Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 12:41 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Απογνωση δεν παει αλλο! ντροπη τους!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 25 Μαρ 2008, 23:09 
Άβαταρ μέλους
δεν ξερω απο που να αρχισω!ειμαι κατοχος ενος c2!απο τα 3 χιλιαδες χιλιομετρα αρχισαν τα προβληματα!προβλημα στο συστημα αντιρρυπανσης!μου εσβινε συνεχεια!στην πολη, στον εθνικο δρομο!ετρεχα στα συνεργια συνεχεια!ειχα γινει ρεζιλι στην οδικη βοηθεια!το φτιαξανε μου λεγανε στο συνεργειο!τριχες!παλι το ιδιο προβλιμα!φυσικα αξιζει να αναφερω τιν ασχημη συμπεριφορα απο αντιπροσωπεια!δεν λεω πια :fsss !με τα πολλα εγινε θεμα!και μιλισα με κεντρικα ωσπου βρεθηκε λυση!αλλαξαμε εγκεφαλο πεταλουδα γκαζιου και καλοδιωση κινητηρα!οκ μεχρι τωρα!μετα συνεχισαμε με βαλβιδα φρενου!προβιμα και εκει!το φτιαξαμε!τωρα ειμαι στα 9800χιλιομετρα και εχω προβλημα με μοτερ κρεμαγιερας!το πηγα να το δουνε στιν επαρχεια σε εξουσιοδοτημενο καταστημα και μου ειπανε φτιαχτο στιν αθηνα!εχω μαζεψει εκατο χαρτια επισκεψεων,και ακομα δεν εχω αλλαξει λαδια!ειναι πολλα ακομα που θελω να πω,αλλα φοβαμαι πως σας κουρασα!λυπαμαι πολυ για το ελλατωματικο που μου δωσανε και κυριως για την αθλια συμπεριφορα τον συνεργειων και την ταλαιπωρια που περασα!(πανω απο 10 επισκεψεις)σας ευχαριστω!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 25 Μαρ 2008, 23:45 
Άβαταρ μέλους
ευχαριστω παιδια για την συμπαρασταση!θα την χρειαστω που με απειλησαν με δικιγορο επειδη φωναζα!το μαγαζι ειναι δικο τους λενε και μπορουν να διωξουν και πελατη αμα θελουν!λυπαμαι που θα τω πω αυτη τη γυφτια,αλλα μεχρι και 20ευρα εδεινα στα παιδια που δουλευουν εκει για να με προσεξουν!ειναι τα απο τα μεροκοματα που εχανα για να πηγαινω στο συνεργειο!! :mad κριμα παντος


Τελευταία επεξεργασία από DARKSTARkk και Τετ 26 Μαρ 2008, 18:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 00:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Δεκ 2006, 12:19
Δημοσιεύσεις: 717
Τοποθεσία: Άγονη γραμμή
φιλε πρεπει να το ομολογησω πρωτα απ'ολα πως εισαι πολυ γκαντεμης!απο τοσο νωρις τετοια προβληματα γινεται 1 στις 1000000000!! :-? εγω τωρα στα 50000χλμ κ μονο λιγα ηλεκτρονικα προβληματα εχει βγαλει λογω αλλαγης φαναριων!τωρα οσο αφορα αντιπροσωπιες κ τα λοιπα δε θελω να το συζητησω.. :mad


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: hi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 00:30 
Άβαταρ μέλους
ti na pw,tetia kantemia?alla kai tetia symperifora?pantos se osous gnostoys eipa ti amaxi pira me moytzonane!oxi galiko mou legane :rant
lene oti einao problimatika!skeftome na steilv grama sti gallia!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 00:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Φεβ 2008, 14:55
Δημοσιεύσεις: 498
Τοποθεσία: TΡΙΚΑΛΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
φιλε καταρχας εισαι ατυχος,αλλα αφου βλεπεις οτι με το αυτοκινητο τα πραγματα δεν πανε καλα η πουλατο η βαλε τσαμπουκα και παρε τα συνεργεια στην σειρα και μην χαρισεις κανεναν.


Τελευταία επεξεργασία από DJ TERIS και Τετ 26 Μαρ 2008, 21:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 00:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Δεκ 2006, 12:19
Δημοσιεύσεις: 717
Τοποθεσία: Άγονη γραμμή
χεχε!αστα να πανε!κ μενα μου λεγανε για τα ηλεκτρονικα αλλα τους εγραφα!αργοτερα το καταλαβα το λαθος μου! :inno: το επομενο Γερμανικο! :tong: αν μπορεις γιατι να μη στειλεις γραμμα εξω να δουμε κ εμεις τι θα σου απαντησουν! :thumbup πιστευω θα βρεις ευκολοτερα λυση εξω παρα εδω στο Εllada!! :schraeg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 00:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
καταρχην γραφε ελληνικα φιλε.
κατα δευτερον προσεχε λιγο την ορθογραφια σου(φιλικα αυτα :thumbup )



τριτο και τελευταιο θελω να σου πω πως αν εχεις ενα προβλημα στο αυτοκινητο σου και εχεις τρεις επισκεψεις στο συνεργειο για το συγκεκριμενο προλημα χωρις να λυθει δικαιουσε αντικατασταση αυτοκινητου.







επισης σαν προσωπικες συμβουλες απο οσα εχω περασει εγω θα σου προτεινα να ενημερωσεις την σιτροεν γαλλιας με ενα μακρυσκελες μαιλ σωστα δομημενο οπως επισης να κανεις και ενα τηλεφωνο στον συνηγορο του πολιτη. καλο επισης θα ειναι να εχεις μαι επικοινωνια με την σιτροεν ελλας μιας εχουν αρχισει σιγα σιγα να περνουν πρεφα πως σαν κλαμπ και ενωμενοι κατοχοι σιτροεν εχουμε καποια δυναμη την οποια επικοινωνια ομως θα κοινοποιησεις και σε καποιο περιοδικο αυτοκινησεις, σοβαρου περιεχομενου παντα. αυτα φιλικα απο μενα και ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες για το σχολιο για την ορθογραφια :inno:

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 00:41 
Άβαταρ μέλους
ti na pw!!poses ekdromes moy xalase!kai me apeilisan me dikigoro epidi fonaza!tora exo ayto to problima me moter kremagieras!otan eimai stamatimenos kai stribv to timoni aristera trizei to timoni!to tsekarane se synergio,den to ftiaxane,apla moy eipan oti mallon to moter einai!a xexasa na anaferw oti mia mera moy exafanistike o imerisios xiliometritis! trelo?
:-? :-?

φιλε σμποκο δεν παρεξηγηθηκα για την ορθογραφια!στην τυχη τα γραφω!ξερω ορθογραφια :yhoo ευχαριστω παντως για συμβουλες!θα το ψαξω το θεμα

:rtfm γραμμα στι γαλλια επειγοντως

Διόρθωσα το ποστ σου και τα έκανα ένα
Τα διπλά ποστ δεν επιτρέπονται ούτε τα greeklish
Thanks
Alexandros


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 00:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Δεκ 2006, 12:19
Δημοσιεύσεις: 717
Τοποθεσία: Άγονη γραμμή
ααα κ απαγορευονται τα διπλα,τριπλα,τετραπλα,... κ.ο.κ ποστ! :thumbup
ο,τι θες να γραψεις πατας επεξεργασια στο προηγουμο ποστ σου κ το προσθετεις! :thumbup αυτα τα λιγα μιας κ εισαι καινουριος! ;)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 01:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
με τις κρεμαγιερες υπαρχει παντως ενα θεμα στα 1400ρια αν και προσπαθουν να το κρυψουν. εμενα μου την αλλαξαν μια φορα και μετα απο 60000 χλμ αρχισε παλι τα ιδια...τι να πεις

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 02:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 08 Αύγ 2007, 16:59
Δημοσιεύσεις: 48
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτο που λες οτι σου εσβυνε τι εννοεις;Σου εκανε και αρυθμιες,κοψιματα δηλαδη παταγες γκαζι και πηγαινε το αμαξι σαν βατραχακι,γιατι εμενα κατι τετοια μου κανει!!!Τι σου αλλαξαν;Επισης για το τιμονι γιατι και εμενα τριζει,σου τριζει παντα ή οποτε το πιασει;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Μαρ 2008, 06:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 18:48
Δημοσιεύσεις: 155
Τοποθεσία: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Χρήστος(C2 BY LOEB) έγραψε:
Επισης για το τιμονι γιατι και εμενα τριζει,σου τριζει παντα ή οποτε το πιασει;


Το σταδιο του τριξιματος το'χω ξεπερασει στο saxo μου... Με bilstein GrN, ημιστενα ελατηρια PS και με κοντρα βαση τεφλον τριζει το συμπαν ολοκληρο :tong: Μια συνηθεια ειναι...

Φιλε DARKSTARkk οπως ειπαν και οι προλαλησαντες μαλλον εισαι γκαντεμης ή για να το πουμε κοσμια, επεσες σε ελαττωματικο αυτοκινητο... 'Η απαιτησε την αντικατασταση του ή απαιτησε την σωστη επισκευη του...Στειλε γραμμα στην Citroen Γαλλιας εκφραζοντας την αγανακτηση σου για τα προβληματα του αυτοκινητου σου και την ελλειψη ενδιαφεροντος απο την Citroen Eλλας και ανεμενε απαντηση τους... hmmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: hi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Μαρ 2008, 00:56 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
DARKSTARkk έγραψε:
?pantos se osous gnostoys eipa ti amaxi pira me moytzonane!oxi galiko mou legane :rant
lene oti einao problimatika!


ΛΟΛ απλά..

Αυτά τα λένε οσοι εχουν μείνει στο '80. Θες να σου πω κάτι? Εχω κάνει 120.000km με VTR και αλλα 10.000km με το VTS που εχω τώρα. Ξέρεις τι έχει χαλάσει απο ηλεκτρονικά στα 3,7 χρόνια που οδηγάω c2? .. ενας πολλαπλασιαστής και ενας διακόπτης φλάς.. Αυτά που λέξε οι εξυπνάκηδες για τα ηλεκτρονικά είναι φούμαρα κ μεταξωτές κορδέλες.

Οσο για τα γερμανικά... πάρτε πάρτε.. να είστε μέρα παρα μέρα στις αντιπροσωπείες με διαροές στη μηχανή.. με καμένα λάδια και ενα κάρο άλλα μηχανικά προβλήματα... Τα παράθυρα όμως θα δουλευουν τζέτ για μια ζωή. Μην τολμήσει κανείς να πει για τα μοτέρ (του c2 τουλάχιστον) γιατί θα πει μαλ@κία.

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Μαρ 2008, 01:08 
Άβαταρ μέλους
Με τα moter η μονη μ@λ@κι@ ειναι οτι τα κραταν πολυ καιρο χωρις καμια βελτιωση.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: hi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Μαρ 2008, 15:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Αύγ 2007, 09:18
Δημοσιεύσεις: 74
Τοποθεσία: αττικη
souledge έγραψε:
Οσο για τα γερμανικά... πάρτε πάρτε.. να είστε μέρα παρα μέρα στις αντιπροσωπείες με διαροές στη μηχανή.. με καμένα λάδια και ενα κάρο άλλα μηχανικά προβλήματα... Τα παράθυρα όμως θα δουλευουν τζέτ για μια ζωή.


πιστευω οτι το ξερετε οτι το ΕΟΣ μπαζει νερα απο την οροφη.... :ysteric

οσο για τα παραθυρα τους, ο χρονος θα δειξει... :tong:

αυτες οι πληροφοριες ειναι απο υπαλληλο της VW, καπου στην Αττικη... :spank:

_________________
Don't Trust Anybody...


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 4 [ 57 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ειδικά για τους Βόρειους
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Brujo
Απαντήσεις: 17
MAF ή κατι αλλο?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: InsertCoinToJoin
Απαντήσεις: 9
Πιστωτικές κάρτες: Αποφευγοντας τους τόκους
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Lohias^
Απαντήσεις: 22
Immobilizer;; ή κάτι αλλο;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: anton
Απαντήσεις: 7
"Προς τους ανεπάγγελτους ανίκανoυς νεόπλουτους"
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 18
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια