Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 03:54 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 15:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Ιούλ 2010, 14:04
Δημοσιεύσεις: 659
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Σημερα, μετα απο επισκεψη στην Ωμεγα και βολτα-δοκιμη με τον Κο Πετρο, λυθηκαν οι αποριες. Η κατασταση εμπρος-πισω αξονων και αμορτισερ ειναι σε αψογη κατασταση και δεν χρειαζεται καποια αλλαγη. Εγινε ελεγχος σφιξιματος και ολα ηταν ενταξει. Ο πισω εντονος θορυβος προερχεται απο τα επανω bump stops των αμορτισερ στο σημειο που στηριζεται στον θολο. Κλασσικη περιπτωση αποκολλησης απο τη θεση τους (οπως και στην παλια C4). Στο επομενο service θα βγουν οι ηχομονωτικοι θολοι για να στηριχτουν τα bump stops σωστα μιας και δεν ειναι κατι λειτουργικο παρα μονο προκαλει χτυπο σε καποιες περιπτωσεις. Συνεχιζουμε ακαθεκτοι μεχρι το service των 50000km.


Καλησπέρα Νικο , Χρονια πολλα .

Λύσε μου μια απορια ...
Τα bump stop αν δεν κανω λάθος ειναι για οταν τερματίζει το αμορτισέρ και για να μην βαρεσει υπαρχει αυτο το λάστιχο που το προστατεύει , Οποτε πως γινεται να χτυπάνε στον δρόμο συνεχως η εστω και μετα απο καποιες λακκούβες ?
Μηπως τερματίζουν τοσο εύκολα ?

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 20:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Σημερα, μετα απο επισκεψη στην Ωμεγα και βολτα-δοκιμη με τον Κο Πετρο, λυθηκαν οι αποριες. Η κατασταση εμπρος-πισω αξονων και αμορτισερ ειναι σε αψογη κατασταση και δεν χρειαζεται καποια αλλαγη. Εγινε ελεγχος σφιξιματος και ολα ηταν ενταξει. Ο πισω εντονος θορυβος προερχεται απο τα επανω bump stops των αμορτισερ στο σημειο που στηριζεται στον θολο. Κλασσικη περιπτωση αποκολλησης απο τη θεση τους (οπως και στην παλια C4). Στο επομενο service θα βγουν οι ηχομονωτικοι θολοι για να στηριχτουν τα bump stops σωστα μιας και δεν ειναι κατι λειτουργικο παρα μονο προκαλει χτυπο σε καποιες περιπτωσεις. Συνεχιζουμε ακαθεκτοι μεχρι το service των 50000km.


Νικόλα,να πείς στον κ.Πέτρο,οτι αυτό που σου είπε δεν ισχύει.
Το τακούνι κρούσης,έτσι λέγεται ελληνιστί,παίρνει φορτίο,όταν και μόνο όταν τερματίσει το αμορτισέρ.
Σε καμία άλλη περίπτωση.

Άσε λοιπόν τι λέει ο κ.Πέτρος και κάνε αυτό που λέει ο κ.Μάνθος,για να σωθείς.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 22:09 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Mανθο αυριο θα παω και απο τον Αθανασιου να δω τι ακρη θα βγαλουμε... Παντως γενικα εχω εμπιστοσυνη στον Πετρο και τον ξερω χρονια. Σημερα οδηγησε το αμαξι σε λακουβες και μου ειπε οτι τα αμορτισερ ειναι ενταξει. Προχθες ειχα παει στην Μενεξεδων που το οδηγησε και εκει ο υπευθυνος με εμενα συνοδηγο και πεσαμε σε οτι λακουβα βρηκαμε και δεν εκανε κιχ. Και εκεινος αποφασισε οτι τα αμορτισερ ειναι μια χαρα και η αποσβεση αυτη που πρεπει... Παντως και εγω δεν βλεπω προβλημα στη συμπεριφορα του αυτοκινητου απο αποψη ασφαλειας και αποσβεσης. Υπαρχει βεβαια αυτος ο χτυπος που πλεον τον κανει και μονο με τον οδηγο και οχι παντα αλλα ας πουμε στις 10 λακουβες θα τον κανει στις 6.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 22:11 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Και μηπως στο κάνει όταν έχει χαμηλοτερες θερμοκρασίες?

Στάλθηκε από το ME173X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 22:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
παιζει και αυτο που λεει ο Νεκταριος...επεσα προχτες και εγω σε μια λακουβα και τετοιο γκουπ ειχα να ακουσω απο το 13αρι rallye

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 22:19 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Το μεσημερι με 15 βαθμους η c4 στον ιδιο δρόμο ειναι απορροφητικη και το βραδυ με 5 κανει το κατσικι!!

Στάλθηκε από το ME173X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 22:28 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
H αληθεια ειναι οτι ο χτυπος εμφανιστηκε εδω και 20 περιπου ημερες που εχουμε κρυο. Αν αυριο δεν βγαλω ακρη με τον Αθανασιου, ισως παω και στον Χανιαδακη να το δουνε και εκει. Αν δεν βγει καποιο αποτελεσμα, τοτε θα μεινει ετσι μεχρι να ερθει η ωρα να χρειαζεται σιγουρα αλλαγη αμορτισερ. Βαρεθηκα πια με τους καροδρομους και τη χρεωκοπημενη χωρα που ζουμε. Εχουμε οσα χρονια θυμαμαι τον εαυτο μου ενα ανικανο κρατος-κλεφτη που δεν εφτιαξε ποτε ενα δρομο οπως πρεπει και ποτε δεν συντηρησε σωστα αυτους που εχει , με αποτελεσμα να σπαμε τα αυτοκινητα μας. Δεν θεωρω οτι φταει το αυτοκινητο. Βαρεθηκα να αλλαζω αμορτισερ πριν την ωρα τους νομιζοντας οτι θα λυθουν τα προβληματα. Αφου και τα καινουργια θα χαλασουν γρηγορα στα χαντακια που οδηγουμε. Τιποτα! Η Ελλαδα ειναι μονο για τζιπ και για τρακτερ! Ολα τα αλλα ειναι καταδικασμενα να γινουν ρεταλια πριν την ωρα τους.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Δεκ 2016, 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Σου εχω λύση πάρε υδροπνευματικο!!

Στάλθηκε από το ME173X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2016, 02:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Το μεσημερι με 15 βαθμους η c4 στον ιδιο δρόμο ειναι απορροφητικη και το βραδυ με 5 κανει το κατσικι!!

Στάλθηκε από το ME173X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό το έχω παρατηρήσει και με τη C5 εγώ. Υπάρχουν μέρες που χτυπάει, κυρίως τις κρύες, και μέρες μου είναι μια χαρά. Βέβαια εγώ δεν το έχω σε κλειστό γκαράζ, αλλά σε ανοιχτό. Οπότε και τρώει όλο το κρύο και τον ήλιο.

"V" for V10
"Greek LG V10 community" FB forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2016, 02:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 25 Αύγ 2015, 22:56
Δημοσιεύσεις: 2772
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
Ισως να εχει να κανει και με τα ελαστικα η διαφορετικη αισθηση στην αναρτηση, καθως παραμενουν κρυα και σαφως σκληροτερα στις χαμηλες θερμοκρασιες περιβαλλοντος

_________________
Εικόνα
C4 Coupe 1.6 16V LPG *253000 km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2016, 19:47 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σημερα η μερα ειχε απο το πρωι εξορμηση για το σχετικο θεμα. Εβαλα πλωρη για τον Αθανασιου στη Μεταμορφωση ελαφρως αποκαρδιωμενος αφου πριν διαβασα σε διαφορα φορουμ σχετικα με αυτον οτι πρεπει να του πας τα αμορτισερ εσυ λυμενα και να φτιαξει μετα διαφορα... Φτανοντας ειχε απιστευτη κινηση και μποτιλιαρισμα στον κομβο της γεφυρας, ειναι και το σημειο του μαγαζιου δυσκολα προσβασιμο και δεν εχασα χρονο. Βγηκα εθνικη και κατευθυνθηκα προς Χανιαδακη-Ιερα οδο. Φτανω εκει και μη θελοντας να κανω χρηση της παλιας γνωριμιας με τον Γιάννη και τον Αποστολο παω κατευθειαν απο την πλαγια εισοσο του συνεργειου. Παρκαρω και μπαινω στη reception. Δεν βλεπω καποιον υπευθυνο στην υποδοχη αλλα αριστερα 3-4 τερματικα με υπαλληλους. Απευθυνομαι στον πρωτο ευγενικα: Kαλημερα, θα ηθελα εναν τεχνικο να δουμε το αυτοκινητο λιγο. Να το οδηγησει γιατι ακουω κατι χτυπους πισω. Σημερα κυριε μου δεν γινεται γιατι εχουμε πολλη δουλεια και μειωμενο προσωπικο λογω αδειων. Αν θελετε να κλεισετε ραντεβου την αλλη εβδομαδα η να μας παρετε τηλεφωνο. Φυσικα ευχαριστησα τυπικα και σηκωθηκα και εφυγα χωρις να εχω σκοπο πλεον ουτε να ξαναπερασω απ'εξω. Καμμια σχεση με το φιλικο κλιμα υποδοχης της Ωμεγα. Φιλε μου ηρθα εδω να σου δωσω δουλεια και λεφτα. Θα σε παρακαλαω κιολας? Αντε γεια... Μετα πηγα στον φιλο και γειτονα Χρυσικο στην Θηβων. Τα ειπαμε με τον γειτονα, σηκωσε το αμαξι στη ραμπα, εγινε εξονυχιστικος ελεγχος απο κατω, σφιχτηκε οτι ειχε υποψια χαλαροτητας. Στηριξαμε καλυτερα καποια πλαστικα πανελς απο κατω, στηριχθηκαν τα επανω καλυμματα των αμορτισερ (αυτα ελεγα bump stops και ισως μπερδεψα), ψεκαστηκε σιλικονη σε καποια σημεια και μετα εγινε test drive. Το αυτοκινητο πλεον δεν εκανε κιχ και επιβεβαιωθηκε για τριτη φορα απο μηχανικο μεσα σε μια εβδομαδα οτι η αναρτηση δουλευει αψογα. Τελος καλο, ολα καλα!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2016, 20:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
:clap :clap :clap

Μήπως να συνέχιζες στον Χρυσικό τη συντήρησή σου; Λέω εγώ τώρα, μία ιδέα!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2016, 20:13 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Τωρα που εχει περασει και η επεκταση της εγγυησης που ειχα, το σκεφτομαι σοβαρα Βαγγελη. Τον Σωτηρη τον εμπιστευομαι απολυτα. Απλως ειναι μακρια για μενα και τον συνηθως περιορισμενο χρονο που εχω. Λογω μικρου μεγεθους βεβαια δεν εχει ο ανθρωπος αποθηκη με ανταλλακτικα, αλλα με λιγο σωστο προγραμματισμο και απο εμενα, μπορουμε να τα καταφερουμε. Ασε που ειναι ανοικτος και τα Σαββατα ενω Ωμεγα και Χανιαδακης δεν δουλευουν πλεον Σαββατο.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2016, 20:16 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Το θέμα είναι να μπορεί να ανταπεξέλθει στα δύσκολα και να πληρώνει τεχνική υποστήριξη από Γαλλία με ανοιχτή γραμμή. Τότε όλα γίνονται από το συνεργείο.

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2016, 20:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Κλείνει πλέον και η Ωμέγα τα Σάββατα; Νομίζω πως οτιδήποτε και να προκύψει (που δεν νομίζω ότι θα προκύψει κάτι σημαντικό), το ανταλλακτικό είναι ένα τηλέφωνο μακριά. Αθήνα είσαστε!

vpafi έγραψε:
Το θέμα είναι να μπορεί να ανταπεξέλθει στα δύσκολα και να πληρώνει τεχνική υποστήριξη από Γαλλία με ανοιχτή γραμμή. Τότε όλα γίνονται από το συνεργείο.

Βάγγο, πόσες φορές έχεις χρειαστεί τα δύσκολα με ανοιχτές γραμμές από Γαλλίες και κτλ.;
Εγώ αυτά τα πράγματα, επειδή τα συζητάω με τον δικό μου, του συμβαίνει πάρα πολύ σπάνια. Γιατί; Ίσως γιατί είναι γατόνια μέσα τα μαστόρια; Ίσως γιατί έχουν εμπειρία;


Υ.Γ.: Ο Βεγλεκτσής, υπάρχουν και Κυριακές που είναι ανοιχτός. Όχι για το κοινό, αλλά για τα αμάξια που περιμένουν να φτιαχτούν. Σάββατο, όπως και τις καθημερινές, 8-5.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 5 από 13 [ 181 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Επόμενο



Συναφή θέματα

θέματα ανάρτησης σασι?
Δ. Συζήτηση: 2CV / Dyane / Mehari / Ami / Pony
Συγγραφέας: Socrates
Απαντήσεις: 4
Προβλήματα που αναφέρονται σε φορουμ του εξωτερικού
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ
Απαντήσεις: 5
προβληματα ΒΧ
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: Giorgos
Απαντήσεις: 374
ζαντολαστηχα και προβληματα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C1
Συγγραφέας: sniarf1
Απαντήσεις: 1
citroen test υδροπνευματικης αναρτησης
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: tataskit
Απαντήσεις: 20
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια