Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 00:59 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Ιουν 2012, 00:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 14:29
Δημοσιεύσεις: 702
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/0 ... .html#more

Δυστυχώς όσο και να το παλέψουμε πάντα θα υπάρχει η Ελλάδα να καταδικάζει κάθε προσπάθεια…..

_________________
http://img714.imageshack.us/i/hpim1110.jpg/ http://img593.imageshack.us/i/vtsleft1.jpg/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Ιουν 2012, 06:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Mέχρι το 1980 υπήρχε η απαραίτητη ισορροπία , που έλεγε ότι οι δημόσιοι υπάλληλοι , είχαν την μονιμότητα , αλλά έπαιρναν λιγότερα λεφτά από τους ιδιωτικούς υπαλλήλους .

Μετά ήρθε ο Μέγας Λαικιστής . Είπε θα διορίσω το 1/3 των Ελλήνων και θα βγαίνω πάντα πρωθυπουργός . Το έκανε . Τους διόρισε . Με δανεικά βέβαια . Ετσι ποιός να μείνει στον ιδιωτικό τομέα , αφού στον δημόσιο και μόνιμος ήσουν και πιό πολλά λεφτά έπαιρνες .

Χώρια τα μαύρα που όλοι τα θεωρούσαν λογικά .

Και ξαφνικά 30 χρόνια μετά , μας ξύπνησαν απότομα και μας είπαν , το όνειρο τέλος , ήρθε ο λογαριασμός . Και όταν φωνάξαμε , μας είπαν τι φωνάζετε , αφού μαζί τα φάγαμε .

Γιά αρκετούς από εμάς ΔΕΝ είχαν άδικο . Αφού δίπλα μου βλέπω πολλούς νεώτερους μου από χρόνια συνταξιούχους , ενώ εγώ θέλω διψήφιο ακόμα αριθμό χρόνων γιά να βγώ στην σύνταξη . Αν μείνει το όριο εκεί που είναι σήμερα .

Το 60 και το 70 , τα περισσότερα πλοία της ακτοπλοίας , που πολλά ζούν ακόμα και σήμερα , φτιαχνόντουσαν σε ελληνικά ναυπηγεία . Σήμερα στην Ζώνη ο κόσμος πεθαίνει από την πείνα .

Είναι όμως "εθνικά περήφανος" γιατί δεν είναι κορόιδο να δουλεύει γιά το κεφάλαιο .
Αφήνει τους άλλους να είναι κορόιδα .
Από τους Νορβηγούς , τους Γάλλους , τους Ιταλούς , τους Αυστραλούς μέχρι τους Κορεάτες που φτιάχνουν πλέον τα πλοία μας .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε cruiser για την δημοσίευση του/της: acpro
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Ιουν 2012, 06:48 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Η Ελλαδα παντα στην ιστορια της ειχε περιοδους ακμης και παρακμης. Το περιεργο ηταν οτι δεν "ψοφαγε" με τιποτα! Σημερα την φτασαμε (οχι εγω, κατι γενιες πισω απο μενα, αλλα λιγη σημασια εχει, ειναι και δικο μου σπιτι) σε τετοια φαση που ολοι ειχαν πονταρει κιολας πανω μας οτι τελικα για πρωτη φορα θα "ψωφησουμε"!

Προσπαθω να ειμαι αισιοδοξος για το μελλον και τις νεες γενιες...δεν μας παιρνει να τα σκατωσουμε κι αλλο!

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Ιουν 2012, 08:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 23:15
Δημοσιεύσεις: 1004
Τον τοπο μου τον αγαπαω, επειδη εχω ζησει λιγο και σε αλλα μερη, προτιμω εδω για μονιμη κατοικια.
Εχω ευτυχως ακομα τους γονεις μου (που πλεον λογω ηλικιας χρειαζονται αυτοι εμενα περισσοτερο παρα το αντιστροφο) και τους φιλους μου.

Μετα απο πολλη σκεψη ομως, και ενω παλαιοτερα ημουνα τελειως αντιθετος σε αυτο, αποφασισα οτι πρεπει να φυγουμε για εξω.
Οικονομικες δυσκολιες μπορω να αντεξω, και αν και εχουνε ζορισει τα πραγματα , δεν με χαλαει τοσο πολυ.
Αλλα οταν βλεπω ολες τις κοινωνικες δομες να αποσυντιθενται γυρω μου, εχω μια ευθυνη απεναντι και στα παιδακια μου...
Σχολειο, περιθαλψη , ανθρωπινες συνθηκες να ζησεις... αυτα θα παω να βρω.. τι θα χασω το ξερω, και ισως προσωπικα να ειναι περισσοτερα. Αλλα το βλεπω σαν μια δικαιη ανταλλαγη, να θυσιασω εγω καποια πραγματα, αλλα να παρουνε καποια ανταλλαγματα τα παιδια μου σε ενα πιο πολυτισμενο περιβαλλον.

Τωρα ειμαι στο σταδιο που εχω ξεκινησει να κανονιζω με δουλειες τι γινεται... πιστευω απο φθινοπωρο να ετοιμαζομαστε...

Κριμα, ποτε δεν πιστευα οτι θα εφτανα εδω... την εχουμε ζησει την ξενιτια στην οικογενεια και ελεγα 'οχι αλλο'...

_________________
Ηλίας
http://www.flickr.com/photos/kilomeater/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Ιουν 2012, 08:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
Kilomeater ΚΑΙ δεν εσαι και ο μονος που το σκεφτετε και μαλιστα σε προσωπικο επιπεδο αυτο που λεω ειναι οτι εμεις θα αντεξουμε γιατι η γενια μου εμαθε στα λιγα θες καλως θες κακος αρκετοι απο την γενια μου γεννημενος το 1973 εχουμε μια δουλεια ...... η γενια της επομενης 10ετιας το 80 δηλαδη (με την καλυτερη ξενη μουσικη) δυστυχως βιωνουν πρωτοι τον αγωνα της ανεργειας καλα για τα παιδια αυτα δεν μιλαμε πλεον για την δημιουργια οικογενειας αυτο ειναι ξεγραμμενο αλλα αυτο που σκεφτομαι ειναι τα παιδια της δικης μου γενιας που δεν θα μπορουμε να δωσουμε ουτε τα μισα απο αυτα που εδωσαν σε εμας οι δικοι μας γονεις και δεν εννοω σε υλικα αγαθα αλλα σε μορφωτικα αγαθα ενταξει μια ξενη γλωσσα θα το στειλεις αλλα για φροντιστηριο εκει θα δυσκολεψουν τα πραγματα καλα δεν το συζηταμε να το στειελεις για σπουδες σε αλλη πολη οταν ο βασικος μισθος θα εχει παει στα 800 ευρα ποιον να πρωτο ντυσεις και να ταισεις?Διαβασα σε ενα τοιχο το εξης και ειχε απολυτο δικιο....

ΣΤΑ 18 ΜΑΣ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ 80 ΜΑς ΘΑΒΟΥΝ........σκεφτειτε το χει πολυ νοημα.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Ιουν 2012, 18:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Μηχανόβιε,κάτσε εδω που είσαι και πολέμα,μην κάνεις πίσω.

Οι Έλληνες είμαστε μαχητές,καμμιά τσούλα του Βερολίνου,δεν θα μας διώξει απο τον τόπο μας.

Ψυχολογία χρειάζεσαι,τίποτα άλλο.

Φιλικά.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Ιουν 2012, 19:52 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Ναι και γω αυτης της αποψης ειμαι για τον τοπο μου, αλλα υπαρχει και ο αντιλογος που λεει για ποιον να κατσω να βγαλω το λαδι εγω? Για αυτους που εχουν κλεψει και λιστεψει την παρτιδα μου και τωρα αντι να βρισκονται φυλακη βρισκονται σε ενα πολυτελες αυτοκινητο ολη μερα περα δοθε σε γραφεια με a/c και στη βουλη των ελληνων για καυλαντισμα?

Ασε ρε!

Η αποφαση ειναι προσωπικη του καθενος και μονο, τα ερημα τα γεροντια τους γονεις δε θελω να εχω μακρια στο μελλον, οσο για την πατριδα, ποια πατριδα δηλαδη? βλεπετε να αλλαζει ο ελληνας?
Και οσοι ελληνες μειναν εδω στο προηγουμενο κυμα μεταναστευσης, τα εκαναν καλυτερα? ή χειροτερα τα πραγματα απο τοτε?

Και συγνωμη κιολας, αλλα δεν υπαρχει πιστευω ελληνας που να μην εχει αγανακτησει και να μην εχει σκεφτει και αυτον τον αντιλογο.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Ιουν 2012, 15:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Βασίλη αυτό που λέει ο΄Μάνθος αν τον πιάνω καλά, (στο μυαλό εννοώ) είναι ότι πρέπει να παλέψουμε εδώ για να βγει όλη η χώρα από τη δυσκολία. Για συμπολίτες μιλάμε όχι για πολιτικοσυμφεροντολογους. Αντίθετα όταν βγεις έξω (και θα βγουν σίγουρα οι καλύτεροι) θα προσφέρουν τα μέγιστα σε μια ξένη χώρα η οποία θα εμφανίσει ανάπτυξη σε κάποιους τομείς.
Σίγουρα όμως η θεωρία είναι άλλο πράγμα από την πράξη και η επιλογή είναι εντελώς προσωπική υπόθεση.

_________________
Ας προσπαθήσουμε να γίνουμε όλοι λίγο καλύτεροι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Ιουν 2012, 15:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 23:15
Δημοσιεύσεις: 1004
Ειμαι απο τους πρωτους που λεω πρωτα εγω θα κανω το χρεος μου και μετα περιμενω και τον αλλο να κανει το ιδιο
ποτε δεν ειπα δεν πληρωνω χαρατσια το ενα το αλλο, τα πληρωσα ολα , εφαπαξ, απο τους πρωτους
και ηλπιζα οτι εστω και στο τελος, θα καταλαβουνε, κατι θα αλλαξει

δεν βλεπω καμια ελπιδα, καμια προοπτικη να αλλαξει μυαλα ο κοσμος εδω.
το χρεος μου το εκανα και θα συνεχισω να το κανω οσο μπορω, αλλα δεν ειμαι ουτε σουπερμαν να τους σωσω ολους, ουτε και ηλιθιος να πεθανω για ενα προδωμενο πιστευω (της πατριδας μου)

_________________
Ηλίας
http://www.flickr.com/photos/kilomeater/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Ιουν 2012, 20:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Συμφωνω! Σωστοτατος!

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2012, 07:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Μην βιάζεστε . Η κρίση ήταν εικονική και όπως είδαμε εύκολα μπορούν μιά μέρα να μας πούν ότι τελείωσε . Τελικά το ότι οι πολίτες δεν χρώσταγαν ίσως μας έσωσε από την λεηλασία . Σύμφωνα με τα χτεσινά στοιχεία , 110 δισ χρωστάνε οι ιδιώτες και άλλο τόσο οι επιχειρήσεις .
Δηλαδή αστείο ποσοστό του ΑΕΠ . Μόλις κάνουμε και πρωτογενές πλεόνασμα θα βγάλουν τα τραπεζικά χρέη από το χρέος , θα κάνουμε και μερικές ιδιωτικοποιήσεις και θα γίνουμε χώρα ΑΑΑ .

Μην παραδώσουμε το καλύτερο οικόπεδο του κόσμου αμαχητί σε αυτούς που πόνταραν στην εξαθλίωση μας .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2012, 12:14 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο συμφωνουμε! :clap :agree :thumb

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2012, 12:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Παντος μια κουβεντα ειναι να πεις στον αλλο να μεινει και να παλεψει. Μπορει καποιοι απο εμας πχ να εχουμε (ακομη) αυτην την δυνατοτητα εστω και για τα βασικα (να ναι καλα οι γονεις μας,μιλαω επι προσωπικου,,,) ΑΛΛΑ ξερω ανθρωπους που πλεον με τους μισθους των 350 ευρω σε κατι 6ωρα κτλ ή 500 8ωρο....τιθεται πλεον ζητημα αν θα κοιμηθει αυριο στο παγκακι παιδια..τι να παλεψει εδω? την ζητιανια του? φυσικα και θα φυγει! και καλα θα κανει. Εγω στελνω βιογραφικα 1μιση χρονο, εχω 2 πτυχια πανω στα οικονομικα,εργαζομουν σε τραπεζα με συμβασεις, και οι μονες δουλειες που με καλουν ειναι για ασφαλειες ΤΖΑΜΠΑ και δοκιμαστικα κτλ, και κατι φωτοβολταικα ΠΑΛΙ ΤΖΑΜΠΑ,και βλεπουμε στον δευτερο μηνα αν εισαι καλος θα αρχισει ενας μισθος + bonus κτλ...εχουν βρει νεες φορμουλες οι απατεωνες..δλδ οτι εχω μαζεψει να τα φαω στις βενζινες για να δουλευω τζαμπα για αυτον τον Μα.....κα,και μετα να μου πει οτι δεν κανω κιολλας,γιατι ετσι κανουν. Κι εγω οκ δεν εχω ακομη οικογενεια,αλλοι ομως??? πως θα ζησουν τα παιδια τους? πριν 3 χρονια ζουσαμε αλλιως και σημερα ειναι εντελως διαφορετικα! Να γιατι αυτοκτονουν καθημερινα.Αρα απο το να αυτοκτονει ο κοσμος,καλυτερα εξωτερικο,εδω δεν μας θελουν!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιούλ 2012, 20:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Χάρη,διαφωνώ γλυκέ μου.
Υπάρχουν λύσεις,αλλά πολλοί απο μας,εθελοτυφλούν.
Δεν θα με αναγκάσει κανείς μα κανείς,να φύγω απο τη χώρα μου,λόγω Χούντας,ή οικονομικής τρομοκρατίας,που ζούμε τώρα.
Ότι και να γίνει,την οικογένειά μου θα την ταίσω,γιατί είναι υποχρέωσή μου,έτσι πρέπει να γίνει.
Σαφώς και τα πράγματα είναι δύσκολα,απο την άλλη όμως,γεμίσαμε και τεμπέληδες,οι οποίοι θέλουν γυριστή καρέκλα,3.000 ευρώ το μήνα και γραμματέα στα γόνατά τους.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιούλ 2012, 21:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Απρ 2010, 17:13
Δημοσιεύσεις: 723
Μάνθο εσύ είσαι κ κάκποιας ηλικίας κ έχεις "βαρίδια" εδώ που σε κρατάνε. Για έναν νέο που έχει όλη τη ζωή μπροστά του κ δεν έχει δεσμούς με την ελλάδα ή περιουσιακά που να τον κρατάνε εδώ, είναι λύση να δουλέψει στο εξωτερικό αν νομίζει ότι θα έχει καλύτερες απολαβές, ουσιαστικά συμφέρει κ την χώρα μας γιατί θα φέρει χρήματα εδώ, θα στέλνει κ έρχεται κοκ. Κ σε άλλες εποχές δεκαετία του 20 κ 50-60 οι μετανάστες έλληνες έφεραν συνάλλαγμα κ σήκωσαν την χώρα.
Σε καμιά περίπτωση όμως μη νομίζεις ότι όσοι πηγαίνουν εκεί μένουν κ όλας. Θέλει αντοχές κ όρεξη για δουλειά, κ από τους 10 που πάνε, 3 ή 4 μένουν..


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 7 [ 94 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Επόμενο



Συναφή θέματα

μια βοήθεια παιδιά!!! επείγον
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Η βλακεία σκοτώνει
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 10
Ευχαριστήριο του makry...malli προς τα παιδιά της Αθήνας
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: MAKRY...MALLIS
Απαντήσεις: 24
Καλησπερα παιδια sos
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: dimitriosnas
Απαντήσεις: 10
Το αυτοκίνητο στην Ελλάδα: 1896-1935
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: micras
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ