Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 17:51 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 11 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: C2 και χάσιμο λαδιών από την μηχανή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 07 Απρ 2008, 21:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2008, 20:29
Δημοσιεύσεις: 105
Τοποθεσία: Thessaloniki
Πριν καιρό - περίπου κάνα δίμηνο αν υπολογίζω σωστά, είχα κάποιο πρόβλημα με το αμάξι - ελαττωματικό κιβώτιο ταχυτήτων. έπεσε ο καβγάς με την αντιπροσωπεία και έγιναν διάφορα σκηνικά, ώσπου τελικά το φτιάξανε μαζί με το σέρβις των 60000. Μετά από μια βδομάδα το αμάξι χάνει λάδια και το πάω στην αντιπροσωπεία και πάλι. Και μου λένε ότι χάνει λάδια η μηχανή - φλάντζα - και ότι θέλουν περίπου 500ευρώ για να το κάνουν, αλλά το αμάξι μπορεί να πάει 2000χλμ ακόμη άνετα. Τους ρωτάω γιατί δεν μου το είπαν την προηγούμενη φορά που το είδαν και μου δίνουν την τέλεια ατάκα "Ησασταν πολύ εκνευρισμένη κυρία μου για να σας πούμε και αυτό!" Φεύγω έξω φρενών και τελικά σήμερα πήγα το αμάξι να το φτιάξω σε ένα συνεργείο - εξαιρετικοί, με είχαν βοηθήσει και με το θέμα του κιβωτίου. Και λέω στο παιδί εκεί ότι θέλει και αλλαγή η φλάντζα, μου το είπαν λέω από την αντιπροσωπεία και συμφωνούμε να κρατήσει το αμάξι να το κάνει (μέχρι και ένα rallye αποκόμισα για να μετακινούμαι!! ΧΑΧΑΧ!!!)Με παίρνει το μεσημέρι και μου λέει "Πλάκα μας κάνεις??Δεν έχει πρόβλημα η φλάντζα!Σου σπάσανε την τάπα και απλά αυτό θέλει αλλαγή. Τίποτε άλλο! Συντήρηση στη μηχανή πάντως μηδαμινή. Είσαι στα 70000 χλμ και η μηχανή από συντήρηση είναι...χάλια!"
:rant :rant :rant Αύριο θα πάω να δω το αμάξι και να το πάρω, λόγω μιας αντίστασης αλλιώς θα το έπαιρνα σήμερα, και θα δω και τι παίζει με την μηχανή από κοντά πλέον.... hmmm

Απλά το γράφω γιατί δεν το περίμενα ΤΟΣΗ ΜΑ ΤΟΣΗ ανευθυνότητα! Και μου ζητούσαν και 500 ευρώ γιατί είχα καταστρέψει λέει την μηχανή! :rtfm

Anyway....μακάρι να μην είναι όλες οι αντιπροσωπείες έτσι γιατί αν είναι έτσι, κρίμα σε όσους ακομη πηγαίνουν και ακουμπάνε τα λεφτά τους! :schraeg :schraeg


Τελευταία επεξεργασία από garfield και Τρί 08 Απρ 2008, 09:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 04:26 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
1) μπορείς να μας πεις ποια αντιπροσωπεία είναι?

2) το ποστ προφανώς το έκανες για ενημέρωση. Νομίζω οτι θα ήταν καλύτερα αν το έβαζες στην κατηγορία "Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια" κλπ

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 09:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2008, 20:29
Δημοσιεύσεις: 105
Τοποθεσία: Thessaloniki
Ναι, μόνο για ενημέρωση το έκανα, και παλιότερα είχα γράψει και όλα τα σχετικά με το πρόβλημα με το κιβώτιο ταχυτήτων που είχε γίνει. Αν πρέπει να μπει εκεί, απλά κάποιος ας το μεταφέρει, γιατί εγώ δεν γνωρίζω πως γίνεται. Η αντιπροσ. ήταν ο Φέσσας και να σκεφτεί κανείς ότι μέχρι να γίνει το θέμα με το κιβώτιο, δεν είχα κανένα πρόβλημα, ΔΕΝ γνώριζα βέβαια όλα αυτά που εμφανίστηκαν τώρα και μου αναλύουν τώρα στο συνεργείο που πάω. Στο μέλλον πιθανόν να βρω και άλλα...αλλά οκ, απλά θα συνεχίσω να εκπλήσσομαι με την ανευθυνότητα!

Καλημέρα σε όλους και σε όλες!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 11:03 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Περίεργο γιατί το service του Φέσσα θεωρείται απο τα καλύτερα μέχρι στιγμής.

Πάντως έχε το νού σου. Υπάρχουν πολλά μαστόρια εκει έξω .. που προκειμένου να αποκτήσουν πελατολόγιο, μπαίνουν πολύ ευκολα σε τακτικές θαψίματος. Δεν λέω οτι ολοι λειτουργούν έτσι.. απλά υπάρχει και αυτή η μερίδα κόσμου.

Και μια ερώτηση .. πολύ αθώα ..έτσι απλά απο περιέργεια.

Τι πάει να πει "Συντήρηση στη μηχανή πάντως μηδαμινή. Είσαι στα 70000 χλμ και η μηχανή από συντήρηση είναι...χάλια!" ?!?!?

Τι χάλια? Πως χάλια? Δλδ?

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 12:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
ελα ρε συ γιαννη πια αντιπροσωπεια κανει ελεγχο σημειων σε καθε σερβις??? αλλαζουν λαδια και οτι αλλο αναλωσιιμο μπορουν και επειτα σου παραδινουν το αυτοκινητο μαζι με το τιμολογιο. επισης ξεσπαν τα νευρα τους στα αυτοκινητα μας και καταληγουμε απο αμελειες τους(λογω φορτου εργασιας συνηθως) να προκειπτουν προβληματα τα οποια πληρωνουμε αδρα σε βαθος χρονου ;)




οταν σκασαμε με τα μπλουζακια greekcitroenclub και γω ετυχε να φοραω ενα που εγραφε moderator η κατι αναλογο(δεν θυμαμαι του someone ηταν) μαε κοιτουσαν στα ματια ειτε στο λογοτυπο και το μονο που δεν εκαναν ξερεις τι ητσν....και απο εξυπηρετιση αψογοι. απο την αλλη οταν εχω παει μονος μου η εξυπηρετηση χαλια. εμενα δεν με ξερουν ειμαι απλος πελατης εσενα γιαννη σε ξερουν ομως ;)

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 23:06 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ρε φίλε.. δεν είμαι κανας δεν ξέρω και γω τι.. για να με φοβηθούν.. Μιλάω απλά, με κατανόηση και η συνενόηση βγαίνει μια χαρά...

Οταν πάει ο αλλος οριόμενος .. να φωνάζει να βρίζει και να του εξηγείς κάτι και να μην το καταλαβαίνει... τι συνενόηση να βγάλεις.. και με τι ορεξη να τον εξυπηρετήσεις. Γιατί εγω οταν πάω ... με μπλουζάκι του club πάω? Αυτά είναι χαζά.

Προχτές ήμουνα εκεί .. και μιλούσα με τον τεχνικό σύμβουλο.. ο οποίος μου είπε σε μια κουβέντα που είχαμε.. οτι η συγκεκριμένη αντιπροσωπεία έχει προσλάβει ανθρωπο να κάνει βόλτα το αυτοκίνητο πριν παραδοθεί στον πελάτη. Να το πω απλά... Αμα ήταν στα @@ τους σιγα μην το κάναν αυτό.. και πίστεψε με η κατάσταση γενικά, θα ήταν πολύ χειρότερη.

Και Γιώργο..δεν μπορώ να δεχτώ την φράση "Συντήρηση στη μηχανή πάντως μηδαμινή. Είσαι στα 70000 χλμ και η μηχανή από συντήρηση είναι...χάλια!". Να μας πει η κοπέλα τι ακριβώς βρέθηκε στο αμάξι...Βγήκε ενα μαστόρι.. είπε οτι του κατέβασε και άιντε εμείς τώρα να το φωνάξουμε απο δω και απο κει.

Δεν λέω οτι οι αντιπροσωπείες είναι Αγιες και κάνουν την τέλεια δουλειά..Δεν θέλω να θίξω αυτό.. Απλά οταν υπάρχει άγνοια για ενα θέμα το χειρότερο που μπορεί κάποιος να κάνει.. είναι να ακούει γνώμες απο δω κι απο κει και να τις επαναλαμβάνει σαν μαγνητοφωνάκι.

Φιλικά πάντα. Κουβέντα κάνουμε!

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 08 Απρ 2008, 23:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Δηλαδή μια μηχανή εκτός από λάδια, φίλτρα, μπουζί, τι άλλο θέλει;

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 07:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
κρεμαγιερα σφιξημο ας πουμε, ειναι ολες οι φυσες οκ και καθαρες?,εχουν φθορα οποιαδηποτε απο τα σωληνακια?, οι φουσκες απο τα ιμιαξονια ειναι οκ?, και παει λεγοντας. μην ξεχναμε οτι το αυτοκινητο ειναι ενα συνολο και οχι μονο ενα μοτερ..


το σκηνικο με τα μπλουζακια ειναι γεγονος οπως και η συμπεριφορα, μπορει να εχουν δουλεια αλλα παντα υπαρχει χρονος για νεους πελατες ;) (απο τις βασικες αρχες μιας επιχειρησης), επιπλεον αν δεν μπορουν στην τελικη να κανουν "ολοκληρωμενη" δουλεια ας επεκτηνουν το συνεργειο τους ειτε ας "κοψουν" μερικα αυτοκινητα ανα μερα. δεν λεω πως οι υπαλληλοι του φεσσα δεν εχουν γνωσεις και εμπειρια απλα πως εχουν φορτο εργασιας το οποιο δεν τους επιτρεπει να λειτουργησουν στο 100% των δυνατοτητων τους.

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 13:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2008, 20:29
Δημοσιεύσεις: 105
Τοποθεσία: Thessaloniki
Λοιπόν, εγώ από τον Φέσσα ήμουν ευχαριστημένη απόλυτα το είπα άλλωστε, μέχρι που έγινε το θέμα με το κιβώτιο ταχυτήτων που μου είπαν ότι εγώ το είχα διαλύσει και μου ζήτησαν 2000 για να το φτιάξουν. Και πήγα σε ένα άλλο συνεργείο και μου είπαν ότι είναι κατασκευαστικό το λάθος και να πάω στην εταιρεία να απαιτήσω να μου το φτιάξουν. Και μάλιστα ο άνθρωπος μπορούσε αντί να μου πει αυτό να μου πει στο φτιάχνω εγώ με 1000(τόσο μου είπε θα κόστιζε αν τελικά δεν έβγαζα άκρη στον Φέσσα)και θα έπαιρνε και τα λεφτά. Παρ όλ αυτά ο άνθρωπος μου είπε να πάω στην εταιρεία και ότι ο Φέσσας επειδή θέλει οι πελάτες του να είναι ευχαριστημένοι , θα το δει το θέμα. Πήγα και σε πληροφορώ δεν πήγα βρίζοντας ή συχτιρίζοντας όποιον και ότι έβρισκα! Και όπως έχω ήδη πει στο ποστ που είχα κάνει, λίγο καιρό πριν πάω το αμάξι στην εταιρεία γιατί άκουγα ήχους , το βλέπουν και μου λένε δεν είναι τπτ είναι ένας κύλινδρος, κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι τώρα, και απλά ελάτε αργότερα όταν θα έρθετε για το σέρβις να το κάνουμε και βλέπουμε. Καλά δεν το είχαν δει ότι είναι το κιβώτιο??? Αυτός στο συνεργείο πως το κατάλαβε ? Και το πάω στο συνεργείο έξω και μου λένε αυτό και το πάω καρφί στην εταιρεία. Εκεί δεν λέω τπτ και τους λέω ότι μου είχαν πει για τον κύλινδρο και σέρβις! Και με παίρνανε τηλ ακι μου λέγανε Να αλλάξω υαλοκαθαριστήρες?? να αλλάξω κάτι λαστιχάκια?? και τέτοια. Καλά δεν κατάλαβαν αμέσως το κιβώτιο??? Το αμάξι σχεδόν μούγκριζε όταν οδηγούσες. Και στο τέλος μισή ώρα πριν κλείσουν και πάω να το παρω μου είπαν όλο το πρόβλημα με το κιβώτιο και έγινε της τρελής!
Και με την φλάντζα είδα μόνη μου τα λάδια , ενώ υποτίθεται ότι το αμάξι είχε βγει από σέρβις 60000 χλμ που θεωρείται μεγάλο σέρβις ή κανω λάθος? και πήγα καρφί και πάλι εκεί και αντί να μου πούνε ότι είναι η τάπα μου είπαν ότι θέλει αλλαγή η φλάντζα και χάνει λάδια η μηχανή και 500 ευρώ το λιγότερο! και είδες τι απαντηση πήρα όταν είπα γιατί δεν μου το είχαν πει. Επίσης έχω ακόμη κρατημένα τα παξιμάδια και όλα μέσα από το κιβώτιο ταχυτήτων που είχε γίνει η προηγούμενη πατάτα! Και αύριο θα πάρω και την τάπα.
Γενικά επειδή δεν ξέρω πολλά και τώρα με το C2 έχω αρχίσει και τα ψάχνω, είναι και το πρώτο μου αμάξι, τώρα μπαίνω στα πράγματα, αλλά εκτιμώ αυτόν που με βάζει μέσα όταν κάνει το σέρβις και μου δείχνει τι κάνει και γιατί το κάνει και πως και τι. Αντίθετα στον Φέσσα όταν πήγε ένας δικός μου και ζήτησε να μπουν μαζί να δούνε το αμάξι τι είχε τότε με το κιβώτιο, είπαν όχι.
Τώρα μαθαίνω, δεν διαφωνώ , αλλά πίστεψε με αν δεν είχα τεκμήρια και στοιχεία δεν θα κατηγορούσα κανέναν. Γιατί η άγνοια όπως είπες και συ είναι ότι χειρότερο. Αλλά επειδή σε αυτά τα δυο τώρα πλέον ξέρω. γιατί μπήκα τα είδα, έμαθα , σε αυτά ειλικρινά ο Φέσσας φέρθηκε σκάρτα, και δεν το περίμενα γιατί από εκείνους πήρα το αμάξι και σε εκείνους πήγαινα συνέχεια Να σου πω και το άλλο. Έχω το αμάξι 4 χρόνια σχεδόν παρά ένα μήνα, στο Φέσσα μου άλλαζαν τακάκια σε κάθε 20000 χλμ που πήγαινα επειδή έκαναν λίγο θόρυβο. Και έλεγα, ρε γαμώτο τόσο σκατά οδηγάω? Γενικά το τρέχω και το ανοίγω το αμάξι αρκετά και πατάω και φρένα αλλά τόσο????
Και από όταν σταμάτησα να πηγαίνω στον Φέσσα δεν έχω αλλάξει τακάκια. Και τα είδα τα τακάκια και ακόμη κρατάνε πολύ. Εγώ να άλλαξα τρόπο οδήγησης αποκλείεται, να σταμάτησα να τρέχω έπίσης δεν παίζει.... δεν ξέρω...μπορεί σε άλλους να φέρθηκαν με το γάντι, αλλά σε μένα ήταν απαράδεκτοι!
Να σου πω και ένα τελευταίο έτσι σαν κερασάκι στην τούρτα. Το 2005 μου είχαν σπάσει το παράθυρο του συνοδηγού Παίρνω τηλ στον Φέσσα και λέω να το αλλάξω. Μου λέει δεν έχω ανταλλακτικό , σε 2 μέρες . Του λέω δεν γίενται να αφήσω το αμάξι έτσι, το κινώ. Τέσπα, πήγα έξω σε έναν το άλλαξα το τζάμι. Μπροστά ενώ γινόταν όλη η διαδικασία - από πάνω. Μετά από κανένα μήνα, πάω για σέρβις . Και τι μου λένε ????Για τον Θεό σου δηλαδή! Μου λένε "Κυρία μου, αλλάξατε ηχεία????"Και μένω μ...ς γιατί τότε το αυτοκίνητο ήταν όπως μα όπως το είχα πάρει. Ούτε ζάντες δεν είχα αλλάξει, που ήταν το πρώτο που έκανα! Λέω όχι. Ε πως μου λέει, αφού στου συνοδηγού δεν έχετε τα ηχεία που βάζουμε εμείς!!!!! Τα έχετε αλλάξει σίγουρα! Και τον κοίταγα και έλεγα τώρα πλάκα μου κάνει, δεν μπορεί να μην ξέρουν τι ηχεία βάζουνε!!!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ !!!!!!!
Συγγνώμη για το μακροσκελέστατο ποστ αλλά ήθελα να σου εξηγήσω ότι δεν είχα πρόβλημα με τον Φέσσα ή με τον κάθε Φέσσα. Αλλά όταν με περνάνε για μ....κα και μου φέρονται λες και είμαι κανένα δεν ξέρω τι επειδή είμαι γυναίκα και μικρή, μου γυρίζει το μάτι ανάποδα!!!!! Και ναι θα τα κανω όλα γιάρδα όταν μου φέρονται έτσι - όπως και έγινε άλλωστε.
Όσο για την μηχανή και την χάλια συντήρηση, θα σου γράψω το βράδυ τι ακριβώς θα μου πούνε.
Να στε καλά - σόρρυ αν κούρασα! :schraeg :schraeg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Απρ 2008, 18:16 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Το θέμα δεν είανι προσωπικό Προς Θεού.

Κουβέντα κάνουμε και νομίζω οτι καλώς διαφωνούμε σε κάποια θέματα γιατί έτσι βγαίνουν και κάποιες άλλες απόψεις προς τα έξω και καλύπτουμε καλύτερα το θέμα.

Τέσπα.

Συμφωνώ οτι είναι πολύ σπαστικό να σε περνάνε για χαζό. Αν θες στείλε μου ενα pm με λεπτομέριες πχ με ποιον μίλησες κ τα υπόλοιπα και θα πάω απο κει να ρωτήσω.

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Απρ 2008, 19:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2008, 20:29
Δημοσιεύσεις: 105
Τοποθεσία: Thessaloniki
Δεν είπα ότι είναι κακό που διαφώνησες! Ίσα ισα μεσα από διαφωνίες βρίσκονται και οι λύσεις. Ονόματα δεν ξέρω. Θα σου στείλω πμ να σου πω εμφανισιακά και τι ακριβώς ειπώθηκε! Αν και δεν νομίζω να υπάρχει λόγος τώρα πλέον! Πάντως thanks! Θα σου στείλω πμ!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 11 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Αλλαγή λαδιών C3 aircross
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: nikoscham
Απαντήσεις: 2
Διαρροή Λαδιών από τα καπάκια βαλβίδων
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: tgi
Απαντήσεις: 6
Θόρυβος όταν πατάω το γκάζι με κρύα μηχανή
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: aragio
Απαντήσεις: 7
Κάψιμο Λαδιών
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 59
Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: maskok06
Απαντήσεις: 31
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ