Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Υπόλοιπα Θέματα  »  Offtopic


[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ 01 Ιουν 2024, 06:03 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Νοέμ 2012, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20857
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Χάρη πολύ καλό βιογραφικό,μακάρι να βολευτείς ρε φίλε.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Νοέμ 2012, 20:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Σ ευχαριστω πολυ Μανθο μου,μακαρι για ολους να φτιαξουν τα πραγματα! αλλα υπολογιζα αλλα μου ηρθαν γαμωτο.

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Νοέμ 2012, 01:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Μάιος 2011, 01:12
Δημοσιεύσεις: 385
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Εικόνες: 3
Χάρη το βιογραφικό σου "σπέρνει" θα έχω το νου για εκεί που είμαι μήπως και υπάρξει κανα παραθυράκι.

ΥΓ. Να δω πότε θα τα πούμε κι από κοντά.

_________________
CASH IS THE KING


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Νοέμ 2012, 13:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Γιαννη πραγματικα σε ντρεπομαι γιατι δεν εχω ανταποκριθει οταν συναντηθηκατε στα meetings,παντος πραγματικα δεν το εκανα σκοπιμα,να εισαι σιγουρος γι αυτο. Και εννοειται πως θα συναντηθουμε ασχετα απο βιογραφικα κτλ. Γενικα τα εχω παιξει γιατι μου τυχανε κ ολα μαζι,εχασα κ την μητερα μου προπερσι 52 χρονων μολις, τωρα οι κωλοδουλειες που δεν βρισκω ακρη καμμια,ασχετα αν τρεχω εδω κ εκει,ματαια ομως. Προσπαθω οσο μπορω να ειμαι & με τον πατερα μου γιατι περναει λουκι κ αυτος,για εκεινον ισως ειναι χειροτερα δλδ απο οτι για μενα.Τουλαχιστον μια σχεση που εχω χρονια,παει καλα,να δουμε ποσο θα αντεξει κ εκεινη δλδ μαζι μου που εμπλεξε :) :lol !!

Y.Γ παντος εστω που μου το λες σ ευχαριστω!

συγνωμη για το offtopic παιδια!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2013, 14:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΕΙ ΦΘΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΠΡΟΧΩΡΗΤΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΗΝΑ ΔΥΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΑΠΟ 2 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Κ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΗΡΑ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ,ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΟΛΛΟΥΣ...ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ 300 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ. ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ,ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ. ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΚΙΟΛΛΑΣ,Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,Ή ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΚΑΛΟ,ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΜΕΛΛΟΝ,ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ C3 ΜΟΥ ΤΟ 1.400 ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ 2003 Ή ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟΥ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΞΙΑ 2.5 ΜΕ 3.000 ΠΙΣΤΕΥΩ. ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΥΠΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΑ - ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΚΤΛ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΕΓΩ, ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ,ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ. ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΚΟΝΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΛΕΩ,Ο ΧΩΡΟΣ ΠΛΕΟΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 20.000 ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΜΕ ΜΕΣΟΝ ΕΙΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ,ΕΙΤΕ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ, ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΩΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ!!! 1 ΜΗΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ..... ΤΩΡΑ ΑΠΕΘΥΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟΥ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΚΑΚΟ,ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΣΒΕΣΩ ΣΕ 2-3 ΜΗΝΕΣ. ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΚΑΤΙ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΩ ΚΤΛ,ΠΟΛΛΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΦΘΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΙΛΙΨΗΣ,ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΕΒΕΤΑΙ,ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ Σ Ο Β Α Ρ Η..... ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΙΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ 90%! ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΝΩΣΤΟ,ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΥΠΩΣΟΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑ,ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ PM.

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2013, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8613
Χάρη θα έχουμε ο καθένας μας τα αυτιά του ανοιχτά, ...μακάρι να βρεθεί κάτι καλό και κανένας δεν θα θελήσει κανενός είδους "δώρο!"
Ίσα ίσα που θα ήταν χαρά του καθενός, να προτείνει γνωστό του άτομο σε δουλειά!
Καλή επιτυχία ...γενικώς σε ό'τι κάνεις.
(Δέν έχω καμία σχέση δυστυχώς με ναυτιλιακά αλλά τουλάχιστον άν πέσει κάτι... απο τράπεζες κλπ... μπροστά μου, κάποια προκήρυξη... κάποια ανακοίνωση... τουλάχιστον θα σε θυμηθώ ότι ενδιαφέρεσαι. :thumb )


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2013, 20:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Σ ευχαριστω Ηλια μου,πραγματικα ομως το εννοω αυτο που λεω.Δυστυχως οι καιροι πλεον αλλαξαν, προτιμω να χασω ενα περιουσιακο μου στοιχειο,απο το να περιμενω αλλα 2-3 χρονια με αξιοκρατικες συνθηκες να βρω κατι. Δυστυχως τελειωσαν αυτα,εκτος εξαιρεσεων βεβαιως,αλλα εχω απογοητευτει πληρως,ψυχολογικα. Αυτο που με εχει εξοργισει,ειναι πως η οικογενεια μου ειχε βοηθησει πολυ κοσμο που μεγαλοπιαστηκε αργοτερα,και τωρα δεν ανταποδιδει κανεις,,,αυτο με πικρανε πολυ απο ορισμενους.

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2013, 20:46 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8613
Γνωστά πράγματα Χάρη. Πάντως να ξέρεις ότι όλων μας η διάθεση είναι σκ@τ@... γιατί πλέον κανείς δέ νιώθει σίγουρος... κανείς δέ μπορεί να καταλάβει πού πηγαίνει αυτή η κατάσταση και τί του ξημερώνει.
...και φυσικά... όταν κοιτάζεις γύρω σου και βλέπεις ανθρώπους προβληματισμένους, στεναχωρημένους και στριμωγμένους -απο οποιαδήποτε άποψη- ...σε κάνουν να προβληματίζεσαι κι εσύ ακόμα περισσότερο.
Ας κάνουμε λίγο υπομονή, όσο γίνεται... και θα την παλέψουμε.
(...δέν τα λέω τυπικά, όλοι μέσα μας φοβόμαστε...)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2013, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Το ξερω Ηλια,το καταλαβαινω. Κι εγω αυτο παρατηρω στον περιγυρο μου. Κακη διαθεση και αγχος για την αβεβαιοτητα του αυριο.

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2013, 23:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 05 Δεκ 2009, 17:57
Δημοσιεύσεις: 3167
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Παφος
Χαρη τι να πω μακάρι να βρεθεί κατι σου το ευχομαι ειλικρινα.....στην ιδια φάση ειμαι και εγω, γυρω γυρω ολοι αλλά μεαα τιποτα. Εγω ειμαι στα ορια να μεινω στη χωρα η οχι. Δεν παει αλλο τοση μιζέρια.
Βιογραφικά που εστειλα το καλοκαίρι με παιρνουν τωρα για συνεντευξη, τρεχα γυρευε, εχω φιλους που χώθηκαν φιλώντας κατουρημένες ποδιες, εγω αυτό δεν το κανω, και μενα η οικογενεια μου και εγω εχουμε βοηθησει πολύ κοσμο και τωρα @@, τεμεναδες για δουλειά δεν κανω σε κανενα πο@στη...

Μακαρι ρε Χαρη να βρεθεί κατι πραγματικα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2013, 23:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Kι εγω στο ευχομαι ,πραγματικα!! απο οτι βλεπω στην ιδια κατασταση ειμαστε,τελικα ποτε κανεις δεν ανταποδιδει τιποτα...ολοι ξεχνανε....δεν πειραζει...ξερεις τι ευχομαι? να τα καταφερουμε και να μην εχουμε υποχρεωση σε κανεναν κερατα!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Φεβ 2013, 07:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 05 Δεκ 2009, 17:57
Δημοσιεύσεις: 3167
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Παφος
αυτό ξαναπές το!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Φεβ 2013, 09:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Νοέμ 2009, 15:39
Δημοσιεύσεις: 361
Χαρη μακαρι να βρεθει κατι...
Λογικα σχετικα συντομα θα δω εναν φιλο που δουλευει σε ναυτιλιακη, θα τον ρωτησω αν εχουν καποια θεση ή αν ξερει καπου που χρειαζονται καποιον. Δεν υποσχομαι τιποτα προφανως, αλλα θα κανω μια προσπαθεια...
Οταν εχω νεα θα σε ενημερωσω βεβαια.

_________________
Light is but a farewell gift from the darkness to those on their way to die...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Φεβ 2013, 10:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8613
Γιώργο και Χάρη... μήν νευριάζετε και προπαντός μήν αλλάξετε το χαρακτήρα σας και τον τρόπο που βλέπετε τους ανθρώπους απο δώ και πέρα, με βάση το άν ανταπέδωσαν τη βοήθεια. Το λέω αυτό, γιατί ...μέχρι τώρα στη ζωή μου, συνάντησα πολλούς γνωστούς κομπλεξικούς... (και άλλα πολλά...) , κι επάνω που έπαιρνα ανάποδες, εμφανιζόταν ένα σωστό άτομο, μία βοήθεια απο άγνωστο άτομο, και μου γινόταν μάθημα!
...αυτό που θέλω να πώ είναι ότι η βοήθεια, έρχεται απρόσμενα και απο άτομο που ούτε κάν το γνωρίζατε!

Ο καθένας μας λειτουργεί σύμφωνα με τους δικούς του νόμους, ανατροφή και ιδανικά!

...όσο για τις κατουρημένες ποδιές... παρ'όλο που ούτε εγώ χρησιμοποίησα ποτέ (γι'αυτό άλλωστε είμαι και στα δικαστήρια εδώ και 4 χρόνια... για να εφαρμόσουν οι εργοδότες μου την απόφαση του ΑΣΕΠ)... είμαι της γνώμης.... άν την έχετε και μπορεί να σας βοηθήσει..-και όχι απλά να σας κοροϊδέψει-.... να την χρησιμοποιήσετε!!!
...γιατί πολύ απλά.... σ'αυτή τη χώρα... άν δέν το κάνετε εσείς, θα το κάνει κάποιος άλλος!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βιογραφικά Μελών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Φεβ 2013, 16:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2013, 20:51
Δημοσιεύσεις: 150
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Μη κοιτας τι μπορει να κάνει η πατρίδα σου για σένα αλλα τι εσυ για εκείνει.Και μην κοροιδευουμε τους εαυτούς μας όλοι εχουμε μερίδιο σε αυτό
που βιώνουμε εδω και χρόνια και δεν ξέρω πόσο ακόμα.
Το 2002 μπαίνοντας η χώρα στο ευρώ πολυ καλο νόμισμα αλλα όχι για τους Ελληνες,το ματσάκι το μαιντανο στην λαικη είχε 50 δραχμές
και με την αλλαγή πήγε 50 λεπτά ( 170 ΔΡΧ) περίπου.Πήγαινες βόλτα με τους φίλους και είχες χρήματα για να τους κεράσεις όλους καφε.
Μετα οχι μόνο δεν κερνουσες καφέ αλλα εψαχνες καποιον να σε κεράσει με αυτη την τιμή.Τα επιτόκια τότε πριν ηταν στο 22-37% εαν καποιοι τα θυμουνται μετά με το ευρω 2 εως 8 δανεισμού με αποτέλεσμα φτηνό χρήμα ελα κοσμε παρε παρε εορτοδανεια-αυτοκινητοδανεια-δανεια σπιτιων -κλπ κλπ κλπ οικοδομισαμε μια νεα Ελλαδα αλλα με χρωστουμενα με χρηματα που δεν ηταν δικά μας
αλλα μας επέβαλαν να τα παρουμε με το ζορι γιατι αυτο που περνάμε τωρα αυτοι το εχουν σχεδιάσει χρονια πριν και απλα τώρα ηρθε
η ωρα να κανουμε ταμειο.
Φίλοι μου σας λεω οτι εκτος από το να κανουμε υπομονη και σιγα σιγα με δικές μας δυναμεις πρεπει να βάλουμε μπροστα την μηχανη
που λέγεται Ελλαδα και να αφήσουμε τους νεοπλουτισμούς που μας εφεραν εδω γιατι εγω μεγάλωσα με μια τηλεοραση στο σπιτι και τωρα
εχω 4 με ενα αυτοκίνητο στην οικογένεια και τωρα εχω 3 κλπ κλπ δεν θέλω να σας κουρασω αλλο ειναι μεγαλη η συζήτηση και προς θεού
παιδιά το εξωτερικο επειδη το ξέρω ειναι πολυ δυσκολο μα παρα πολυ δυσκολο :gflag


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 6 [ 78 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Δικυκλα μελων greekcitroenclub
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: xantiamanolis
Απαντήσεις: 93
Μονοήμερη συνάντηση μελών
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Skotis
Απαντήσεις: 16
Γάμος αγαπημένων μας μελών
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 24
Δουλειές μελών
Δ. Συζήτηση: Περιποίηση Αυτοκινήτου
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 214
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια