Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 07:40 ]



Αυτοκίνητο του μηνα Ιουνίου
agiorgitis 23%  23%  [ 15 ]
mixalis navy 6%  6%  [ 4 ]
antonios16v 12%  12%  [ 8 ]
ÌÉ×ÁËÇÓ ÑÏÕÌÅËÉÙÔÇÓ 17%  17%  [ 11 ]
dekas 42%  42%  [ 27 ]
Σύνολο ψήφων : 65
 
 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2008, 21:38 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:15
Δημοσιεύσεις: 932
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Δεν θέλω να συνεχίσω το offtopic, αλλά αναφέρω την γνώμη μου μιας και η παραπάνω άποψη δεν μου φαίνεται ορθή.

FotiniMG έγραψε:
Ενοχληθήκατε για μέλη μη υπαρκτά και ακυρώσατε ολόκληρη ψηφοφορία, ενοχληθήκατε ότι κάποιοι μπαίνουν με τον κωδικό του άλλου, εγώ ενοχλήθηκα με το παρακάτω

Εικόνα


Τα προηγούμενα γεγονότα(διπλά acounts, χρήση των λογαριασμών απο τρίτους), είναι παράτυπες πράξεις, ενώ η υπογραφή όχι! Δεν παραβιάζει κάποιον κανόνα!

FotiniMG έγραψε:
Η υπογραφή του Αντώνη με ενόχλησε πάρα πολύ (και από τη στιγμή που είναι και ένας από τους υπεύθυνους του club, δεν θα έπρεπε να δείχνει τέτοιο φανατισμό).
Αν είναι να βγάλουμε και κανένα πανό και να το βάλουμε και στην αρχική σελίδα. Μπορούμε να χτυπήσουμε και tattoo με το αυτοκίνητο που θέλουμε.


Και εμένα με ενοχλούν χίλια δυο πράγματα. Δεν σημαίνει όμως ότι έχω και δίκιο...
Και ξέρεις κάτι, χίλιες φορές προτιμώ μια τέτοια υπογραφή, η οποία εκφράζει ξεκάθαρα την άποψη της, παρά τις γνώμες και απόψεις ορισμένων που προσπαθούν να προωθήσουν άλλα πράγματα χωρίς να το εκφράζουν ξεκάθαρα, με προσωπικό και όχι μόνο όφελος.

ΥΓ. Ρε Αντώνη, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άλλαξες την υπογραφή σου(απο την στιγμή που δεν προσβάλλεις κάποιον); Αυτή είναι η γνώμη σου και σε όποιον αρέσει...

ΥΓ. Τώρα που το σκέφτομαι με ενοχλεί το xsara στην υπογραφή σου...θα το βγάλεις;;;

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2008, 21:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Ψηφίζω το deka για την πρώτη φώτο που είναι πολύ ωραία. Στη δεύτερη έχει πολύ μαυρίλα απο τα φιμέ που δε μου αρέσει. Επίσης ωραίες ζάντες.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2008, 22:05 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
georgep800 έγραψε:
Δεν θέλω να συνεχίσω το offtopic, αλλά αναφέρω την γνώμη μου μιας και η παραπάνω άποψη δεν μου φαίνεται ορθή.

FotiniMG έγραψε:
Ενοχληθήκατε για μέλη μη υπαρκτά και ακυρώσατε ολόκληρη ψηφοφορία, ενοχληθήκατε ότι κάποιοι μπαίνουν με τον κωδικό του άλλου, εγώ ενοχλήθηκα με το παρακάτω

Εικόνα


Τα προηγούμενα γεγονότα(διπλά acounts, χρήση των λογαριασμών απο τρίτους), είναι παράτυπες πράξεις, ενώ η υπογραφή όχι! Δεν παραβιάζει κάποιον κανόνα!

FotiniMG έγραψε:
Η υπογραφή του Αντώνη με ενόχλησε πάρα πολύ (και από τη στιγμή που είναι και ένας από τους υπεύθυνους του club, δεν θα έπρεπε να δείχνει τέτοιο φανατισμό).
Αν είναι να βγάλουμε και κανένα πανό και να το βάλουμε και στην αρχική σελίδα. Μπορούμε να χτυπήσουμε και tattoo με το αυτοκίνητο που θέλουμε.


Και εμένα με ενοχλούν χίλια δυο πράγματα. Δεν σημαίνει όμως ότι έχω και δίκιο...
Και ξέρεις κάτι, χίλιες φορές προτιμώ μια τέτοια υπογραφή, η οποία εκφράζει ξεκάθαρα την άποψη της, παρά τις γνώμες και απόψεις ορισμένων που προσπαθούν να προωθήσουν άλλα πράγματα χωρίς να το εκφράζουν ξεκάθαρα, με προσωπικό και όχι μόνο όφελος.

ΥΓ. Ρε Αντώνη, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άλλαξες την υπογραφή σου(απο την στιγμή που δεν προσβάλλεις κάποιον); Αυτή είναι η γνώμη σου και σε όποιον αρέσει...

ΥΓ. Τώρα που το σκέφτομαι με ενοχλεί το xsara στην υπογραφή σου...θα το βγάλεις;;;


Φιλε πολυ ηρωνια βλεπω και δεν μου αρεσει καθολου.Δικαιωματα εχουν ολοι να εκφρασουν την αποψη τους οπως το ιδιο εκανες και εσυ.Μην ειρωνεύεσαι ομως πισω απο το πληκτρολογιο...

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2008, 22:12 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
ειπαμε τελος το offtopic και οι τσακωμοι. στο εξης τα ασχετα ποστ θα μεταφερονται.

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 00:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
+1 στον Ντεκα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 01:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 19 Οκτ 2007, 19:08
Δημοσιεύσεις: 105
Τοποθεσία: ΑΡΓΟΣ
επειδη απειλουμε +1 dekas
και δεν παει και ειναι σαν μ@λ@κι@


:ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric

_________________
TASOS 2.0 16V

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 01:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Kαι η κουκλα του Ντεκα (καλα Κωστα του ριξα πολυ χαζι στον Βολο...) και του Αντωνιου 16v ειναι μεσα στην καρδια μου αλλα καταληγω στο Xsara λογω πισω αναρτησης και επειδη μια φορα την χαζευα στην Θηβων τοσο εντονα που πηγα να στουκαρω στον μπροστινο μου... :fsss Παντως πολυ δυσκολευτηκα αυτον τον μηνα στη αποφαση μου.. :schraeg . Το ενα καλυτερο απο το αλλο...Μπραβο παιδια ετσι παντα κουκλες να εχουμε...

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 12:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2008, 22:54
Δημοσιεύσεις: 120
Τοποθεσία: Larisa
Εχω να δηλωσω οτι ολα τα μελη του κλαμπ ειναι προκατελημενα με τα προηγουμενα μοντελα της εταιριας τα οποιαδηποτε μοντελα εκτος c2 και c4 καθως και με τα πιο μη δημοφιλη ατομα του κλαμπ.

αυτο εχω καταλαβει μεσα απο 4 συνεχομενες ψηφοφοριες.
με εκτιμηση Γκουνης Παρασκευας λαρισα ιδιοκτητης c1!

Ευχαριστω! :cop


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 12:39 
Άβαταρ μέλους
Incantations2085 έγραψε:
Εχω να δηλωσω οτι ολα τα μελη του κλαμπ ειναι προκατελημενα με τα προηγουμενα μοντελα της εταιριας τα οποιαδηποτε μοντελα εκτος c2 και c4 καθως και με τα πιο μη δημοφιλη ατομα του κλαμπ.

αυτο εχω καταλαβει μεσα απο 4 συνεχομενες ψηφοφοριες.
με εκτιμηση Γκουνης Παρασκευας λαρισα ιδιοκτητης c1!

Ευχαριστω! :cop


δεν πιστευω σε αυτο που λες 100%....... αν καποιος εχει c4 και τρελενεται με αυτο, λογικο μου φαινεται να δωσει την ψηφο του σε ενα αλλο c4 γιατι αυτο ειναι το γουστο του. και απ'οτι βλεπω οι περισσοτεροι εχουν αυτο το αμαξι.οποτε μην περιμενεις πολλα. αυτη ειναι η αποψη μου χωρις να παρεξηγουμαι απο τα παιδια που εχουν c4 ετσι? και εμενα μου αρεσει πολυ αλλα το δικο μου δεν θα το αλλαζα ευκολα...... ;) ;) ;)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 16:22 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
mixalis_navy έγραψε:

δεν πιστευω σε αυτο που λες 100%....... αν καποιος εχει c4 και τρελενεται με αυτο, λογικο μου φαινεται να δωσει την ψηφο του σε ενα αλλο c4 γιατι αυτο ειναι το γουστο του. και απ'οτι βλεπω οι περισσοτεροι εχουν αυτο το αμαξι.οποτε μην περιμενεις πολλα. αυτη ειναι η αποψη μου χωρις να παρεξηγουμαι απο τα παιδια που εχουν c4 ετσι? και εμενα μου αρεσει πολυ αλλα το δικο μου δεν θα το αλλαζα ευκολα...... ;) ;) ;)





σωστος 100% :thumbup

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 21:04 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
Incantations2085 έγραψε:
Εχω να δηλωσω οτι ολα τα μελη του κλαμπ ειναι προκατελημενα με τα προηγουμενα μοντελα της εταιριας τα οποιαδηποτε μοντελα εκτος c2 και c4 καθως και με τα πιο μη δημοφιλη ατομα του κλαμπ.

αυτο εχω καταλαβει μεσα απο 4 συνεχομενες ψηφοφοριες.
με εκτιμηση Γκουνης Παρασκευας λαρισα ιδιοκτητης c1!

Ευχαριστω! :cop

δεν νομιζω οτι εινε ετσι εγω που εχω c4 και πολη ευκολα θα το αλαξω θα ανεβασω τα 2 zx μου τους επομενους 2 μηνες!καε ψηφοφορια εινε θεμα γουστου τπτ παραπανο τπτ λιγοτερο

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2008, 21:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 21:48
Δημοσιεύσεις: 359
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
SoCrazy έγραψε:
Δυσκολη ψηφοφορια γιατι ειμαι αναμεσα σε 3 αυτοκινητα

1.Το αυτοκινητο με τα τσουμπλεκια :tong: γιατι ειναι ενα απο τα 2 ομορφα c4 του club.

2.Του agiorgiti γιατι τα συστηματα που εχει μεσα δεν τα εχει αλλο αμαξι στην Ελλαδα

3.Του Μιχαλη γιατι εχει πολυ καλο Ηχο.


:thumbup


qwerty5 έγραψε:
Λοιπόν εξωτερικά Ντέκας, εσωτερικά για την πρωτοποριακή του εμφάνιση agiorgitis αλλά θα ψηφίσω του Ρουμελιώτη γιατί δεν ξέρω αυτό το κόκκινο χρώμα μου αρεσει πάρα πολύ... (με τις ασπρες ζαντες να προσθεσω) .Μπερδευτήκατε? Και εγώ μέχρι να αποφασίσω ανάμεσα στο 4 και 5. :-?


Συμφωνω απολυτα με τα παιδια ποιο πανω.
Επισης και το χρωμα του Αντωνιου 16V ειναι πανεμορφο.
Οντως μια , αν οχι η πιο δυσκολη ψηφοφορια μεχρι στιγμης.
Επειδη ομως , για μενα , το αυτοκινητο του μηνα πρεπει πανω απο ολα να εχει το ποιο ομορφο look θα ψηφισω τον Ντεκα.Αν και το συγκεκριμενο θεμα μου αρεσει να το παρακολουθω και οχι να ψηφιζω , γιατι το καθε αμαξι εχει τα δικα του προτερηματα και ειναι αδικο καποιο αλλο να καταψηφιστει μονο και μονο λογω καλου συναγωνισμου , λεω , αποφασισα να ψηφισω για να πω την αποψη μου ,σε ενα θεμα που εχει μονο και μονο ως σκοπο την προβολη των αμαξιων του club ΜΑΣ και την ΗΘΙΚΗ επιβραβευση οσων κοπιασαν για να εχουμε τετοια αμαξια στο club ΜΑΣ.
Κριμα που καποιοι το βλεπουν αλλιως.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Μάιος 2008, 00:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 19 Οκτ 2007, 19:08
Δημοσιεύσεις: 105
Τοποθεσία: ΑΡΓΟΣ
ΝΙΚΟΣ_106 έγραψε:
ενα θεμα που εχει μονο και μονο ως σκοπο την προβολη των αμαξιων του club ΜΑΣ και την ΗΘΙΚΗ επιβραβευση οσων κοπιασαν για να εχουμε τετοια αμαξια στο club ΜΑΣ.
Κριμα που καποιοι το βλεπουν αλλιως.




πεστα βρε νικο :thumbup[/u]

_________________
TASOS 2.0 16V

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Μάιος 2008, 00:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 28 Μάιος 2007, 04:46
Δημοσιεύσεις: 748
Τοποθεσία: Salonica
καλα ρε παιδια μια φορα ξεχασα να ψηφησω και βλεπω τσακοθηκατε σιγα και τι εγινε οποιο αμαξη βγει 1ο?? κλαιν μαιν :thumbup anyway η ψηφος παει στον αγιο μας

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Μάιος 2008, 17:32 
Άβαταρ μέλους
+1 dekas ειναι poul mour Όπως λένε η φίλοι μου στην Λάρισα και φυσικά γνώστης και αγαπά αυτό που κάνει.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 5 από 6 [ 82 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο





Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ