Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 07:35 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 21:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Εννοώ να είναι πραγματοποιήσιμο,και να μπορέσουμε κάποια στιγμή,να το γευτούμε.

Ξεκινάω λοιπόν και λέω.
Το μεγαλύτερο όνειρό μου είναι να περάσω τον Ατλαντικό ωκεανό με φουσκωτό σκάφος.Θέλω ένα 10μετρο skipper,με δύο 350άρες yamaha,φούλ εξοπλισμένο,ένα καλό συγκυβερνήτη(με λίγα κιλά)και αρκετή δόση τύχης.

Α....μην το ξεχάσω,και έναν πολύ μεγάλο σπόνσορα!!!!!!!!

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 22:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
Μάνθο ανοιξες ενα πολύ ωραίο θέμα συγχαρητήρια!

θα παρακαλέσω να μην γεμίσει με πολλά άσχετα σχόλια γιατι πραγματικά θεωρω πως αξίζει,

εγώ δεν μπορώ να πω οτι εχω ενα μεγάλο όνειρο, όμως ενα από τα μεγαλύτερα που έχω ταιριάζει με του παραπάνω κυρίου και ειναι κάποτε να καταφέρω να αποκτήσω ενα Moody 45 DS ή ενα αντίστοιχο ίσως της Hanse που θα παράγεται τότε και με αυτο να πάω ως εκει που μπορει να πάει παρέα με 3-5 φίλους και ένα κινέζο :mrgreen που εχω στο μυαλό μου.



http://www.hanseyachts.com/

M.M έγραψε:
ένα καλό συγκυβερνήτη(με λίγα κιλά)

τώρα αυτο το λες για μένα??? :sad θα κάνω δίαιτα ρεεεεεεε!!!!

M.M έγραψε:
και αρκετή δόση τύχης.

ξέρω εναν που ΔΕΝ πρεπει να παρεις μαζί σου αλλα δεν λεω ποιος ειναι γιατι θα ξαναμπω στο Forum το 2026!

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 23:03 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Να κανω το γυρο της Ευρωπης με αυτοκινητο και με συνοδηγο τη γυναικα μου!!! :mrgreen

Αν και ο τιτλος κατε με ειναι σχετικος, γιατι ονειρα, ειναι απλα επιθυμιες...αυτη την περιοδο της ζωης μου ομως, αυτο ειναι το "ονειρο" μου-η επιθυμια μου...αυριο...κανεις δεν ξερει.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 23:24 
Άβαταρ μέλους
μανθο πολυ ωραιο το θεμα που ανοιξες!!

βασιλη περιπου το ιδιο ονειρο εχουμε !!! αυτο το σκεφτομαι απο πιτσιρικας να εχω ενα αυτοκινητο ταξιδιαρικο η τροχοσπιτο.. καλη παρεα και να ταξιδεψω παντου !! βασικα τροχοσπιτο θα προτιμουσα ενα φουλ εξτρα !! καλη παρεα και δωστου ταξιδια μια μερα να κοιμομαστε εδω μια μερα εκει !!! επισης αλλο ενα "ονειρο" που εχω ειναι να εχω ενα κωλο φτιαγμενο αυτοκινητο χωρις να με νοιαζει τι θα παθει.... και να μπενω σε πιστες και να φερνω τουμπες :D


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 23:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
ονειρο μου ειναι να επιστρεψω στην Ελλαδα και να βρω μια δουλεια που θα μπορεσει να ανταξια απο αυτα που τραβαω στο αντιπαθητικο νησι..

να μην γινω και εγω σαν και αυτους που εφυγαν και δεν γυρισαν ποτε..

Για τα δυο παιδια με τα ταξιδια! Αντε ρε παιδια που ειστε και σας εψαχνα?? τι κανετε του χρονου το καλοκαιρι?? εχω ενα cherokee πετρελαιο που μας περιμενει.. ατομα ψαχνω και η διαδρομη θα ναι Αθηνα-Newcastle και παλι πισω και διανυκτερευσεις οπουδηποτε στο ενδιαμεσο θελετε! :)

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 23:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν 2009, 12:56
Δημοσιεύσεις: 1268
Τοποθεσία: πειραιας
εμενα το ονειρο μου ειναι κατι πολυ πιο απλο.... να εχω διπλα μου πραγματικους ανθρωπους.... ατομα τα οποια θα γουσταρουν τον τζανετο και θα ειναι κοντα του γιατι τους αρεσει που μπορει να ειναι και λιγο μαλακας... να κανει τον καραγκιοζη για να ειναι αυτοι καλα.... αλλα να ειναι κοντα του.... να μην ξυπνησει μια μερα και να ειναι μονος.....

_________________
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ

ειναι τιμη μου να ειμαι μελος στο GCC

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ... ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ????

Πόσες φορές μπορείς να ξεγελάσεις τον θάνατο????...
Εγώ πάντως δύο μέχρι στιγμής....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 23:51 
Άβαταρ μέλους
τζανετο πολυ ρομαντικος εισαι φιλε ( το λεω χωρις να σε ξερω καθολου το λεω βαση αυτο που εγραψες ) παντως τζανετο λιγοι ειναι αυτοι που θα σε γουσταρουν για αυτο που πραγματικα εισαι .. γενικα το λεω οχι για εσενα συγκεκριμενα.. και πιστευω λιγοι θα σε αγαπησουν για αυτο που πραγματικα εισαι
και γενικα απο οτι εχω καταλαβει τα καλα παιδια λιγοι και καλοι τα αγαπανε... οι πιο πολυ γουσταρουν αυτο το δηθεν το και καλα το σταυροτο ψευτικο φιλι.. τον καλο ψευτικο λογο τελως παντων ειναι τοσα που μου βγενουν αυτη την στιγμη που ανετα θα γραψω 8 σελιδες..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 00:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν 2009, 12:56
Δημοσιεύσεις: 1268
Τοποθεσία: πειραιας
Χριστόφορος έγραψε:
τζανετο πολυ ρομαντικος εισαι φιλε ( το λεω χωρις να σε ξερω καθολου το λεω βαση αυτο που εγραψες ) παντως τζανετο λιγοι ειναι αυτοι που θα σε γουσταρουν για αυτο που πραγματικα εισαι .. γενικα το λεω οχι για εσενα συγκεκριμενα.. και πιστευω λιγοι θα σε αγαπησουν για αυτο που πραγματικα εισαι
και γενικα απο οτι εχω καταλαβει τα καλα παιδια λιγοι και καλοι τα αγαπανε... οι πιο πολυ γουσταρουν αυτο το δηθεν το και καλα το σταυροτο ψευτικο φιλι.. τον καλο ψευτικο λογο τελως παντων ειναι τοσα που μου βγενουν αυτη την στιγμη που ανετα θα γραψω 8 σελιδες..


ακριβως καπως ετσι.... πες με ρομαντικο πες με στραβο .... ετσι ειμαι....
και το θεμα ειναι οτι μερικες φορες τα καλα παιδια γινονται και χαλι να τα πατησουν.....
και το λεω αντικειμενικα δεν αναφερομαι σε εμενα

_________________
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ

ειναι τιμη μου να ειμαι μελος στο GCC

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ... ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ????

Πόσες φορές μπορείς να ξεγελάσεις τον θάνατο????...
Εγώ πάντως δύο μέχρι στιγμής....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 00:40 
Άβαταρ μέλους
χμμμ τα καλα παιδια.. αδικουνται και δεν εχουν την εκτιμηση που τους αναλογει πιστευω.. γιαυτο οποιος ειναι καλο παιδι ας ειναι με λιγο μετρο γιατι στην τελικη Μαλακα θα σε πουνε οποτε...... τωρα με την κουβεντα που εχουμε δεν ξερω με εχει ποιασει λιγο το παραπονο λιγο απο ολα τα συνεσθηματα.. και αναρωτιεμαι γιατι η πλεοψηφια γουσταρει το δηθεν ?? γιατι ειμασται ατομιστες και το πενευομασται ?? και στην τελικη γιατι ζουμε σε αυτον τον κοσμο της σαπιλας οπου ο ενας τρωει τον αλλον ? και μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε ?? ειναι πολλα τα ερωτηματα που εχω .. αλλα ειμαι πολυ οφφ τοπικ..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 00:58 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Συγχαρητήρια στον Μάνθο για το υπέροχο θέμα που άνοιξε, διότι με τον τρόπο του μας κάνει να ξεχνάμε όλα τα "κακά" και τα μεμπτά της καθημερινότητας :)

Το δικό μου όνειρο??
Να γίνω αυτό για το οποίο οι γονείς μου πάλεψαν τόσα χρόνια, στερήθηκαν πράγματα για να έχω τα καλύτερα (φυσικά αναφέρομαι στον τομέα της μόρφωσης) και "οραματίστηκαν". Να τους κάνω περήφανους και ταυτόχρονα, κάποια στιγμή που θα έχω ολοκληρώσει τον κύκλο της ζωής μου ή ενδεχομένως της παραγωγικής μου "ζωής", να είμαι σε θέση να αντλήσω ευχαρίστηση και ηθική ικανοποίηση από αυτά που θα έχω καταφέρει.

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 01:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
makisasve έγραψε:
ονειρο μου ειναι να επιστρεψω στην Ελλαδα και να βρω μια δουλεια που θα μπορεσει να ανταξια απο αυτα που τραβαω στο αντιπαθητικο νησι..

να μην γινω και εγω σαν και αυτους που εφυγαν και δεν γυρισαν ποτε..

Για τα δυο παιδια με τα ταξιδια! Αντε ρε παιδια που ειστε και σας εψαχνα?? τι κανετε του χρονου το καλοκαιρι?? εχω ενα cherokee πετρελαιο που μας περιμενει.. ατομα ψαχνω και η διαδρομη θα ναι Αθηνα-Newcastle και παλι πισω και διανυκτερευσεις οπουδηποτε στο ενδιαμεσο θελετε! :)

Ασβε του χρόνου το καλοκαίρι έχει το παγκόσμιο μίτινγκ citroenάκηδων στο Yorkshire! :rtfm


Το δικό μου όνειρο είναι τα κάνω το γύρο του κόσμου οδικώς... :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 03:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν 2009, 12:56
Δημοσιεύσεις: 1268
Τοποθεσία: πειραιας
ΖήσηςXsara έγραψε:
makisasve έγραψε:
ονειρο μου ειναι να επιστρεψω στην Ελλαδα και να βρω μια δουλεια που θα μπορεσει να ανταξια απο αυτα που τραβαω στο αντιπαθητικο νησι..

να μην γινω και εγω σαν και αυτους που εφυγαν και δεν γυρισαν ποτε..

Για τα δυο παιδια με τα ταξιδια! Αντε ρε παιδια που ειστε και σας εψαχνα?? τι κανετε του χρονου το καλοκαιρι?? εχω ενα cherokee πετρελαιο που μας περιμενει.. ατομα ψαχνω και η διαδρομη θα ναι Αθηνα-Newcastle και παλι πισω και διανυκτερευσεις οπουδηποτε στο ενδιαμεσο θελετε! :)

Ασβε του χρόνου το καλοκαίρι έχει το παγκόσμιο μίτινγκ citroenάκηδων στο Yorkshire! :rtfm


Το δικό μου όνειρο είναι τα κάνω το γύρο του κόσμου οδικώς... :love


εμεις πιστευω οτι δεν θελουμε να οργανωσουμε κατι τετοιο ..... γιατι αμα θελαμε σιγουρα μπορουμε και καλυτερα απο ολους......
αλλα θελουμε????

φανταστειτε να ερθουν 5.000 αυτοκινητα???? και 10.000 κοσμος???
για 4 μερες??? που θα μεινουν???? που θα φανε??? ποιος θα τολμησει να τους καθοδηγησει???

φανταστειτε το λιγο...... ετσι κλειστε τα ματια για δευτερολεπτα και σκεφτειτε οτι απο μπροστα σας αρχιζουν να περνανε citroen τα παντα ολα ....και συνεχιζουν και συνεχιζουν και συνεχιζουν...

_________________
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ

ειναι τιμη μου να ειμαι μελος στο GCC

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ... ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ????

Πόσες φορές μπορείς να ξεγελάσεις τον θάνατο????...
Εγώ πάντως δύο μέχρι στιγμής....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 09:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
ΖήσηςXsara έγραψε:
makisasve έγραψε:
ονειρο μου ειναι να επιστρεψω στην Ελλαδα και να βρω μια δουλεια που θα μπορεσει να ανταξια απο αυτα που τραβαω στο αντιπαθητικο νησι..

να μην γινω και εγω σαν και αυτους που εφυγαν και δεν γυρισαν ποτε..

Για τα δυο παιδια με τα ταξιδια! Αντε ρε παιδια που ειστε και σας εψαχνα?? τι κανετε του χρονου το καλοκαιρι?? εχω ενα cherokee πετρελαιο που μας περιμενει.. ατομα ψαχνω και η διαδρομη θα ναι Αθηνα-Newcastle και παλι πισω και διανυκτερευσεις οπουδηποτε στο ενδιαμεσο θελετε! :)

Ασβε του χρόνου το καλοκαίρι έχει το παγκόσμιο μίτινγκ citroenάκηδων στο Yorkshire! :rtfm


Το δικό μου όνειρο είναι τα κάνω το γύρο του κόσμου οδικώς... :love


πλακα κανεις!!!!!! ?? που στο yorkshire? και ποτε ?? σπιτι εχουμε περιμενω τα αλλα τρια ατομα που θα ερθουν μαζι μου!

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 14:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
linker έγραψε:
Συγχαρητήρια στον Μάνθο για το υπέροχο θέμα που άνοιξε, διότι με τον τρόπο του μας κάνει να ξεχνάμε όλα τα "κακά" και τα μεμπτά της καθημερινότητας :)

Το δικό μου όνειρο??
Να γίνω αυτό για το οποίο οι γονείς μου πάλεψαν τόσα χρόνια, στερήθηκαν πράγματα για να έχω τα καλύτερα (φυσικά αναφέρομαι στον τομέα της μόρφωσης) και "οραματίστηκαν". Να τους κάνω περήφανους και ταυτόχρονα, κάποια στιγμή που θα έχω ολοκληρώσει τον κύκλο της ζωής μου ή ενδεχομένως της παραγωγικής μου "ζωής", να είμαι σε θέση να αντλήσω ευχαρίστηση και ηθική ικανοποίηση από αυτά που θα έχω καταφέρει.


Μπράβο σου,Δημήτρη!!!!!!!! :clap
Πολλή σοβαρή προσέγγιση απο άτομο της ηλικίας σου!!!!!
Συγχαρητήρια!!!!!

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Τελευταία επεξεργασία από Tzakos και Πέμ 14 Ιούλ 2011, 14:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Tzakos για την δημοσίευση του/της: linker
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 14:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
makisasve έγραψε:
ΖήσηςXsara έγραψε:
makisasve έγραψε:
ονειρο μου ειναι να επιστρεψω στην Ελλαδα και να βρω μια δουλεια που θα μπορεσει να ανταξια απο αυτα που τραβαω στο αντιπαθητικο νησι..

να μην γινω και εγω σαν και αυτους που εφυγαν και δεν γυρισαν ποτε..

Για τα δυο παιδια με τα ταξιδια! Αντε ρε παιδια που ειστε και σας εψαχνα?? τι κανετε του χρονου το καλοκαιρι?? εχω ενα cherokee πετρελαιο που μας περιμενει.. ατομα ψαχνω και η διαδρομη θα ναι Αθηνα-Newcastle και παλι πισω και διανυκτερευσεις οπουδηποτε στο ενδιαμεσο θελετε! :)

Ασβε του χρόνου το καλοκαίρι έχει το παγκόσμιο μίτινγκ citroenάκηδων στο Yorkshire! :rtfm


Το δικό μου όνειρο είναι τα κάνω το γύρο του κόσμου οδικώς... :love


πλακα κανεις!!!!!! ?? που στο yorkshire? και ποτε ?? σπιτι εχουμε περιμενω τα αλλα τρια ατομα που θα ερθουν μαζι μου!

amicale-citroen-internationale.org/2010/update-2012-15th-icccr-in-yorkshire-uk/
Εδώ είσαι! :)


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 32 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ποιο είναι το μεγαλύτερο ταξίδι σας;
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: qwark123
Απαντήσεις: 27
Μεγαλυτερο ψυγειο νερου σε ΑΧ
Δ. Συζήτηση: AX
Συγγραφέας: sthom
Απαντήσεις: 0
Μεγαλυτερο INTERCOOLER για το c4 thp του 2009
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C4
Συγγραφέας: Tsitourman
Απαντήσεις: 3
Εκδρομή στο... όνειρο.... 12/12/2010 (Ζαχλωρου Καλαβρύτων)
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Someone
Απαντήσεις: 131
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ