Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 21:55 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βίντεο Γενικά.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Οκτ 2018, 09:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Πιστεύετε πάντως ότι κάποιους κάποιες φοιτητές δεν τους βόλεψε αυτό το κλίμα.
Δηλαδή αν κάποιος κάποια δεν τραβούσε δεν τους βόλευε με χρήματα να περνούν τα μαθήματα?

Σίγουρα θα συνέβη και αυτό, κάποια άτομα που δεν θα περνούσαν τα μαθήματα θα βολεύτηκαν πληρώνοντας, με χρήμα ή αλλιώς.
Ως προς τη γενικότερη συζήτηση πάντως, πιστεύω ότι πολύ λίγα άτομα από όσα εκμεταλλεύτηκε θα κινηθούν εναντίον του. Τα άτομα που πλήρωσαν επειδή δεν μπορούσαν (ή δεν ήθελαν αφού είχαν "τον τρόπο τους") να περάσουν αλλιώς, και όσα απολαμβάνουν και άλλα "προνόμια" μετά την αποφοίτηση, εξ ορισμού δεν πρόκειται. Η πλειοψηφία των υπόλοιπων θα φοβηθεί για την εγκυρότητα του πτυχίου, μεγάλο μέρος αν όχι το σύνολο θα σκεφτεί και τον όποιο διασυρμό, και δεν πρόκειται να κινηθούν εναντίον του. Μόνο αν βρουν οι αρχές τίποτα κατάστιχα με σχετικές καταχωρήσεις, και κληθούν να καταθέσουν όσοι και όσες βρεθούν σ' αυτά.
Και πάλι, μπαίνει το γνωστό εκ πείρας θέμα, θα αφήσει το κύκλωμα να γίνει κάτι σε βάθος, ή θα φροντίσει για ξεπέτα με το μικρότερο δυνατό κόστος για όλους?

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βίντεο Γενικά.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Οκτ 2018, 22:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
Ούτε ξεπέτα για τα προσχήματα δεν θα γίνει γιατί το ψάρι βρωμάει και ζέχνει ολόκληρο και όχι μόνο το κεφάλι. :angr :angr :angr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βίντεο Γενικά.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Οκτ 2018, 06:27 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Εδω χρόνια περνάγανε τα μαθηματα φοιτητές που ηταν προσκολλημένοι στις κομματικες νεολαιες στο Πολυτεχνειο και μετα βγαίνουν στην αγορά και δεν ξερουν που πανε τα τέσσερα. Μετα διοριζονταν παλι κομματικα σε θεσεις στο δημοσιο (ΕΥΔΑΠ, ΔΕΗ, ΟΤΕ) και εβγαιναν σε συνταξη στα 50 τους. Αυτα και πολλα αλλα πληρωνουμε τωρα σαν κοινωνια, σαν κρατος, σαν εθνος. Αν καποιος πιστευει οτι αυτη η χωρα εχει μελλον παω πάσο. Εγω δεν το πιστευω και ουτε με ενδιαφερει πλεον στο κατω-κατω της γραφης. Οχι δεν ειμαι ανθελληνας. Ειμαι πατριωτης , ποναω για την καταντια της χωρας αλλα ειμαι και πολυ οργισμενος και απογοητευμενος απο τη χωρα αυτη και τον λαο της βεβαια ο οποιος ευθυνεται αποκλειστικα για την καταντια. Μεσα και εγω με τις οποιες ευθυνες μου...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βίντεο Γενικά.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Οκτ 2018, 13:38 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Εδω χρόνια περνάγανε τα μαθηματα φοιτητές που ηταν προσκολλημένοι στις κομματικες νεολαιες στο Πολυτεχνειο και μετα βγαίνουν στην αγορά και δεν ξερουν που πανε τα τέσσερα. Μετα διοριζονταν παλι κομματικα σε θεσεις στο δημοσιο (ΕΥΔΑΠ, ΔΕΗ, ΟΤΕ) και εβγαιναν σε συνταξη στα 50 τους. Αυτα και πολλα αλλα πληρωνουμε τωρα σαν κοινωνια, σαν κρατος, σαν εθνος. Αν καποιος πιστευει οτι αυτη η χωρα εχει μελλον παω πάσο. Εγω δεν το πιστευω και ουτε με ενδιαφερει πλεον στο κατω-κατω της γραφης. Οχι δεν ειμαι ανθελληνας. Ειμαι πατριωτης , ποναω για την καταντια της χωρας αλλα ειμαι και πολυ οργισμενος και απογοητευμενος απο τη χωρα αυτη και τον λαο της βεβαια ο οποιος ευθυνεται αποκλειστικα για την καταντια. Μεσα και εγω με τις οποιες ευθυνες μου...
Έχεις δίκιο Νίκο. Δεν είσαι ανθελληνας, είσαι ρεαλιστής. Περιέγραψες την πραγματικότητα όπως ακριβώς είναι. Η χώρα μας δεν έχει μέλλον και φταίει το μυαλό που κουβαλάμε και η κακή νοοτροπία γύρω από αρκετά πράγματα, την οποία περνάμε στα παιδιά μας και ο κύκλος συνεχίζει.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 40 από 40 [ 589 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 36, 37, 38, 39, 40



Συναφή θέματα

BX 16v βίντεο δοκιμών
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: thundermaster
Απαντήσεις: 1
C2 vtr γενικά και αόριστα
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: mtzsolid
Απαντήσεις: 27
TURBO.....γενικά.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Tzakos
Απαντήσεις: 28
Μαθήματα μέσω βίντεο από την Mathemagenesis
Δ. Συζήτηση: Διαγωνισμοί - Δημοσκοπήσεις
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια