Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 06:19 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 19:45 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Συγνωμη bmkdoc, αλλα κανεις ενα μεγααααααααααααλο λαθος.
Στο σχεδιο ΑΝΑΝ (καταγομαι και απο το νησι της Αφροδιτης ο μισος, και μακεδονα απο την αλλη), ο Καραμανλης ΔΕΝ ειπε οχι (ουσιαστικα ειπε ΝΑΙ, αλλα θα τον εκραζαν αν το ελεγε), ο Γιωργος ειπε ΝΑΙ και εφαγε φολα, οταν ο προεδρος Παπαδοπουλος ειχε πει ΟΧΙ κλαιγοντας ψυχικα και σωματικα για της αδικια που θα ερχονταν, για να μην παραδωσει μια ανερχομενη και υποσχομενη οικονομια (πολυ πιο δυνατη απο την δικη μας) σε χερια αλλων και χαθει καθε δικαιωμα απο τους ελληνες που αποτελουν το 82% και το 12% οι τουρκοκυπριοι.................και θα ειχαν και μεγαλυτερο ποσοστο στην ψηφο τους στην "βουλη" σε σςχεση με τους Ελληνοκυπριους............

Α και ο Μητσοτακης το 1993 οταν πουλησε το ονομα Μακεδονια στα Σκοπια, ειχε πει "Σε 10 χρονια θα το ξεχασουν οτι εγινε........", και κουβαλαμε με συνθετικα και μλκιες το ονομα μας...........

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 19:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
+1 ^

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Γιάννης Αγγελιδάκης για την δημοσίευση του/της: billaras
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 20:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Επειδή είναι forum αυτοκινήτου και δεν θέλω να μπω σε πολιτικές συζητήσεις, θα πω οτι μετά απο 20 χρόνια ανακοίνωσαν την απόσυρση που περιμέναμε και αμέσως διέλυσαν τη βουλή και τώρα ζήσε Μάη μου...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 20:19 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Επειδη ειμαστε αυτοκινητιστικη παρεα δεν θελω να ξεδιπλωσω εδω τις αποψεις μου επι του θεματος καθως μπορω ευκολα να χασω τον ελεγχο και να πω καμια χοντραδα...Ενα πραγμα θα δηλωσω μονο...Καημενοι Ελληνες που ειμαστε!

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 20:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
billaras έγραψε:
Συγνωμη bmkdoc, αλλα κανεις ενα μεγααααααααααααλο λαθος.
Στο σχεδιο ΑΝΑΝ (καταγομαι και απο το νησι της Αφροδιτης ο μισος, και μακεδονα απο την αλλη), ο Καραμανλης ΔΕΝ ειπε οχι (ουσιαστικα ειπε ΝΑΙ, αλλα θα τον εκραζαν αν το ελεγε), ο Γιωργος ειπε ΝΑΙ και εφαγε φολα, οταν ο προεδρος Παπαδοπουλος ειχε πει ΟΧΙ κλαιγοντας ψυχικα και σωματικα για της αδικια που θα ερχονταν, για να μην παραδωσει μια ανερχομενη και υποσχομενη οικονομια (πολυ πιο δυνατη απο την δικη μας) σε χερια αλλων και χαθει καθε δικαιωμα απο τους ελληνες που αποτελουν το 82% και το 12% οι τουρκοκυπριοι.................και θα ειχαν και μεγαλυτερο ποσοστο στην ψηφο τους στην "βουλη" σε σςχεση με τους Ελληνοκυπριους............

Α και ο Μητσοτακης το 1993 οταν πουλησε το ονομα Μακεδονια στα Σκοπια, ειχε πει "Σε 10 χρονια θα το ξεχασουν οτι εγινε........", και κουβαλαμε με συνθετικα και μλκιες το ονομα μας...........


Μεταξύ μας πάντως, οι Σκοπιανοί δεν έχουν και πολύ άδικο που θέλουν να ονομάσουν το κράτος τους Μακεδονία... Λάθος τους είναι που προσπαθούν να οικειοποιηθούν την ιστορία που κουβαλάει η γή που πατούν... Δεν είναι Μακεδόνες με την έννοια της "συγγένειας" με τους Μακεδόνες της αρχαίας εποχής, αλλα θα μπορούσαν να ονομαστούν Μακεδόνες λόγω του οτι ζούν σε πολύ σημαντικά εδάφη του παρελθόντος. Η όλη διένεξη μεταξύ εμάς και των Σκοπίων έχει να κάνει με τα συμφέροντα. Που έχουν και οι 2 πλευρές. Πείτε το τουρισμό, πείτε το status, πείτε το μοναδικότητα. Το όνομα είναι και ενας τρόπος πίεσης σε θέματα εξωτερικής πολιτικής. Το όλο παραμύθι βέβαια, το έχουν ντύσει με στοιχεία εθνικιστικά. Και οι μεν και οι δε. Πίσω όμως απο αυτή την κουρτίνα κρύβονται μεγάλα νοήματα. Δεν θα υπάρχει πια "μακεδονίτικη σφολιάτα" ή "μακεδονικά στριφτάρια" ή μέλι ή φέτα ή οτιδήποτε άλλο με το όνομα Μακεδονία (μοναδικότητα που έλεγα... το trademark). Και αυτό πονάει τις κυβερνήσεις, τους αγρότες, τους πολίτες.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 20:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
bmkdoc έγραψε:
παιδια συγχωρεστε με,αλλα νομιζω το εθνικο συμφερον επιβαλλει Καραμανλη.Δεν ειμαι φανατικος ΝΔτης,απλως νομιζω εως τωρα εχει πει μερικα οχι στις μεγαλες δυναμεις.Ειναι ο καταλληλοτερος αυτην την στιγμη.Μακαρι να υπηρχε καποιος καλυτερος & ισχυροτερος.Το 1981 ο κοσμος παραπλανηθηκε απο τα μεγαλα λογια του ΠΑΣΟΚ.Βαρεθηκε τα σκοπιμα λαθη του Ραλλη.Ετσι ηλπιζε οτι ο Ανδρεας θα εφερνε κατι διαφορετικο.20 ετη & πλεον κυβερνησεων ΠΑΣΟΚ απεδειξαν το αντιθετο.Η ΝΔ παλι δυστυχως η ευτυχως ειναι μονοδρομος,γιατι διαφωνω στο οτι ειναι ιδιοι.ΟΧΙ δεν ειναι ιδιοι.Δεν μπορω εδω να αναλυσω γιατι.Ειναι πολλα αυτα που εκανε απο το 2004 & μετα.Τα περισσοτερα τα εχετε μπροστα στα ματια σας.Μονο ενα θα πω.Επειδη κανω πολλα χλμ το ετος,ολη η χωρα ειναι ενα εργοταξιο.Απο το 1950 ειχε να γινει αυτο.Θα περιμενουμε δηλ καθε φορα 30 με 40 ετη για εργα υποδομων μονο με ΝΔ;;;;ελεος...σκεφτειτε το...πανω απο ολα επαναλαμβανω το εθνικο συμφερον.Ειμαστε Ελληνες υπερηφανοι.Φτανει που μας κοροιδευαν τοσα χρονια οι Ευρωπαιοι.ΦΤΑΝΕΙ


Με συγχωρείς αλλα μάλλον δεν παρακολουθείς καθόλου τις πολιτικές εξελίξεις. Καλά τα έργα και τα εργοτάξια, αλλα η Ελλάδα αλλού πονάει. Το 2004 και το 2007 ο τόπος ήταν καταχρεωμένος λόγω της πολιτικής Σημίτη, και ο κόσμος δυσαρεστημένος λόγω του σκανδαλου του Χρηματιστηρίου. Ο Καραμανλής μίλησε για "επανίδρυση του κράτους" για "πάταξη της φοροδιαφυγής" για "πόλεμο με τα συμφέροντα" για "αναδιοργάνωση του ασφαλιστικού συστήματος", για "μείωση της ανεργίας", και για "μείωση της ακρίβειας". Μίλησε με πάθος και με "αίσθημα ευθύνης". Τότε τον είχα πιστέψει και εγώ, και είχα ψηφισει τότε ΝΔ.
Τελικά τι αποδείχθηκε? Δεν έκανε ΤΙΠΟΤΑ απο αυτά που είπε. Εκανε πολύ λίγα κυρίως λόγω κάποιων πολύ σοβαρών και "respect" ανθρώπων όπως ο Σουφλιάς (για τα εργοτάξια που έλεγες). Ηταν 5 χρόνια στην εξουσία, και το δημόσιο έλλειμα αυξήθηκε στα 1 τρις. Δανείστηκε δισεκατομμύρια τους τελευταίους 6 μήνες χωρις λόγο. Παιδια είμαστε πολύ κοντα στην πτώχευση ως χώρα. Ηδη έχουν αρχίσει οι ιδιωτικοποιήσεις βλέπε Ολυμπιακή και ΟΤΕ. Κάτι ακουγόταν και για τον ΟΣΕ. Δεν θα μου κάνει καμια εντύπωση αν αυριο ιδιωτικοποιηθεί το ΙΚΑ ή το ΕΣΥ.
2 τρόποι υπάρχουν να κατακτήσεις ενα κράτος (για όσους έχουν δει Zeitgeist) : Ο πρώτος είναι με τα όπλα, και ο δεύτερος με τα χρέη. Οταν ιδιοτικοποιηθούν η ΔΕΗ η ΕΥΔΑΠ, το ΙΚΑ, ο ΟΑΣΑ, ΕΛΤΑ και γενικότερα όλες οι ΔΕΚΟ τότε θα είμαστε πολύ βαθιά χωμένοι στα σκατά. Τότε θα είναι που θα κυβερνιώμαστε απο συμφέροντα πολυεθνικών. Γι αυτο δεν πρέπει να ιδιωτικοποιούνται τέτοιες Δημόσιες επιχειρήσεις. Οταν κάνεις κακοδιαχείρηση στην Ολυμπιακή και σου στοιχίζει 1 εκατομμύριο ευρώ τη μέρα, ναί υπάρχει πρόβλημα. Αλλα δεν το λύνεις με το να την πουλήσεις....
Στο κομβικό πολιτικό σημείο που ζούμε σήμερα, ίσως στην χειρότερη εποχή μετά την ένδοξη μεταπολίτευση, ενα πράγμα είναι σίγουρο : Οι υποσχέσεις ΚΟΝΣΕΡΒΑ του Καραμανλή δεν θα περάσουν. Δεν υπάρχει λόγος να ψηφίσουμε κάποιον για κάτι που δεσμευτηκε πριν απο 5 χρόνια οτι θα κάνει, και τελικα δεν έκανε τίποτα. Γιατι να τα κάνει τώρα? Τι άλλαξε? Και ας μην αναφέρω τα τόσα σκάνδαλα που αναμείχτηκαν οι υπουργοί του... 54 μήνες 45 σκάνδαλα.... ορίστε και διαβάστε http://www.dentnews.net/?p=1406


Ιούλιος 2004 – χρηματισμός
Σεπτέμβριος 2004 – παράνομη μεταγραφή
Ιανουάριος 2005 – βασικός μέτοχος
Μάιος 2005 – προσλήψεις εκτός ΑΣΕΠ
Ιούνιος 2005 – πακιστανοί
Ιούνιος 2005 – προσλήψεις εκτός ΑΣΕΠ
Σεπτέμβριος 2004 – πτώση στρατιωτικού ελικοπτέρου Σινούκ
Σεπτέμβριος 2005 – καρτέλ γάλατος – Κουμπάροι
Οκτώβριος 2005 – Ρεγκούζας και κρατικές διαφημίσεις
Οκτώβριος 2005 – Μαντούβαλος – παραδικαστικό
Δεκέμβριος 2005 – Παλαιοκρασσάς και ΔΕΗ
Φεβρουάριος 2006 – ΥΠΟΚΛΟΠΕΣ Vodafone
Ιούνιος 2006 – Ξυλοδαρμοί φοιτητών στα πλαίσια των μεγάλων καταλήψεων στα πανεπιστήμια
Αύγουστος 2006 – Πυρκαγιές στη Χαλκιδική
Σεπτέμβριος 2006 – Υπόθεση Ζαρντινιέρα
Σεπτέμβριος 2006 – Κουμπάροι ξανά…
Δεκέμβριος 2006 – Εξαγορά ΓΕΡΜΑΝΟΣ από COSMOTE
Μάρτιος 2007 – Άγριοι ξυλοδαρμοί φοιτητών στις μεγάλες πορείες του Μαρτίου
Μάρτιος 2007 – Ομόλογα…
Απρίλιος 2007 – Τσιτουρίδης και πάλι !
Ιούνιος 2007 – Βαρβιτσιώτης και σκάνδαλο Μυκόνου
Ιούνιος 2007 – Πυρκαγιές στην Πάρνηθα
Αύγουστος 2007 – Φωτιές στην Πελοπόννησο και στην Εύβοια
Αύγουστος 2007 – Χρέη του Αλογοσκούφη για τις εκτυπώσεις του προεκλογικού υλικού
Δεκέμβριος 2007 – Μαγγίνα… πιάσε μια λεμονάδα
Δεκέμβριος 2007 – ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ – Σεξ, ψέμματα και DVD
Ιανουάριος 2008 – Κουκοδήμος – Θέμος και Αδριανός
Απρίλιος 2008 – Αυθαίρετο Σουφλιά
Απρίλιος 2008 – Ηλιέλαιο – δηλητήριο
Μάιος 2008 – Εξαγορά ΟΤΕ από DT
Μάιος 2008 – Λιμάνια (ΟΛΠ) και Κινέζοι
Μάιος 2008 – ΝΟΘΕΙΑ στη διαδικασία αναθεώρησης του συντάγματος
Μάιος 2008 – ΣΚΑΝΔΑΛΟ SIEMENS
Ιούνιος 2008 – Λευκίμμη ΧΥΤΑ
Ιούνιος 2008 – Μητσοτάκης Κυριάκος και SIEMENS
Ιούλιος 2008 – Λιάπης, Χριστοφοράκος και SIEMENS
Ιούλιος 2008 – Αποπομπή Ζορμπά
Ιούλιος 2008 – Αξιωματικός της ΕΛΑΣ εμπλέκεται σε σκάνδαλο υπεξαίρεσης 700.000 για το C4I
Ιούλιος 2008 – Σκάνδαλο ΟΣΕ
Αύγουστος 2008 – Αναγνώριση των Κέντρων Ελευθέρων Σπουδών
Αύγουστος 2008 – Υπόθεση Παυλίδη – Χρηματισμός
Σεπτέμβριος 2008 – ΜΟΝΗ Βατοπεδίου
Δεκέμβριος 2008 - Τα Δεκεμβριανά και η έξαρση της εγκληματικότητας για 10 μέρες οπου η αστυνομία δεν έκανε τίποτα για α προστατέψει τους πολίτες. Αφορμή ο θάνατος του Αλέξη Γρηγορόπουλου.

Και ο Πρωθυπουργός της χώρας, κ. Καραμανλής ας κοιμάται ήσυχος… Μην τον ξυπνάτε ! ! !
Και εσυ λές να ξαναψηφίσουμε ΝΔ ? Να μου κοπεί το χέρι....


Το/Τα ακόλουθα 2 μέλη ευχαρίστησαν MeddlingMageGR για την δημοσίευση του/της: billaras, Blanc
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 21:29 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
:agree :agree :agree :agree :thumb :thumb :thumb :thumb

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 23:13 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Και τι ψηφιζουμε??Ποιος ο σωτηρας μας??

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Τελευταία επεξεργασία από NEKTARIOS C5 και Παρ 04 Σεπ 2009, 23:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω NEKTARIOS C5 στις Παρ 04 Σεπ 2009, 23:16.
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 23:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Για μενα το θεμα δεν είναι ποιον θα ψηφίσουμε.... αλλα με ποιον τρόπο θα φύγει αυτή η κυβέρνηση. Μπορεί και τα λαμόγια του ΠΑΣΟΚ να έχουν διαπράξει κι εκείνα μεγάλα σκάνδαλα (30+9 σκάνδαλα εγκλήματα http://www.dentnews.net/?p=1429 ), αλλα η προσωπική μου άποψη είναι οτι τόσο χάλια ποτέ δεν είμασταν. Το ΠΑΣΟΚ πλήρωσε για αυτά του τα λάθη. Γι αυτο φωνάξαμε τον Καραμανλή...

Πρέπει πάση θυσία να φύγει αυτή η κυβέρνηση γιατι μένει άπραγη στα μεγάλα προβλήματα. Ο Παπανδρέου έχει ενα μεγάλο ελαφρυντικό. Δεν τον έχουμε δει πρωθυπουργό. Δεν ξέρουμε τι μπορει να κάνει. Απο την άλλη ο ΣΥΡΙΖΑ έχει τα δικά του εσωκομματικα προβλήματα Τσίπρα - Αλαβάνου, το ΚΚΕ εμένει χρόνια τώρα σε απόψεις εντελώς ανεφάρμοστες και εκτός λογικής (1300 βασικός μισθός - λολ - και φυγή απο την ΕΕ - ξαναλολ), ο Καρατζαφέρης ψάχνει λύσεις στον Ψινάκη και τον Ανατολάκη (λολ) - εκτός του οτι τον θεωρώ και επικίνδυνο για τη χώρα, μιας κ θέλει να δώσει απο την πίτα της εξουσίας και στους Χουντικούς - Βασιλικούς - Χρυσαυγήτες...

Αρα, η λύση είναι μονόδρομος.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Σεπ 2009, 00:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Θα διαφωνισω καθετα. Η αποψη μου ειναι οτι να ψηφισουμε Γιωργακη γιατι δεν μας κανει ο Κωστακης ειναι απλα ξαναμουτζωμα.
Προσοπικα θα παω αριστερα (ακομα δεν τρελαθικα να ψηφισω Λαος). Το να πεταξω το δικαιωμα μου να διεκδικω το μελλον μου, προσοπικα δεν το κανω...

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Σεπ 2009, 02:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ένα μεγάλο +1 στον δημήτρη για τα περισσότερα απαυτά που είπε πιο πάνω κιαπο εμένα, αλλα προς την πλευρα του λύκου θα πάω κι εγώ σαυτές τις εκλογές και όχι μόνο

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Σεπ 2009, 11:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 26 Οκτ 2007, 16:41
Δημοσιεύσεις: 148
Τοποθεσία: FLORINA
Διαβάζω τόση ώρα και ειληκρινα δεν μπορώ να καταλάβω πως κάποιοι άνθρωποι βλέπουν μονόπλευρα κάποια πράγματα.
Δεν καταλάβατε ακόμα οτι η κυβέρνιση μας είναι οι χειρότεροι έμποροι που έχουν περάσει ποτέ; Έχουν πουλίσει λιμάνια, Δεκο, και ένα σωρό άλλα και δεν έχει μπει τίποτα στο ταμείο. Τα εργασιακά δικαιώματα έχουν πάει 40 χρόνια πίσω. Κοινωνική πολιτική άγνωστη λέξη γιαυτούς. Αποφάσεις μια ζωή υπέρ των μεγάλων εταιριών. Συγνώμη αλλα δεν θα πάρω άλλο. Έχω βαρεθεί να βλέπω τον πατέρα μου να δουλεύει και να μην του φτάνουν. Έχω βαρεθεί κάθε χρόνο να μου ανεβάζουν την ασφάλεια. Έχω βαρεθεί να πληρώνω γιατρούς και να μην πέρνω φράγγα πίσω. Έχω βαρεθεί να βλέπω τη γυναίκα μου να σπουδάζει γιατι δεν μπορεί να δουλέψει με τα πτυχία που έχει.
Γενικά έχω βαρεθεί να στήνω κ...ο κ΄θε φορά που τα μεγάλα κεφάλια θέλουν να αυξήσουν τα κέρδη τους.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Σεπ 2009, 13:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Δεν το βλέπω καλά το thread... δεν το κλείνετε καλύτερα; Δεν υπάρχει λόγος για τέτοιες συζητήσεις σε φορουμ αυτοκινήτου. Συνήθως σε τσακωμούς καταλήγουν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Σεπ 2009, 13:45 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
:agree Συμφωνω και εγω!!για αυτο και στην αρχη ημουνα αρνητικος γιατι το περιμενα οτι θα καταληξει ετσι........ :guns

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 4 [ 53 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

προβλημα ηλεκτρικών σε c4 1600 toy 2009
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
C4 picasso 1.6 vti 16V "Dynamique" 2009
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Χρηστών
Συγγραφέας: Sttelios
Απαντήσεις: 9
Το πρόγραμμα των ελληνικών αγώνων του 2009!
Δ. Συζήτηση: Ελληνικοί Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Δελτίο Τύπου Citroen Hellas Δεκέμβριος 2009
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 6
C5 2009 Αεραγωγός οδηγού
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C5
Συγγραφέας: Τζάρτος Χρήστος
Απαντήσεις: 19
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ