επελεγα για το ιδιαιτερο στυλ, την ανεση, την οικονομια, την ασφαλεια και την ταξιδιαρικη πλευρα της παρα σαν απολυτο εργαλειο που θα το χειριζομαι με βαρβαροτητα. Προσεχω πολυ τα αυτοκινητα μου γιατι μου αρεσει να τα διατηρω σε κατασταση βιτρινας, σε βαθος χρονου, οσο αυτο βεβαια ειναι εφικτο. Ποτε δεν περιμενα απο μια Citroen , αντοχη Toyota Hilux για αυτο ισως και τις προσεχω λιγο παραπανω...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 16:39 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σωτηρη, παντως ολα αυτα διορθωνονται ευκολα και ανεξοδα. Σαφως το διακοσμητικο του τιμονιου κολλαει με μια καλη κολλα και το μπρατσο της πορτας διορθωνεται ευκολα. Ξεκουμπώνεις με πολυ προσοχη (αν ειναι δυνατον με πλαστικα μοχλουδακια φανοποιου) το εξωτερικο πλαστικο φιλετο. Μετα εχει κατι βιδες, τις οποιες τις σφιγγεις και αν θελεις μπορεις να βαλεις και μικρα τσιμουχακια εσωτερικα για να μην τριζει καθολου. Τελος κουμπωνεις το φιλετο με προσοχη και ολα καλα.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλατωματικά μέρη με φωτογραφίες του DS4 μοντέλο 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 03 Μάιος 2019, 13:49
Δημοσιεύσεις: 22
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Σωτηρη, παντως ολα αυτα διορθωνονται ευκολα και ανεξοδα. Σαφως το διακοσμητικο του τιμονιου κολλαει με μια καλη κολλα και το μπρατσο της πορτας διορθωνεται ευκολα. Ξεκουμπώνεις με πολυ προσοχη (αν ειναι δυνατον με πλαστικα μοχλουδακια φανοποιου) το εξωτερικο πλαστικο φιλετο. Μετα εχει κατι βιδες, τις οποιες τις σφιγγεις και αν θελεις μπορεις να βαλεις και μικρα τσιμουχακια εσωτερικα για να μην τριζει καθολου. Τελος κουμπωνεις το φιλετο με προσοχη και ολα καλα.


Για το τιμόνι εχεις να προτείνεις κάποια κόλλα ή λες οτι μια logo θα κανει δουλειά ;
Όσο για τπ μπρατσο θα κατσω μια απο αυτες τις ημερες να ασχοληθώ. Εχω αυτά τα μικρά πλαστικά που ανοίγουν τα κινητά, μου τα είχε φερει ενας φιλος που δουλευες σε service κινητών. λες να κάνουνε αυτά ή θα χρειαστώ μεγαλύτερα; Παιζει κανενα video στο youtube με την διαδικασια που λες ; αν και είσαι αρκετά αναλυτικός. τσιμουχακια μου μπορω να βρω για τετοια χρηση, σε κανεναν Praktiker ;


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 27 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Κοπή Πίτας 2011 - Πάτρα
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 50
zxpanos ideal trial 2011 aloy
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Ποδηλάτων
Συγγραφέας: zxpanos
Απαντήσεις: 2
Ελληνικό Αυτοκίνητο της Χρονιάς 2011
Δ. Συζήτηση: Διάφορα
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 51
Open track day in Athens Circuit Κυριακή 8 Μαίου 2011
Δ. Συζήτηση: Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 1
Car Of The Year 2011 - Oι υποψήφιοι
Δ. Συζήτηση: Διαγωνισμοί - Δημοσκοπήσεις
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 21
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ