Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 19:51 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 17:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Εγώ συμφωνώ με Πράκτορα. Με το ζόρι C-class.
Exω φίλο που έχει μια C180 (1.6 155hp περίπου 35.000€) w204 και μια W211 E-class (1.8 Kompressor 183hp περίπου 60.000€). Και τα δύο με πολύ λίγα χιλιόμετρα.
Είναι ευρέως γνωστό οτι η Mercedes χαρακτηρίζεται από άνεση κυρίως και οχι σπορ χαρακτηριστικά. Το ίδιο και η Citroen.
Η άνεση της δικής μου C4 συγκρίνεται μόνο με την E-class. To C-180 παει περίπατο. Οπότε βρίσκω πολύ λογικά αυτά που λέει ο Πράκτωρ ακόμα και αν δεν έχω μπει σε a-class. Στην E καταλαβαίνεις οτι μπαίνεις σε ένα ακριβό-προσεγμένο όχημα. Στο C-180 οκ τίποτα το ιδιαίτερο.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 18:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
NickNT έγραψε:
barracuda έγραψε:
τι εξηγεις βρε Νικο τα παιδια τα ξερουν ολα...ειναι της ειδικης κολιατσου παγκρατι...


Τί εννοείς, και σε ποιους αναφέρεσαι;


λεω στο Nικο να μην χαλαει το χρονο του απολογουμενος του γιατι του αρεσει το ds4...και αναφερομαι στον απανταχου μεσοαστο ξερολα...

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 18:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
Πράκτορας έγραψε:
Δεν ειναι οικογενειακο, ειναι κατι σε κουπε με εξτρα χωρο πισω κ καλο χωρο αποσκευων. Οποιος θελει οικογενειακο υπαρχουν επιλογες στη μαρκα απο το c4 μεχρι το GP κ τη DS5.

Οταν εψαχνα για οικογενειακο, ποτε δε μου περασε η ιδεα του DS4 ως επιλογη. Θεωρω πως η ολη κουβεντα ειναι ακυρη, γνωριζοντας ολοι μας που απευθυνεται κ που οχι.

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

φυσικα και ειναι ακυρη ολη η κουβεντα ....... δεν αρεσε η DS4 Cross και μη, στον ACE.....ε και??? Εδω δεν του αρεσει στο ταξιδι και το C5 που εχει(σε ποιον να το πεις)!!!!!
ασε που αλλαξε 20 αυτοκινητα στα 25 χρονια που εχει αδεια οδήγησης :laugh :laugh :laugh
δηλαδη μέσο όρο 1 αυτοκινητο καθε 1,5 χρονο, το οποιο απο μονο του μπορει να σημαίνει πολλα πραγματα, αλλα συνδυάζοντας τα μοντελα και τα γραφόμενα του Αντωνη(χωρις να θελω να τον θίξω) κατ ε με υπαρχουν οι παρακάτω λόγοι:
1) ειχε-εχει τοσα λεφτα για πεταμα που αλλαζει αυτοκινητα για να τα δοκιμασει(και καλα κανει) :D
2) οι επιλογες που ειχε- εχει κανει τις εχει κανει σκεπτομενος περισσοτερο με το κατω κεφαλι και οχι με το πανω(κεφι του και νταλγκάς του, αρκει να μην προσπαθεί να μας πείσει για το αντίθετο) :D
3) δεν ξερει "απο που ερχεται και που θελει να παει" αλλα θελω να ειμαι μουρατος και μες την μοδα (και παλι οτι και στο 2) :D
οποτε κατ εμε η κουβεντα ειναι ακυρη χωρις να θελω να πείσω κανένα για αυτο!!!
εννοείται οποίος θέλει μπορεί να συνεχίσει να ανταλλάσσει απόψεις για την DS4 σε σύγκριση με τα SX4 με το EvoX ή με την SLS ή το Seat Mii !!!!
αυτά και τελος για μενα αυτη η παρωδία!!!!

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 18:36 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Απαντησα αρκετα παραπανω γιατι κ πως η Α class αλλα κ ολη η σειρα της ειναι απατη. Πληρωνεις μονο αστερι γιατι δε ξεχωριζει πουθενα πραγματικα. Απλα καλη σε ολα. Ε, το ιδιο κανει κ ενα Opel ή ενα golf με λιγοτερα χρηματα, για να μην αναφερομαι σε γαλλικα κ μυριζει φανατιλα. Οσο για εμφανιση, αδιαφορη για μενα αλλα στο κατω κατω ειναι εντελως υποκειμενικο.


Edit: και μια κριτική από τα αγγλάκια:



Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 19:02 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Eγω ειμαι 53! Καθε πρωι που τη βλεπω ξανανιωνω και καθε βραδυ που την παρκαρω μου κλεινει το ματι με γαλλικη πονηρια. Ειμαι single και ομολογω μετα απο τρια χρονια οτι με επηρεασε ψυχολογικα και η πανεμορφη πωλητρια με τα πρασινα ματια που χανομουν μεσα τους καθε φορα που μιλαγαμε για τα διαδικαστικα του αυτοκινητου. Φυσικα και δεν εγινε τιποτα...ηταν πολυ μικρη και αρραβωνιασμενη :love :D Σιγουρα ειναι ενα αμαξι εγωιστικο. Για τον οδηγο του και για 2-3 καλους φιλους. Επειδη απο τα νιατα μου αγοραζα παντα πρακτικα αυτοκινητα και τα χαιροντουσαν παντα οι επιβατες, αποφασισα στα 50 μου να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου. Και οταν υπαρχει θεμα μεταφορας και αλλων προσωπων, κανουν τους συμβιβασμους τους και τους παω οπου θελουν. Για μενα επισης εχει ιδιαιτερη αξια οτι το αμαξι θα παραμεινει σπανιο με οτι αυτο συνεπαγεται σε θετικα και αρνητικα.


:no1 :love Μου αρεσε πολυ αυτο το ποστ! Οπως και ο τροπος σκεψης σου! Μπραβο! :clap

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Τελευταία επεξεργασία από Blanc και Τετ 21 Δεκ 2016, 23:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 19:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Eγω ειμαι 53! Καθε πρωι που τη βλεπω ξανανιωνω και καθε βραδυ που την παρκαρω μου κλεινει το ματι με γαλλικη πονηρια. Ειμαι single και ομολογω μετα απο τρια χρονια οτι με επηρεασε ψυχολογικα και η πανεμορφη πωλητρια με τα πρασινα ματια που χανομουν μεσα τους καθε φορα που μιλαγαμε για τα διαδικαστικα του αυτοκινητου. Φυσικα και δεν εγινε τιποτα...ηταν πολυ μικρη και αρραβωνιασμενη :love :D Σιγουρα ειναι ενα αμαξι εγωιστικο. Για τον οδηγο του και για 2-3 καλους φιλους. Επειδη απο τα νιατα μου αγοραζα παντα πρακτικα αυτοκινητα και τα χαιροντουσαν παντα οι επιβατες, αποφασισα στα 50 μου να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου. Και οταν υπαρχει θεμα μεταφορας και αλλων προσωπων, κανουν τους συμβιβασμους τους και τους παω οπου θελουν. Για μενα επισης εχει ιδιαιτερη αξια οτι το αμαξι θα παραμεινει σπανιο με οτι αυτο συνεπαγεται σε θετικα και αρνητικα.



:clap :clap :clap

Τα είπες όλα Νικόλα.Κονγκράτς.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 19:22 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Μακαρι να τα ειπε ολα, μην γραψει παλι για τιποτα περιεργους ηχους γιατι θα με κανει να κατεβω Αθηνα να τους ακουσω κ εγω.

:D :D :D

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 19:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Τι μλκς είσαι........ :laugh :laugh :laugh

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 20:04 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Βασιλη με ξερεις κ σε ξερω, κ ποσο σε εκτιμω. Θα σε παρακαλουσα να αποφευγεις χαρακτηρισμους οπως επισης να διορθωσεις το παραπανω ποστ. Καλυτερα διαφωνιες με οτι επιχειρηματα εχει ο καθενας παρα χαρακτηρισμους. Ας κραταμε οσο μπορουμε ενα υψηλο επιπεδο. Σε ευχαριστω.

Κ το παραπανω αφορα τους παντες, κ μενα μαζι.

Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 20:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
Δε νομίζω ότι μιλάμε όλοι μας για το ίδιο πράγμα ακριβώς πράγμα, άρα εν προκειμένω θεωρώ ότι καλό θα ήταν να επαναδιατυπώσω τα σχόλια μου (χωρίς όμως να πιστεύω ότι δεν ήμουν αρκετά σαφής πριν). :P

Έχουμε και λέμε:

1. Αναφέρθηκα στο Crossback που είδε ο Ace. Δε μιλάω γενικά για DS4 - μάλιστα, ο κάτοχος της εδώ μέσα που την αγόρασε με 18Κ έκανε την καλύτερη επιλογή τότε. Όμορφο, και ξεχωριστό - σε αυτά τα λεφτά ούτε για αστείο δε θα έβρισκε κάτι καλύτερο και ιδίως ξεχωριστό, νομίζω.

2. Το Crossback, λοιπόν, "απαιτεί" εκταμίευση 27.5Κ, που σημαίνει ότι παίζει στα χωράφια premium, ή πιο "ποθητών" στη συνείδηση του καταναλωτικού κοινού επιλογών - και όχι μόνο εν Ελλάδι.

3. Η A-Class αναφέρθηκε ΩΣ ΤΥΧΑΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ επειδή έθεσα το ερώτημα (και ο Ace θαρρώ) του τι προσφέρει τέλος πάντων αυτό το Crossback και είναι τόσο ακριβό. Πιάστηκα λοιπόν από το εσωτερικό του, που είναι απλά ένα βελτιωμένο C4 - δεν είναι κακό, αλλά γνωρίζω από πρώτο χέρι ότι στον περισσότερο κόσμο η A-Class δίνει καλύτερη εικόνα εντός. Αυτή είναι και η προσωπική μου εμπειρία (μόνο το τιμόνι δηλαδή αν συγκρίνουμε...!).

4. Δεν έχω λόγο να διαφωνήσω ότι η A-Class είναι ένα απλά καλό αυτοκίνητο, υπερτιμημένο, και εν τέλει τίποτα το μοναδικά ιδιαίτερο. Ε το ίδιο ακριβώς ισχύει, κατά τη γνώμη μου, για το Crossback. Και τα δύο πουλάνε ακριβά είτε στυλ, είτε premiumness. Θεωρώ ότι για τον περισσότερο κόσμο (και πάλι!) η A-Class το κάνει καλύτερα, και λόγω ονόματος, αλλά και λόγω εικόνας που δίνει. Το ίδιο μπορεί να ειπωθεί και για τη σειρά 1, ή τα Audi. Οκ, δεν έχουν το γαλλικό flair, αλλά έχουν ξεσκιστεί να πουλάνε λόγω... εικόνας και υποκειμενικότητας;

5. (συνέχεια του 4): Μα, το Crossback έχει γαλλικό στυλ, και εμείς αγαπούμε τις γαλλίδες μας, κτλ. Αφού μπαίνουμε στα χωράφια της υποκειμενικότητας, το ίδιο θα πούνε ΠΑΡΑ πολλοί για το τευτονικό στυλ και αίσθηση - και δεν αναφέρθηκα καν σε Alfa Romeo για ευνόητους λόγους. Εμένα δε μου λένε κάτι αυτά, αλλά... έτσι (φαίνεται να) είναι.

6. Οκ τα reviews, ειδικά ο Αυστραλός είχε πολύ πλάκα! Αλλά στα περισσότερα reviews η A-Class τα έχει πάει αρκετά καλύτερα από το DS4, άρα... Θα μου πείτε, πληρωμένα είναι όλα, και θα συμφωνήσω - ας αφήσουμε λοιπόν τα reviews!

7. Αν είχατε τα 27.5Κ θα θεωρούσατε τίμια αγορά το Crossback; Εμένα μου φαίνεται όμορφο, στυλάτο, αλλά λίγο. Βέβαια, αν μας νοιάζει ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ η άνεση, πάω πάσο. Σαν οδηγική αίσθηση, για παράδειγμα, δεν είναι ομολογουμένως πιο σπορτίφ η σειρά 1;

Και στο κάτω κάτω της γραφής, αν σε αυτά τα λεφτά αγοράσω μία Α-Class 1.6T ή μία 118i, είμαι λιγότερο προσανατολισμένος στην οδηγική αίσθηση, ή αγόρασα κάτι λιγότερο ποιοτικό από κάποιον που πήρε ένα Crossback diesel; Εγώ λέω όχι. :)

Τέλος, κατά τη γνώμη μου, οι premium/στυλάτες/πολυτελείς επιλογές υπάρχουν για να λειτουργεί ο καπιταλισμός, και να τρέφονται ματαιόδοξα όνειρα. Πράγματι, δεν κάνει διαφορά αν αυτό θα γίνει με Mercedes ή με DS (σε μερικά χρόνια). Εδώ όμως, συζητάμε αν αξίζει αυτό το αμάξι, αυτά τα χρήματα, υπό κάποιους ας πούμε αντικειμενικούς όρους. Ειδάλλως, ας πετάξουμε στην ανάλυση μας και παραμέτρους όπως το τι αρέσει στο όμορφο φύλο κτλ... :P

Τέλος, για να μην υπάρχει αμφιβολία, σε αυτά τα λεφτά θα αγόραζα DS4 200hp και όχι Α-Class 1.6T. Αλλά δε μιλάμε για αυτό. :) Ούτε είναι "λογικό" να θεωρούμε ότι εμείς, οι κάτοχοι Citroen, ξέρουμε καλύτερα από όλους τα του στυλ ή του τι κάνει ένα αμάξι ξεχωριστό.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 20:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Η A-class ειναι Hatchback ενώ το DS-4 είναι Crossover. Άρα δεν τίθεται σύγκριση.
Όσον αφορά το Crossback όλοι έχουν δίκιο. Είναι όντως ακριβό χωρίς να προσφέρει κάτι ιδιαίτερο. Και δεν εννοώ τη "χλιδή".
Δεν πουλάνε λόγο εικόνας και υποκειμενικότητας αλλά και λόγο ματαιοδοξίας και της αντίληψης οτι έχοντας ακριβό αυτοκίνητο σημαίνει οτι είσαι "κάποιος" και ξεχωρίζεις από τη μάζα. Κάτι που προφανώς δεν ισχύει ούτε στο ελάχιστο. Ή μάλλον δεν ισχύει στους νοήμονες ανθρώπους. Αν εξετάσουμε το αμάξι με κριτήρια που πραγματικά το χαρακτηρίζουν δηλαδή ασφάλεια, φρένα, (γκάζια για όσους το ψάχνουν), (οικονομία για όσους την ψάχνουν), χώρους και ότι άλλο μπορεί να ψάχνει ο καθένας τότε αλλάζουν τα πράγματα.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 21:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Να πω και εγώ την γνώμη μου γιατί ήμουν σε παρόμοιο δίλημμα για την επιλογή εταιρικού αυτοκινήτου. Οι επιλογές μου ήταν ένα γαλλικό (όχι Σιτροέν ) , Astra , A class και ο άσος της BMW. Αφού απέκλεισα τα δυο πρώτα έμειναν ο άσος και η άλφα κλας. Σε test drive η a class ήταν ακριβώς σαν την C4 μόνο που έκανε ένα σκασμό λεφτά. Μαλακό στον δρόμο χωρίς καμία ιδιαιτερότητα η παραπάνω στιβαρότητα από την C4. Να μην πω βέβαια για τον εξοπλισμό που ενώ είχε κάμερα οπισθοπορείας δεν είχε δερμάτινο τιμόνι . Το συμπέρασμα είναι ότι δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για κάποιον που χαλάει τα δικά του λεφτά να πληρώσει 30 χιλιάδες κάτι που η Σιτροέν δίνει με είκοσι . Κατέληξα στον άσο , πολύ καλό στήσιμο ωραίο μοτεράκι φαινόταν στον δρόμο απείρως πιο τίμια επιλογή στα τριάντα χιλιάρικα . Τώρα το DS4 έχει ως βασικό αντίπαλο το ίδιο το C4 μιας και κατά την γνώμη μου είναι ίδια αμάξια απλά πιο ακριβό . Αυτό όμως που δεν δέχομαι με τίποτα είναι ότι η A class είναι καλό premium. Και το V 40 αλλά και το Α3 που οδήγησα είναι δυο σκάλες ανωτέρα αμάξια μαζί και ο άσος που ίσως λίγο χειρότερης απτής ποιότητας και εξοπλισμού (αλλά με πίσω κίνηση ) να υστερει λίγο .


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε dasimo για την δημοσίευση του/της: johnis
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Τα ειπες ολα φιλε Dasimo.

Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 22:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Η πλάκα είναι ότι ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν πρώτη a class και η τελική απόφαση ήταν ανάμεσα στον άσο και το 308 και να επιλέγω καθαρά το 116d λόγω μόνο και μόνο λόγω δήθεν premium αλλά και πίσω κίνησης . Το 308 έπαιξε πολύ γερά μέχρι τέλους


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση DS4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 22:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3765
Αδιάκριτη ερώτηση. Στην eurobank δίνουν τα ίδια. Καμιά σχέση?
Φίλη που εργάζεται εκεί, επέλεξε την A class λόγω μούρης.

Δεν ξέρω εάν στον dasimo υπήρχε έμμεση προτροπή αλλά στην φίλη διακριτικά της είπαν να διαλέξεις ανάμεσα στην bmw και στη Α για να υπάρχει "πρόσωπο" προς τα έξω.

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 63 από 67 [ 1004 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Επόμενο



Συναφή θέματα

Γενική Συζήτηση C1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 219
Γενικη Αναβαθμιση της εικονας του ZX
Δ. Συζήτηση: ZX
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 6
Γενική Συζήτηση Xsara Picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 170
Γενική συζήτηση DS5
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση DS5
Συγγραφέας: ΖήσηςXsara
Απαντήσεις: 980
Γενική Συζήτηση C3 Picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 633
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ