Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 19 Μαρ 2024, 10:29 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 9 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιουν 2016, 15:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 01 Ιουν 2016, 16:43
Δημοσιεύσεις: 5
Καλησπέρα παιδιά και καλό μήνα σε όλους.

Είμαι σε αναζήτηση αυτοκινήτου το τελευταίο διάστημα και ομολογώ πως έχω καθυστερήσει αρκετά στο να βρω κάτι διότι το χρειάζομαι ειδικά τώρα που καλοκαιριάζει.
Διαθέτω λοιπόν ένα μπάτζετ 2.500 - 3.000 ευρώ και όπως καταλαβαίνετε με την εγγραφή μου κοιτάζω ΚΑΙ το C2 VTR.

Βρίσκω κάποια C2 στα χρήματα που μπορώ να δώσω και θα ήθελα να μάθω εάν αξίζει ή όχι η αγορά του.
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα λόγια!

Άκουσα από πολλούς το αρνητικό σχόλιο σχετικά με τα ηλεκτρονικά του αυτοκινήτου και πως γενικά είναι αρκετά ζημιάρικα.
Εγώ πάλι θεωρώ πως το μεταχειρισμένο έχει να κάνει με την χρήση του προηγούμενου κατόχου άλλα και φυσικά με την τύχη που θα έχεις. Θεωρώ επίσης πως για να σχηματιστεί μια συγκεκριμένη γνώμη θα πρέπει κάποιος να έχει χρησιμοποιήσει για αρκετό διάστημα τα αυτοκίνητα για τα οποία κρίνει και σαφώς να είναι αντικειμενικές απόψεις και εγωιστικές από φανατικούς. Με άλλα λόγια όλα τα αμάξια είναι ΚΑΛΑ! :)

1) Πρέπει να προσέξω κάτι συγκεκριμένο;
2) Εκτός από τους πολύ περιορισμένους χώρους ποια είναι τα πλεονεκτήματα & μειονεκτήματα;
3) Σαν αυτοκίνητο υπάρχουν πολλές πιθανότητες να μου βγάζει προβλήματα σε σχέση με κάποια άλλα;


Από τα γαλλικά αυτοκίνητα τα citroen μ αρέσουν καλύτερα απ`όλα άλλα κρατάω ορισμένες επιφυλάξεις γι`αυτό και έκανα εγγραφή να ρωτήσω εδώ μέσα που πολλοί από εσάς το έχετε στα χέρια σας.

Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι πως το αυτοκίνητα θα το τσεκάρουν άνθρωποι με καλές γνώσεις, το μόνο που μένει είναι να βρω κάποιο!

Κλείνοντας θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στον admin που διόρθωσε άμεσα ένα θεματάκι που είχα στην ολοκλήρωση της εγγραφής.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη που δεν είμαι συγκεκριμένος στις ερωτήσεις που κάνω. Αυτά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιουν 2016, 16:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10557
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Θα περιμένεις λίγο, να συνδεθεί το μέλος linker, που είναι ειδικός C2λόγος και θα έχεις την πληρέστερη απάντηση που θα έχεις λάβει ποτέ στη ζωή σου σχετικά με το C2.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιουν 2016, 16:35 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Τι έχουμε πάλι? Χμμ.. οκ, πάμε:

Αρχικά, καλώς ήρθες στην παρέα, καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα, ΑΝ τελικά καταλήξεις σε Citroen.

Απαντώ απευθείας στις ερωτήσεις σου, στη σειρά που τις έθεσες.
1) Ο,τι ισχύει για κάθε αυτοκίνητο.
2) Εχουν αναλυθεί αλλού, διάβασε παρακάτω.
3) Οχι.


Σε πρώτη φάση, μπες εδώ viewtopic.php?f=28&t=12188&start=0 και διάβασε τις 2 σελίδες, έχω κάνει 2 ποστ αρκετά αναλυτικά και κατατοπιστικά, νομίζω θα έχεις σαφή άποψη για το όχημα.
Κι εδώ, επίσης. viewtopic.php?t=12701

Από εκεί και πέρα, θεωρώ ότι με 2500-3000 ευρώ ΔΕ θα βρεις C2 της προκοπής. Μπορείς όμως κάλλιστα να βρεις ένα Saxo πιπίλα. Αν πάμε στα 3500-4000 κάτι κάνουμε.

Αν έχεις όρεξη, πες μας περίπου τι θέλεις από το αυτοκίνητο, τι αυτοκίνητα κοιτάζεις, ρίξε κανένα λινκ να τα δούμε κι εμείς και βλέπουμε πού καταλήγεις.

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιουν 2016, 12:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 01 Ιουν 2016, 16:43
Δημοσιεύσεις: 5
Καταρχήν ζητώ συγγνώμη που απαντάω μετά από 1 μήνα. :spank
Δυστυχώς δεν έχω βρει κάτι ακόμη ( με μεγάλη απογοήτευση το λέω ). Έχω κάποια αυτοκίνητα στο μυαλό μου πέρα από το c2 και θα ήθελα να σας ρωτήσω τα παρακάτω.

1) Θα σκεφτόσασταν αγορά αυτοκινήτου από μάντρα ( ακόμα και με καλό μηχανικό );

2)Ανεξάρτητα από τα χιλιόμετρα του αυτοκινήτου ( μπόρει ένα αυτοκίνητο να έχει 130.000 χιλιόμετρα και ο πωλητής να το πήγαινε τάπα, με καθυστερήσεις στα σέρβις, με άτσαλη οδήγηση γενικότερα ΚΑΙ αντίθετα ένα άλλο αυτοκίνητο να έχει 180.000 τα χιλιόμετρα να έγιναν ξεκούραστα, με τα σέρβις στην ώρα τους, και με χαλαρή - προσεκτική οδήγηση ), μέχρι πόσα χιλιόμετρα θα ήταν καλά για ένα αμάξι από το 2000 ας πούμε μέχρι το 2005 άσχετα με την μάρκα του ( να αναφέρω τι άλλα αυτοκίνητα κοιτάζω ή είναι φάουλ );

3) Πόσο παζάρεμα θα μπορέσει να σηκώσει ένας μαντράς με τα λεφτά ΜΠΑΜ στο χέρι για ένα αυτοκίνητο ας πούμε 3.500 ευρώ ( το λέω αυτό επειδή προφανώς θέλει να βγάλει επιπλέον.
Άλλη συναλλαγή ο ιδιώτης άλλη ο έμπορος.

Αυτά σε δεύτερη φάση σκέψης και κλείνοντας @linker ήσουν πιο άψογος κι απ`το άψογο στην απάντηση.


Τελευταία επεξεργασία από lem99 και Δευτ 27 Ιουν 2016, 13:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιουν 2016, 12:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
1) Εγώ ναι, και μάλιστα θα κοίταγα από μάντρα που δίνει δική της εγγύηση και δωρεάν service (έχω παράδειγμα φίλου που ναι μεν πλήρωσε κάτι παραπάνω για το Χ3 που πήρε από τέτοια μάντρα, αλλά γλύτωσε στη πορεία γύρω στο τάληρο από ζημιές που τις κάλυψε ο έμπορος).

2) Αν και προφανώς δεν μπορείς να ξέρεις την προϊστορία του αυτοκινήτου (και στο κάτω-κάτω, τι εννοείς εσύ "τάπα" και τι εγώ, τι εννοείς εσύ "στρωτά" και τι εγώ κλπ), μια διανυθείσα απόσταση 10Κ χλμ/έτος θεωρείται λογικός μέσος όρος. Μιλάμε για βενζίνη στην Ελλάδα, αναλόγως αν μιλάμε π.χ. για diesel σε κεντρική Ευρώπη, το νούμερο άνετα διπλασιάζεται ή και τριπλασιάζεται.

3) Και πάλι, εντελώς υποκειμενικό. Τι αυτοκίνητο, τι μάρκα, τι έτος, ποια μάντρα, σε ποια πόλη, πόσο το πήρε αυτός, πόσο καιρό το έχει στο μαγαζί, και χίλια δυο ερωτήματα. Εσύ θα πρέπει να έχεις στο νου σου δύο τιμές, την μέση τιμή από Car, Autotriti κλπ, καθώς και την "λογική" απομειωμένη τιμή του συγκεκριμένου μοντέλου ανάλογα την ηλικία του (αρχική τιμή * ηλικία * ποσοστό απαξίωσης). Βάσει αυτών, έχεις μια ιδέα που θα κινηθεί ο έμπορος, και εσύ πας με κάτι λογικό ως αντιπροσφορά, για να τα βρείτε -ιδανικά- κάπου στη μέση. Βέβαια, αν αυτός ζητάει 5Κ και του πεις "εγώ δίνω 2,5Κ", πιο πιθανό είναι να σε διώξει παρά να διαπραγματευτεί....

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε The Ace για την δημοσίευση του/της: lem99
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιουν 2016, 15:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 01 Ιουν 2016, 16:43
Δημοσιεύσεις: 5
1) Σχετικά με την εγγύηση που λες... δεν πιστεύω να υπάρχει μάντρα να θα δίνει κάτι παραπάνω από ένα 6 μηνο δωρεάν σέρβις και με κάνα θαύμα ίσως κάποια μηχανική βλάβη ( πίστεψε με θα έχουν φροντίσει να σου βγει εκτός εγγύησης ΚΑΙ ειδικά σε αυτοκίνητα χρονολογίας 10-15 ετών. Στα καινούργια είναι άλλη υπόθεση.

2) Συμφωνώ απόλυτα για την προϊστορία του αυτοκινήτου, απλά δεν μπορείς να ξέρεις τίποτα άλλο πέρα από τον εξονυχιστικό που θα κάνεις και θα κρίνεις. Η υπόθεση όμως στην μάντρες είναι μια ύπουλη υπόθεση σε σχέση με κάποιον ιδιώτη. Θα φέρω ένα μικρό παράδειγμα.

( Ένας ιδιώτης πάνω κάτω θα σου δώσει το αυτoκίνητό του όπως το κυκλοφορεί, άντε να αλλάξει κάνα λάστιχο και να κάνει κάνα σέρβις για να το προωθήσει γρηγορότερα. Σε καμία περίπτωση δεν θα ρίξει κάποιος κάτι παραπάνω, ότι μπορεί να το γλυτώσει θα το γλυτώσει + πως χρειάζεται τα λεφτά και όχι για να ρίξει και πόσο μάλλον σε ένα αυτοκίνητο που θέλει να ξεφορτωθεί από πάνω του για χίλιους και δυο λόγους.
Αντιθέτως ένας έμπορος μπορεί να κάνει πάρα μα πάρα πολλά για να καλύψει όσα μπορεί από τον πελάτη.
Πέρα λοιπόν από τα χιλιόμετρα που θα ρίξει στο 99% θα σου το δείξει με γυαλιστερά λάστιχα, με βιολογικούς καθαρισμούς, με κάποιο σέρβις, με 0 γρατζουνιές στις ζάντες, με ίχνος φθοράς στο τιμόνι, με πεντακάθαρο υλικό κάτω από το καπό και κάλυψη ορισμένων προβλημάτων που κατά 8/10 θα σου βγουν όχι σε λιγότερο από 6 μηνο άλλα και ούτε παραπάνω από χρόνο. Τότε θα είναι αργά και αυτό επειδή το αμάξι φαίνεται καινούργιο άλλα στο εσωτερικό του μαύρη μαυρίλα πλάκωσε ).

10.000 χιλιόμετρα το χρόνο;;;; 15.000 - 17.000 είναι από τα πολύ φυσιολογικά, 10.000 είναι λίγα.

3) Συμφωνώ στο τι αυτοκίνητο, τι έτος, τι μάντρα, ποια πόλη.
Δεν συμφωνώ στο πόσο το πήρε αυτός, απλά δεν ξέρεις, απλά δεν σου λέει, απλά θα σε κοροιδέψει και μόνο που θα ρωτήσεις. Περιμένεις να σου πει κάτι πέρα, από ηλικιωμένο, κυρία με σκυλάκια στην λαϊκή, κοπέλα που έφυγε στο εξωτερικό κ.λ.π;

Η αρχική τιμή δεν λέει και πολλά σε ένα αμάξι 10-15 χρόνων, σε ότι και να δεις εκείνης της χρονολογίας... στάνταρ θα βρεις από πολύ φθηνά μέχρι πολύ ακριβά.

Τα αυτοκίντα που είδα σε έμπορους είναι καταρχήν ελάχιστα, είναι σε πολύ λογικές τιμές ( αυτό είναι που με βάζει υποψίες ).
Για το παζάρεμα πάντως ( μα τι παράδειγμα έφερες; ), ποιος άνθρωπος πάει να αγοράσει αυτοκίνητο και το ζητάει στη μισή τιμή; Βρήκα ένα αυτοκίνητο 3.200 και το παζάρι μου θα είναι 2.700.

Υ.Γ τα όσα λέω παρπαάνω είναι προφανώς για μάντρες και από προσωπική εμπειρία σε συναλλαγή ( και γνωστού μου έτσι ) είμαι τέρμα μα τέρμα καχύποπτος. Εμιστοσύνη 0 πουθενά και σε κανέναν όταν μιλάμε για το πορτοφόλι μας και ειδικά για μαντράδες.

Γι` αυτό και διευκρινίζω στο πόστ για τις μάντρες επειδή τα αυτοκίνητα που ψάχνω στους Νομούς που με βολεύει είναι ελάχιστα από τους ιδιώτες και σκέφτηκα να ανεβάσω τις επιλογές με τις μάντρες, άλλα αγνώνομαι πολύ μήπως φάω τα μούτρα μου.

Μάντρα χωρίς να την γνωρίζεις ακόμα κι από γνωστό του γνωστού... άστα να πάνε.


Τελευταία επεξεργασία από lem99 και Δευτ 27 Ιουν 2016, 17:17, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιουν 2016, 15:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
1) Υπάρχουν αρκετές (μάλλον καλύτερα, "μερικές") μάντρες που δίνουν μέχρι και 3 χρόνια εγγύηση και δωρεάν service. Είναι όλες Αθήνα, οπότε δεν ξέρω αν και τι ισχύει εκεί που είσαι και κοιτάς εσύ. Επίσης προφανώς, η τιμή των αντίστοιχων αυτοκινήτων σε αυτές τις μάντρες είναι αυξημένη, καθώς (προ)πληρώνεις αυτή τη παροχή. Και ξαναλέω, έχω προσωπική εμπειρία με τέτοιες περιπτώσεις, οπότε ξαναλέω ότι εγώ θα κοίταζα από τέτοια μαγαζιά.

2) 15-17Κ χλμ/έτος είναι μάλλον ψηλός μέσος όρος, ξέρω δεκάδες ανθρώπους που (στην Αθήνα) δεν κάνουν πάνω από 7-8Κ χλμ με το "δεύτερο" αυτοκίνητό τους, γι'αυτό λέω για 10Κχλμ. Αν θες κάτι πιο....αναλυτικό, θα έλεγα 12Κ χλμ/έτος.

3) Προφανώς δεν θα σου πει. Εσύ όμως ρώτησες "τι παζάρια θα κάνει", και γι'αυτό σου απάντησα έτσι. Όταν το έχει πάρει φθηνά, κάνει ψηλό mark-up και μπορεί να υποχωρήσει πιο εύκολα. Ομοίως αν του έχει ξεμείνει πολύ καιρό, οπότε προτιμά να το διώξει με χασούρα (ή έστω, μικρότερο κέρδος), παρά να το έχει και να του πιάνει χώρο, να χάνει αξία και να πληρώνει τα -όποια- logistics και τρέχοντα έξοδα γι'αυτό.

Όσο για το παζάρεμα, επειδή μετά από τόσα χρόνια έχω γνωστούς και φίλους μαντράδες και έχω αγοράσει/πουλήσει αρκετά αυτοκίνητα, δεν είναι καθόλου περίεργο το παράδειγμα που έφερα. Ούτε 2 χρόνια πριν πούλαγα το CX7 12K και μου είπε ο άλλος "για 6Κ μετρητά αύριο είσαι ΟΚ ?".

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιουν 2016, 16:09 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Θα είμαι λίγο πιο απόλυτος.

1) Όχι.
2) Όπως ορθά ειπώθηκε από τον Αντώνη, τα λογικά χλμ ξεκινούν από τις 10.000 και φτάνουν τις 20Κ. Δε θα με τρόμαζε αυτοκίνητο με πολλά χιλιόμετρα.
3) Στα 3.500 ευρώ ο έμπορος θα κόψει από 0 έως 200 ευρώ (μεταβίβαση). Ο ιδιώτης φτάνει και το 500άρικο. Πέτυχα αντίστοιχη περίπτωση πρόσφατα, C4 αξίας 4.000 αγοράστηκε 3.500 ΑΜΕΣΑ. Πάντα μιλάμε για τέτοια νούμερα τιμών.

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά ) ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιουν 2016, 17:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 01 Ιουν 2016, 16:43
Δημοσιεύσεις: 5
Ε, ναι κι εγώ αναφέρομαι σε παζάραμε 300 ευρώ άλλα ποτέ δεν ξεκινάς από εκεί. Ξεκινάς από το 500αρικο και ορίζεις το 300αρι ταβάνι ( προσωπικά πάντα ).

Βρήκα ένα c2 2005 3.300 συζητήσιμη, απ`ότι λέει ο τύπος 102 χιλιόμετρα και προφανώς εννοεί 102.000. Βέβαια η τελευταία αλλαγή έγινε πριν 2 μήνες ( παίζει και να ξέχασε ότι το πουλάει ).

Βρήκα επίσης ένα seat ibiza 2004 1.4 με 127.000 ( λέει ), όχι αυτό με τα 75 άλογα στην Θεσσαλονίκη πάλι 3.500 όχι όμως συζητήσιμη ( Γνωστή μου πήρε του 2005 από ισιώτη Θεσσαλονίκης 3.000 και αν θυμάμαι καλά με πολύ νορμάλ χιλιόμετρα και τηε έχει βγει μέχρι στιγμής πολύ καλό. Βέβαια βρήκα κι άλλα 2-3 στα 2.800 - 3.000 άλλα το ένα από αυτά είναι 1.2 και θέλω 1.4 με 1.6

Golf mk4 που είναι και η πρώτη μου επιλογή, ( το είχα πριν ) δυστυχώς τίποτα από ιδιώτες στην Μακεδονία.

Πάντως ρε παιδιά είναι μερικές αγγελίες που δεν σου κάνουν το κλικ για να τηλεφωνήσεις. Βέβαι αν δεν πάρεις δεν θα μάθεις κάτι τέτοιες ευκαιρίες υπάρχουν άλλα και πάλι, δεν ξέρω ίσως επειδή απελπίζομαι εύκολα στο αν θα βρω.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 9 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Αγορά Led από αγγλικό e-shop
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 41
Μεταχειρισμένο C3 Μοντέλο 2017 LIVE
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 8
Μεταχειρισμένο c2 VTR ( αγορά )?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: lem99
Απαντήσεις: 1
Αγορα saxo vts
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Saxo
Συγγραφέας: zx lover
Απαντήσεις: 159
αγορα c2 vts
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 4
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ