Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 00:14 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Αύγ 2021, 12:55 
Άβαταρ μέλους
τον εμπιστεύομαι αλλά το αμάξι είναι εισαγωγής οπότε τι έχει κάνει στα χέρια του ο προηγούμενος η οι προηγούμενοι δεν μπορώ να το ξέρω. αν 14χιλ έχει η πλούσια έκδοση λογικά αυτό θα έχει αρκετά παρακάτω. Γερμανία αυτή τη στιγμή το so chic η πλούσια έκδοση ξεκινάνε από 6χιλ με πολύ λίγα χιλιόμετρα. μου έχουνε ζητήσει το δικό μου αρκετές φορές εδώ κ ένα χρόνο που το πήρα αλλά πάντα κάνω πίσω για το λόγο που είπες ο φίλος από πάνω.. είναι καινούριο.. το πήρα με 23000χλμ από ένα παππού γείτονα μου.. είχε ακόμα τα λάστιχα της μάνας του κ τις ζελατίνες στα κολωνακια κ στα πίσω καθίσματα φαντάσου.. είναι άριστο.. έχω θέμα χώρων όμως με 2 μικρα παιδιά γιαυτό έδωσα κ το προηγούμενο μου(bmw e46, έρωτας)
μάλλον τελικά θα τον ακυρώσω.. θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο από συνεργεία, μόνο για σέρβις θέλω να πατάω εκει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Αύγ 2021, 13:38 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Για μένα ο Νονός τα είπε όλα. Έχεις ένα αμάξι που έχει μπροστά του 150.000χλμ στα οποία θα αλλάζεις λάδια φίλτρα. ΜΗ το δώσεις παρά μόνο για αντίστοιχης αξιοπιστίας.

Είναι εκθαμβωτική η DS5 δε λέω, αλλά στο θέμα χώρου δε νομίζω ότι θα έχεις μεγάλες διαφορές από τη C4. Μήπως έπρεπε να κοιτάξεις για C4 Picasso?

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Αύγ 2021, 20:33 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σωστά, οτι είπε ο nonos.
DS5 με τοσα πολλά χιλιομετρα? Μονο για ποστερ στο παιδικο δωμάτιο...
Ντιζαινατο αμαξι (ειχα παθει και εγω ερωτα, τοτε που βγηκε...) αλλα χωρις ουσια, τελικα. Ουτε χώρους...
Καλύτερα κράτα αυτο που εχεις...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Αύγ 2021, 06:23 
Άβαταρ μέλους
είναι το ρημάδι ωραίο.. τον ακύρωσα τελικά..
θα κρατήσω το δικό μου, έχει ψωμί ακόμα πολύ..
ίσως του χρόνου αν μαζευτώ λίγο οικονομικά να ψαχτω για gran picasso.. σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις πολύ..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Απρ 2023, 09:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Απρ 2023, 09:42
Δημοσιεύσεις: 8
Καλημερα. Ειμαι καινουριος στο φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας. Ενδιαφερομαι σοβαρα για ενα DS5 1.6 diesel του 2018, 135.000 χλμ και ειναι αυτοματο.
Απο αυτοκινητα γνωριζω πολλα, απλα με γαλλικο δεν ειχα ποτε αμεση σχεση.
1.Τι να προσεξω στο DS5 και που "πονανε ως αυτοκινητα?
2. Ο 1.6 diesel ειναι επαρκης για το σκαφος?
3. Θεσσαλονικη υπαρχουν καλα εξειδικευμενα συνεργεια για σερβις, γιατι οπως εγραψα δεν ειχα ποτε μου γαλλικο αυτοκινητο και θα ηθελα να αποφυγω την επισημη αντιπροσωπεια.
4. Συντηρηση και γνησια ανταλλακτικα κυμαινονται σε λογικα επιπεδα;
Παντως αν καταληξω να το παρω θα το παω σε κτεο για γενικο ελεγχο. Απο κοντα παντως που το ειδα ειναι κουκλα και προσεγμενο.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων και θα περιμενω τις απαντησεις σας.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 02:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Το αυτοκινητο αυτό αμφιβάλλω εαν εισήχθη ποτέ απο την επίσημη αντιπροσωπεία αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Πολύ πιθανό να ειναι εισαγωγής και αυτό συνεπάγεται κάποια ανασφάλεια για το ιστορικό του. Μπορεί και όχι βεβαια και μόνον ο ενδελεχής έλεγχος μέσω και της αντιπροσωπείας θα σε βοηθήσει Τωρα εάν φοράει το μοτέρ των 110 ίππων μάλλον θα έλεγα οτι ειναι οριακό αλλα οι γνωστες θα μιλήσουν

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 08:36 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Damian77. Θα σου πώ λίγα λόγια, σαν παλιος, ακόμα φανατικος Σιτροενάκιας και κάτοχος μιας DS4 του 2012.
Φαντάζομαι , οτι αυτό που σε τράβηξε στη DS5 ειναι το προχωρημένο σχήμα της και το διαστημικο σαλονι της. Τη λιγουρευόμουνα και εγω τοτε που πηρα τη DS4, αλλα δεν έφταναν τα χρήματα (για καινουργιο ). Αν και φανατικος της φιρμας (με την ιστορια της και οχι με τα σύγχρονα μοντέλα της), πιστευω οτι καταφερνω και μιλάω αντικειμενικά.
Αφου δεν ειχες ποτέ γαλλικό πρίν , πόσω μάλλον Citroen επισημαίνω τα εξής:
1. Tα γαλλικά, θέλουν στοργή και προδέρμ. Θέλουν φροντίδα ενδελεχή και τα σέρβις στην ωρα τους. Τελευταια βέβαια τα επισημα σερβις εχουν ακριβήνει αρκετά.
2. Δέν είναι για πρώην κατόχους γιαπωνέζικων που εχουν συνηθίσει την ιαπωνική κουλτούρα του "δεν σπάει, δέν χαλάει" και δεν ασχολουμαι ουτε με τακακια...
3. Τα γαλλικα τα τελευταία χρόνια, εχουν βελτιωθεί πολύ σε ουσιαστική και προσλαμβανόμενη ποιοτητ και αξιοπιστια,αλλά τελευταία παρουσιαζονται αρκετες χαζες βλάβες ακομα και σε νεα αυτοκινητα σχετικα με οθονες και ηλεκρονικα.
4. Τα σύγχρονα PSA, το καινε το λαδακι τους ποτε-ποτε, οποτε θελει προσοχη και συχνό 'έλεγχο.
5. Τα πρόσφατα diesel euro 6, εχουν σοβαρα θέματα με την αντλία της ουρίας που χαλάει γρήγορα και οδηγεί σε δαπανηροτατες επισκευές.
6. Πάω τώρα στην σειρά DS που εβγαλε η Citroen σαν δήθεν "premium" εκεινα τα χρονια. Τώρα αποτελεί ξεχωριστή φίρμα και λέγεται DS Automobiles.
Θέλοντας να διαφοροποιήσουν αυτη τη σειρά και να την πουλανε πιο ακριβά απο τη σειρά C, η αληθεια ειναι οτι εκαναν σοβαρες προσπάθειες και τα προσεξαν αρκετά σε σχέση με τα μοντέλα C. Τα DS3, DS4 και DS5 , εχουν καλύτερη βαφή με επιπλέον στρώμα βερνικιού γιάυτο και γυαλίζουν πιο πολύ απο τα απλά Citroen. Εχουν πολύ καλά υλικα εσωτερικα και πλουσιοτερο εξοπλισμο ασφάλειας και πολυτέλειας με σαφώς πιο προσεγμένη ηχομόνωση. Ομως στην προσπάθεια τους να τα διαχωρίσουν απο τα C, αποφάσισαν να τα κάνουν πιο "σπορτίβ". Ετσι εχουν ολα (και τα DS5) σκληροτερες αναρτησεις με παχυτερες αντιστρεπτικές και σε συνδυασμο με τις μεγαλες ζάντες και τα χαμηλοπροφιλα ελαστικα, εχουν καταστρέψει εντελώς την αισθηση του μαγικου χαλιου των παλαιοτερων Citroen. Eπισης η εφαρμογή του ημιάκαμπτου άξονα πίσω εφερε την τελική απαξίωση σε αυτο που λέμε "ποιοτητα κύλισης". Σε ολα τα τεστ εκεινης της εποχης οι περισσοτεροι γκρινιαζαν για την απαράδεκτη αναρτηση των DS. Ενω ταξιδευαν ομαλα και σταθερά σε ανοιχτους δρόμους, στην πρώτη κακοτεχνια η αναρτηση δημιουργουσε κοπανηματα, θορυβους , τραχειά κυλιση και στιγμιαία αποσταθεροποιηση του πισω μέρους οταν εβρισκε κακοτεχνια επανω σε στροφή. Αυτη την κατασταση αντιμετωπιζω καθημερινα και εγω με την δικια μου DS4. Κάθονται DS4 & DS5 επάνω σε μια εξελιξη πλατφορμας με ημιάκαμπτο που πρωτοπαρουσιάστηκε με το Peugeot 307 και εχει εφαρμοσθεί σε πλειάδα μοντέλων του γκρούπ. Mε το facelift των μοντελων εγινε προσπάθεια αμβλυνσης των προβλημάτων αυτων , χωρις ποτε ομως να λυθουν ουσιαστικά. Μια αρχικά λαμπερή σειρά μοντέλων μετα την εμπορικη αποτυχια της, εγκαταλειφθηκε και απο την ιδαι την εταιρεια και αφεθηκε στην τυχη της να σβησει απο τις μνημες των καταναλωτών. Αν θα αγοραζα μια μεταχειρισμένη DS5? Θα την αγοραζα μονο απο Σιτροενικο βίτσιο. Αν ηταν καλοδιατηρημένη και καλοσυντηρημένη θα την αγοραζα για να περναω τις ωρες των μετακινησεων μου μεσα σε ενα ντιζανινάτο και μοναδικο σαλόνι με θεση οδήγησης βγαλμενη απο concept car, για να πλένω ευλαβικά τις καμπύλες και τα χρώμια της και να κανω ταξιδια σε πολυ καλους δρόμους με στυλ και φινέτσα. Μεσα στην πόλη και σε ασχημους δρόμους θα ταλαιπωρείται και θα ταλαιπωρεί οδηγο και επιβάτες...Ευχομαι να πάρεις τισ σωστές αποφάσεις και να ευχαριστηθείς την επιλογή σου! Οτι και να αποφασίσεις, η παρεα μας ειναι ανοικτή! Καλή Πρωτομαγιά και καλό μήνα.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 12:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Απρ 2023, 09:42
Δημοσιεύσεις: 8
Νικο καλησπερα, καλο μηνα και το βασικοτερο ολων σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Τη συγκεκριμενη Θεα5 την εχει γνωστος μου εμπορος. Ειναι ελληνικη και εχει 135.000. Την τσεκαρα με μια πρωτη ματια και το μονο που με προβληματισε ειναι η φθορα του λαστιχου της οροφης στα αριστερα και στα δεξια (οχι στη μεση). Φιλος λαμαρινας με ειπε μαλλον οτι αλλαξαν μπαρμπριζ και το ταλαιπωρησαν. Παντως εφοσον την παρω θα ζητησω απο την εταιρεια το πληρες ιστορικο (γιατι ειναι απο leasing) και θα την ελεγξω σε ΚΤΕΟ. Να πω τελος οτι γνωριζω απο αυτοκινητα και τα προσεχω πολυ. Να καταλαβεις εχω ενα απο τα πιο ζημιαρικα αυτοκινητα, το οποιο περα απο φυσιολογικες φθορες δεν μου εχει βγαλει τιποτα 10+ χρονια. Παντως για να επανελθω στο θεμα, η συγκεκριμενη θεα5 ειναι σε υπεραριστη κατασταση εξωτερικα και εσωτερικα και το βασικοτερο μου εκανε κλικ μολις εκατσα στη θεση οδηγου. Προβληματιζομαι μονο με τη φθορα στο λαστιχο της γυαλινης οροφης, που προανεφερα, και για την κατασταση της αντλια πετρελαιου-μπεκ.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Damian77 για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 15:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Προσωπικά για συντήρηση με σωστές τιμές και άριστη εξυπηρέτηση πετάγομαι Γιαννιτσά στην εκεί αντιπροσωπεία. Και πάω και τα δυο αυτοκίνητα εκεί.Στην Θεσσαλονίκη δεν τους εμπιστεύομαι ούτε για λάδια. Για το συγκεκριμένο μοντέλο τώρα….θεωρώ τον 1,6 του γκρουπ αλεξίσφαιρο, τον φοράω και στα 2 που έχω. Με σωστή συντήρηση δεν παθαίνει τίποτα. Ο ημιάκαμπτος όπως είπε και ο Νίκος κοπανάει ενίοτε αλλά όταν κανείς ταξίδι σε αυτοκινητόδρομο σε αποζημιώνει με την συμπεριφορά του. Δεν έχω ακούσει για ιδιαίτερα προβλήματα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα κανείς τους απαραίτητους ελέγχους. Το συγκεκριμένο με κάνει ακόμα και γυρνάω το κεφάλι πάντως, είναι σαν μοντέλο σε σχέση με τα κουτιά με ρόδες που κυκλοφορούν γύρω μας. Προφανώς το κιβώτιο του είναι ο ETG. Αυτό ενίοτε χρειάζεται αρχικοποίηση και εκμάθηση, ειδικά το διχάλο του για να δουλεύει ομαλά.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε kostask για την δημοσίευση του/της: Damian77
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 15:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Απρ 2023, 09:42
Δημοσιεύσεις: 8
Σε ευχαριστω Κωστα. Απλα δεν καταλαβα οτι αφορα το αυτοματο κιβωτιο etg. Εχουν προβλημα ή καποια αλλη "περιεργεια"?οταν λες οτι χρειαζεται αρχικοποιηση τι εννοεις?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 18:21 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
To etg νομιζω ειναι το αυτοματο με το μικρο λεβιε. Στην ουσια χειριστηριο επιλογης ειναι. Ειναι αργο στις αλλαγες και παρουσιαζει προβλήματα. Ενιοτε μετα απο καποιο σερβις-επισκευή θέλει initialization με το lexia αν δεν κανω λάθος.
Damian77, δες και το σχετικο link παρακάτω:

https://www.carbuyer.co.uk/citroen/citr ... er-reviews

Nα το οδηγήσεις το αυτοκινητο πριν το πάρεις , να εχεις αποψη πως παταει στο δρομο. Αν με το καλο, το αποφασισεις , περιμενουμε φωτο να το θαυμάσουμε!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 18:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Απρ 2023, 09:42
Δημοσιεύσεις: 8
Αυτο Νικο εχει κανονικο λεβιε και γινεται σειριακο, ενω εχει κουμπια sport και snow. Δεν γνωριζω παντως αν ειναι 5 ή 6 σχεσεων.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 21:13 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
https://www.netcarshow.com/ds/2016-5/10 ... per_2b.htm

Μιλάμε δηλαδή για αυτον τον λεβιέ?

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 21:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Απρ 2023, 09:42
Δημοσιεύσεις: 8
Ετσι ακριβως.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Damian77 για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Μάιος 2023, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Με αυτό το κιβώτιο θεωρώ ότι το αυτοκίνητο βελτιώνεται πολύ σε σχέση με το παλιό.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 6 από 7 [ 97 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο



Συναφή θέματα

αγορα C4 - 1.6
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: mick22
Απαντήσεις: 40
Επικείμενη αγορά
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: antonisk7
Απαντήσεις: 28
Αγορά μεταχειρισμένου C4
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
C4 VTRS ΑΓΟΡΑ--- ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑ!!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: southman
Απαντήσεις: 64
Αγορα c4 1.6hdi
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: klaklap063
Απαντήσεις: 41
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια