Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 22:58 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 9 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 04:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 04:17
Δημοσιεύσεις: 6
Λοιπόν φίλοι μου έχει φανεί πολύ περίεργο το γεγονός που θα σας πώ και θα ήθελα τις απόψεις σας .

Έχω ένα c2 1.000cc μοντέλο 2004.
Στα 165000 χιλιάδες ακούω ένα κράκ και το αμάξι κροτάλιζε στον δρόμο εκτός της νεκράς.
Πήγα σε 2 μηχανικούς και κατέληξα στην αντιπροσωπεία , εκεί που πήγαινε πάντα το αυτοκίνητο αφού έχω το βιβλίο σέρβις του αν και το έχω αγοράσει μεταχειρισμένο από πρώτο χέρι.

Πήρα τηλέφωνο έμαθα τιμές πάνω κάτω 50 ευρώ οι ίδιες και το πήγα, το άφησα, πήρα και αυτοκίνητο αντικατάστασης το νέο c3 2017 (φοβερό αυτοκίνητο αλλά άσχετο με το θέμα αυτό) μετά από λίγες ώρες τηλ από το συνεργείο ελάτε απο δώ.

Πήγα είδα ένα "κουρεμένο" σασμάν και ένα δισκο πλατό παραδίπλα, και με ρωτάει το φτιάχνουμε και το βάζουμε πάνω αλλά μπορεί να μείνεις η βάζουμε ένα μεταχειρισμένο και αν αλλάξεις και δισκοπλατό γλιτώνεις την εργασία που θα θές σε λίγο καιρό αλλά για να είσαι και συ και μείς σίγουροι θα σου χρεώσουμε και ένα κόστος ελέγχου θα το λύσουμε και θα το δούμε και αν είναι καλό το βάζουμε πάνω στο δικό σου. Είπα οκ , είπαν και για 12 μήνες εγγύηση!!!.

Φτιάχτο είπα και δεν σκέφτηκα τα λεφτά αφού είναι εργαλείο της δουλειάς μου και πρέπει να μετακινούμε συνεχώς .

Μετά απο δύο μέρες τσουπ τηλέφωνο έτοιμο το αμάξι , το πήρα το δούλευα έδωσα 850 ευρώ συν δισκόπλακες έβαλα καινούργιες και τακάκια συν δύο βάσεις μία μηχανής και μία εξάτμισης για να είναι τζι τζι το αμάξι που λένε!!

Κύριοι μετά από 10 μέρες στο αμάξι δεν κουμπόνανε οι ταχύτητες και είχε χράκ χρούκ φοβήθηκα μην μείνω κανα δυο φορές λέω θα στρώσει... μετά από δυο μέρες με καλούν στο τηλέφωνο όλα εντάξει ρωτάνε? όχι απάντησα και ξεκίνησε το μαρτύριο μου

Κάθε 15-25 μέρες είμαι στο ίδιο συνεργείο από τα χριστούγεννα και μετά τα χρακ χρούκ ήταν αστοχία ενός ρουλεμάν το άλλαξαν, μετά βγήκε και κροτάλιζε τόσο στο ρελαντί που άνθρωπος δεν καθότανε μέσα στην καμπίνα, μετά απο αυτό δεν πατούσε το δισκοπλατό και μετά είπαν άλλαξαν σασμάν, μετά απο το άλλο σασμάν όταν το αμάξι ζεσταινόταν ακουγόταν ρουλεμάν, πήγα να μείνω το άκουσε μηχανικός στην π.Ράλλη μου λέει σασμάν, το πήγα το ξανα έβγαλαν μολις ζεστάθηκε πάλι τα ίδια.

Μου λέει εμείς δεν κοροιδεύουμε κανέναν ο μηχανικός και το κράτησε μέσα το αμάξι μου 17 μέρες, μετά πήρα το αυτοκίνητο μου και έβαλα τετάρτη κάνει ένα βουητό ,το κράτησα και το βουητό πιά είναι πολύ δυνατό , πήγα το άκουσαν άλλοι μηχανικοί σε άλλη σιτροέν και τι μου λένε? σασμαν θές έχει αρπάξει η 4η και εκεί είναι που φαίνεται , πήγα έβαλα τις φωνές , έχετε δίκαιο είπαν αφήστε το λένε , μετά απο 5 μέρες τηλ πήγα απο κεί το ανέβασαν πάνω το άκουσαν δεν έχει τίποτα, σας άλλαξα βαλβολίνες για να μην έχετε θορύβους, μαλάκωσε λίγο αλλά συνεχίζει και μετά απο 60 ευρώ βενζίνη και ανοίγματα είδα ότι γουργουρητό που έχει απο την πρώτη συνεχίζει μέχρι τα 110χιλ και τη 5η.

Το αυτοκίνητο έχει παραμείνει στο συνεργείο περισσότερες από 27 ημέρες και η συμπεριφορά μου ήταν τόσο καλή , με το σείς και το σας του είχα!
Φιλικά
Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 11:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Απο τι καταλαβα , σε καμια φαση του γολγοθα δεν μπηκε καινουργιο σασμαν σωστα;;; Για ποια αντιπροσωπεία μιλαμε;;;
Τα μεταχειρισμένα σασμαν ειναι λαχείο. Σε fiat panda που ειχα αλλαξει βγηκε απροβληματιστο ευτυχως. Το αλλο παραξενο ειναι οτι στο δικο σου σασμαν που χαλασε, σου είπαν οτι εαν κανεις ανακατασκευη παλι θα ξαναχαλασει. Στην ουσια θα ήταν καινουργιο μετα!!

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 14:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
σου ανοιξαν το δικο σου σασμαν ειπαν δε φτιαχνετε σου εβαλαν αλλο το ανοιξαν να δουν τι γινετε..?αν ειναι οκ 850 ευρα σκας

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 18:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 04:17
Δημοσιεύσεις: 6
barimagas έγραψε:
Απο τι καταλαβα , σε καμια φαση του γολγοθα δεν μπηκε καινουργιο σασμαν σωστα;;; Για ποια αντιπροσωπεία μιλαμε;;;
Τα μεταχειρισμένα σασμαν ειναι λαχείο. Σε fiat panda που ειχα αλλαξει βγηκε απροβληματιστο ευτυχως. Το αλλο παραξενο ειναι οτι στο δικο σου σασμαν που χαλασε, σου είπαν οτι εαν κανεις ανακατασκευη παλι θα ξαναχαλασει. Στην ουσια θα ήταν καινουργιο μετα!!


Είπαν ότι έχουν αλλάξει δύο σασμάν, όλα τα πάντα μέσα, ρουλεμάν,δορυφόρους,πηνίο έλεγχο κλπ .

Κάτι είχαν πεί για ανακατασκευή του δικού μου αλλά δεν θυμάμαι, είπαν αυτό αν φτιαχτεί θα μείνω εν καιρώ .Εκεί πάνω είπε φίλος ότι μου φτιάξανε το δικό μου γιαυτό έχει τόσα προβλήματα!!!.

Δεν θέλω να τους εκθέσω λέγοντας ποιοί είναι , αλλά να μάθω τι γίνεται.

Πρέπει αναγκαστικά να πληρώσω ακόμα 300-500 ευρώ να πάω σε άλλο αντιπρόσωπο γιατί τα πράγματα μέσα στην καμπίνα δεν παλεύονται μεταξύ 60-110χιλ στη καμπίνα έχει θόρυβο πολύ.

xantiamanolis έγραψε:
σου ανοιξαν το δικο σου σασμαν ειπαν δε φτιαχνετε σου εβαλαν αλλο το ανοιξαν να δουν τι γινετε..?αν ειναι οκ 850 ευρα σκας


Δεν ξέρω αν άνοιξαν το άλλο γιατί αυτοί την 4η φορά που πήγα είπαν δεν μπορούμε να το λύσουμε να δούμε τι γίνεται , αλλά σε ένα σασμάν που είχε πρόβλημα με ένα ρουλεμάν που ζεσταινόταν το αυτοκίνητο και έκανε θόρυβο, έβαλαν αυτό που έχω τωρα γιατί είπαν πώς ήταν ασύμφορο να αλλάξουν το ρουλεμάν εκείνο και τοποθέτησαν άλλο με αυτά τα αποτελέσματα!!.

Επιμένουν ότι όλα τα έχουν αλλαχθεί και σκέφτηκα μπάς και πληρώσω έστω κανένα λιπαντικό για μείωση θορύβων και κανά δυο αλλαγές βαλβολίνες αλλά δεν ξέρω ρε παιδιά, πραγματικά δεν ξέρω.μπορεί να είναι και πεταγμένα λεφτά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 18:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 04:17
Δημοσιεύσεις: 6
barimagas έγραψε:
Απο τι καταλαβα , σε καμια φαση του γολγοθα δεν μπηκε καινουργιο σασμαν σωστα;;; Για ποια αντιπροσωπεία μιλαμε;;;
Τα μεταχειρισμένα σασμαν ειναι λαχείο. Σε fiat panda που ειχα αλλαξει βγηκε απροβληματιστο ευτυχως. Το αλλο παραξενο ειναι οτι στο δικο σου σασμαν που χαλασε, σου είπαν οτι εαν κανεις ανακατασκευη παλι θα ξαναχαλασει. Στην ουσια θα ήταν καινουργιο μετα!!


Είπαν ότι έχουν αλλάξει δύο σασμάν, όλα τα πάντα μέσα, ρουλεμάν,δορυφόρους,πηνίο έλεγχο κλπ .

Κάτι είχαν πεί για ανακατασκευή του δικού μου αλλά δεν θυμάμαι, είπαν αυτό αν φτιαχτεί θα μείνω εν καιρώ .Εκεί πάνω είπε φίλος ότι μου φτιάξανε το δικό μου γιαυτό έχει τόσα προβλήματα!!!.

Δεν θέλω να τους εκθέσω λέγοντας ποιοί είναι , αλλά να μάθω τι γίνεται.

Πρέπει αναγκαστικά να πληρώσω ακόμα 300-500 ευρώ να πάω σε άλλο αντιπρόσωπο γιατί τα πράγματα μέσα στην καμπίνα δεν παλεύονται μεταξύ 60-110χιλ στη καμπίνα έχει θόρυβο πολύ.

xantiamanolis έγραψε:
σου ανοιξαν το δικο σου σασμαν ειπαν δε φτιαχνετε σου εβαλαν αλλο το ανοιξαν να δουν τι γινετε..?αν ειναι οκ 850 ευρα σκας


Δεν ξέρω αν άνοιξαν το άλλο γιατί αυτοί την 4η φορά που πήγα είπαν δεν μπορούμε να το λύσουμε να δούμε τι γίνεται , αλλά σε ένα σασμάν που είχε πρόβλημα με ένα ρουλεμάν που ζεσταινόταν το αυτοκίνητο και έκανε θόρυβο, έβαλαν αυτό που έχω τωρα γιατί είπαν πώς ήταν ασύμφορο να αλλάξουν το ρουλεμάν εκείνο και τοποθέτησαν άλλο με αυτά τα αποτελέσματα!!.

Επιμένουν ότι όλα τα έχουν αλλαχθεί και σκέφτηκα μπάς και πληρώσω έστω κανένα λιπαντικό για μείωση θορύβων και κανά δυο αλλαγές βαλβολίνες αλλά δεν ξέρω ρε παιδιά, πραγματικά δεν ξέρω.μπορεί να είναι και πεταγμένα λεφτά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 21:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
file μου σορρυ δηλαδη καπου σε κοροιδευουν.........αν εχεις αποδεικτικα στοιχεια παραστατικα πληρωμων κανε τα εξης....
αρχικα πηγαινε και παρεδωσε το αμαξι στο συνεργειο που υποτιθετε το εφτιαξες παρε χαρτι παραδοσης για την εξωτερικη κατασταση του αυτοκινητου δωσε ενα επισημο εγγραφο σε χαρτι αλλα και σε ηλεκτρονικη μορφη ιει-μαιλ δωσε διορια 10 ημερες και φυγε....και αν μεχρι την ημερομηνια που θα ορισεις δεν εχει γινει κατι να τους εχεις προειδοποιησει για εξωδικο....
και μετα θα δεις πως εξαφανιζονται οι θορυβοι......
ειναι η τελευταια λυση
να αναφερεις οτι πλεον δεν εχεις υποχρεωση οικονομικης συνεισφορας και το αναλαμβανουν αυτοι ολο.....
εγω αυτο θα εκανα...

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 23:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 04:17
Δημοσιεύσεις: 6
xantiamanolis έγραψε:
file μου σορρυ δηλαδη καπου σε κοροιδευουν.........αν εχεις αποδεικτικα στοιχεια παραστατικα πληρωμων κανε τα εξης....
αρχικα πηγαινε και παρεδωσε το αμαξι στο συνεργειο που υποτιθετε το εφτιαξες παρε χαρτι παραδοσης για την εξωτερικη κατασταση του αυτοκινητου δωσε ενα επισημο εγγραφο σε χαρτι αλλα και σε ηλεκτρονικη μορφη ιει-μαιλ δωσε διορια 10 ημερες και φυγε....και αν μεχρι την ημερομηνια που θα ορισεις δεν εχει γινει κατι να τους εχεις προειδοποιησει για εξωδικο....
και μετα θα δεις πως εξαφανιζονται οι θορυβοι......
ειναι η τελευταια λυση
να αναφερεις οτι πλεον δεν εχεις υποχρεωση οικονομικης συνεισφορας και το αναλαμβανουν αυτοι ολο.....
εγω αυτο θα εκανα...

Παραστατικά και αν έχω, πλήρης καταγραφή όλων των επισκευών αποδείξεις τα πάντα.
Παρέδωσα επιστολή στον υπεύθυνο - έκανα επιστολή αλλά και με αυτή τίποτα. Κοροϊδευουν και δεν μπορώ πια να αφήσω το αυτοκίνητο μου για επισκευή λόγο αφερεγγυότητας ,6 φορές το άφησα.
Εμένα με ενδιαφέρει όμως αυτή την στιγμή να συγκεντρώσω όσο περισσότερες πληροφορίες με άλλους κατόχους οχημάτων για να δώ αν έχει συμβεί κάτι παρόμοιο και σε άλλους για να μην μην είμαι και εκτός τόπου και χρόνου.
Αυτός και ο λόγος εγγραφής στο φόρουμ .
Σήμερα το πήγα και σε άλλο δίκτυο συνεργείων ουδέτερο και το ανέβασε πάνω και είπε είναι από το κιβώτιο,!!!
Άν κάνω εξώδικο λεφτά θα χάσω προς το παρόν γιατί πρώτα πάμε με το καλό , όλοι κάνουν λάθη , έτσι πιστεύω δηλαδή!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 07 Αύγ 2018, 16:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
λ7 δε χανεις σε καμια περιπτωση.....αν και εφοσον εχεις παραστατικα εισε οκ
απλα σε πρωτη φαση με το εξωδικο ισως τσουξει ο κωλος και λυσουν το προβλημα ...αν οχι μετα πας δικαστικα και τους τιναζις τα πεταλα στον αερα.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 08 Αύγ 2018, 00:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 04:17
Δημοσιεύσεις: 6
xantiamanolis έγραψε:
λ7 δε χανεις σε καμια περιπτωση.....αν και εφοσον εχεις παραστατικα εισε οκ
απλα σε πρωτη φαση με το εξωδικο ισως τσουξει ο κωλος και λυσουν το προβλημα ...αν οχι μετα πας δικαστικα και τους τιναζις τα πεταλα στον αερα.....


Πήγα σήμερα σε επισκευές σασμάν στην καβάλας και είπε πώς το σασμάν έχει πρόβλημα και χρειάζεται λύσιμο το κιβώτιο ζημιά γύρω στα 400 ευρώ.

Εξώδικο,δικαστικά,8 και βάλες μήνες ταλαιπωρία , ψυχική οδύνη την σκέφτεσαι ? ξέρεις τι είναι να έχεις να κάνεις με κοινούς απατεώνες ;;;?.

Ήθελα να ήξερα αν έχει συμβεί σε άλλους αυτό, γιατί λέω να το πάω σε κανένα κανάλι το θέμα να γίνουν ρεζίλι γιατί είναι αντιπροσωπεία και όχι μπακάληδες της γειτονιάς.

Έχω μετανοιώσει πραγματικά από την αντιμετώπιση της εταιρίας ,δηλαδή τα 800-1000 ευρώ δεν είναι υπολογίσιμα για εταιρίες σαν αυτές?.

Θα έπρεπε οι ίδιοι να κάνουν σαν εταιρία ότι καλύτερο έχουν και να το παραδώσουν σε άριστη κατάσταση και όχι να μου λένε περιμένουμε ένα ρουλεμάν 15 ημέρεςαπό εξωτερικό!!!
Μακάρι να μην χάσω τα λεφτά γιατί δεν συνεργάζονται, 3 μηχανικοί λένε έχει πρόβλημα και αυτοί επιμένουν το αμάξι έχει κάτι άλλο!, 3 συνεργεία το άκουσαν και όλοι είπαν σασμάν,αυτό για τον τελευταίο μήνα, για τους υπόλοιπους 7 και κάτι κίχ δεν έβγαλαν


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με Σασμάν και κοροϊδία ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 08 Αύγ 2018, 15:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
σσγνωμη αλλα αν δεν κινηθεις δικαστικα και τα λ7 σου θα χασεις τα 800 και αλλα 400 για επισκευη τουλαχιστον εισε που εισε χαμενος να βγει η ζημια οσο πιο ανωδυνα μπορει.....
κοιτα δεν ειμαι δικηγορος ουτε φιλος με τα δικαστηρια αλλα τα 1000 ευρω αν εδινα εγω επρεπε για ενα μηνα εγω και η οικογενεια μου να τρωμε να πινουμε και ζουμε και να μετακινουμαστε με αερα κοπανιστο για να τα δωσω...και πιστεψε με δεν με ενδιαφερει ακομα και αν ειμαι σε μινρη πολη πληρωσα και θελω αποτελεσμα παρτο φτιαχτο δεν δινω μια και τελος......

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 9 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Τεχνικό πρόβλημα;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
πρόβλημα με τις πιτσιλίθρες του παρμπρίζ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: koshalVTS
Απαντήσεις: 31
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΜΠΡΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗ 1.8i 16V
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 32
Σασμαν 1.6 NFU σε κινητηρα 2.0 RFK C4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
τρεμοπαίζει πολυλειτουργικό πρόβλημα οθόνης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: christ75
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ