Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τετ 24 Απρ 2024, 00:16 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιαν 2008, 22:10 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Σεπ 2007, 15:56
Δημοσιεύσεις: 1820
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

--- Προς Περαία μετά τον κόμβο Hyatt (Ιντερσαλόνικα), Παρασκευές & Σάββατα βράδυ (1-2 φορές το μήνα)

Πριν το φανάρι για Ρύσιο (ρεύμα προς Περαία) στα δεξιά έχει ένα μανάβικο "Ρεφανίδης". Συμβατικό στήνεται στο πάρκινγκ του καταστήματος και κόβει κίνηση για κόντρες. Λίγο παρακάτω, στο ύψος του LIDL, καρούμπαλο τσιμπάει τους κοντράκηδες.

--- Δρόμος Πυλαία - Πανόραμα, Παρασκευές & Σάββατα βράδυ (κάθε 15 μέρες περίπου)

Στο ύψος της στάσης "Αγ. Λουκάς", στο ρεύμα ανόδου, καρούμπαλο για ζώνες αλκοτέστ. Είναι ακριβώς μετά από στροφή και δεν φαίνονται μέχρι την τελευταία στιγμή.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Μαρ 2008, 01:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Ε75 προς Θες/νικη

Μετα το 40 μεχρι το 90, σιγουρα θα κρυβονται στρουμφακια με ρανταρ σε καποιο παρκινγκ.

Στα καινουρια τουνελ (πεταλο), μετα το τελος των και ενω το οριο ειναι 60χλμ/ω σε μεγαλο ανοικτο δρομο, στρουμφακια σταματημενα σε μεγαλη αλανα-παρκινγκ μετα τα τουνελ.

Στα Τεμπη, μετα τα διοδια, στρουμφακια σταματουν φορτηγα αλλα και ΙΧ!

Ε75 προς Αθηνα, δεν θυμαμαι δυστυχως. Σιγουρα παντα προσοχη στο Πεταλο καθως 9/10 θα εχει μπλοκο.

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 07 Απρ 2008, 00:33 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Παιδια πλεον τις Πεμπτες δεν ειναι να κατεβαινετε Καβαλας...Τις 2 τελευταιες ηταν φισκα στους :cop ...Απο την γεφυρα που παει για Σχιστο και σε ολο το μηκος της Καβαλας μεχρι τον Σαρακακη οι μπλε στεκονται με αναμενους φαρους και την ''φοραν'' σε οτιδηποτε μη οικογενειακο αρκει να τους προκαλει (ακομα και μια aftermarket ζαντα ειναι ικανη για να βρεθει κανεις να απολογειται στον εκαστοτε Μπαρμπα-Στρουμφ.../Γαβριηλ εσυ μην ανησυχεις... :tong: )Α!και μερικοι βγαινουν ακομα και μεσα στην μεση ή ακομα και στην αριστερη λωριδα της Καβαλας και σταματουν με συνοπτικες διαδικασιες... :s :s :s

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 07 Απρ 2008, 20:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Απαγορεύονται οι ζάντες; Αυτο δεν το εχω ξανακούσει...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 00:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
aiolos έγραψε:
Απαγορεύονται οι ζάντες; Αυτο δεν το εχω ξανακούσει...

Δεν απαγορευονται, απλα τα μικρα μπλε πλασματα του δασους θεωρουν οτι οποιος φοραει ζαντα και ειναι Πεμπτη Βραδυ στην Καβαλας ειναι απαραιτητως κοντρακιας,τρομοκρατης,ταλιμπαν και πρεπει να τον γραψουν ακομα και για "παραποιηση φωτισμου'' οπως εγραψαν σε ενα παληκαρι με καραμαμα Peugeot 206 1.400 8v με Lexus που ουτε εξατμιση δεν φοραγε κι απλα σουλατσαριζε για να χαζεψει κανενα ανοιγμα... :schraeg :bambam :schraeg

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Τελευταία επεξεργασία από zx lover και Τρί 08 Απρ 2008, 23:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 02:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 22 Μάιος 2007, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1358
Τοποθεσία: Στην τρελα μου.....
Την περασμενη πεμπτη εγινε ενα ανοιγμα αναμεσα σε δυο ΧΤ (αν θυμαμαι καλα) στα φαναρια που παμε για το ΤΕΙ....φουλ κοσμος, σχεδον κλεισανε την καβαλας και καθως εφτανα προς το φαναρι και βλεπω τον κοσμο παρατηρω τους μπλε "φιλους" μας με αναμενους φαρους να σταματανε 50 μετρα απο το φαναρι και να χαζευουν την κοντρα..... :ysteric :ysteric

_________________
My C2 Super 1600!!!

Fast cars don't kill, SLOW drivers DO!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Μάιος 2008, 12:59 
Άβαταρ μέλους
εχτες 2 κυριοι με μπλε στον δρομο του αεροδρομιου στον κομβο για χαλκιδικη σταματησαν 3 bmw πατημενες αριστερη λωριδα παρακαλω. να ναι καλα τα παλικαρια γιατι θα σταματουσαν εμενα.δεν υπαρχει περιπτωση. τοσο καιρο περναω απο εκει αλλα πρωτη φορα ειδα ανθρωπακι με μπλε αριστερη λωριδα και να σταματαει 3 αμαξια που ειχαν τουλ 160 χλμ. 3 το μεσημερι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Μάιος 2008, 19:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
Προχτες στην Ε.Ο αθηνων-λαμιας σταματησανε γνωστο μου γιατι μιλουσε στο κινητο,δεν το ειχε στο αυτι...απλα μιλουσε με ανοικτη ακροαση και ηταν λιγο σκυφτος γιατι το ειχε χαμηλα το κινητο.Ηταν ενα περιπολικο μπροστα και ενα ποιο πισω και ξαφνικα τον πλευρισε το ενα στο ενα μετρο και κοιτουσε μεσα στο αμαξι χαχαχαχαχαχαχα, κατευθειαν μεγαφωνο και δεξιαααααα.Κατεβηκανε με τα οπλα στα χερια και τους λεει ο δικος μου τι εγινε ρε φιλε?Φιλεεεεεεεε γιατι γνωριζωμαστε απο παλια του λεει εγω ειμαι οργανο χαχαχαχαχαχαχα και η απαντηση ηταν οτι αν το παει ετσι οργανο ειναι η κιθαρα και το μπουζουκι χαχαχαχαχαχα.Το αποτελεσμα? 140 ευρω και 50 μερες αφαιρεση διπλωματος,της πινακιδες δεν μπορουσαν να της βγαλουν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Μάιος 2008, 21:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2007, 11:41
Δημοσιεύσεις: 3783
Τοποθεσία: serres
η ανοιχτή συνομιλία δεν είναι παράνομη!
παράνομο είναι να κρατάς το κινητό στο χέρι κ να μιλάς ,όπως επίσης κ το hands free (επειδή κ καλά μπορεί να πλεχτούν τα καλώδια στα χέρια )

το μπλουτούθ ,ανοικτή συνομιλία είναι νόμιμα!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Μάιος 2008, 07:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 04 Ιούλ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 1762
Τοποθεσία: Λιτόχωρο - Πιερία
dimitris-ioanna έγραψε:
Προχτες στην Ε.Ο αθηνων-λαμιας σταματησανε γνωστο μου γιατι μιλουσε στο κινητο,δεν το ειχε στο αυτι...απλα μιλουσε με ανοικτη ακροαση και ηταν λιγο σκυφτος γιατι το ειχε χαμηλα το κινητο.Ηταν ενα περιπολικο μπροστα και ενα ποιο πισω και ξαφνικα τον πλευρισε το ενα στο ενα μετρο και κοιτουσε μεσα στο αμαξι χαχαχαχαχαχαχα, κατευθειαν μεγαφωνο και δεξιαααααα.Κατεβηκανε με τα οπλα στα χερια και τους λεει ο δικος μου τι εγινε ρε φιλε?Φιλεεεεεεεε γιατι γνωριζωμαστε απο παλια του λεει εγω ειμαι οργανο χαχαχαχαχαχαχα και η απαντηση ηταν οτι αν το παει ετσι οργανο ειναι η κιθαρα και το μπουζουκι χαχαχαχαχαχα.Το αποτελεσμα? 140 ευρω και 50 μερες αφαιρεση διπλωματος,της πινακιδες δεν μπορουσαν να της βγαλουν.


Στη θέση του δε θα έδινα δεκάρα... Θα τον πήγαινα δικαστήριο και θα ζητούσα και αποζημίωση για εκφοβισμό υπό την απειλή όπλου! Και θα έπαιρνα και τη δικαστική απόφαση οπότε όταν θα με ξανασταματούσαν επειδή μιλάω στο κινητό, θα την έτριβα στο πρόσωπο του κάθε βλάκα που βγήκε να κόψει κλήσεις...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Μάιος 2008, 07:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 31 Δεκ 2007, 00:22
Δημοσιεύσεις: 348
Τοποθεσία: Καλλιθέα
Niphrentil έγραψε:
dimitris-ioanna έγραψε:
Προχτες στην Ε.Ο αθηνων-λαμιας σταματησανε γνωστο μου γιατι μιλουσε στο κινητο,δεν το ειχε στο αυτι...απλα μιλουσε με ανοικτη ακροαση και ηταν λιγο σκυφτος γιατι το ειχε χαμηλα το κινητο.Ηταν ενα περιπολικο μπροστα και ενα ποιο πισω και ξαφνικα τον πλευρισε το ενα στο ενα μετρο και κοιτουσε μεσα στο αμαξι χαχαχαχαχαχαχα, κατευθειαν μεγαφωνο και δεξιαααααα.Κατεβηκανε με τα οπλα στα χερια και τους λεει ο δικος μου τι εγινε ρε φιλε?Φιλεεεεεεεε γιατι γνωριζωμαστε απο παλια του λεει εγω ειμαι οργανο χαχαχαχαχαχαχα και η απαντηση ηταν οτι αν το παει ετσι οργανο ειναι η κιθαρα και το μπουζουκι χαχαχαχαχαχα.Το αποτελεσμα? 140 ευρω και 50 μερες αφαιρεση διπλωματος,της πινακιδες δεν μπορουσαν να της βγαλουν.


Στη θέση του δε θα έδινα δεκάρα... Θα τον πήγαινα δικαστήριο και θα ζητούσα και αποζημίωση για εκφοβισμό υπό την απειλή όπλου! Και θα έπαιρνα και τη δικαστική απόφαση οπότε όταν θα με ξανασταματούσαν επειδή μιλάω στο κινητό, θα την έτριβα στο πρόσωπο του κάθε βλάκα που βγήκε να κόψει κλήσεις...


Είσαι too much, καλό θα ήταν να βλέπεις λίγο πιο ψύχραιμα τα πράγματα..

_________________
C4 THP BlackTop


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 15 Σεπ 2008, 10:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 02 Σεπ 2008, 18:01
Δημοσιεύσεις: 54
Τοποθεσία: αθηνα
επειδη το αμαξι ειναι μπλε,εχω ψαρωσει πολυ κοσμο :cop

_________________
βουταει αριστερα σε κλειστη 2 δεξια μεινε στο κεντρο φρενα 3 αριστερη μεσα απο πυλη αλμα 3 δεξια κεντρο και φρενα για 4 αριστερη


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 16 Σεπ 2008, 11:38 
Άβαταρ μέλους
blackvtr έγραψε:
SoCrazy έγραψε:
ΑΘΗΝΑ

Περιοχη: Ηλιουπολη

Σημειο: Λ.Ειρηνης εξω απο το παρκο.

Για ζωνη, κρανος


ΑΘΗΝΑ

Περιοχη: Ηλιουπολη


:schraeg Εξαιρετικα Υπερβολικο σε βρισκω! Οταν οδηγεις εχεις επαφη με τον εξω κοσμο;

Σημειο: κεντρικη πλατεια στο περιπτερο

Για ζωνη κρανος


ΑΘΗΝΑ

Περιοχη : Ανω Καλαμακι

Σημειο: Δωδεκανησου 2

Για ζωνη, κρανος.(ψαχνει να βρει κατι με το ζορι)



ΥΓ.Εγω αυτον θα τον σφαλιαροσω.


+
στο καλαμακι
στην θεωμιτορος για ζωνη,κρανος


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 20 Σεπ 2008, 04:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
"Σήμερα το πρωί και ώρα περίπου 7 τοποθετήθηκε και συνδέθηκε κάμερα
ασφαλείας(ραντάρ) στην Αθηνών-Λαμίας στο ρεύμα προς Λαμία μετά τον Σείριο και 500 μέτρα από την μάντρα Δημοπουλος που συναντάμε κατεβαίνοντας. Ένα περιπολικό και ένα κινητό συνεργείο της Siemens
βρίσκονταν εκεί και τσεκάρανε- μετρούσανε και ΓΡΑΦΑΝΕ.. (Η κάμερα είναι Siemens και εκπέμπει ακτίνες Κ)."


Το διαβασα σε blog και το αναφερω καθως σιγουρα δεν θα εχει μπει σε καποια αναβαθμιση των χαρτων GPS ακομα.

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Οκτ 2008, 11:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Σεπ 2007, 08:50
Δημοσιεύσεις: 1309
Τοποθεσία: ... stin trela mou!
Παράθεση:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Για να µην ßρεθείτε προ εκπλήξεων , σας ενηµερώνω ότι στο περιφερειακό της Θεσσαλονίκης , έχουν τοποθετηθεί 2 κάµερες ελέγχου-καταγραφής ταχύτητας , οι οποίες φωτογραφίζουν από πίσω , τα αυτοκίνητα των οποίων η ταχύτητα υπερßαίνει τα 90 χλµ/ώρα .

Αυτές έχουν τοποθετηθεί στο ρεύµα από ανατολικά προς δυτικά, η 1η µετα την έξοδο Πανοράµατος ( στην αρχή της κατηφόρας ) και η 2η µετα την έξοδο του Ασßεστοχωρίου/Πεύκης ( και αυτή στη κατηφόρα ) .

Ήδη έχουν αναφερθεί κλήσεις που παραδίδονται κατ’οίκον .

Για όσους κινούνται στην Ε.Ο. Θεσσαλονίκης - Νέων Μουδανιών.

Εγκαταστάθηκαν νέες κάµερες ελέγχου ταχύτητας.

1. Κατεύθυνση από Θεσ/νικη πρός Νέα Μουδανιά (Μετά τα ζαχαροπλαστεία της Καρδίας, έξω περίπου από τη Ρετσίνα Γεωργιάδη)

2. Κατεύθυνση από Νέα Μουδανιά προς Θεσσαλονίκη (Μετά τη γέφυρα του Τρίλοφου και µετά την πρώτη έξοδο για Καρδία).


Η κάµερα είναι τοποθετηµένη µέσα στα δέντρα και δύσκολα διακρίνεται, ειδικά τη νύχτα.


Προσοχή το όριο στην κατηφόρα αλλά και στην ανηφόρα της Καρδίας είναι 90 χλµ.



ΑΘΗΝΑ - ΛΑΜΙΑ



Σήµερα το πρωί και ώρα περίπου 7 τοποθετήθηκε και συνδέθηκε κάµερα
ασφαλείας(ραντάρ) στην Αθηνών-Λαµίας στο ρεύµα προς Λαµία µετά τον Σείριο
και 500 µέτρα από την µάντρα Δηµοπουλος που συναντάµε κατεßαίνοντας.
Ένα
περιπολικό και ένα κινητό συνεργείο της Siemens
ßρίσκονταν εκεί και τσεκάρανε- µετρούσανε και ΓΡΑΦΑΝΕ.......
(Η κάµερα είναι Siemens και εκπέµπει ακτίνες Κ).

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ MHN ΤΡΕΧΕΤΕ - ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟ !!!
5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΩΝ
ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ! ! !

_________________
Εικόνα Εικόνα
Η Θεσσαλονίκη ρολάρει πάλι...


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 24 [ 347 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΜΠΛΕ SAXO VTS. SOS!!!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Saxo
Συγγραφέας: XSARA16V
Απαντήσεις: 0
Μπλε φωτισμός εσωτερικών οργάνων
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 9
Μπλέ φωτισμός κάτω απο το αυτοκίνητο
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 50
Κουδουνίζει το μοτέρ..το βάφω μπλε;;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: GeoC4Madness
Απαντήσεις: 36
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron