Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 15:42 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 06:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 13:56
Δημοσιεύσεις: 65
Τοποθεσία: 12
ΕΠΙΣΗΜΟΣ έγραψε:
γιατι συνεχιζεις να μην απαντας; ολοι το καταλαβανε αυτο που εννοω εκτος απο εσενα.
οπως καταλαβες δε με ενδιαφερει πλεον η αποψη σου.

το οτι γραφεις ενα "αγαπητε φιλε" κ ενα "φιλικα" στο τελος δεν παει να πει οτι πρεπει να σου απανταω κ γω ετσι...φορουμ ειναι κ οχι δικαστηριο ή βουλη.
αφου δεν σε ενδιαφερει η αποψη μου γιατι στελνεις πμ κ ποστ για να σου απαντησω?

ΕΠΙΣΗΜΟΣ έγραψε:
αγαπητε KAGE,
εγω ουδεποτε ειπα οτι φταιει καποιος που σπανε τα κουμπια, σωστα; οποτε θασε παρακαλεσω να ανακαλεσεις.

κακως.επρεπε να πεις οτι φταιει η citroen για αστοχια υλικου.εκτος κ αν διαφωνεις παλι.
ΕΠΙΣΗΜΟΣ έγραψε:
τελος, για νη μπερδευεις τα δεδομενα, εγω εδωσα μια, πιστευω καλη, συμβουλη σε ολους τους κατοχους c1 να μην το πατανε δυνατα. διοτι εγω, ως γνωστης της πραγματικοτητας και οχι σεναριων απο το μυαλο μου, γνωριζω πολυ καλα οτι σπαει ευκολα. αυτο ειπα απο την αρχη, ποτε δεν ανεφερα προδερμ και τα λοιπα που ειπες εσυ οτι ανεφερα.

ολη την ωρα οπως σου απεδειξα πιο πανω ελεγες οτι φταινε αυτοι που το πατανε δυνατα κ οχι το υλικο.
αντι να προωθησεις ρεπορτ στην citroen για αστοχια υλικου,ειναι προτιμοτερο να λες στους πελατες να προσεχουν ενα κουμπι γιατι σπαει?
Παράθεση:
επισης, εσυ με τι ακριβως ασχολεισαι; εισαι σε θεση να κρινεις αν οι πελατες μου πανε σε αλλη αντιπροσωπεια; ποια ειναι η πειρα σου στον χορο; θα περιμενα τις αποψεις σου και τις διευκρινισεις σου.
εντελως φιλικα

εσυ γραφτηκε κ δηλωνεις επισημος...οχι εγω.αν δεν δηλωνες τιποτα ουτε καν που θα απανταγα...
και σου ξαναλεω αν καποιος μου λεγε σε αντ/πεια να το πατας πιο απαλα γιατι σπαει κ οχι λογο αστοχιας υλικου,θα φευγα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 07:08 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 10:11
Δημοσιεύσεις: 483
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
δεν το σταματάτε λέω εγώ? :rant με κούρασε αρκετά αυτή η ιστορία!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 07:47 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Απρ 2007, 10:31
Δημοσιεύσεις: 3502
Τοποθεσία: Αθήνα - Λόφος Σκουζέ - Κάρυστος
Πριν μια βδομάδα αν θυμαμαι καλά είπα να μην ανεβουν οι τόνοι αλλα με γράψατε! Νομίζω οτι θα πρέπει να μιλάμε ήρεμα και πολιτισμένα, δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Ειναι η δεύτερη παρατήρηση που κάνω για να κατεβάσουμε τους τόνους, ελπίζω να εισακουστώ και να μην συνεχιστεί. Το φόρουμ ειναι για υγιείς και ήρεμους διαλόγους και οχι για τσακωμούς.

kage δεν θέλω να πιστεύεις οτι μεροληπτώ υπέρ του Αποστολη, απλα και μόνο για την "ιστορία" να σου πω πως το nickname του Αποστόλη του το δώσαμε στον Βόλο στο Πανελλήνιο για πλάκα και του "επιβάλλαμε" να γραφτεί στο φορουμ με αυτο.

Το ότι επίσης ξέρω τον Αποστολη προσωπικά δεν σημαίνει ότι υποστηρίζω τον Αποστόλη. Και γω C1 έχω και εγώ εχω το πρόβλημα με το κουμπί και σε νιώθω απόλυτα απλα please παιδιά μην δω να ανεβαίνουν οι τόνοι ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ. Το θέμα θα λήξει εδω.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 08:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 04 Ιούλ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 1762
Τοποθεσία: Λιτόχωρο - Πιερία
Πω πω... Καλά ρε σεις, όσο μικρό αυτοκίνητο έχετε, τόση φασαρία κάνετε!!! Μέχρι έξω ακούγεστε!!

Sofia έγραψε:
kage δεν θέλω να πιστεύεις οτι μεροληπτώ υπέρ του Αποστολη, απλα και μόνο για την "ιστορία" να σου πω πως το nickname του Αποστόλη του το δώσαμε στον Βόλο στο Πανελλήνιο για πλάκα και του "επιβάλλαμε" να γραφτεί στο φορουμ με αυτο.


...και συγκεκριμένα, νονός είναι ο SoCrazy!! :iconcool

Σκια (kage), δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά τόση ώρα με τον Αποστόλη λέτε το ίδιο πράγμα... Αν σπάσω, π.χ., ένα κρυστάλλινο ποτίρι φταίει το οτι ήταν κρυστάλλινο ή οτι μου έφυγε από τα χέρια;; Η απάντηση είναι "Και τα δύο"... Απλά...

Εκεί που κολλάει ο Αποστόλης είναι ότι τον πρόσβαλες προσωπικά για τη δουλειά του, κάτι που κι εμένα με τρελαίνει απίστευτα όταν μου το κάνουν... Και ενώ αυτός σου τονίζει να δεις το λάθος σου εκεί, εσύ συνεχίζεις να μιλάς για "αστοχιες υλικών" λες και στη Citroen περιμένουν τον Αποστόλη (και τον κάθε Αποστόλη) να τους πει τι να κάνουν και τι υλικά να βάλουν. Αν ήταν να διώρθωναν όλες τις παραλήψεις, αστοχίες, λάθη κλπ που έχουν αυτή τη στιγμή τα citroen, το C1 θα το έπαιρνες 15.000€ στη βασική έκδοση... Οπότε, να στο πω και πιο "χύμα"... Πήρες CITROEN! Χώνεψέ το... Δε σου φταίει κανείς άλλος εκτώς από εσένα που το πήρες. Αν χαλιέσαι τόσο με το κουμπί που σπάει, πούλα το και πάρε ένα άλλο που να μη σπάει το κουμπί.

Κι εσύ ρε Αποστόλη, χαλάρωσε λίγο... Μην δίνεις σημασία στον κάθε ένα, κάθε καρυδιάς καρύδι μεζεύετε εδώ. Και όσο λες και λες χάνεις και το δίκιο σου σιγά σιγά... Άστο, μη χαλάς τη ζαχαρένια σου. :thumbup

Αυτά! :inno:

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 18:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
NIPHERNTIL ευχαρηστω, αλλα αδικα ασχολησαι. οπως και εγω αλλωστε.

SOFIA ευχαρηστω και εσενα αλλα ισως η παρατηρηση επρεπε να γινει οταν ο φιλος μας ειπε κατι προσωπικα για εμενα, σωστα; γιατι να μην επιμεινω στο να ανακαλεσει;

KAGE επειδη ειδα σε παλαιοτερα ποστ οτι οαλι τετοια εκανες λυπαμαι αλλα δε μπορω να συνεχισω την εντελως αστοχη συζητηση μαζι σου. να σου τονισω παλι πως ολοι με καταλαβανε εκτος απο εσενα. ισως αυτο θα επρεπε να σε προβληματισει λιγο...
εχω μια απορια, το ψευδονιμο μου πως το συνδιασες με ολα τα αλλα;

θα με συγχωρεσεις αλλα πρεπει να πω κατι. επειδη στη δουλεια μου αντιμετοπιζω καθημερινα καθε λογης χαρακτηρα που μπορεις να φανταστεις, αυτα που μου λες σε σχεση με αυτα που σου λεω ειναι πραγματικα κωμικοτραγικα. ετσι λοιπον πλεον δε μπορω σε λαβω υποψιν μου σοβαρα.

SOFIA για ποιουσ τονους μιλας; αναβασα κανεναν τονο; ειδηκα εσυ ξερεις τι υπομονη εχω, το ξερεις και απο την προσωπικη μου ζωη... ομως δεν ειδα καποιος mod να κανει εστω και μια τυπικη παρατηρηση για την προσωπικη επιθεση... ισως αυτο να τα ελυνε ολα.

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 18:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
ο εγωισμος ειναι ελλατωμα...
θεωρω το θεμα ληξαν. δεν υπαρχει η αναλογη αντιμετωπιση.

οσο για το κουμπι, εχει και ενα αδυνατο σημειο το μικρο της οικογενειας μας...

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 18:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
αληθεια τα αδερφακια του (aygo και 107) εχουν αντοιστιχο προβλημα; γνωριζει κανεις;

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Ιούλ 2008, 04:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 13:56
Δημοσιεύσεις: 65
Τοποθεσία: 12
νιορεντιλ αν κ κει που λες "Μην δίνεις σημασία στον κάθε ένα, κάθε καρυδιάς καρύδι μεζεύετε εδώ" με τσιγλησε να σου απαντησω...
αλλα οπως ειπα ο μονος λογος που καθομαι κ το συνεχιζω ειναι επειδη ο αλλος ειναι σε αντι/πεια...
το ποτηρι ξερεις οτι αν πεσει εσπασε...ενω οταν παιρνεις ενα αυτοκινητο δεν περιμενεις να σπανε πραγματα απο μονα τους.οποτε δεν λεμε το ιδιο κ κει ειναι το θεμα οτι δεν πρεπει να σπαει τοσο ευκολα.4 μπαινουν κ γραφουν εδω με c1 k 3/4 εχουν το ιδιο προβλημα...αρα δεν ειναι τυχαιο οπως το παρουσιαζει.ειναι τραγικο να ξερουν οτι σπαει το κουμπι κ να μην κανουν τιποτα...
(απο την αρχη ειπα να μην τρολαρουμε αλλα ο αλλος ηθελε απαντησεις κ ανακλησεις)
εγω το πουλαω,αλλα δεν βρισκω κ κανεναν να το παρει:P

καλα τα λες για την citroen κ κει ηθελα να εστιασω κ γω,γι αυτο κ εκατσα να αντιπαρατεθώμονο μονο με τον "επισημο" .
επισης αν εδινα 10-11χιλ ποσο εχει θα τα χα παρει διπλα αν μου λεγαν οτι φταιει ο οδηγος.
αλλα μου την εδωσε που αναφερει διαφορα π.χ. με την εγγυηση+για το κουμπι...





οποτε αν δεν θελετε ή θεωρειτε λαθος την αντιπαραθεση κτλ κτλ απλα διγραψτε τα οφφτοπικ ποστ...


Τελευταία επεξεργασία από kage και Παρ 19 Σεπ 2008, 02:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Ιούλ 2008, 22:52 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
kage και Επισημε γιατι τις διαφωνιες που εχετε δεν τις γραφετε σε πμ σε msn απο το τηλ ή απο κοντα?Δεν ενδιαφερει κανεναν πιστευω να διαβαζει τις πρωσοπικες σας διαφωνειες.Επεισης αν ειχατε μπει στον κοπο να διαβασετε τους ορους τους forum θα ξερατε οτι αυτο που κανετε ειναι αντιθετο.Λοιπον ας σοβαρευτουμε λιγο και μην προσπαθουμε παντα πισω απο το πληκτρολογιο να πισουμε τους υπολοιπους χρηστες οτι την εχουμε μακρυτερη.
O Καθε ενας σας εχει μια διαφορετικη γνωμη για το θεμα αλλα δεν γινετε να διαβαζουμε τα ιδια και τα ιδια σε τοσες σελιδες.

ΕΛΕΟΣ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟ ΓΥΡΝΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ...

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2008, 18:41 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Απλα για την ιστορια να αναφερω οτι ο βαρβαρος ο κολλητος μου πηρε την προηγουμενη βδομαδα με leasing το 107 και σημερα του εσπασε το κουμπακι των αλαρμ καθως το πατουσε οπως το πατουσε και στο Focus...Και του το λεγα εγω,προσεχε οδηγεις ενα under cover Citroen δεν ειναι για πολλα πολλα....Να τα τωρα...!




Α!και επισης SoCrazy +1

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 12:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
φιλτατε kage, πλεον αφου ειμαστε σε προσωπικο επιπεδο περιμενω πμ. εγω ηδη σου εχω στειλει. ευχαρηστω.

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Ιούλ 2008, 18:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
καποιος πελατης μου, μου ειπε πως βρηκε κατι για μπουτον αλλα σε αλουμινιου. ξερει κανεις τιποτα περι του του θεματος;

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 03 Σεπ 2008, 10:44 
Άβαταρ μέλους
ΕΠΙΣΗΜΟΣ έγραψε:
καποιος πελατης μου, μου ειπε πως βρηκε κατι για μπουτον αλλα σε αλουμινιου. ξερει κανεις τιποτα περι του του θεματος;

Εγώ τον διακόπτη των αλάρμ τον άλλαξα δύο φορές και πάλι ραγίζει συνεχώς. Σίγουρα είναι κατασκευαστικό το πρόβλημα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 03 Σεπ 2008, 11:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
dim51 έγραψε:
ΕΠΙΣΗΜΟΣ έγραψε:
καποιος πελατης μου, μου ειπε πως βρηκε κατι για μπουτον αλλα σε αλουμινιου. ξερει κανεις τιποτα περι του του θεματος;

Εγώ τον διακόπτη των αλάρμ τον άλλαξα δύο φορές και πάλι ραγίζει συνεχώς. Σίγουρα είναι κατασκευαστικό το πρόβλημα.


ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ...

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 03 Σεπ 2008, 12:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Απρ 2007, 10:31
Δημοσιεύσεις: 3502
Τοποθεσία: Αθήνα - Λόφος Σκουζέ - Κάρυστος
έτσι μου ρχεται να παρω καμια 10αριά να χω απόθεμα να μην τρέχω κάθε λιγο και λιγάκι να το αλλάζω :tong:

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 8 από 9 [ 133 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ο Latvala έσπασε το σερί
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Shortcut στο έξτρα κουμπί του τιμονιού
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: nrap
Απαντήσεις: 22
Φλας και Alarm ξαφνικα δεν δουλευουν
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: Alex70
Απαντήσεις: 6
Εσπασε το χερουλι της πορτας
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: adi32
Απαντήσεις: 3
Εσπασε ο μοχλος που φουσκωνει το μαξιλαρι της μεσης
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: chris_stig
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ