Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 11:41 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 00:35 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Καθαρισε τα. ;)

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 15:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
billaras έγραψε:
Ρε τι σου λενε οι "σχετικοι" φιλοι σου παντως........ :jaw :eek
Οπως ειπε και ο φιλος, εγω δεν θελω TIDE, βαλε Fairy, βγαζει και τα λυπη και εχεις και βελουδινα χερια........ :thumb

Δεν λεγονται υπερυθρες, λεγονται υπερηχοι. Κατι παρομοιο με τους υπερηχους που χρησιμοποιουνται για να αφαιρουνται οι πετρες στα νεφρα κτλ κτλ. Ναι σε τετοιο πηγαινε. Αν στο ειπε παντος ο φιλος που λεει οτι τα καθαρισε με σπρε'υ' οτι χαλαν τα μπεκ, μαλλον γιατι τα καθαρισε με σπρευ τα χαλασε..... :surprised
Το μηχανημα για καθαρισμο μπεκ προσομοιωνει λειτουργια μηχανης σε διαφορες στροφες και ογκομετρα και τα μπεκ για να ξερεις ποσο βουλωμενο ειναι το καθενα. Του βαζει υγρο με πιεση λειτουργιας σαν της μπεκιερας και βαζεις καλωδιακια και ανοιγοκλεινουν οι ηλεκτρομαγνητες τους. Ειναι ακριβως οπως οταν δουλευουν πανω στο αμαξι σου. Μεινε να παρακολουθησεις την διαδικασια, ειναι ωραια. :thumb
Γιαννη δεν ξερω γιατι ή αν πραγματικα το απαγορευουν αλλα δεν μπορω να καταλαβω το γιατι. Ειδικα για αυτοκινητα οπως αυτα μετα το ~2002 που δεν εχουν φιλτρο βενζινης και ειναι πολυ επιφοβα. Εδω τα δικα μου στο Xantia και με φιλτρο κι ολας, και τα καθαρισα και βρηκα την υγεια μου. Σε συνδυασμο με καθαρισμο πεταλουδας, εκει που μου ετρωγε 18L/100km :eek στο ταξιδι με 100km/h τωρα εχω 7l/100km. :thumb


χα χα ναι σωστος πως μου κολλησε εμενα υπερυθρες !!!!! υπερηχους σωστα !!!! λολ Γελαω ποση ωρα με τις υπερηθρες που ειπα .χαχαχαχα


επεισεις εννοειτε οτι πρεπει να τα παει καπου να κανουν ογκομετρηση !!! ( αμφηβαλω αν ο Σουπερ-Μηχανικος του εχει τετοιο μηχανιμα..... )

σε τελευταια επικοινωνια με τον Scorer του ειπε η μηχανικαρα του οτι ειναι Σιγουρα χαλασμενο το Μπεκ και να παρει καινουριο

( ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ) !!!!! φυσικα η διαγνωση εγινε με τον γνωστο τροπο..... Τηλεφωνικος χαχαχαχαχαχαχαχα θεοι !!!!!!!!!!!!!

ουτε ογκομετρηση ουτε καθαρισμος τιποτα......... !!!! χαχαχαχα αυτα ειναι.......


scorer ακου μια καλη Συμβουλη !!!!! οταν ειχα προβλημα στον εγκεφαλο 3 μηχανικοι και 4 Ηλεκτρολογοι-προγραμματιστες ειχανε την διαθεση να αλλαξω σχεδον ολα τα περιφεριακα του αυτοκινητου !!!! ο ενας ελεγε φταιει αυτο ο αλλος φταιει το αλλο !!!! τελικα πεσανε ΟΛΟΙ εξω !!!! ο εγκεφαλος στο αμαξι αυτο ειναι μεγαλη π.....ανα και ΑΝ θελει θα σε ταλαιπωρει ποοοοοοοοοοοοοολυυυυυυυυυυυυυυ καιρο οπως εκανε και με εμενα και δεν θα βρει κανεις και ποτε τι φταιει ολοι θα κανουνε υποθεσεις............ περαστικα σου και μακαρι να ειναι Μπεκ..... ( χλωμο το κοβω..... )

ααααααα και αλλη μια συμβουλη !!!! ΠΕΤΑ ΤΟ !!!!! ( οταν στο ελεγα γελαγες !!!! τωρα να σε δω αν σου κανει για κανα χρονο ρεταρισματα και οταν πας να το δεις τι εχει σταματει τι θα λες ........... )

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 19:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 07 Μάιος 2009, 00:59
Δημοσιεύσεις: 408
Οπως ειπα και πριν η εκτιμηση της αντιπροσωπειας που το ειδε ειναι οτι ειναι βουλομενο το ενα μπεκ....ο μηχανικος τωρα ο δικος μου μου πε να μην τα καθαρησουμε γτ εχει χαλασει το πινιο...(χωρις να το δει)αυτη ητανε η εκτιμηση του..και η γνωμη τωρα με τρεχει σε εναν ηλεκτρολογο να το μετρισει...και να αλλαξουμε το ενα μπεκ 180 ευρω!+ποσο την εργασια κανα 250αρι..

_________________
C2 VTS


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 19:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Και εγώ έχω ακούσει οτι δεν κάνει να καθαρίσεις τα μπεκ πάνω απο 2-3 φορές γιατί χαλάνε. Δεν έχω ιδέα όμως γιατί. Και όταν δεν ξέρω γιατί συμβαίνει κάτι δεν το πολυπιστεύω.

Επίσης κάτι που ολο το σκεφτόμουν και όλο ξέχναγα να ρωτήσω, τελικά φίλτρο βενζίνης έχουν τα C2; Εγώ ξέρω οτι δεν έχουν. Αλλά τότε αυτό τι είναι;
http://www.rpc.gr/product_search.jsp;js ... 6&extLang=


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 20:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 03:42
Δημοσιεύσεις: 112
Τοποθεσία: ΚΟΖΑΝΗ
Σε ένα ποιο παλιό ποστ σας έλεγα ότι έχουν και το άλλαξα αλλά δεν με πιστεύατε.... :lol :lol


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 20:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
scorer έγραψε:
Οπως ειπα και πριν η εκτιμηση της αντιπροσωπειας που το ειδε ειναι οτι ειναι βουλομενο το ενα μπεκ....ο μηχανικος τωρα ο δικος μου μου πε να μην τα καθαρησουμε γτ εχει χαλασει το πινιο...(χωρις να το δει)αυτη ητανε η εκτιμηση του..και η γνωμη τωρα με τρεχει σε εναν ηλεκτρολογο να το μετρισει...και να αλλαξουμε το ενα μπεκ 180 ευρω!+ποσο την εργασια κανα 250αρι..


180 ????????????????????????????? τι μπεκ ειναι αυτο απο χρυσο ??????? πριν απο 1-2 χρονια ειχανε 80 το ενα !!!!!!!!!!!

μιπως σε δουλευει τραγικα Ετσι ??????? 180 + εργασια για μπεκ 250 ???????? ΛΟΛ................ αν ζητησει πανω απο 20 ειναι κλεφτης για να βαλει το μπεκ !!!!!!!!!


aiolos έγραψε:
Και εγώ έχω ακούσει οτι δεν κάνει να καθαρίσεις τα μπεκ πάνω απο 2-3 φορές γιατί χαλάνε. Δεν έχω ιδέα όμως γιατί. Και όταν δεν ξέρω γιατί συμβαίνει κάτι δεν το πολυπιστεύω.

Επίσης κάτι που ολο το σκεφτόμουν και όλο ξέχναγα να ρωτήσω, τελικά φίλτρο βενζίνης έχουν τα C2; Εγώ ξέρω οτι δεν έχουν. Αλλά τότε αυτό τι είναι;
http://www.rpc.gr/product_search.jsp;js ... 6&extLang=


ναι το εχω ακουσει αυτο οτι πανω απο 2-3 καθαρισματα χαλανε αλλα θεορω οτι 1-2 φορες δεν θα χρειαστει παραπανω για την ηλικια του αυτοκινητου να ξαναγινει καθαρισμος !!!!!

και κατι βασικο ΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ το εχουμε πει πολλες φορες ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ φιλτρο βενζινης εχει ΜΟΝΟ μεσα στην τρομπα ενσωματομενο και ειναι και ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ δεν βγαινει !!!!! εχω επιχειρισει να ανοιξω την παλια μου τρομπα να δω το φιλτρο τις αλλα αναγκαστικα να το σπασω για να μπω να το δω τελικα !!!!

ο RPC εχει κανει λαθος στην σελιδα του εχει βαλει ενα Φιλτρο λογικα απο κανα Σαξο ....... που θα θεωρισε οτι ειναι ιδιο κτλ κτλ.

sto internet λιγο που εψαξα το φιτρο αυτο ειναι για 206-405 κτλ κτλ κτλ

και το αστειο κιολας ειναι το Φιλτρο που ο κατασκευαστης ειναι Renault.....xaxaxaxa

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Τελευταία επεξεργασία από Silver_C2 και Τρί 10 Αύγ 2010, 20:58, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
..........

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Τελευταία επεξεργασία από Silver_C2 και Τρί 10 Αύγ 2010, 20:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 20:52 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Silver_C2 έγραψε:
scorer έγραψε:
Οπως ειπα και πριν η εκτιμηση της αντιπροσωπειας που το ειδε ειναι οτι ειναι βουλομενο το ενα μπεκ....ο μηχανικος τωρα ο δικος μου μου πε να μην τα καθαρησουμε γτ εχει χαλασει το πινιο...(χωρις να το δει)αυτη ητανε η εκτιμηση του..και η γνωμη τωρα με τρεχει σε εναν ηλεκτρολογο να το μετρισει...και να αλλαξουμε το ενα μπεκ 180 ευρω!+ποσο την εργασια κανα 250αρι..


180 ????????????????????????????? τι μπεκ ειναι αυτο απο χρυσο ??????? πριν απο 1-2 χρονια ειχανε 80 το ενα !!!!!!!!!!!

μιπως σε δουλευει τραγικα Ετσι ??????? 180 + εργασια για μπεκ 250 ???????? ΛΟΛ................ αν ζητησει πανω απο 20 ειναι κλεφτης για να βαλει το μπεκ !!!!!!!!!

:agree Ρε Ασημενιε, αφου ειστε και φιλοι με τον scorer γιατι δεν πατε μαζι να ακουσεις τις "φιλοσοφιες" και να κατευθυνεις τον ανθρωπο; ;)

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 20:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
billaras έγραψε:
Silver_C2 έγραψε:
scorer έγραψε:
Οπως ειπα και πριν η εκτιμηση της αντιπροσωπειας που το ειδε ειναι οτι ειναι βουλομενο το ενα μπεκ....ο μηχανικος τωρα ο δικος μου μου πε να μην τα καθαρησουμε γτ εχει χαλασει το πινιο...(χωρις να το δει)αυτη ητανε η εκτιμηση του..και η γνωμη τωρα με τρεχει σε εναν ηλεκτρολογο να το μετρισει...και να αλλαξουμε το ενα μπεκ 180 ευρω!+ποσο την εργασια κανα 250αρι..


180 ????????????????????????????? τι μπεκ ειναι αυτο απο χρυσο ??????? πριν απο 1-2 χρονια ειχανε 80 το ενα !!!!!!!!!!!

μιπως σε δουλευει τραγικα Ετσι ??????? 180 + εργασια για μπεκ 250 ???????? ΛΟΛ................ αν ζητησει πανω απο 20 ειναι κλεφτης για να βαλει το μπεκ !!!!!!!!!

:agree Ρε Ασημενιε, αφου ειστε και φιλοι με τον scorer γιατι δεν πατε μαζι να ακουσεις τις "φιλοσοφιες" και να κατευθυνεις τον ανθρωπο; ;)


του εχω πει 100 φορες να τον παω σε δικο μου συνεργειο ..... ΔΕΝ ΗΡΘΕ
του ειπα 100 φορες να τον παω σε δικο μου μαγαζι με ανταλλακτηκα παρα πολυ Φθηνα ...... ΔΕΝ ΗΡΘΕ
........................................................................................................................................

προτημαει να με παιρνει 100 τηλεφωνα την μερα παρα να ψαχτει λιγο και να ακουσει αυτα που του λενε..................

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 21:30 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
.........................................Κακο του κεφαλιου του τοτε...................... (χωρις παρεξηγηση ετσι)..............................

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 21:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 07 Μάιος 2009, 00:59
Δημοσιεύσεις: 408
Φυσικα ο sector μου χει πει να παω σε δικο του κτλπ κτλπ αλλα εμπιστευτηκα εναν ανθρωπο για το αμαξι μου τεσπα ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ...ας ελπισουμε να ναι μπεκ να τα καθαρησουμε και να τελιωνει η υποθεση...λεω να παω αντιπροσωπεια να το χω το κεφαλι μου ησυχο να το φτιαξουνε οτι και αν ειναι και να τελιωνει το θεμα εκει...γτ και Παρασκευη απογευμα πρεπει να φυγω και για διακοπες δεν εχω χρονο για ψαξιματα με τιμες..κτλπ...ας ελπισουμε...λοιπον.

_________________
C2 VTS


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 23:25 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Εχουν σιγουρα μηχανημα καθαρισμου μπεκ στην αντιπροσωπεια; Γιατι το δικο μου σε αντιπροσωπεια πηγαινε, και τους ειχε πει οτι εκαιγε κατι παραπανω ο προηγουμενος ιδιοκτητης, αλλα δεν του εφτιαξαν τιποτα.... Το πηρα εγω και καθαρισα μπεκ-πεταλουδα και επεσε η καταναλωση απο τα 18l/100km στην εθνικη με παναλαφρο ποδι στα 7-8l/100km αναλογα το ποδι και την κινηση.

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Αύγ 2010, 00:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 07 Μάιος 2009, 00:59
Δημοσιεύσεις: 408
Φιλε Βασιλη εδω μιλαμε για c2 vts..καθαριζονται τα μπεκ με υπερυχους ή καταστρεφωνται?Επισης ο μηχανικος ο δικος μου μου ειπε πως πιθανοτατα να μην γινει τπτ με τον καθαρισμο γτ το συγκεκριμενο 4ρτο μπεκ..να χει προβλημα εσωτερικα στο πινιο ...και μου προτεινε αλλαγη ενος μπεκ 182 ευρω.

_________________
C2 VTS


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Αύγ 2010, 01:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
scorer έγραψε:
Φιλε Βασιλη εδω μιλαμε για c2 vts..καθαριζονται τα μπεκ με υπερυχους ή καταστρεφωνται?Επισης ο μηχανικος ο δικος μου μου ειπε πως πιθανοτατα να μην γινει τπτ με τον καθαρισμο γτ το συγκεκριμενο 4ρτο μπεκ..να χει προβλημα εσωτερικα στο πινιο ...και μου προτεινε αλλαγη ενος μπεκ 182 ευρω.


εχεις παρει απαντησεις για ολα αυτα που ρωτας.....

γιατι τα ξαναρωτας ?????

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα: Αστάθεια ρελαντί και πτώση ισχύος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Αύγ 2010, 08:16 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Δοκιμασε να δεις αν καθαριζονται. Το μηχανημα καθαρισμου μετρα και την αντισταση. Αν βρει διαφορα αντιστασης (πολυ μικρη) στο 4ο (μαρκαρετε τα μπεκ για να ξερετε απο που τα βγαλατε, για να θυμαστε που ψεκαζε το καθενα, οχι για κατι αλλο....) τοτε ειναι καμμενο. Αν βρει και δεν ψεκαζει ή δεν μαγνητιζει το πηνιο ή ειναι βουλωμενο. Αν δεν γινει τιποτα με το καθαρισμα, παρε μια τετραδα μπεκ απο τα μεταχειρισμενα ή απο e-bay που ειναι και τσαμπα σχεδον. Καθαρισε τα και βαλε τα πανω. :thumb

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 6 [ 78 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πρόβλημα με την οθόνη πληροφοριών σε C4 1.4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: c4akis
Απαντήσεις: 4
Citroen C2 καινουργια ηχεια προβλημα/τριξιμο στις πορτες
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΜΟΝΙ SAXO VTS
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: zeon44
Απαντήσεις: 9
Πρόβλημα με τιμόνι! SOS
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: jorjo
Απαντήσεις: 26
Πρόβλημα θερμοκρασίας λαδιού οινιτηρα βεντιλατερ θερμοστάτη
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ