Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 05:28 ]



Ποιο σχεδιο προτιματε για μασκωτ του club;
Το δημοψήφισμα λήγει στις Δευτ 29 Μαρ 2010, 21:06
citrostig 1 by aiolos 71%  71%  [ 30 ]
citrostig 2 by aiolos 7%  7%  [ 3 ]
βατραχος by crazywolf 0%  0%  [ 0 ]
βατραχος by Petran 14%  14%  [ 6 ]
puma by Verde 5%  5%  [ 2 ]
βατραχος by Blanc Ange 0%  0%  [ 0 ]
βατραχος by idros 2%  2%  [ 1 ]
Σύνολο ψήφων : 42
 
 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 22 Μαρ 2010, 23:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
TA-NAKA έγραψε:
εμένα πάντως μου αρέσει κάτι απλό σαν του Petran :cool
όχι πως υστερεί του aiolou (είναι καταπληκτικό) απλά δεν θα το φόραγα σε μπλούζα ούτε θα το κόλλαγα στο αυτοκίνητό μου εκτός και άμα είχα κανένα ralaki και ήμουνα συνέχεια στις πίστες :roll
ενώ του petran είναι απλά ένα ζωάκι (maskot) απλό και όμορφο που κολλάει σε όλες τις περιπτώσεις (και "σοβαρούς και "τρελαμένους") :thumb
προσωπική μου γνώμη πάντα :razz


δεν μπορώ να φανταστώ την c5 με αυτοκόλλητο citrostig 1 by aiolos: (χωρίς παρεξήγηση πάντα) :mrgreen

:agree


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 23 Μαρ 2010, 16:58 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
dimitris-ioanna έγραψε:
TA-NAKA έγραψε:
εμένα πάντως μου αρέσει κάτι απλό σαν του Petran :cool
όχι πως υστερεί του aiolou (είναι καταπληκτικό) απλά δεν θα το φόραγα σε μπλούζα ούτε θα το κόλλαγα στο αυτοκίνητό μου εκτός και άμα είχα κανένα ralaki και ήμουνα συνέχεια στις πίστες :roll
ενώ του petran είναι απλά ένα ζωάκι (maskot) απλό και όμορφο που κολλάει σε όλες τις περιπτώσεις (και "σοβαρούς και "τρελαμένους") :thumb
προσωπική μου γνώμη πάντα :razz


δεν μπορώ να φανταστώ την c5 με αυτοκόλλητο citrostig 1 by aiolos: (χωρίς παρεξήγηση πάντα) :mrgreen

:agree



:agree Να πω οτι ειμαστε καθε μηνα μεσα στα track day να πω ναι μας ταιριαζει, εδω στον ασπροπυργο που παμε οι ιδιοι 5 παμε. Σαν σχεδιο ο "citrostig" ειναι πολυ ομορφο δε λεω, αλλα δεν προκειται να το φορεσω ουτε σαν μπλουζα ουτε σαν αυτοκολλητο στο αμαξι (ασε που δεν γινεται κιολας αυτοκολλητο) γιατι πολυ απλα δεν μας εκφραζει.

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 23 Μαρ 2010, 17:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Οκτ 2007, 20:01
Δημοσιεύσεις: 547
Τοποθεσία: Aθήνα-Λόφος Σκουζέ Citroen C4 1,6 Turbo
Αν μου επιτρέπετε να εκφράσω την άποψη μου. Συμφωνώ με όλους άλλα πρέπει να καταλάβουμε όλοι ότι δύσκολα μπορούμε να βρούμε ένα που να εκφράζει τους πάντες. Στην τελική για αυτό βγήκε σε ψηφοφορία για να αποφασίσει η πλειοψηφία όπως γίνετε σε κάθε δημοκρατική διαδικασία. Αν κάποιοι θεωρούν ότι δεν είναι δίκαιο μπορεί να ζητηθεί παράταση της ψηφοφορίας ώστε να ψηφίσουν περισσότερα άτομα και να εκφραστεί μεγαλύτερο μέρος του Club. Ο κάθε ένας θα μπορούσε να ενημερώσει ένα γνωστό του να μπεί να τα δει και να αποφασίσει και αυτός με βάση το προσωπικό του γούστο, σε καμία των περιπτώσεων δεν προτείνω να ξεκινήσουμε προεκλογικό αγώνα για να προωθήσει ο αιολος ο blanc Ange πετραν κτλ τα δικά τους σχεδια.

Επίσης θα μπορούσε να αποσταλεί ένα PM σε όλα τα μέλη από το Team ώστε όλοι να ενημερωθούν για την Ψηφοφορία. Όλοι γνωρίζουμε οτι σπάνια κάποιοι άνθρωποι ψάχνουν νέα θέματα. Ενώ το mail τους το τσεκάρουν καθημερινά.

Εγώ προσωπικά δεν υποστηρίζω κάποια πρόταση φανατικά. Ψήφισα και δήλωσα τι ψήφισα με βάση το προσωπικό μου γούστο.

Petran έγραψε:
dimitris-ioanna έγραψε:
TA-NAKA έγραψε:
εμένα πάντως μου αρέσει κάτι απλό σαν του Petran :cool
όχι πως υστερεί του aiolou (είναι καταπληκτικό) απλά δεν θα το φόραγα σε μπλούζα ούτε θα το κόλλαγα στο αυτοκίνητό μου εκτός και άμα είχα κανένα ralaki και ήμουνα συνέχεια στις πίστες :roll
ενώ του petran είναι απλά ένα ζωάκι (maskot) απλό και όμορφο που κολλάει σε όλες τις περιπτώσεις (και "σοβαρούς και "τρελαμένους") :thumb
προσωπική μου γνώμη πάντα :razz


δεν μπορώ να φανταστώ την c5 με αυτοκόλλητο citrostig 1 by aiolos: (χωρίς παρεξήγηση πάντα) :mrgreen

:agree



:agree Να πω οτι ειμαστε καθε μηνα μεσα στα track day να πω ναι μας ταιριαζει, εδω στον ασπροπυργο που παμε οι ιδιοι 5 παμε. Σαν σχεδιο ο "citrostig" ειναι πολυ ομορφο δε λεω, αλλα δεν προκειται να το φορεσω ουτε σαν μπλουζα ουτε σαν αυτοκολλητο στο αμαξι (ασε που δεν γινεται κιολας αυτοκολλητο) γιατι πολυ απλα δεν μας εκφραζει.


Το αν κάποιος θα αγοράσει κάτι ή όχι και αυτό αναφέρεται στο προσωπικό γούστο του καθενός. Παραδείγματα έχουμε από τις ηλιοπροστασιες από τα πλαίσια πινακίδων. Προσωπικά δεν είναι του γούστου μου. Αντίθετα αν θα θέλαμε να κάνουμε παραγγελία για κάτι με την μασκότ θα μπορούσαμε να βγάλουμε ένα δείγμα και να δεχθούμε παραγγελίες από τα μέλη πριν δώσουμε εμείς παραγγελία και μας μείνουν.


Τώρα ως προς γενική απάντηση στα γραφόμενα της παράθεσης που βλέπετε παραπάνω έχω να δηλώσω ότι με κανέναν δεν έχω προσωπικό πρόβλημα. Ως υπεράσπιση σε αυτό που ψήφισα είναι ότι το βλέπω χιουμοριστικό και χαβαλετζίδηκο αλλά και πάλι ξεκαθαρίζω το ότι αυτή είναι η προσωπική άποψή μου.

Ελπίζω το Team να λάβει σοβαρά υπόψιν τις προτάσεις μου. Ώστε να αποφύγουμε παρεξηγήσεις.

_________________
ΕικόναΕικόνα
1:Activa_____ 2: BMW 5
Οσο με σπρώχνεις στον γκρεμό τόσο με κρατας......


Τελευταία επεξεργασία από Archangel_2.0 και Τετ 24 Μαρ 2010, 00:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 23 Μαρ 2010, 18:38 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
λοιπον αγαπες μου εχετε ξεφηγει νομιζω και εισαστε off topic!!! :ot :ot :ot :ot
ηπηρχε αντιστιχο θεμα με τις πρωτασεις εδω και 2 βδομαδες αλα δεν ειδα κανεναν να γραφει εκει οτι εγραψε εδω!εκει μπορουσατε να γραψετε οτι θελετε εδω απλα ψηφιζετε και τπτ αλο!ημαρτον θα το κανουμε σηριαλ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!ο λογος που ψηφιζουμε δεν εινε για να μπει αυτο που θελω εγω η ο πετρος η ο τανακα η ο οποιος αλος.δημοκρατικα θα μπει αυτο που θα ψηφισουν ολοι.αν καποιος δεν εινε ευχαριστημενος δεν εινε ηποχρεομενος να φορεσει να κολισει να κανει τελος παντον το οτιδηποτε!εξαλου δεν μπορω να καταλαβω την λογικη που αντιλαμβανεστε το θεμα,ο citrostig σημβολιζει την αγωνηστικη παραδωση και ιστορια της φιρμας και τπτ αλο μα τπτ αλο,δεν χαρακτηριζει εμενα τον αλον και τον καθενα.εινε αυτο που ολοι μας ειμαστε περιφανοι αυτη την στιγμη σε αυτη την φιρμα,τα παγκοσμια,τα ρεκορ,το θεαμα.εξαλου δεν ειδα καποιον απο εμας να εχει εναν βατραχο και να τον φερνει σε καποια σηναντιση οποτε και αυτο εινε ακυρο εντελος, με την ηδια λογικηη να πω οτι ασχολιστε και με κλασικα και ιστορικα αμαξια? εκτως απο μερκους που αυτους πραγματικα τους χαρακτιριζει ο βατραχος κανεις αλος δεν ασχολιτε.και τωρα στο τι μας χαρακτηριζει εινε μεγαλη ιστορια και οχι ευχαριστη!χαλαρωστε λιγο απαντες και σας παρακαλω παρα πολη μην το κανουμε τσιρκο εντελως.εδω ψηφιζουμε μονο δεν κανουμε τπτ αλο.φηλικα παντα για να μην παρεκτραπουμε

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 23 Μαρ 2010, 20:13 
Χωρίς σύνδεση
Administrator
Administrator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Σεπ 2006, 20:03
Δημοσιεύσεις: 1942
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Εικόνες: 86
στο μυαλο μου εισαι αυτα θα εγραφα κ εγω τωρα... οπως ειπε και ο πανος ουτε ο βατραχος εκφραζει το 80% εδω γιατι δεν εχουν ds ουτε εχω δει κανεναν να ασχολειται με κανα βατραχο ποτε... και τελος εχει συζητηθει το θεμα 3 βδομαδες τωρα αποφασιζεται δημοκρατικα το θεμα και τελειωσε... το 71% για εμενα ειναι απο τα μεγαλυτερα ποσοστα συμφωνιας που θα περιμενα, επιτελους δε χρειαζεται να συμφωνουμε ολοι απλα οι περισσοτεροι... ειμαι σιγουρος οτι και και το σημα της ferrari να εβαζα σαν επιλογη θα υπηρχε τουλαχιστον ενας που θα το ψηφιζε...
μιας και ζητηθηκε παντως θα παρατεινω την ψηφοφορια μεχρι την Δευτερα μηπως ψηφισει και κανενας μεσα και σε αυτο το ΣΚ αν και δε νομιζω οτι θα αλλαξει το αποτελεσμα...

_________________
e-mail: enginekiller@gmail.com


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 23 Μαρ 2010, 23:09 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
οτι να ναι λετε μερικοι, ποιος ειπε οτι δεν ειναι δικαιη η ψηφοφορια? και ποιο σιριαλ παει να γινει επειδη ειπα την αποψη μου? εγω απλα συμφωνησα με την σκεψη που εξεφρασε ο τανακα που δεν μπορει να φανταστει το citrostig σε αυτοκολλητο πανω στη c5. καποιοι χασαν το νοημα της ολης φασης μου φαινεται.

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 00:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν 2009, 12:56
Δημοσιεύσεις: 1268
Τοποθεσία: πειραιας
συγνωμη μπορω να ρωτησω κατι... το ολο σκεπτικο ηταν να βρουμε μια μασκωτ ετσι δεν ειναι...
μην μου πει κανεις οτι μασκωτ σημαινει "αυτο" γιατι το γνωριζω..
μπορουμε να σοβαρευτουμε λιγο..
κανενας δεν παιρνει το μερος κανενος... οσο για τον τανακα δυστυχως εχει δικιο...
δεν θα αναφερθω σε κανεναν αλλο
αλλα ρε παιδια για να ηρεμισουν τα πνευματα...
οντως το σχεδιο του αιολου ειναι παρα πολυ ωραιο αλλα ειναι σχεδιο ειναι μια ΦΙΓΟΥΡΑ δεν ειναι μασκωτ...
κ επαναλαμβανω δεν κρινω κανεναν και δεν θελω να παρεξηγηθω με κανεναν..
οποιο ειναι το αποτελεσμα της ψηφοφοριας θα ειναι σεβαστο γιατι θα εκφραζει ενα μεγαλο ποσοστο του κλαμπ... (θελω ομως ρε μαγκες ποσοι θα το βαλουν στα αυτοκινητα τους η θα παρουν ενα μπρελοκ αν κ κατι τετοιο ειναι στην κριση του καθενος απο εμας. :lol :lol :lol :lol )
λοιπον αυτα τα λιγα απο μενα και επιφυλασομαι....

_________________
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ

ειναι τιμη μου να ειμαι μελος στο GCC

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ... ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ????

Πόσες φορές μπορείς να ξεγελάσεις τον θάνατο????...
Εγώ πάντως δύο μέχρι στιγμής....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 00:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Οκτ 2007, 20:01
Δημοσιεύσεις: 547
Τοποθεσία: Aθήνα-Λόφος Σκουζέ Citroen C4 1,6 Turbo
Να επαναλαβω μιας και το μερικοι αναφερεται και σε μενα. Λοιπον επειδή δεν θελω να χαλασω την καρδουλα μου ούτε κανενος αλλου, υπηρχε ενα τοπικ και γινανε προτασεις όπως ειπε και ο Πανος. Τα σχολια που καναμε πέρα απο την δήλωση του τι ψηφισε ο καθε ενας δεν ανταποκρίνονται σε αυτο εδω το τοπικ. ΚΟΙΝΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ :ot

_________________
ΕικόναΕικόνα
1:Activa_____ 2: BMW 5
Οσο με σπρώχνεις στον γκρεμό τόσο με κρατας......


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 00:16 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Τι κολληματα ειναι αυτα ρε παιδες με μια μασκοτ? Αναθεμα την ωρα δλδ που βγηκε το θεμα, αν ειναι να δημιουργηθουν εντασεις και παρεξηγησεις!
Ολοι ειμαστε μια ομαδα ρε τρελοπαιδα...συνελθετε!!!
Το greek renault club εχετε δει τι εχει για μασκοτ? Ενα διαβολακι...ελεος δλδ!
Βγαλαμε μια ψηφοφορια ουσιαστικα αναμεσα σε ενα σχεδιο-φιγουρα και σε ενα αντιπροσωπευτικο ζωακι για την εταιρια.
ΚΑΙ τα δυο ειναι αξιολογα, με δημοκρατικες διαδικασιες προηγηται του φιλου aiolos, σε οποιον δεν αρεσει απλα δεν το βαζει ουτε σε μπλουζα, ουτε σε αυτοκολλητο, ουτε στο μπρελοκ του! Βαζει το σημα της Citroen μονο!
Ουτε εμενα μου αρεσει ο νομαρχης μας, αλλα βγηκε με δημοκρατικες διαδικασιες! Τι να κανουμε τωρα?
Αν ηταν να περιμενουμε το 100% στην ψηφοφορια αναμεσα σε τοσους ανθρωπους, σε τοσες διαφορετικες προσωπικοτητες και γουστα, τοτε κατι θα πηγαινε στραβα!!!

Ολα πολυ φιλικα προς ολα τα παιδια! Την αυτοκινητιστικη μου οικογενεια! :thumb

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 00:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Ρε παιδια, γιατι ενταση απο το πουθενα? Μια χαρα μασκοτ ειναι ο citrostig.
Τζανετο, η μασκοτ ειναι φιγουρα.
Αμα ειναι να χαλιωμαστε ας μην το κανουμε και καθολου. Δεν καταλαβαινω πραγματικα γιατι διμιουργιθικε θεμα απο το πουθενα.

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 00:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Blanc Ange έγραψε:
Τι κολληματα ειναι αυτα ρε παιδες με μια μασκοτ? Αναθεμα την ωρα δλδ που βγηκε το θεμα, αν ειναι να δημιουργηθουν εντασεις και παρεξηγησεις!
Ολοι ειμαστε μια ομαδα ρε τρελοπαιδα...συνελθετε!!!
Το greek renault club εχετε δει τι εχει για μασκοτ? Ενα διαβολακι...ελεος δλδ!
Βγαλαμε μια ψηφοφορια ουσιαστικα αναμεσα σε ενα σχεδιο-φιγουρα και σε ενα αντιπροσωπευτικο ζωακι για την εταιρια.
ΚΑΙ τα δυο ειναι αξιολογα, με δημοκρατικες διαδικασιες προηγηται του φιλου aiolos, σε οποιον δεν αρεσει απλα δεν το βαζει ουτε σε μπλουζα, ουτε σε αυτοκολλητο, ουτε στο μπρελοκ του! Βαζει το σημα της Citroen μονο!
Ουτε εμενα μου αρεσει ο νομαρχης μας, αλλα βγηκε με δημοκρατικες διαδικασιες! Τι να κανουμε τωρα?
Αν ηταν να περιμενουμε το 100% στην ψηφοφορια αναμεσα σε τοσους ανθρωπους, σε τοσες διαφορετικες προσωπικοτητες και γουστα, τοτε κατι θα πηγαινε στραβα!!!

Ολα πολυ φιλικα προς ολα τα παιδια! Την αυτοκινητιστικη μου οικογενεια! :thumb

:agree :agree :agree :agree :agree :agree :agree :agree :agree

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε crazywolf για την δημοσίευση του/της: Blanc
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 02:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Απρ 2009, 21:19
Δημοσιεύσεις: 848
Τοποθεσία: Κορινθος
"Η δημοκρατία χρειάζεται υπεύθυνους πολίτες. Πολίτες που να αναλαμβάνουν το μερίδιο της ευθύνης τους για όσα γίνονται, πολίτες που καταλαβαίνουν ότι δεν έχουν μόνο δικαιώματα αλλά και υποχρεώσεις και που κατανοούν σωστά το πνεύμα του εθελοντισμού σαν μια ανιδιοτελή προσφορά προς την κοινωνία. Πολίτες με ευρύτητα πνεύματος, απαλλαγμένους από φανατισμό, που ξέρουν να σέβονται την προσωπικότητα του διπλανού τους και να του αναγνωρίζουν το δικαίωμα να είναι διαφορετικός από αυτούς."

_________________
Τι και αν δεν βάζω φώτα τα βράδια.Αφού τρέχω με ταχύτητα φωτός!!


Εικόνα
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 04:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Δεν υπάρχει κανένας λόγος για ένταση. Γι αυτό έγινε η ψηφοφορία, για να αποφασίσει η πλειοψηφία.
Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να βάλει τίποτα στο αμάξι του. Εγώ π.χ. δεν θα έβαζα αυτοκόλητα με βατράχια. Πάντα χωρίς παρεξήγηση για το γουστο του καθενός.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 07:16 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
αγαπες τελος εδω.σας παρακαλω μονο ψηφους εδω και τπτ αλο.εγω δεν εχω τπτ με κανεναν ουτε παρεξιγησα τον τανακα τον οποιο εκτιμω αφανταστα ουτε τον πετρο ουτε κανεναν.επιδει βλεπω οτι μια σπιθα φερνει την καταστροφη ωρες ωρες χωρις λογο απο εδω και στο εξης μονο ψηφους.οτιδιποτε αλο γραφετε εδω θα πηγενει στον κεαδα!

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή μασκώτ από προτάσεις σας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Μαρ 2010, 21:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 04 Φεβ 2008, 12:22
Δημοσιεύσεις: 2081
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής
Εικόνες: 0
για να τελειώσω το :ot εδώ και επειδή έκανα την αρχή θα πω ότι, δεν είχα σκοπό να δημιουργήσω εντάσεις (και αυτό το ξέρουν όσοι με ξέρουν) και ζητώ συγνώμη :shy

απλά επειδή βρήκα ξεκλείδωτο το topic (άρα μπορούμε να πούμε την άποψή μας) αποφάσισα να πω την σκέψη μου "φωναχτά" (γραπτός) χωρίς να περιμένω ότι θα δημιουργηθεί ένταση, γιατί ούτως η άλλος είχαν γραφτεί κι άλλες απόψεις που κατά τύχη συμφωνούσαν οι περίστεροι και άρα δεν δημιουργήθηκε θέμα.

το ότι δεν την είπα (την γνώμη μου) στο άλλο topic που είχε ανοιχτεί,... λάθος μου αλλά δεν είχα δώσει την ανάλογη βαρύτητα μέχρι που κλείδωσε, και πάλι συγνώμη :shy

και κάτι τελευταίο που πρέπει να σκεφτείτε για την mascot θα είναι και το πόσο εύκολο θα είναι στην δημιουργία του και το πόσο φτηνό στο να φτιαχτεί και τέλος να πουληθεί :thumb

πάντα φιλικά προς όλα τα φιλαράκια που δεν έχω με κανέναν να χωρίσω τίποτα :salute Πάνο σου ανταποδίδω την εκτίμηση :thumb

_________________
Εικόνα CITROEN XANTIA 1.6 cc 1996 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 36 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Επιλογή Αντιπροσωπίας
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Επιλογη ζαντας και συμβατοτητα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: InsertCoinToJoin
Απαντήσεις: 4
ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΡΚΑΣ ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΑΣ ΤΑΚΑΚΙΑ
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
ΕΛΑΣΤΙΚΑ (Αποριες-Προτάσεις)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1429
Αναβάθμιση λογισμικού εγκεφάλου. Προτάσεις για συνεργεία.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: tgi
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron