Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 15:33 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιαν 2009, 20:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 12 Αύγ 2007, 18:12
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: VERIA
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ADMIN.
δεν ξέρω αν γράφω απο πόνο πίκρα η οργή.Έχω να γράψω στο site τουλάχιστον 6-7 μήνες για προσωπικούς λο΄γους,ο λόγος που γράφω είναι για να προστατέψω ανθρώπους και κυρίως παιδια να κάνουνε λάθοι και κυρίως λάθος επιλογές,δεν θα αναφερθώ σε πρόσωπα ούτε θα τα υποδείξω αλλα πραγματικά ξεχειλίζω απο αγανάκτηση.Ως γνωστον είχα ενα c2 turbo το οποιο παραδόθηκε στις φλόγες τη περασμένη παρασκευή το βράδυ ενω κατευθυνομουνα προς θεσσαλονικη.κατα την επιτάχυνση μου απο 140 στα 210 ενιωσα κατι καμμενο μέσα στην καμπίνα οποτε και πηρα το ποδι απο το γκαζι.αφου το άφησα καταλαβα οτι είχε κάψει βαλβίδα μιασ και δοξα το θεο απο πειραματα του τυπου μη το πατασ χτθπανε πυρακια η μη το πατασ εχει 40 βαθμους εξω χορτασαμε.για να μην τα πολυλογω κανω δεξια και πριν καν σταματισω καπνιζει ολο το μποστα μέρος της μηχανης και απευθειας περνει φωτιακαι σκαει πριν καν προλαβω να φτασω πυροσβεστηρα,στη προσπαθεια να το σβησω ανοιξα το διακοπτη απο το καπο αλλα μαλλον εκανα μαλακια και η κατασταση αρχισε να ξεφευγει,οχι μονο δεν προλαβα να πιασω πυροσβεστηρα αλλα με το ζορι πηρα το τηλ μου απο μεσα να καλεσω 199.σε 1 λεπτο το αμαξι ειχε γινει καρβουνο μπροστα μου και δεν μπορουσα να κανω τιποτα,δεν εμεινε τιποτα .τιποτα....απλα ηρθε η πυροσβεστικη και το εσβησε και μεβγαλε απο το σοκ να το βλεπω να καιγεται.συνοψιζοντας και αφου τουλαχιστον με τον ενα τροπο η με τον αλλο διασφαλισα ενα μικρο μερος των χρηματων μου απο την ασφαλιστικη ηθελα να σας βαλω να αναρωτηθειτε ποιος θα πληρωνε το κοντα 10ρικο που ηταν στο μοτερ?ποιος?????εγω ηξερα τη συνεβη αλλα δεν θα ξεχασω την αδιαφορια για 3 μερες και το μηνυμα που αφησα να με καλεσει αλλα κανεις...κανεις δεν καλεσε....και οταν ξαναπηρα η απαντηση ηταν ε δεν πηρα τι να κανουμε.....ετυχε λεει και δεν ευθυνεται καπου...ο ποιητης...τα καλωδια τα να μην πω τι τα ετσι τα αλλιωτικα αλλα αφου ειπαμε μη το πατας ντε ρε (μαλακα)τι να πω???αφου ειμαι καλα δοξα να λεω ετσι?ειναι πολλα αλλα δεν εχω ορεξη να αναφερθω σε ολα.με τρωει ομως και αυτο που θα ηθελα να επισημανω ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΑΣ.θεωρω τον ευατο μου θυμα και ευελπιστω ακομα και σαυτον που τσονταρει απο τον καημο του ακομα και το 1/10 αποτι εγω πανω στο αμαξι να προσεξει καλα....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΑ,δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο και ουτε θελω να ανεβασω φωτο γιατι πραγματικα για οσους με καταλαβαινουν και το πονανε εμενα σπαραζει η καρδια μου


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιαν 2009, 21:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
φιλαρακι εισαι 100% σωστος και εχεις 100% δικιο να λες αυτα που λες. εγω θα ελεγα και χειροτερα πραγματα. εδω προσφατα εδωσα 40 ευρω σε επωνυμο μαγαζι στην πατρα να μου φτιαξει μια εισαγωγη της προκοπης και οχι απλα ενιωσα θυμο για το αποτελεσμα αλλα αν μπορουσα θα τους εσπαγα το μαγαζι. οχι γιατι ηταν ασχετοι αλλα γιατι ενω ειναι ασχετοι πειραματιζονται πανω στο αυτοκινητο σου και ενω γνωριζουν οτι ειναι ανικανοι συνεχιζουν και το κανουν για να μην χασουν το πιθανο κερδος... αντι να σου πουν συγνωμη δεν εχω εργαλεια η δεν εχω την δυνατοτητα να στο κανω συνεχιζουν... το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να διαδωσεις την συμπεριφορα του υπευθυνου και την δουλεια που σου εκανε ωστε να προστατευσεις μελλοντικα αλλους απο τα ιδια αποτελεσματα... μην ντραπεις και μην νιωσεις ασχημα. δεν ειναι κακο να βγαζεις μια "βρωμα" για καποιον ο οποιος συνεχιζει να προκαλει και μετα το συμβαν αντι να ζητησει μια συγνωμη! την αξιζει....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιαν 2009, 21:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Δεκ 2007, 17:57
Δημοσιεύσεις: 721
πωπω ρε φίλε πραγματικά σε καταλαβαίνω! Κρίμα κ πάλι κρίμα!
Εσύ να σαι καλά και οι λαμαρίνες γίνονται...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιαν 2009, 22:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
παλι καλα να λες που δεν καηκες και εσυ .

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιαν 2009, 23:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
περαστηκα σου φιλε μου !!!! δυστηχος ομως οι εξτριμ βελτιωσεις εχουνε αυτα τα κακα !!!! φυσικα οχι λογο τις βελτιωσης αλλα λογο απροσεξιας αυτου που το εφτιαξε !!!!!! και επειδει παλαιοτερα ημουνα και εγω "καμενος" απο μηχανικους !!!! μα τον θεο να τους κοπουνε τα χερια παρα να κανουνε κατι το οποιο δε ξερουνε !!!!! ( αν καποιος θυμαται την ιστορια μου που πληρωσα και μου βαλανε αλλο μοτερ κτλ κτλ κτλ ........ ) !!!!!!!!!!!

πες μου κατι ομως που με ενδιαφερει !!!!! πως τα κανονισες με την ασφαλιστηκη ????? εννοω ειχες ασφαλεια πυρος ??? γιατι ειχα ρωτησει καποτε για να κανω πυρασφαλεια και μου ειχανε πει οτι δεν ισχυει αν παρει φωτια απο μηχανικο προβλημα ΑΛΛΑ δεν ητανε Σιγουρη η ασφαλιστρια μου !!!! και δεν εκανα τελικα...... αν ισχυει να παω να κανω γιατι.... το κακο δεν αργει να γινει... χτυπα ξυλο !!!!!!!!!!!!!!

επεισεις για πες και τον βελτιωτη-εμπρηστη του αυτοκινητου σου !!!! δεν ειναι αναγκη να καουνε και ΑΛΛΑ ΑΜΑΞΙΑ !!!!!!!!!

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 01:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 22 Μάιος 2007, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1358
Τοποθεσία: Στην τρελα μου.....
:surprised :surprised :surprised ......περαστικα φιλε. τι αλλο να πουμε......

_________________
My C2 Super 1600!!!

Fast cars don't kill, SLOW drivers DO!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 01:49 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Κώστα συλλυπητήρια ρε φίλε. Ειλικρινά ξέρω τι τράβηξες απο την αρχή που το ξεκίνησες .. και πόνεσα που το διάβασα. Και επείδή ξέρω που το έφτιαξες είναι σαν να βλέπω τα μούτρα του μπροστά του .. να λέει τις παπαριές του... και μου την δίνει ακόμα περισσότερο.
Ειλικρινά κρίμα.. πολύ κρίμα... Ευτυχώς που εσυ δεν έπαθες κάτι.. θα μπορούσε να είναι πολύ χειρότερα η όλη φάση ..
Τι να πω... περαστικά να πω λίγο θα είναι ...
Κουράγιο φιλαράκι.

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 03:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
με τις ασφαλειες νομιζω οτι ειναι πολλες ασφαλιστηκες που το καλυπτουν. ασε που μπορεις να το περασεις και με εμμεσο τροπο αρκει να ειναι γνωστος σου ο ασφαλιστης.

αδερφε εγω μια σκεψη που εκανα με το που το διαβασα ηταν οτι οταν σου μυρισε επρεπε να βαλεις "νεκρα" να το αφησεις να τσουλισει μεχρι να σταματησει χωρις φρενο ωστε να κρυωσει οσο το δυνατον περισσοτερο. βεβαια ολα αυτα ειναι μετα χριστον προφητειες. θα μου πεις και με το δικιο σου οτι μπορει να επαιρνε καθοδον τοτε. ασε που πανω στον φοβο του ο καθενας αυτο θα εκανε. που να φανταστεις τι θα συνεβαινε.... αλλα.... παντα θα υπαρχει ενα αλλα... αν και δε νομιζω οτι το θεμα ειναι πως πηρε φωτια αλλα γιατι πηρε...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 04:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Κρίμα ρε φίλε γιατί έλεγα οτι υπάρχει κάποιος που έχει τουρμπίσει το c2 και του βγήκε. Αλλά τελικά απο οτι λες δε βγήκε και τόσο σωστό...

Εγώ μετά απο ενα ατύχημα που είχα πριν λίγο καιρό το μόνο που λέω είναι να είσαι καλά, να μην έχεις πάθει τίποτα και το αυτοκίνητο είναι δευτερεύον. Αφου λες οτι έσκασε κιολας μην το ψάχνεις, πάλι καλα που βγήκες. Θα μπορούσε να είχε γίνει την ώρα που πήγαινες...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 09:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Κωστα οσα κριμα και αλλα τετοια να πουμε το κακο εγινε και δεν διορθωνετε.Υποθέτω πως τα λ7 που θα παρεις απο την ασφαλεια ειναι για ενα c2 vts μεταχειρισμενο και οχι αυτα που εδωσες στο αμαξι.
Τελος παντων το θεμα να το προχωρήσεις οσο μπορεις οπως επισης να ανεβασεις φωτογραφιες παντους και να γραψει τιτλο ''ΟΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ''ΟΝΟΜΑ''.
Καλο θα ειναι να γραψεις στα παραπονα για συνεργεια το ονομα του μηχανικου και ολα οσα τραβιξες μεχρι σημερα.

Αλλα κατα τα αλλα καλος μηχανικος

Μακαρι να μην βρεθω ποτε στη θεση σου.

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Τελευταία επεξεργασία από SoCrazy και Παρ 23 Ιαν 2009, 17:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 10:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Σεπ 2007, 08:50
Δημοσιεύσεις: 1309
Τοποθεσία: ... stin trela mou!
Όχι ρε γαμώτο!!!! Α ρε Κώστα (knestor023) ευτυχώς που δεν έπαθες τπτ εσύ.

Τώρα, σίγουρα δεν πρόκειται να πάρεις ούτε τα λεφτά σου πίσω, ούτε τον κόπο σου μα ούτε και τον αγώνα σου.

Δεν θέλω να μπω στον κόπο να αναφερθώ στο άτομο που σου έφερε το θέμα σε αυτό το σημείο. Το δίκιο δύσκολα θα το βρεις. Άλλωστε ώρες φάγαμε περί του θέματος. Εύχομαι μόνο με το πάθημα σου να γίνει μάθημα σε κάποιους.

Λυπάμαι ειλικρινά και χαλάστηκα περί το θέματος μιας και το C2 σου ήταν από τα ωραιότερα που έχω δει. :cry :cry :cry


Κουράγιο !

_________________
Εικόνα Εικόνα
Η Θεσσαλονίκη ρολάρει πάλι...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 10:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2007, 11:41
Δημοσιεύσεις: 3783
Τοποθεσία: serres
Κώστα περαστικά ρε φίλε αφού δεν έπαθες τίποτα όλα τα άλλα μην τα σκέφτεσαι καθόλου.
πολύ καλά έκανες κ το έγραψες το περιστατικό!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 11:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 21:52
Δημοσιεύσεις: 238
Aδερφε ειλικρινα πιστηκε η καρδια μου δε μπορω ν αναπνευσω...εισαι εσυ καλα δοξα το Θεο κανε κουραγιο και να ευχομαστε ολοι να μη συμβει σε κανεναν αλλον τετοιο κακο...

_________________
C'EST GRANDE D'ETRE GREC


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 11:37 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Απρ 2007, 10:31
Δημοσιεύσεις: 3502
Τοποθεσία: Αθήνα - Λόφος Σκουζέ - Κάρυστος
Περαστικά να ευχηθώ εγώ και δόξα τω Θεό που έχεις την υγειά σου να λες!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΤΟΥ C2 MOY
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 12:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Περαστικά και απο μένα φίλε, αλλα θέλω να σε ρωτήσω κάτι : Είσαι σίγουρος οτι δεν έκανες κάτι το μεμπτό εσύ ωστε να πάρει φωτιά το αυτοκίνητο? Διάβασα που είπες "δοξα το θεο απο πειραματα του τυπου μη το πατασ χτθπανε πυρακια η μη το πατασ εχει 40 βαθμους εξω χορτασαμε". Απο αυτό καταλαβαίνω οτι είσαι άτομο που κάνει του κεφαλιού του, και οτι δεν πολυσκοτίζεσαι να ακολουθείς τους κανόνες που σου λένε. Μάλλον όπως λές και εσύ "έχεις χορτάσει". Το αν υπάρχουν κανόνες οταν τουρμπίζεις εσύ ένα αυτοκίνητο δεν το ξέρω.... αλλα για να το λές εσύ, κάτι θα ξέρεις.

Τώρα για το θέμα των χρημάτων που έδωσες.... είχες δηλώσει στην ασφαλιστική σου τις μετατροπές που έκανες στο αμάξι, ωστε να ανέβει η χρηματική του αξία και έτσι να αποζημειωθείς περισσότερο ? Δεν ξέρω καν αν γίνεται αυτό.... Αλλα αν δεν γίνεται τότε έχωσες λεφτά μόνο για σένα. Για την πάρτυ σου. Επειδή το γούσταρες. Λεφτά που όμως δεν αναγνωρίζονται απο την ασφαλιστική. Και εμένα μου σπάσανε 2 φορές τα τζάμια, αλλα δεν ζήτησα απο την ασφαλιστική να μου πληρώσει και τις ζελατίνες που είχα....

Αυτά και να προσέχεις άλλη φορά. Υπάρχουν άνθρωποι που έχασαν πιο εύκολα στη ζωή τους.... άλλοι περίμεναν σε στάση λεοφορείου και σκοτώθηκαν όταν τους παρέσυρε οδηγός. Α και κάτι ακόμα.... τα 210 δεν είναι πολλά για ενα "κουβαδάκι" - και το λέω καλοπροαίρετα - όπως το C2 ?


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε MeddlingMageGR για την δημοσίευση του/της: dimitrisc4vts
Κορυφή 
 
 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 5 [ 70 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο





Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
 
cron