Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 03:26 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 19:14 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Κατανοώ αυτά που λές Βαγγέλη και παίρνω πίσω τα σχολια μου περι υπεροπτικής συμπεριφορας ζητώντας συγγνώμη. Οχι βεβαια δεν εχω χρονο ουτε χρήματα για να αλλάζω συνέχεια και να δοκιμαζω διαφορες λυσεις. Ο Μάνθος μου εχει προτεινει παλαιότερα σωστές αλλά ακριβές custom λύσεις. Εγω πάντως δεν εχω καταλήξει στο τι ειναι σωστό, οποτε θα πάω στο εργοστασιακο για "ασφαλή" επιλογη. Αν ειχα ενα πλαδαρο αυτοκινητο οπως ειναι το C4 μπορει να εμπαινα στον πειρασμό των πειραματισμών. Δεν εχω παρωπίδες. Φοβαμαι την αλλαγη προς το σκληροτερο... Να απολαμβάνεις τα δροσερά μοχιτο Ευάγγελε! Καλες διακοπες.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 19:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Νίκο, προφανώς και δεν σε παρεξηγώ! Και σίγουρα δεν ζήτησα καμία συγγνώμη! Από μέρους μου, καμία παρεξήγηση! Απλά σου παράθεσα αυτά που γνωρίζω!

Ελπίζω η επιλογή σου να σε δικαιώσει.

Δυστυχώς οι φωτογραφίες είναι από τις μοναδικές και αποκλειστικές 5νθήμερες διακοπές μου. Ναι, γκρινιάζω γιατί είμαι ο μόνος που πήρε 3 μέρες άδεια, έναντι των υπολοίπων που πήραν 10 ή και 15 μέρες άδεια. Είμαι στο γραφείο αυτή τη στιγμή και... εργάζομαι!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Αύγ 2021, 17:31
Δημοσιεύσεις: 13
Βασικά θα ήθελα να παραθέσω τις ανάγκες μου.
Το ds4 βγαίνει κυρίως για μεγάλες διαδρομές. Στην εθνική πηγαίνω με 140-160 και σε δρόμο με στροφές δεν κάνω super επιθετική οδήγηση αλλά σίγουρα δεν κάνω χαλαρή και ήρεμη. Θέλω καλά κρατήματα σε στροφές και αποτελεσματική απόκριση στο φρενάρισμα. Χιλιόμετρα σε πόλη δεν κάνει το αυτοκίνητο (πλην ελαχίστων εξεραίσεων).

Νομίζω ότι όσον αφορά τις δαιφορές στο ds4 και c4 είναι μόνο στην σχεδίαση την εξωτερική και εσωτερική. Μηχανολογικά είναι ίδια(με επιφύλαξη πάντα).
Αυτά από μέρος μου. Οπότε συμβουλή σου είναι sachs????
Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 20:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Επειδή ακριβώς την ίδια οδήγηση κάνω και εγώ, η πρότασή μου για σένα είναι Monroe OESpectrum.

Δεν θα σου αρέσουν στην αρχή, όπως και μένα, αλλά μετά τις 2Κ-3Κ θα ευχαριστηθείς οδήγηση.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 20:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Αύγ 2021, 17:31
Δημοσιεύσεις: 13
Όσον αφορά τις ζάντες που ζήτησες το σκέφτομαι να τις δώσω (και να πάω σε 17άρες) κάθε φορά που έρχεται η ώρα της αλλαγής των ελαστικών!!!
Τα οποία παρεπιπτώντως φορούσα michelin pilot sport (2 αλλαγές) αλλά λόγω ότι πολύ νωρίς άρχισαν να φεύγουν κομμάτια (και τις 2 φορές) θα πάω σε continental μάλλον αυτή τη φορά!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 20:40 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Συμφωνώ απολύτως με τον Βαγγέλη και ως προς τις γνώσεις και ως προς προτάσεις. Επίσης γνώμη μου είναι ότι ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει. Αλλά στην περίπτωσή σας δεν φαίνεται να συμβαίνει αυτο οπότε η καλύτερη λύση είναι να διαλέξετε κάτι από αυτά που πρότεινε ο Βαγγέλης.

Για τα λάστιχα προτείνω Michelin Primacy 4. Ότι καλύτερο για αυτό που ζητάς ser_g. Τα pikot sport στο δεύτερο ζευγάρι και εγώ είναι πιο εξειδικευμένο λάστιχο με τρομερές επιδόσεις αλλά μικρότερη διάρκεια.

Νίκο δυστυχώς τα είπαμε και με τα λάστιχα και τελικά φοβήθηκες να κάνεις αλλαγή σε κάτι δοκιμασμένο από τόσα ατομα. Αν δεν βάλεις κάτι άλλο σε ανάρτηση πάλι δεν θα είσαι ευχαριστημένος αφού δεν είσαι τώρα. Δεν μπορεί να αλλάξει κατι που δεν σου αρέσει. Αλλά είναι πιο σκληρό αλλά δεν έχει σωστή απόσβεση.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 20:53 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Skotis, εχω κάνει update μερικά post πιο πάνω.
Οπως είχα γράψει σε εκεινο το post, βρήκα τις σωστές πιέσεις, τα kleber δουλεψαν μετα το lockdown και τα αμορτισερ δουλεψαν αρκετα μετα το lockdown. Δεν παραπονιέμαι πλέον. Εχω την ποιοτητα κύλισης σε επίπεδα που εγω θεωρώ αποδεκτά για ενα σφιχτό set-up. Ολα καλά. Oυτε κοπανηματα, ουτε τριγμοί πλέον, ουτε θορυβοι μεσα στην καμπινα.
Οσο για τα λαστιχα, προς το παρον ειμαι απολυτως ικανοποιημένος απο τα Kleber.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2021, 21:29 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Αν μείνεις ευχαριστημένος και το χειμώνα που τότε είναι όλα πιο σκληρά λόγω θερμοκρασιων ξανά βάζεις τα εργοστασιακά.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Οκτ 2021, 10:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Αύγ 2021, 17:31
Δημοσιεύσεις: 13
Καλημέρα και πάλι στο forum.
Μετά από τις προτάσεις σε αλλαγή αμορτισέρ (130.000 χιλ τα μαμισια) τοποθετήθηκαν τα monroe oe spectrum σε αμορτισερ και σε λαστιχο πηγα στο continental premium contact.
Μετά από 2.500 km έχω να πω τα εξής:
-Εκπληκτικά τα νέα αμορτισερ καλύτερα από τα εργοστασιακά.
-Μπροστά μπήκαν και top mount της citroen.?
-Επειδή τα αμορτισερ φθείρονται με τον καιρό και επειδη δεν αντιλαμβανόμαστε την σταδιακή φθορά τους έχω να πω πως με την αλλαγή κατάλαβα αμέσως πως έπρεπε να είναι το αυτοκίνητο.
-Πλέον έχει πιο άμεση απόκριση σε αλλαγη κατευθυνσης
-Πλέον σε στροφές δεν βουτάει αντίθετη εμπρος μεριά
-Σε φρενάρισμα δεν βουτάει μπροστα.

Ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σας όσον αφορά το monroe.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Οκτ 2021, 12:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
:clap :clap :clap :clap :clap

Ακριβώς όπως πρέπει, ίδιες με τις δικές μου παρατηρήσεις.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Νοέμ 2021, 07:49 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Eγώ είμαι στα 98600km και στο πρόσφατο ΚΤΕΟ μου τα εβγαλαν στην αμορτισερομέτρηση στο 90%.
Οπότε λογικά και εγω κάπου στα 130000km θα τα αλλάξω. Προς το παρον το αμαξι εχει ακομα δεμενη αίσθηση, στριβει τραπέζι χωρίς σοβαρες κλίσεις και το τιμονι ειναι κοφτερο και άμεσο. Ψάχνω όμως εδω και καιρό να βρώ πληροφορίες στο ιντερνετ για τα αμορτισέρ της DS4 και δεν εχω βρεί κάτι τεχνικό. Θέλω να πώ, οτι λογικά το κάθε μοντέλο απο το εργοστάσιο φοράει αμορτισέρ με κάποια συγκεκριμένα χαρακτηριστικά σκληρότητας και απόσβεσης που συνεργάζονται και με τα ελατήρια. Πως θα ξέρω οτι τα αμορτισέρ των γενικών κατασκευαστών κάνουν για το δικο μου αυτοκίνητο χωρίς να μπορείς να διαβάσεις κάπου για συχνότητες απόσβεσης κλπ? Βαγγέλη (bakevang) μπορείς να βοηθήσεις με τις γνώσεις σου? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Νοέμ 2021, 15:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Δεν πρόκειται να βρεις ακριβώς αυτό που έχεις σε aftermarket. Αν θες ακριβώς το ίδιο πρέπει να πάρεις τα εργοστασιακά.
Αν πάρεις ενα κοντινό aftermarket δεν θα έχεις πρόβλημα με τα ελατήρια. Αλλά η συμπεριφορά τους θα είναι διαφορετική. Θέλω να πω οτι ο συνδιασμός ελατήρια+αμορτισέρ δεν είναι μοναδικός, αρκεί να μην το παρακάνεις με τα αμορτισέρ.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε aiolos για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Νοέμ 2021, 21:38 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Ευχαριστώ πολύ aiolos! Πάντως ψάχνοντας κωδικούς, τα εμπρός εργοτασιακά εχουν 5208 W7 & 5208 W8. Αυτούς εχουν και οσα afrermarket ειναι υποτίθεται συμβατά. To ερώτημα είναι όμως το εξής. Ο κωδικός αυτός αναφέρεται μονο στο μεγεθος-γεωμετρια του γόνατου ή εχει και ιδια αποσβεση με το εργοστασιακό?....Πολύ μπέρδεμα... Με βλέπω οταν ερθει η ωρα να πηγαινω κατευθειαν για τα εργοστασιακά γιατι δεν ειμαι για πειράματα...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Νοέμ 2021, 22:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Κάνεις πολλή φασαρία βρε Νίκο για το απολύτως τίποτα.
Λες και έχεις καμία ιδιαίτερη Bently. Έλεος!

1) Καμία απολύτως εταιρεία δεν θα σου δώσει τις συχνότητες απόσβεσης. Ούτε αυτοί δεν τις ξέρουν!
2) Οι κωδικοί που αναφέρεις, είναι κωδικοί ανταλλακτικού. Που σημαίνει ότι οποιοδήποτε aftermarket ανταλλακτικό που έχει αυτόν τον κωδικό είναι συμβατό στο αυτοκίνητό σου. ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση με τα χαρακτηριστικά του ανταλλακτικού αυτού...
3) Κουράζεις απίστευτα πάρα πολύ το μυαλό σου με κάτι τόσο ασήμαντο. Σου έχω πει 1 εκατομμύριο φορές. Βάλε Sachs SuperTouring να ηρεμήσεις κυρίως εσύ και μετά και μεις.
4) Μην μου ξαναπείς ότι το αμορτεσιόμετρο στο ΚΤΕΟ σου έβγαλε τα αμορτισέρ στο 90%. Πλασματικό είναι. Μια φορά θέλω να δω ένα τέτοιο μηχάνημα σε ΚΤΕΟ να είναι σωστά ρυθμισμένο. Τα δικά μου τα Monroe, τα έβαλα 02/2021. Τον 06/2021 (+ 3.000 χλμ.), πέρασα ΚΤΕΟ και μου έβγαλε 70% τα εμπρός και 64% τα πίσω. Και μου λένε "έρχεται ο καιρός για αμορτισέρ". "Καινούρια είναι" του λέω, "Monroe, όχι καμιά κινεζιά, να καλιμπράρεις καλύτερα το μηχάνημά σου." Δεν απάντησε.
5) Αν βάλεις τα εργοστασιακά, πάλι θα γκρινιάζεις. Αφού και θα τα χρυσοπληρώσεις... και θα χτυπάνε σαν τρελά, πάλι.

Υ.Γ.: Ούτε το Κυπριακό να λύναμε, τόσα posts σ'αυτό το forum, για μια τετράδα αμορτισέρ σε DS4............... :spank

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Νοέμ 2021, 23:42 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Βαγγέλη λυπάμαι ειλικρινά για το ύφος της απάντησής σου... Εγω ρωτάω κάτι απολύτως τεχνικό και ενώ δεν το γνωρίζεις, μου επιτίθεσαι κιόλας...
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω...
Συγγνώμη που αναπνέουμε κιόλας και σας χαλάμε τη μανέστρα...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 11 από 13 [ 181 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο



Συναφή θέματα

προβληματα ΒΧ
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: Giorgos
Απαντήσεις: 374
Αχ με αυτά τα προβλήματα της αντλίας αdblue
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Κωστας Παπ.
Απαντήσεις: 0
Χτύπημα στο μπροστινό σύστημα ανάρτησης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
Ηλεκτρολογικά προβληματα XSARA ΙΙ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: vasbill
Απαντήσεις: 334
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια