Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 03:24 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 14:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
Ανοίγω αυτό το θέμα, διότι πιστεύω ότι εν καιρώ, θα βρίσκουμε διάφορες εταιρίες που κατά την γνώμη μας, δεν θα έπρεπε να έχουν δραστηριότητες σε αυτό τον τόπο, ή όπως στην περίπτωση των εταιρειών πετρελαιοειδών θα υπάρχει σημαντική σκοπιμότητα, να εκβιαστούν κάπως από το κοινό. Παρακάτω δημοσιεύω την πρώτη μου πρόταση.

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 14:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
Πριν λίγες μέρες στην συζήτηση για το μποϊκοτάζ σε Shell και ΒΡ, μέσα σε όλα που έγραψα ήταν κι αυτό:

Brujo έγραψε:
....................
Σε όλες τις χώρες δουλεύει αυτό το σύστημα, εκτός από την Ελλάδα. Τόσο δύσκολο είναι πια, να συννενοηθούμε και να στρίψουμε τα πράγματα προς δικό μας όφελος?
Τελικά το πολύ ή λίγο χρήμα που έχουμε στις τσέπες μας, είναι και το όπλο μας.

Για παράδειγμα. Η Vodaphone εμπλεκόταν σε εκείνη την υπόθεση κατασκοπείας και τηλεφωνικής παρακολούθησης των στελεχών της κυβέρνησης και του πρωθυπουργού (της οποιαδήποτε κυβέρνησης του οποιουδήποτε πρωθυπουργού, δεν έχει σημασία). Ένας λαός ολόκληρος, μαριονέτα περίμενε τις εισαγγελικές αρχές να βγάλουν πόρισμα. Θα έπρεπε να έχουμε το πατριωτικό σθένος να σκεφτούμε "με πείραξες, άρα σε κόβω" και σήμερα να μην υπάρχει vodaphone, επειδή θα είχε χρεοκοπήσει 3 μήνες μετά το σκάνδαλο. Τι σημασία έχει αν την vodaphone της γωνίας την έχει η κουνιάδα μου, ή αν έχω 20 € φτηνότερα τηλέφωνα τον μήνα; Αν λοιπόν αντιδρούσαμε κατά αυτό τον τρόπο, τα 5€ του καρτοτηλεφώνου, ή τα 25 50 € των μηνιαίων λογαριασμών, θα γίνονταν όπλα στην πολιτική της χώρας.

Επιστρέφοντας στις βενζίνες να θυμίσω ότι ....................................................


Σήμερα ανάμεσα στα ηλεκτρονικά μηνύματα που έλαβα, μου ήρθε και αυτό:



Δεν έχω διασταυρώσει τις πληροφορίες για τις σημαίες που αναφέρονται και δεν θυμάμαι πως ήταν η διαφήμιση της εν λόγω εταιρίας, όταν την πρωτοείδα. Τα συμπεράσματα είναι δικά σας, όπως και η αντίδρασή σας. Για μένα πάντως, που μποϊκοτάρω την vodaphone από την εποχή του σκανδάλου και ένθεν, δεν κάνει καμία απολύτως διαφορά, θα συνεχίσω να την μποϊκοτάρω . :)

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 14:21 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
και σηγνωμη τωρα τι ειναι η ανεξαρτητη κρητη και ποιος τα σκεφτετε αυτα?και τι κερδος εχει μια εταιρια κινητης?

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 14:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
zxpanos έγραψε:
και σηγνωμη τωρα τι ειναι η ανεξαρτητη κρητη και ποιος τα σκεφτετε αυτα?και τι κερδος εχει μια εταιρια κινητης?


Τι κέρδος έχει μια εταιρία να είναι διαπλεκόμενη? Πολλαπλό.

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 15:08 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
αυτο ποιανου ιδεα ειναι περι ανεξαρτησιας?

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 15:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Μπορεί να είναι και το αντίστροφο: Βάζουν σε μια διαφήμιση κάτι που -λογικά- δεν θα το παρατηρούσε κανείς, στηριζόμενοι οτι μέσα σε 2 μέρες θα διαδοθεί μέσα απο τα blog!

Αν εβλεπαν την διαφήμιση 1000 άτομα, τα 999 δεν θα έβλεπαν τη σημαία. Τώρα που όλα τα blogs έβγαλαν την ιστορία στον αέρα, όλα τα 1000 άτομα θα δουν τη σημαία!
Ποιός τελικά κάνει προπαγάνδα και ποιός "προετοιμάζει" το έδαφος; Η διαφήμιση ή τα blogs;

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 15:41 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
σωστο και αυτο αλα ακομα δεν καταλαβα ποιος θελει ανεξαρτητα κομματια της ελλαδας!

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 15:43 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Γενικως η συνομωσιολογια ειναι κακο πραγμα.. Απο εκει και περα παντοτε οι διαφημισεις προσπαθουν να σου περασουν υποσυνειδητα διαφορα πραγματα.. Το γεγονος οτι αφαιρεσαν τα σημαιακια μπορει να ερμηνευθει κατα τη γνωμη μου με πολλους τροπους.Κυριως..
1ον Ακριβως επειδη σηκωθηκε θυελλα θελησαν να μη μπλεξουν σε δικαστικες διαμαχες, να βγαινουν να δικαιολουγουνται κτλπ οποτε τα αφαιρεσαν..Δλδ με λιγα λογια πηγαν σε ενα γραφειο αρχισαν το γυρισμα και δε κοιταξαν παραπανω το χωρο.
2ον Το εκαναν ακριβως επιτηδες μετα και τον ντορο που δημιουργηθηκε με σκοπο να στηθουμε στις τηλεορασεις για να δουμε τη συγκεκριμενη διαφημιση ,να σχολιασουμε αλλα κυριως να τη δουμε.. Με λιγα λογια να πετυχει το σκοπο της η καθε vodafone, δλδ να δεις τη διαφημιση της..
Μονο και μονο που γραφουμε τωρα και ασχολουμαστε με την εν λογω εταιρια διαφημιση της κανουμε.. Η συκοφαντια ειναι τρελη διαφημιση..Διαπιστωμενο οικογενειακως οταν καποτε ενας τυπος απο την περιοχη που καταγομαι με ιδιο ονοματεπωνυμο με εμενα και τον παππου μου βγηκε στα καναλια παρουσιαζοντας ενα ματζουνι που θεραπευει τον καρκινο.. :angry Τα ΜΜΕ το καταδικασαν το περιστατικο αλλα εμεις στο τελος κατεβασαμε τηλεφωνα για να μη μας ενοχλουν απελπισμενοι ανθρωποι που ηθελαν να το αγορασουν.. :( :surprised :surprised

Προφανως και δημιουργει ερωτηματικα το γεγονος οτι τα συγκεκριμενα σημαιακια εκφραζουν καποια πραγματα και πιθανοτατα κατι κρυβεται αλλα περισσοτερο πιστευω οτι εγινε για διαφημιστικους λογους παρα για αυτο που υποννοει το video..


Το μποικοταζ απο την αλλη ειναι αλλη ιστορια και πραγματικα εχει να κανει με προσωπικους λογους του καθενος μας.. Εγω ας πουμε δε υπαρχει περιπτωση να ξαναψωνισω ποτε μου απο τα Intersp**rt..

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 15:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
ωχ φαγατε ηττα με αυτον ε?

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 15:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Brujo έγραψε:
Ανοίγω αυτό το θέμα, διότι πιστεύω ότι εν καιρώ, θα βρίσκουμε διάφορες εταιρίες που κατά την γνώμη μας, δεν θα έπρεπε να έχουν δραστηριότητες σε αυτό τον τόπο, ή όπως στην περίπτωση των εταιρειών πετρελαιοειδών θα υπάρχει σημαντική σκοπιμότητα, να εκβιαστούν κάπως από το κοινό.


σε μια εποχή οπου κάθε επιχείρηση είναι σημαντική, οπου χιλιάδες μικρομεσαίες επιχειρήσεις κλείνουν και χάνονται θέσεις εργασίας, και οπου δεν υπάρχει πρόσφορο έδαφος να αναπτυχθούν νέες... αυτη η άποψη είναι τουλάχιστον ατυχής.

Δε με ενδιαφέρει αν παρακολουθούσαν τον ταδε η τον δείνα προθυπουργό. Το σκέφτομαι και γελάω :) Δεν εχει καμια σημασία... μα καμια όμως. Ούτε θείος μου είναι, ούτε πατέρας μου, ούτε γνωστός μου. Ας τον παρακολουθούν 1000 φορές. Ηδη εχει ασφάλεια στο δρόμο κ στο σπίτι του, ήδη πάει παντου με συνοδεία, ήδη - για λόγους ασφαλείας - ελέγχονται τα τρόφιμα που τρώει, ακόμα κ τα ραδιοκύμματα πάνω απο το σπίτι του. Το κινητό μας ένοιαξε ?
Το θεωρώ παράλογο και άδικο, να λέμε "ας μείνουν στο δρόμο τόσοι εργαζόμενοι" για ψίλου πήδημα.
Και όσον αφορά τις πετρελαιοεταιρείες, αμα φύγουν, θα φύγουν με δική τους θέληση. Δε θα τις διώξει κανείς. Θα φύγουν γιατι απλα δεν θα έχουν κέρδος. Και που θα πανε? Οπουδήποτε αλλού. Μα στην Ασία, μά στην Κίνα, μά στην Αφρική. Νομίζεις οτι θα βγούν χαμένοι ? Χαμένοι θα βγούν μόνο οι εργαζόμενοι που θα βρεθούνε στο δρόμο.

Δε πρόκειται να ζήσουμε παραπάνω απο 80 χρόνια. Και όλοι μας θέλουμε να ζήσουμε καλά. Οι εταιρείες θα υπάρχουν και μετά απο εμάς, όπως υπήρξαν και πρίν. Το να λέω λοιπον "δε βαζω βενζίνη απο τη Shell" μόνο κακό κάνω στον εαυτό μου με αυτό. Γιατι πιέζομαι ψυχολογικά, για κάτι που δε με ενδιαφέρει. Οκ ας πλουτίσουν... και λοιπον ? Εγω δεν έχω όνειρο να γίνω Βγενόπουλος ή Αγγελόπουλος. Εγω θέλω να ζώ οπως θέλω και μπορώ. Και οι άλλοι ας κάνουν ό,τι θέλουν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 16:04 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Aκριβώς. Στο τέλος θα φύγουν όλες οι εταιρίες, οι έλληνες θα συνεχίσουν να λένε "να φύγει το κεφάλαιο, λαέ κάνε απεργία", και όταν μείνουμε με το πουλί στο χέρι, σταματήσουν οι δουλειές, και δεν υπάρχει εισρροή χρημάτων στην ελλάδα, θα βγούν οι ίδιοι και θα φωνάζουν "δώστε δουλειά στο λαό"

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 16:21 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
ναι αυτο ειναι η μια αποψη η αλη αποψη ειναι οτι δεν φταινε οι πολιτες για το οτι δεν ηπαρχουν επενδησεις στην ελλαδα αλα το κρατος εδω και 40 χρονια που με τον τροπο του διωχνει ολο τον κοσμο!

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 16:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
agiorgitis έγραψε:
Μπορεί να είναι και το αντίστροφο: Βάζουν σε μια διαφήμιση κάτι που -λογικά- δεν θα το παρατηρούσε κανείς, στηριζόμενοι οτι μέσα σε 2 μέρες θα διαδοθεί μέσα απο τα blog!

Αν εβλεπαν την διαφήμιση 1000 άτομα, τα 999 δεν θα έβλεπαν τη σημαία. Τώρα που όλα τα blogs έβγαλαν την ιστορία στον αέρα, όλα τα 1000 άτομα θα δουν τη σημαία!
Ποιός τελικά κάνει προπαγάνδα και ποιός "προετοιμάζει" το έδαφος; Η διαφήμιση ή τα blogs;


Πάντως όπως και να είναι, ξεκινάει από την διαφήμιση της εταιρίας κι αυτό είναι αρκετό. Είτε η εταιρία δρα μόνη της, είτε με την (ακούσια ή προ-συνεννοημένη) συνεργασία των Blogs. Η vodaphone (αν και εφόσον οι σημαίες σημαίνουν όντως αυτά που ισχυρίζεται ο δημιουργός του συγκεκριμένου video) έχει την ευθύνη σε κάθε περίπτωση λοιπόν.

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 16:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
MeddlingMageGR δεν θα σου απαντήσω με τον τρόπο που θέλω ειλικρινά. Έχεις ηττηθεί εντελώς, δεν μπορείς να διεκδικήσεις τίποτα, προκειμένου να ζήσεις 80 χρόνια.
Ευτυχώς που καταγράφεται η άποψή σου και δεν μας μένει πλέον η απορία, πως έγινε και καταντήσαμε εδώ που καταντήσαμε. Το θέμα είναι ότι δεν απαιτούνται όλοι, αλλά μερικοί. Συνέχισε λοιπόν τον δρόμο που σου δείχνουν και εγώ θα συνεχίσω να ανοίγω τον δικό μου

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Μποϊκοτάζ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 16:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
nonos έγραψε:
Γενικως η συνομωσιολογια ειναι κακο πραγμα..


Χρήστο στο συγκεκριμένο θέμα δεν δίνω πολύ βάση. Το βασικό είναι το σκάνδαλο με τις υποκλοπές. Απλούστατα πάνω που έγραφα για το σκάνδαλο, προστέθηκε και το συγκεκριμένο video.

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 5 [ 75 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

Car wrap - γνώμες/προτάσεις
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 10
Μουσικη -Προτιμησεις, Προτασεις, Νεες Κυκλοφοριες-
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: YpNoS
Απαντήσεις: 1432
Προτάσεις για μπλουζάκια 2ο πανελλήνιο meeting
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση
Συγγραφέας: agiorgitis
Απαντήσεις: 64
Προτάσεις για αγορά υαλοκαθαριστήρων
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: isi
Απαντήσεις: 33
Προτάσεις για ζάντες c3 2006
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C3
Συγγραφέας: tzo
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια