Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:19 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 12:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 12:22
Δημοσιεύσεις: 12
Καλησπέρα σας

Από το 1997 έχω στην κατοχή μου ένα ZX 1.4 . To πήρα καινούργιο. Από τότε έχω κάνει 160.000 και έχω αλλάξει σχεδόν τα πάντα.
Το είχα για 7 χρόνια σε μερική ακινησία κάνοντας κοντά στα 6-7 χιλιάδες χιλιόμετρα. λάδια άλλαζα κάθε χρόνο. Χρειάστηκε να αλλάξω μεχρι και κιβώτιο ταχυτήτων (δεν το ζοριζω).
Το 2011 έγινε ξανά το αυτοκίνητο μου. Προχώρησα σε γενικό σέρβις αλλάζοντας θερμοστάτη ψυγείο και αντλία καθώς ήταν όλα πολυ ταλαιποριμένα.
Τελευταία ,τον φεβρουάριο του 2012 μου έβγαλε για 2η φορά φλάντζα κεφαλής και ψυγείο καλοριφέρ ταυτόχρονα.( η πρώτη αν έχει σημασία ήταν στα 80.000κμ.)
Από τότε το καλοκαίρι και μόνο το καλοκαίρι μου ανεβάζει θερμοκρασία. Το έκανα ένα γενικό σερβις (έβαλα και χαμηλότερο θερμοστατη) και φούσκα για να ανοίγει στους 90 κάτι το βεντιλατερ στην δεύτερη ταχύτητα. Στην πόλη δουλεύει κανονικά και το βεντιλατέρ ανοίγει στους 90κάτι καιπέφτει γρήγορα.
Στο ταξείδι όμως δείχνει να ζορίζεται πολύ, στην ανηφόρα και στις ψηλές ταχύτητες 130 και πάνω ή πάνω από τις 3.500 στροφές,ακόμα και σε ευθεία. Μάλιστα σε ανηφόρα με το aircondition αναμένο ανέβασε θερμοκρασία 2 γραμμές κάτω από την τελευταία λευκή γραμμή και έκλεισε το aircondition από μόνο του (απέμπλάκει ενώ το κουμπί ήταν αναμένο) ).
Η κατηφόρα είναι η καλύτερη του καθώς κατεβαίνει στους 80.....
Το χειμώνα είναι όλα καλά ακόμα και σε ταξίδι και σε ανηφόρες όλα είναι κοντά στους 90ο.
Με την πρώτη επικοινωνία σας έπνιξα... αλλά προσπαθώ να βρω μια λύση.
Είναι φυσιολογικό να ανεβαζει θερμοκρασία το καλοκαίρι?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την υπομονή σας να διαβάσετε το μύνημα και για την απάντηση σας


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 23:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
:welc φίλε.

Μήν ανησυχείς, περίμενε λίγο και θα σου απαντήσουν τα παλικάρια που έχουν zx και την ξέρουν απ'έξω κι ανακατωτά. :thumb

Θεωρώ πάντως ότι άν υπήρχε πρόβλημα θα σου ανέβαζε και το χειμώνα θερμοκρασία.
Μήπως δέν έχουν βάλει το κατάλληλο παραφλού? Έχω ακούσει και τέτοιες περιπτώσεις, αλλα δέν είμαι ειδικός ή μηχανικός για να ξέρω τους τύπους τους.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε diesoulas για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Ιούλ 2013, 04:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Manolo,όχι δεν είναι σωστό να ανεβάζει θερμοκρασία το καλοκαίρι.
Κάτι έχεις φραγμένο,ή μικρό(ψυγείο),στο κύκλωμα της ψύξης σου.
Το ψυγείο ήταν το ίδιο που έβαλες,ή σου βάλανε μικρότερο,αλλά ίδιο εμφανισιακά?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Tzakos για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Ιούλ 2013, 09:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 12:22
Δημοσιεύσεις: 12
Ευχαριστώ και τους δύο για το ενδιαφέρον και την άμμεση απάντηση. Η αλήθεια είναι ότι έβαλα φθηνό ψυγείο (80 €) αλλά όταν το είδα ήταν στην εμφάνιση τα ίδια (σε εικόνα και μέγεθος) . Όσο για το παραφλού δεν το γνωρίζω. Αν υπάρχει κάποιος που σίγουρα ξέρει ,ας μου δώσει κάποια πληροφορία που μπορώ στην Θεσσαλονίκη να βρω το κατάλληλο.
Και πάλι ευχαριστώ πολύ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Ιούλ 2013, 10:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
αλλαξε αντλια αν το ψυγειο ειναι οκ και τα αλλα ειναι αλλαγμενα αλλαξε την εχω τυχει σε περιπτωση η αντλια να γυριζει μεν εξωτερικα αλλα η φτερωτη μεσα να γυριζει οποτε θελει αυτη......και το ειδαμε οταν τελικα πηραμε την αντλια στο χερι.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε xantiamanolis για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Ιούλ 2013, 10:34 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Καλημερα... :salute
Και γω για αντλια θα σου ελεγα να κοιταξεις αφου εχεις αλλαξει γενικα πραγματα. Το ψυγειο και φθηνο να ειναι, αν ειναι καθαρο που αυτος ειναι ο μεγαλυτερος παραγοντας μη σωστης λειτουργιας του, αν ειναι καινουργιο και καθαρο δε θα εχεις προβλημα. Αρχικα λοιπον τσεκαρε τη λειτουργια της αντλιας και βλεπουμε...
Γενικα παντως γνωριζεις μιας και εισαι κατοχος τοσα χρονια, οτι αυτο το μοτερ ακομα και ρολοι να δουλευει ανεβαζει θερμοκρασιες ευκολα αλλα ποτε σε υπερβολικο βαθμο, σε αυτη την περιπτωση οκ καπου θα υπαρχει προβλημα. Απλα θελω να σου πω μη το φοβασαι και ειδικα το καλαοκαιρι φορτωμενο κτλ σε ανηφορες θα ανεβασει και πανω απο 90 αλλα μεχρι εκει, δε θα σε τρομαξει στα κοκκινα αν ολα δουλευουν καλα.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Blanc για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Ιούλ 2013, 11:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
+1 για την αντλια...

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε crazywolf για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Ιούλ 2013, 00:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 12:22
Δημοσιεύσεις: 12
Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Την αντλία την άλλαξα μαζί με το ψυγείο το 2011 . Υποτίθεται ότι είναι καινούργια. Μπορεί καινούργια αντλία να βγει ελλατωματική έχοντας πάνω της 25.000κμ?
Η αλήθεια είναι ότι στα κόκκινα δεν πήγε ποτέ. Όταν το πήρα από την αντιπροσωπεία μου είπαν ότι και στους 110 βαθμούς να πάει να μην ανησυχίσω....
Δεν θέλω να το βλέπω να ζορίζεται. Για αυτό κατέβασα με τον θερμοστάτη και την επιπλέον φούσκα την θερμοκρασία λειτουργίας.Το ότι του έχω βγάλει το μανίσιο φίλτρο και του έβαλα φιλτροχωάνη (απλή όχι τίποτα ιδιαίτερο) επιρεάζει την θερμοκρασία?
Αλήθεια πάντα το είχα απορία. Η τελευταία λευκή γραμμή στο δείκτη θερμοκρασίας σε πόσους βαθμούς αντιστοιχεί?
Kαι κάτι τελευταίο...Θα αντεξει αν του βάλω αέριο η θα μεγαλώσει το πρόβλημα με την θερμοκρασία?
Ευχαριστώ πολύ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Ιούλ 2013, 06:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
μπορει να τα ξαναπαιξε η αντλια αν ειναι αυτη τελικα...με το αερι δεν θα εχεις προβλημα θερμοκρασιας νερου αρκει να ρυθμιστει σωστα...τι κυβικα και τι τυπος κινητηρα εχεις? για το θεμα του υγραεριου σε ρωταω...
μετα εαν ολα δουλευουν αντλιες θερμοσταες ψυγεια τοτε ισως δεν εγινε καλη δουλεια
στην δευτερη επισκευη.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε xantiamanolis για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Ιούλ 2013, 11:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 12:22
Δημοσιεύσεις: 12
Φοράω τον 1.4i monopoint. Όσογια το αν έγινε καλή δουλειά την δεύτερη φορά δεν θα έβγαζε σαπουνάδα ή δεν θα μου έτρωγε νερά αν κάτι δεν ήταν όπως έπρεπε?
Ευχαριστώ για την προσοχή σου


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Ιούλ 2013, 14:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
To δικό μου ΖΧ είχε -μεταξύ πολλών άλλων- και θέμα με το δείκτη θερμοκρασίας. Η ένδειξη άλλαζε ανάλογα με το αν οδηγούσες/πάρκαρες σε ανηφόρα ή κατηφόρα, και βεβαίως αν έπαιρνες απότομα μία δεξιά ή αριστερή στροφή. Απλά κάποια στιγμή σταμάτησα να ασχολούμαι...

Στο δια ταύτα, πιστεύω πως είτε όλα είναι μιά χαρά και έχει αντίστοιχο πρόβλημα ο δείκτης θερμοκρασίας, είτε κάποια σκουπίδια φράσσουν μερικά το κύκλωμα του νερού με αποτέλεσμα να μη γίνεται τόσο καλή κυκλοφορία.

Τέλος, μου φαίνεται πολύ περίεργο να έχεις αλλάξει κιβώτιο ταχυτήτων με τόσα λίγα χιλιόμετρα. Ήμουν ο ορισμός του ταλιμπάν και το κιβώτιο αλλάχθηκε στα 300 χιλιάδες χιλιόμετρα.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε kobulis για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Ιούλ 2013, 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 12:22
Δημοσιεύσεις: 12
Το αυτοκίνητο δεν κινούνταν για 7χρόνια 'οπως έπρεπε. Πολλά προβλήματα προκλήθηκαν από την ακινησία....Ο δείκτης δεν παίζει στις στροφές αλλά στις πολλές στροφές του κινητήρα.... στην ζέστη
Κάτι παίζει με την ζέστη και το αυτοκίνητο δεν μπορεί να κρυώσει στον ζεστό καιρό.Τον χειμώνα όλα καλά....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Ιούλ 2013, 06:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
μπορεις να προμηθευτεις καποιο θερμομετρο με λειζερ?αν ναι την ωρα που θα σου ανεβασει θερμοκρασια μετρα επανω στο θερμοστατη
τι θερμοκρασια εχεις σε συγκριση με τον δεικτη που σου δειχνει το οργανο....αρχικα ξεκινα απο κει και μετα ισως να χρειαστει να αλλαξεις και τον αισθητηρα που μετρα στο οργανο υπαρχει ενα ειδικο καθαριστικο για το κυκλωμα του ψυγειου το βαζεις μεσα το λειτουργεις για λιγη ωρα και μετα βαζεις παραφλου....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε xantiamanolis για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Ιούλ 2013, 15:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λίγα ακόμα που μπορώ να σκεφτώ φίλε manolo69,

- Για να ξεκαθαρίσει το θέμα σωστής ή μή λειτουργίας του δείκτη, μπορείς να σταθείς σε μία ανηφόρα με έντονη κλίση και να δείς αν και κατά πόσο μεταβάλλεται αυτό που βλέπεις από θερμοκρασία. Μιά που μπαίνεις στη διαδικασία του πειράματος, κάνεις μία επιτόπου στροφή και στέκεσαι στο ίδιο σημείο (κατηφορικά αυτή τη φορά). Αν δείς μεγάλη διαφορά στις ενδείξεις, μάλλον δεν πρέπει να ανησυχείς.

- Αν σε κάποιο σημείο υπάρχει μερική απόφραξη του κυκλώματος νερού, το κολλάρο πριν από το σημείο εκείνο ενδέχεται να είναι λίγο πιό φουσκωμένο.

- Με σταματημένο το αυτοκίνητο να δουλεύει ρελαντί πχ σε σκιά, μετά από πχ 5 λεπτά η θερμοκρασία θα ανέβει σε ένα συγκεκριμένο νούμερο. Χωρίς να το σβήσεις, κατεβάζεις παράθυρα, βάζεις το καλοριφέρ τέρμα ζεστό και το ανεμιστήρι επίσης τέρμα. Αν το αφήσεις άλλο ένα πεντάλεπτο, η θερμοκρασία θα έχει πέσει αισθητά;

- Κάποια στιγμή στα 3 πρώτα χρόνια μου έκανε κόλπα το βεντιλατέρ. Αντικαταστάθηκε με άλλο καινούργιο, αλλά -ως γνωστός γκαντέμης- έπεσα σε ελατωματικό. Βρέθηκε επιτόπου στο ηλεκτρολογείο ένα βεντιλατέρ από Datsun φορτηγάκι που ταίριαζε κουτί σε διαστάσεις (διάμετρο/ύψος). Κόστιζε το μισό από το αντίστοιχο της Citroen και παρέμεινε απροβλημάτιστο μέχρι τη στιγμή της απόσυρσης.

- Μπορεί να βρείς την υγειά σου αν βάλεις ένα σοβαρό παραφλού με πολύ καλύτερη θερμοχωρητικότητα από αυτήν του νερού. Δεν ξέρω αν το σηκώνει το αυτοκίνητο, αλλά ένα που μου έφερε ο Tzakos έκανε θαύματα στο φορτηγάκι ψυγείο της δουλειάς. Εκεί που το βεντιλατέρ χτυπούσε υπερωρίες (δούλευε και στον ανοιχτό δρόμο), πλέον μπαίνει σπάνια.

Όλα τα παραπάνω τα αναφέρω χωρίς να είμαι μηχανικός, απλά είχα μακροχρόνια σχέση (16χρόνια - 870χιλιάδες χιλιόμετρα) με το ΖΧάκι και έζησα και τις χάρες και τα κουσούρια του.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε kobulis για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN ZX θεμα με......θερμοκρασία τι άλλο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Ιούλ 2013, 21:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Manolo 69 έγραψε:
Το αυτοκίνητο δεν κινούνταν για 7χρόνια 'οπως έπρεπε. Πολλά προβλήματα προκλήθηκαν από την ακινησία....Ο δείκτης δεν παίζει στις στροφές αλλά στις πολλές στροφές του κινητήρα.... στην ζέστη
Κάτι παίζει με την ζέστη και το αυτοκίνητο δεν μπορεί να κρυώσει στον ζεστό καιρό.Τον χειμώνα όλα καλά....



Επαναλαμβάνω,ΨΥΓΕΙΟ.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Tzakos για την δημοσίευση του/της: Manolo 69
Κορυφή 
 
 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 31 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen C5 III Πώς βγαίνει το καντράν ???
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C5
Συγγραφέας: Tzartos Christos
Απαντήσεις: 24
Ηλιοπροστασια με σημα citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: ds3_ncl
Απαντήσεις: 4
Citroen c3 1.4 XTR αυτόματο
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Citroen C3 τεχνική οδηγία.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Stylish
Απαντήσεις: 2
CITROEN ΜΕΝΕΞΕΔΩΝ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: thomasofluton
Απαντήσεις: 20
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια