Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ 20 Απρ 2024, 00:04 ]



Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
Bridgestone 10%  10%  [ 5 ]
Continental 21%  21%  [ 11 ]
Dunlop 2%  2%  [ 1 ]
Goodyear 2%  2%  [ 1 ]
Michelin 56%  56%  [ 29 ]
Pirelli 2%  2%  [ 1 ]
Toyo 0%  0%  [ 0 ]
Uniroyal 0%  0%  [ 0 ]
Yokohama 2%  2%  [ 1 ]
Άλλο (αναφέρατε) 6%  6%  [ 3 ]
Σύνολο ψήφων : 52
 
 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 22:11 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Continental sport contact 3 και είμαι υπερευχαριστημένος μέχρι στιγμής. :thumb

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Τελικα μπορει να ειμαι και ο μοναδικος που φοραει Pirelli.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 00:13 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Continental sport contact 3 :shift

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 00:15 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
pirelli pzero nero 205/45/16 ήταν τα προηγουμενα... πολύ καλα και σε στεγνο και σε βρεγμένο...
πλέον φοράω continental sport contact 2 και για την ώρα ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος... αυτο που εχω παρατηρήσει ειναι οτι το αυτοκίνητο κοπαναει πολύ λιγότερο στις λακούβες σε σχεση με τα pirelli

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 11:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 23:23
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Εικόνες: 0
michellin pilot exalto III 205/50/17 οτι φοραει απο την μανα του και ετσι το πηρα απο τον πρωτο του κατοχο,το πηρα με 37.000χλμ το εφτασα 43.000χλμ. και τα λαστιχα ακομη ειναι φοβερα,βεβαια εχουν ξεραθει λιγο λογω οτι το c4ακι μου ειναι 2006,και σκεφτομαι παλι michellin εβαζα και στα προηγουμενα μου citroen,αλλα δεν ξερω ποιο τυπο γιατι τα exalto μαλλον καταργηθηκαν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 11:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 21 Σεπ 2006, 23:55
Δημοσιεύσεις: 161
Τοποθεσία: Γλυφαδα-Χανια
Κι εγώ continental sport contact 3 έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

_________________
C4 Coupe VTS 1.6 Black


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 12:31 
Χωρίς σύνδεση
Administrator
Administrator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Σεπ 2006, 20:03
Δημοσιεύσεις: 1942
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Εικόνες: 86
M.M έγραψε:
Εγω ρε παιδια πιστευω,οτι το λαστιχο πρεπει να το φοραει, εκτος απο το auto και ο αναβατης.Επειδη μαζι με τα αμορτισερ,ειναι αυτα που μας κρατουν σε επαφη με το δρομο,θεωρω την σωστη επιλογη τους πολλη σοβαρη διαδικασια.Συγχωρεστε με (Προεδρε, Blanc),αλλα πιστευω οτι δεν εχει να κανει με το value for money.Εχει να κανει με το τι ζηταει ο καθενας απο αυτο που φοραει.Ενα ακριβο ελαστικο,θα αποδειξει καποια στιγμη, γιατι ειναι ακριβο.Μπορει αυτη η περιπτωση να ειναι μια,αλλα καποια στιγμη θα φανερωθει.


Συμφωνω οτι λαστιχα-αναρτησεις-φρενα ειναι τα σημαντικοτερα και εγω προσεχω τι χρησιμοποιω αλλα οπως βλεπεις πολλοι ειναι ευχαριστημενοι απο continental sport contact... Δεν λεω σε καμια περιπτωση να κανεις εκπτωση σε αυτο που φορας αλλα αν ενα λαστιχο παιρνει ας πουμε 8/10 και ενα αλλο 9/10 αλλα εχει τι διπλασια τιμη σου κανει το εξης κακο. Το 8/10 το αλλαζεις στη μιση περιοδο απο το 9/10 και εχεις παντα καινουργιο λαστιχο ενω το 9/10 το κρατας παραπανω επειδη στην αρχη ηταν κακο αλλα μετα κυκλοφορεις με ξεραμενο λαστιχο ενω ο αλλος εχει καινουργιο... Επισης οπως ειπες το λαστιχο παει και με τον αναβατη σιγουρα καποιος θα διαφωνησει και με τα δικα σου λαστιχα και θα πει οχι το καλυτερο λαστιχο ειναι το Χ που κανει 1500 ευρω η τετραδα γιατι καποτε θα το χρειαστεις η γιατι εγω πηγαινω του σκοτωμου ολη την ωρα λες και ειμαι σε πιστα... ;)

_________________
e-mail: enginekiller@gmail.com


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 15:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Θα σας πω την εμπειρία μου πάνω σε αυτό που λέει ο Μάνθος. Το 2005 είχα ένα Nissan Almera 1.5. Φορούσε Dunlop sport2000 αν δεν κάνω λάθος. Τα άλλαξα σε 2500 χλμ γιατί είτε ήταν απαράδεκτα ελαστικά, είτε ήταν τόσο σκληρή η γόμα που ζεσταινόταν πολύ δύσκολα. Αποτέλεσμα να χτυπήσω τον μπροστινό μου με την ιλιγγιώδη ταχύτητα των 15χλμ. Έπειτα από έρευνα αγοράς τα michelin primacy κόστιζαν 600 ευρώ και τα Pirelli zero nero 1020 ευρώ. Δεν νομίζω ότι αγοράζοντας τα Michelin έκανα υποχώρηση σε ποιότητα.
Αντίστοιχα φέτος τα Michelin Pilot Sport κόστιζαν περίπου 700~750 ευρώ ενώ τα Continental τα έβαλα με 540 ευρώ. Σίγουρα η αξία της ζωής δεν εκτιμάται σε μερικές δεκάδες ευρώ (γι'αυτό και δεν προτίμησα άλλη μάρκα λιγότερο γνωστή) αλλά πάντα μπορείς να βρεις κάτι αντίστοιχης ποιότητας και αξίας με μικρότερο ποσό. Και εδώ είναι που συμφωνώ με τον Ανδρέα

_________________
Ας προσπαθήσουμε να γίνουμε όλοι λίγο καλύτεροι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 15:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Εχοντας κανει στην ζωη μου πανω απο 3.000.000 χλμ,με διαφορα αυτοκινητα,εχω οδηγησει και διαφορα ελαστικα.
Ακουω σε ολο το forum για τα conti.Μονο ενα auto μου φορπυσε conti απο τη μανα του.(Megane ii).Τα εβγαλα στις 3.500 χλμ,γιατι δεν μπορουσα να στριψω,με οποιαδηποτε ευθυγραμμιση του ειχα κανει (5 διαφορετικες).Βγαζοντας τα,εβαλα Dunlop max και το αυτοκινητο απεδειξε γιατι δεν βγαινει απο το δρομο με τιποτα.
Εν κατακλειδι,το ξαναλεω,οτι παιζει ρολο το στυλ οδηγησης του καθενος μας και το τι θελουμε απο ενα λαστιχο.
Πιστευω ομως ακραδαντα, οτι το φθηνο βγαινει παντα πιο ακριβο,απο το εν γενει ακριβο.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 18:44 
Χωρίς σύνδεση
Administrator
Administrator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Σεπ 2006, 20:03
Δημοσιεύσεις: 1942
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Εικόνες: 86
M.M έγραψε:
Εχοντας κανει στην ζωη μου πανω απο 3.000.000 χλμ,με διαφορα αυτοκινητα,εχω οδηγησει και διαφορα ελαστικα.
Ακουω σε ολο το forum για τα conti.Μονο ενα auto μου φορπυσε conti απο τη μανα του.(Megane ii).Τα εβγαλα στις 3.500 χλμ,γιατι δεν μπορουσα να στριψω,με οποιαδηποτε ευθυγραμμιση του ειχα κανει (5 διαφορετικες).Βγαζοντας τα,εβαλα Dunlop max και το αυτοκινητο απεδειξε γιατι δεν βγαινει απο το δρομο με τιποτα.
Εν κατακλειδι,το ξαναλεω,οτι παιζει ρολο το στυλ οδηγησης του καθενος μας και το τι θελουμε απο ενα λαστιχο.
Πιστευω ομως ακραδαντα, οτι το φθηνο βγαινει παντα πιο ακριβο,απο το εν γενει ακριβο.


μην μπλεκεις τα μαμα ελαστικα... δεν ξερω αν φταιει η ποιοτητα κατασκευης τους η κακη αποθηκευση τους η οτιδηποτε αλλο αλλα δεν κανω ποτε συγκρισεις με μαμα ελαστικα. εχω παραδειγμα απο focus με μαμα continental που ηταν αθλια και τα αλλαξαμε με ακριβως τα ιδια και το αυτοκινητο ηταν τρενο. Το ιδιο ειχα και με bridgestone σε αλλο αυτοκινητο της οικογενειας...

_________________
e-mail: enginekiller@gmail.com


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 18:53 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
:agree Επίσης τόσα άτομα λέμε τόσο καλά λόγια για τα continental οπότε μάλλον σημαίνει ότι είναι καλά.Δεν μας πληρώνει η continental ούτε έμποροι είμαστε.Να το θέσω και κάπως αλλιώς:Αν τα citroen έρχονταν με continental οι ψήφοι πιστεύω θα ήταν περισσότεροι στην continental και αυτό δεν το λέω ούτε ειρωνικά ούτε με κακό σκοπό.Κι εγώ για pilot sport 3 ξεκίνησα αλλά άλλο 580 άλλο 740.Στο κάτω κάτω δεν είδα και το exalto να μου αφήνει τις καλύτερες εντυπώσεις.Σίγουρα υπάρχουν και καλύτερα λάστιχα και χειρότερα απλά για τα χρήματα που έδωσα,για αυτό που μου προσφέρουν και για το οδηγικό μου στυλ πιστεύω ότι έκανα από τις καλύτερες επιλογές.

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Δεν θα συμφωνησω με την αποψη σου,γιατι οδηγησα (1.150)χλμ Punto Abarth με μαμα zero nero,και το αυτοκινητο κεντουσε.
Οπως και να γινει τα conti,μαγουλιαζουν ευκολα,δεν εχουν ισιο φρενο,αλλα εχουν φοβερο ταξιδι και πολυ ησυχη κυλιση.Και βασικα το ελαστικο οπως προειπα,ειναι υποκειμενικο θεμα,αναλογα το auto και τον αναβατη.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 19:09 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Αυτός θα πει διάλογος :thumb .Λοιπόν να ρωτήσω κάτι άλλο;Μήπως έχεις να οδηγήσεις καιρό continental;Και γιατί το ρωτάω.Γιατί αυτά που αναφέρεις τα αντιμετώπισα με τα michelin.Τι θέλω να πω:Σε ταξίδι μέχρι ζάκυνθο(continental) σε σύγκριση με το περσινό ταξίδι στην λευκάδα(michelin) με το ίδιο αμάξι και τις δύο φορές φορτωμένο με 4 άτομα μαζί με μένα και φουλ αποσκευές λόγω διακοπών:Το continental μέχρι το τέλος τις διαδρομής μου φάνηκε ίδιο όπως όταν ξεκίνησα,χωρίς μαγούλιασμα με σταθερό φρένο αλλά λίγο πιο θορυβώδες από τα michelin.Τα michelin τα είχα καταλάβει ότι είχαν κουραστεί.Η μόνη διαφορά ότι τα michelin κοντά 28000 χιλιόμετρα ενώ τα continental 3000.Απλά από αυτά που ανέφερες ένιωσα ακριβώς τα αντίθετα και τα λεγόμενά μου μπορείς να τα επαληθεύσεις στο αντίστοιχο για λάστιχα στο c4.Ήταν από τις πρώτες μου εντυπώσεις από την αλλαγή.

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 19:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Δεν ξερω ρε Skoti τι να πω .Ειναι γεγονος,οτι εχω φορεσει πολλα λαστιχα,οπως επισης ειναι γεγονος οτι με τα λαστιχα γινομαι και πολυ μακακας.Δλδ,κυκλοφορω με αερομετρο μεσα στο auto.Καποτε(δεκαετια 90),μου ελεγαν για pirelli και εβλεπα αλλου.Σημερα πρεπει να παραδεχτω,οτι η pirelli εχει κανει αλματα προοδου.Αντιθετα τη δεκαετια του 90 τα b/s,ηταν αλλου.Θυμαμαι re 71 και sf 350 που εστριβα,εγω και το καθισμα πηγαιναμε αλλου, σε σχεση με το auto.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μάρκα ελαστικών φοράει το αυτοκίνητο σας;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 20:40 
Χωρίς σύνδεση
Administrator
Administrator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Σεπ 2006, 20:03
Δημοσιεύσεις: 1942
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Εικόνες: 86
M.M έγραψε:
Δεν ξερω ρε Skoti τι να πω .Ειναι γεγονος,οτι εχω φορεσει πολλα λαστιχα,οπως επισης ειναι γεγονος οτι με τα λαστιχα γινομαι και πολυ μακακας.Δλδ,κυκλοφορω με αερομετρο μεσα στο auto.Καποτε(δεκαετια 90),μου ελεγαν για pirelli και εβλεπα αλλου.Σημερα πρεπει να παραδεχτω,οτι η pirelli εχει κανει αλματα προοδου.Αντιθετα τη δεκαετια του 90 τα b/s,ηταν αλλου.Θυμαμαι re 71 και sf 350 που εστριβα,εγω και το καθισμα πηγαιναμε αλλου, σε σχεση με το auto.


κ εγω εχω αερομετρο μεσα στο αυτοκινητο τοσο περιεργο ειναι;;; :scratch και ηλεκτρικη τρομπα ειχα μεχρι που μου χαλασε γιατι ολη την ωρα εβαζα-εβγαζα αερα...
παντως οντως αλλαζουν οι καιροι και εγω το 2001 τα b/s τα ειχα σα θεους και ειχα πιο δυνατο αυτοκινητο τοτε αλλα τωρα οχι... οσον αφορα τα conti που λες για το φρενο διαφωνω τα sport contact 2 που εχω εχουν πολυ καλο φρεναρισμα αντιθετα πριν 4 χρονια τρακαρα με τα michelin που ειχα 10000χλμ γιατι γλυστραγαν σαν τρελα και δε φρεναραν... επισης και για το κρατημα τους στις στροφες ειμαι αρκετα ευχαριστημενος. και επειδη την προηγουμενη τετραδα την χρησιμοποιησα στα Μεγαρα στα τελευταια της (35000 χλμ και 3 χρονια ζωης) δεν ειδα καποιο μαγουλιασμα (ουτε καν στο βιντεο... :lol ) απλα μετα απο 4 φορες στα Μεγαρα και λογω ηλικιας ειχαν ξεραθει και αρχισει να διαλυονται και να γλυστρανε... αλλα μιλαμε για χρηση τους στην πιστα οπως ειπα μετα απο τοσα χιλιομετρα στο δρομο και τοσα χρονια εγω δεν περιμενα καν να κρατησουν τοσο και να μην πεσει η αποδοση τους μεχρι το τελος... με αυτη την καλη αποδοση τους εγω ειμαι χιλιοευχαριστημενος...

πανως παιδια ακουω κατι τιμες και παραξενευομαι εγω τα ειχα βαλει πριν 3 χρονια 350 και πριν ενα μηνα 340...

_________________
e-mail: enginekiller@gmail.com


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 4 [ 54 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Προτεινόμενες πιέσεις ελαστικών;;;
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: B.M-SPORT
Απαντήσεις: 14
Τα χρώματα και το αυτοκίνητο!
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: AleZ750
Απαντήσεις: 38
Κέντρο Ελαστικών Δ.Μπέτας
Δ. Συζήτηση: Υπόλοιπης Ελλάδας
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Τι σημαινει τελικα ΚΑΛΟ αυτοκινητο?
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: axakis
Απαντήσεις: 39
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ