Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 10:51 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Απρ 2009, 13:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Γεια σας παιδια.Ειμαι κατοχος του vts και της προαλες ειχα ενα μικρο προβλημα με το αμαξη,πηγα να το βαλω μπροστα και εκει που πηρε με εσβησε,μολις ξαναδοκιμασα και πηρε κανονικα αναψε το λαμπακι του κινητηρα και μου εβγαλε εαν θυμαμε καλα την ενδειξη antipolution fault(καπως ετσι νομιζω γραφεται).Πηγα στη citroen το εβαλαν στον εγκεφαλο και μου ειπαν απο που βαζω βενζινη κτλ κτλ και μου ειπαν γενικα οτι φταιει το καυσιμο,μου εβαλαν ενα καθαριστηκο κτλ κτλ.

Θελω να ρωτησω εσας μιας που σιγουρα θα εχτεε μια καλυτερη αποψη με αυτα τα θεματα εαν σας εχει τυχει και σε εσας,εαν το αμαξη ειναι ευαισθητο σε μετριας ποιοτητας βενζινες και εαν μπορω να το βαζω 100ρα βενζινη συνεχεια χωρις να εχω καποια προβληματα.

Η συμβουλη σας και η αποψη σας θα μου ηταν χρησιμες.

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Απρ 2009, 18:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Σεπ 2007, 18:29
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΗΝΑ
Η κλασική δικαιολογία με την βενζίνη. Για ρίξε μια ματιά εδώ viewtopic.php?f=29&t=3720 και ρίξε και ένα καθάρισμα στην πεταλούδα σου και μετά θα είσαι οκ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Απρ 2009, 05:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
VAGOS έγραψε:
Η κλασική δικαιολογία με την βενζίνη. Για ρίξε μια ματιά εδώ viewtopic.php?f=29&t=3720 και ρίξε και ένα καθάρισμα στην πεταλούδα σου και μετά θα είσαι οκ


Ευχαριστω φιλε.....μια ερωτηση,αυτες οι βενζινες οι 100ρες με καθαριστηκα και ενισχυτικα κανουν δουλεια και εαν ναι μπορω να βαλω στο vts?

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Απρ 2009, 16:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Σεπ 2007, 18:29
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΗΝΑ
Κοίτα φίλε 100ρα μπαίνει αλλά δεν έχω δει διαφορές και από χιλιόμετρα που λένε ότι βγάζει περισσότερα δεν ισχύει καθαριστικό ρίξε καλό κάνει. που μένεις?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Απρ 2009, 18:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
VAGOS έγραψε:
Κοίτα φίλε 100ρα μπαίνει αλλά δεν έχω δει διαφορές και από χιλιόμετρα που λένε ότι βγάζει περισσότερα δεν ισχύει καθαριστικό ρίξε καλό κάνει. που μένεις?


Καβαλιωτης ειμαι αδελφε.Την πεμπτη θα ξαναπαω στο σερβις διοτι ακουγονται τριγμη απο το δεξια πλευρα .Το κοβω κατι να παιζει με το αμορτισερ και το ακουω οταν εχω συνοδηγω ,δηλαδη βαρος περισοτερο απο το δικο μου.Τη να πω ........εχω αρχισει να απογοιτευομαι με το ολο αμαξη.Οχι τοσο σοβαρα προβληματα αλλα ειναι καινουργιο αμαξη 6 μηνες το εχω και ολο κατι τζιτζιλι μιντζιλι βγαζει...........

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Απρ 2009, 11:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 05 Μαρ 2007, 19:28
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Aθηνα
Οπως ειπε και o VAGOS.......!!!!

Καθαρισε την πεταλουδα.....γιατι μαζευει μακα πολυ συχνα με αποτελεσμα να ψιλοκολαει και να προκαλει ολα αυτα τσυμπτωματα !
Μπορεις να το κανεις και μονος σου χωρις να πας συνεργειο....αρκει να βγαλεις το φιλτροκουτι και καποιος να παταει το γκαζι τερμα.....χωρις να ειναι η μηχανη αναμμενη φυσικα. Το κλειδι στη δευτερη θεση για να αναψουν τα ηλεκτρονικα !

Μου εχει τυχει και μενα....(βασικα στο δικο μου το VTS μου εχουν τυχει τα παντα).....!!


Εγω την καθαριζω καθε 2000-3000 χιλιομετρα.....μπορει και συχνοτερα και κανενα προβλημα !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Απρ 2009, 14:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
pant75gr έγραψε:
Οπως ειπε και o VAGOS.......!!!!

Καθαρισε την πεταλουδα.....γιατι μαζευει μακα πολυ συχνα με αποτελεσμα να ψιλοκολαει και να προκαλει ολα αυτα τσυμπτωματα !
Μπορεις να το κανεις και μονος σου χωρις να πας συνεργειο....αρκει να βγαλεις το φιλτροκουτι και καποιος να παταει το γκαζι τερμα.....χωρις να ειναι η μηχανη αναμμενη φυσικα. Το κλειδι στη δευτερη θεση για να αναψουν τα ηλεκτρονικα !

Μου εχει τυχει και μενα....(βασικα στο δικο μου το VTS μου εχουν τυχει τα παντα).....!!


Εγω την καθαριζω καθε 2000-3000 χιλιομετρα.....μπορει και συχνοτερα και κανενα προβλημα !!!



ΘΑ το κανω αυτο που λες φιλε μου.Υπαρχει καποιο υγρο που το καθαριζει η με καθαρι βενζινη να το κανω?

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Απρ 2009, 15:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Υπάρχουν ειδικά spray. Και με βενζίνη πρέπει να γίνεται, αλλά δεν έχω δοκιμάσει. Έτσι και αλλιώς το spray δεν είναι ακριβό.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Απρ 2009, 16:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Σεπ 2007, 18:29
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΗΝΑ
Πάρε ένα μπουκάλι καθαρή βενζίνη 1 ευρώ έχει και καθάρισε τι αλλά θα την ξεβιδώσεις για να καθαρίσει και από μέσα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Απρ 2009, 20:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
τελικα μαγκες τη παθαινει κανεις απο ενα τοσο απλο πραμα ε?

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:18 
Άβαταρ μέλους
φιλε φαντασου απο την πεταλουδα εμενα μου εσβηνε μολις κατεβαινε στο ρελαντι κ ας ειχα κ χιλιομετρα... μην απογοητευσε παντως μολις θα μαζεψεις με την εγγυηση οσες μαλακιες σου κανει θα αρχισει να δουλευει νορμαλ. σκεψου οτι δεν σου εχει κοψει ακομα τα μπουζονια της εισαγωγης... το anipolutinon faulty το εχει βγαλει και σε εμενα. πηρα τηλ και μου ειπαν οτι το βγαζει οταν γινετε καποια κακη καυση. μου ειπαν τα το σβησω και να περιμενω 3 λεπτα και μετα εφυγε μονο του


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Ιουν 2009, 15:20 
Άβαταρ μέλους
spifil έγραψε:
φιλε φαντασου απο την πεταλουδα εμενα μου εσβηνε μολις κατεβαινε στο ρελαντι κ ας ειχα κ χιλιομετρα... μην απογοητευσε παντως μολις θα μαζεψεις με την εγγυηση οσες μαλακιες σου κανει θα αρχισει να δουλευει νορμαλ. σκεψου οτι δεν σου εχει κοψει ακομα τα μπουζονια της εισαγωγης... το anipolutinon faulty το εχει βγαλει και σε εμενα. πηρα τηλ και μου ειπαν οτι το βγαζει οταν γινετε καποια κακη καυση. μου ειπαν τα το σβησω και να περιμενω 3 λεπτα και μετα εφυγε μονο του

καλησπερα παιδες..εμενα το antipolution faulty μια αναβει μια σβηνει..τωρα μου ειναι αναμενο 3 μερες.βενζινη βαζω παντα στο ιδιο βενζιναδικο,σιγουρα δεν ειναι θεμα βενζινης καθως γεμιζει τα βυτια του 1 κ καποιες φορες 2 την ημερα,κ βλεπω διαφορα κ σε χλμ κ σε αποδωση σε σχεσει με αλλα βενζιναδικα.προχθες την ωρα που παρκαρα του εριξα μερικες γκαζιες κ οταν αφισα το γκαζι εσβησε μονο του..μηπως θελει κ το δικο μου καθαρισμα η πεταλουδα;;;;δεν την εχω καθαρισει ποτε μεχρι στιγμης......


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Ιουν 2009, 17:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
harilaos έγραψε:
spifil έγραψε:
φιλε φαντασου απο την πεταλουδα εμενα μου εσβηνε μολις κατεβαινε στο ρελαντι κ ας ειχα κ χιλιομετρα... μην απογοητευσε παντως μολις θα μαζεψεις με την εγγυηση οσες μαλακιες σου κανει θα αρχισει να δουλευει νορμαλ. σκεψου οτι δεν σου εχει κοψει ακομα τα μπουζονια της εισαγωγης... το anipolutinon faulty το εχει βγαλει και σε εμενα. πηρα τηλ και μου ειπαν οτι το βγαζει οταν γινετε καποια κακη καυση. μου ειπαν τα το σβησω και να περιμενω 3 λεπτα και μετα εφυγε μονο του

καλησπερα παιδες..εμενα το antipolution faulty μια αναβει μια σβηνει..τωρα μου ειναι αναμενο 3 μερες.βενζινη βαζω παντα στο ιδιο βενζιναδικο,σιγουρα δεν ειναι θεμα βενζινης καθως γεμιζει τα βυτια του 1 κ καποιες φορες 2 την ημερα,κ βλεπω διαφορα κ σε χλμ κ σε αποδωση σε σχεσει με αλλα βενζιναδικα.προχθες την ωρα που παρκαρα του εριξα μερικες γκαζιες κ οταν αφισα το γκαζι εσβησε μονο του..μηπως θελει κ το δικο μου καθαρισμα η πεταλουδα;;;;δεν την εχω καθαρισει ποτε μεχρι στιγμης......



Aσε φιλε τα ιδια επαθα και εγω ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!εκει που πηγαινα κανονικα ξαφνικα αναψε το λαμπακι και ο κινητηρας ρετερνε εντελως.Βεβαια το επαθα οταν η σταθμη του καυσιμου ηταν χαμηλα.Το αμαξι δεν πηγαινε βημα και μαλλον δουλευαν κανα 2 κυλινδροι.Το εσβησα για κανα 5 λεπτο και μετα ολα κανονηκα και πηγα και φουλαρα αμεσως.Δεν το παρουσιασε ξανα.Τωρα 2 ειναι τα ενδεχομενα στην δικια μου περιπτωσει,1 εκεινη την ωρα που οδηγουσα εριχνε βροχη με τους κουβαδες και εγω οδηγουσα σε πλυμηρησμενους δρομους 2 η χαμηλη σταθμη καυσιμου και πιθανες βρωμιες σε αυτο.Δεν ξερω αλλα δεν το παρουσιασε της επομενες μερες.Βεβαια οπως ειπαν και τα παιδια ποιο πανω την πεταλουδα να την καθαρισεις.

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Ιουν 2009, 18:42 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
Μιας και το θέμα του καθαρισμού της πεταλούδας φαίνεται να απασχολεί αρκετό κόσμο γιατί δεν αναλαμβάνει κάποιος να δημιουργήσει έναν οδηγό με φωτογραφίες?

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΥΣΙΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Ιουν 2009, 22:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Prokopas έγραψε:
Μιας και το θέμα του καθαρισμού της πεταλούδας φαίνεται να απασχολεί αρκετό κόσμο γιατί δεν αναλαμβάνει κάποιος να δημιουργήσει έναν οδηγό με φωτογραφίες?


Oντως ειναι μια καλη προταση.Επι το πλέιστον ολοι το παθαινουμε αυτο το προβλημα τελικα.θα ηταν μια καλη εκμαθηση για τους υπολοιπους

-- Σάβ 06 Ιουν 2009, 1:34 pm --

Γεια σας παιδια.Σημερα πηρα την αποφαση να καθαρισω την περιοβοητη πεταλουδα.Εκανα οτι ακριβως με ειπαν η παραπνω προλαλησαντες.Εβγαλα φιλτροκουτι με ανοιχτο δικοπτη και πατημενο γκαζι καθαρισα την πεταλουδα και γυρω γυρω το πλαστικο που υπαρχει.Εβγαλα υπερβολικα πολυ μαυριλα.Ουτε το τζακι μου δεν ειχε τοση μαυριλα.Πραγματηκα οσοι δεν το εχουν κανει να το κανουν.Παντως απελπιστηκα λιγο διοτι τοση μαυριλα απο την βενζινη που βαζουμε με κανει να καταλαβαινω καλυτερα τη εστι βενζινη στην ΕΛΛΑΔΑ.

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 17 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πρόβλημα σε bucket
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: koskotas
Απαντήσεις: 6
Πρόβλημα με Εκκίνηση
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: tgi
Απαντήσεις: 13
Πρόβλημα στο φρένο
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΤΖΙΟΥΡΑΣ
Απαντήσεις: 6
Πρόβλημα με συμπλέκτη και κιβώτιο?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Nio
Απαντήσεις: 19
Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Nikos4563
Απαντήσεις: 19
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ