Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Μοντέλα  »  C2  »  Βελτιώσεις C2


[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 15:40 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 18:13 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
zx lover έγραψε:
Η σιγουριά Αλεξ μου είναι για το ότι κάποια στιγμή θα έσπαγε, αλλά όπως πολύ σωστά κάνει και ο φίλος το προλαμβάνειν είναι καλύτερο από το να τρέχεις μετά. Αλήθεια ρε Αλεξ το Saxo το έχεις ακόμα?

καθολου συγουρια
δεν ξέρω αν θυμάσαι το χρυσαφί σαξο από εδώ το τουρμπακι ακόμα είναι με μαμά εντόσθια και φυσάει 0,6 το παλικάρι μόνο λάδια αλλάζει δεν έχει πάθει τίποτα
το θέμα είναι όπως του φέρεσαι έτσι σε φέρεται και αυτό
εγώ το έχω κάνει όλο ανταλλακτικά γιατί ολόκληρο δεν μπορώ να το πουλήσω και το πουλάω κομμάτια κομμάτια

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 18:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Μαρ 2012, 15:44
Δημοσιεύσεις: 8
Ευχαριστω Αλεξ για την υποστηριξη σου...Ευτυχως που υπαρχει κ ενας φισιολογικος εδω περα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 18:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Προφανώς φυσιολογικός λέγεται για σένα αυτός που συμφωνεί μαζί σου.
Εδώ μέσα κύριέ μου ανταλλάσουμε απόψεις και θέσεις,σύμφωνα με τα βιώματα που έχει ο καθένας μας σε διάφορα θέματα.
Ούτε δικαστήριο είμαστε,ούτε τιμωρούμε αυτούς που δεν συμφωνούν μαζί μας.
Αν διαβάσεις και άλλα πόστ θα καταλάβεις ακριβώς οτι σου λέω.
Επίσης θα καταλάβεις,οτι είμαστε μια οικογένεια και όχι αντιμαχόμενες παρατάξεις,ή μοναχικοί τρομοκράτες,οπως συμβαίνει στα περισσότερα απο τα χιλιάδες φόρουμ.
Εδώ μέσα δεν μας ενώνει μόνο η αγάπη μας για το αυτοκίνητο(είναι δεν είναι citroen,λίγη σημασία έχει),αλλά μας ενώνουν πολλά περισσότερα πράγματα ανθρωπιστικής υφής θα έλεγα,που δεν συναντιούνται παραπέρα.
Οπότε θεωρώ την κουβέντα σου περί "εξυπνάκηδων και μαλακιών",τουλάχιστον άστοχη και ασεβή,για αυτό το φόρουμ.
Θα περίμενα όμως και τον γνωστό μου Άλεξ,να σε "φρενάρει"λίγο,καθότι παλιός και αρχαίος.
Φιλικά,
Μάνθος Ματθαίου.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 19:26 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
να τον φρενάρω εγώ για πιο λόγο; δεν νομίζω να έκανε κάτι λάθος; ούτε το ξέρω το παιδί ούτε τίποτα
απλά έβαλα τον εαυτό μου στην θέση του και εγώ το ίδιο θα έκανα αν έβγαζε συμπεράσματα για το αμάξι μου όταν δεν ξέρει καν τι χρώμα είναι
συν ότι θα έριχνα μια ευχή να σπάσει το δικό σας
όπως είμαι στην ζωή μου εκτός φόρουμ ετσι ακριβώς είμαι και εδώ μέσα αν κάποιον πρέπει να το γράψω :cens θα τον γράψω αν πρέπει να υποστηρίξω θα το κάνω
δεν θα κάθομαι να κρατάω τα προσχήματα εδώ μέσα και να κατεβάζω καντήλια έξω νομίζω είναι άκρος ειρωνικό

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 19:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Βλέποντας οτι είσαι "χρωματιστός" και παλιός στο φόρουμ πίστευα οτι θα το έβλεπες αλλιώς,προφανώς έχω κάνει λάθος........
Και αν θέλεις πρόσεχε λίγο τις λέξεις που χρησιμοποιείς,εκτός του οτι διαβάζουν γυναίκες και παιδιά,δεν επιτρέπετε απο σένα αυτό.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 19:49 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
M.M έγραψε:
Βλέποντας οτι είσαι "χρωματιστός" και παλιός στο φόρουμ πίστευα οτι θα το έβλεπες αλλιώς,προφανώς έχω κάνει λάθος........
Και αν θέλεις πρόσεχε λίγο τις λέξεις που χρησιμοποιείς,εκτός του οτι διαβάζουν γυναίκες και παιδιά,δεν επιτρέπετε απο σένα αυτό.

ηλικρεινα αδυνατο να σε καταλαβω
δηλαδή αν δεν ήμουν χρωματιστός θα έπρεπε να το δω αλλιώς και επειδή είμαι πρέπει να το δω αλλιώς
η άποψη μου είναι μία είτε είμαι χρωματιστός είτε μονόχρωμος είτε πολύχρωμος
αν κάποιος αλλάξει απόψεις επειδή έχει άλλο χρώμα στο όνομα του τότε είναι για λύπηση
μπάλα (ποδόσφαιρο) βλέπεις;

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι εδω δεν ειναι χωρος να βγαζετε τα νευρα σας? σας διαβαζει κοσμος.. ελεος πια

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 20:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Μάκη είδες τίποτα νεύρα απο μένα?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 20:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
AleZ750 έγραψε:
M.M έγραψε:
Βλέποντας οτι είσαι "χρωματιστός" και παλιός στο φόρουμ πίστευα οτι θα το έβλεπες αλλιώς,προφανώς έχω κάνει λάθος........
Και αν θέλεις πρόσεχε λίγο τις λέξεις που χρησιμοποιείς,εκτός του οτι διαβάζουν γυναίκες και παιδιά,δεν επιτρέπετε απο σένα αυτό.

ηλικρεινα αδυνατο να σε καταλαβω
δηλαδή αν δεν ήμουν χρωματιστός θα έπρεπε να το δω αλλιώς και επειδή είμαι πρέπει να το δω αλλιώς
η άποψη μου είναι μία είτε είμαι χρωματιστός είτε μονόχρωμος είτε πολύχρωμος
αν κάποιος αλλάξει απόψεις επειδή έχει άλλο χρώμα στο όνομα του τότε είναι για λύπηση
μπάλα (ποδόσφαιρο) βλέπεις;



Συγνώμη αλλά δεν έχεις καταλάβει τίποτα απο αυτά που λέω.
Τέλος απο μένα.
Ναι,βλέπω και είμαι και Ολυμπιακός.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 20:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
M.M έγραψε:
Μάκη είδες τίποτα νεύρα απο μένα?


δασκαλε φυσικα δεν μιλαω για σενα! αλλα για τον καθενα που μπανει και λεει τα δικα του εδω μεσα και πρεπει να τον διαβαζουμε!

ειχαμε το προβλημα με τα υδρο και τα ψευτικα σιτροεν.. πανω που ηρεμησαμε τωρα αρχιζουμε να ασχολουμαστε με νεα προβληματα!

πραγματικα αν σας εθιξαν καποιοι το αυτοκινητο-γκομενα μπορειτε ομορφα να πειτε οτι εκαναν λαθος και οχι να βριζετε εδω μεσα και μαλιστα να υπαρχουν υποστηρικτες αυτης της συμπεριφορας..

τωρα μανθο ετοιμασου θα που πως μπηκε και υποστηρικτης σου ( εγω) και θα τα ακουσουμε μαζι! :laugh

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 20:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
επειδη το διαβαζα το θεμα και στην εξελιξη του τις προηγουμενες ημερες, ποτε ο Μανθος ή ο Δημητρης κτλ,δεν κατηγορησε το παλικαρι,απλα μια υποθεση κανανε (περι σπασιματος). Ενταξει δεν εγινε κ τιποτα, οι χαραχτηρισμοι ηταν αρκετα υπερβολικοι και αδικοι.Κανεις δεν επεμεινε οτι εχει σπασει φιλε το αμαξι σου (δεν θυμαμαι κ πως σε λενε),τωρα που το διευκρινησες its ok..!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 21:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
ενας λογος που σταματησα να ασχολουμε με την βελτιωση του αυτοκινητου μου ειναι αυτος ο ανταγωνισμος και με τα ανταγωνιστηκα ατομα που επρεπε να συναναστραφω ωστε να παρω ιδεες και γνωμες με ατομα παθιασμενα που οταν πετυχουν καποιον στο φαναρι και πατησει λιγο το γκαζι τον κανουν τον μεγαλυτερο εχθρο τους και τον μισουν οσο τιποτα αλλο σε σημειο να πλακωθουν στο ξυλο. εγω λεω οτι πρεπει να ηρεμησουμε λιγο και οχι να καταποιανομαστε απο μια λεξη η μια φραση η μια γνωμη καποιου, για να τραβηξει η βελτιωση κοσμο και οχι να μας κοροιδευει ο καθε βελτιωτης απο την στιγμη που εμεις οι λατρεις της βελτιωσης δεν μπορουμε να τα βρουμε μεταξυ μας. εχουμε ενα κοινο παθος ενα κοινο χομπι γιατι τοσο ανταγωνισμος δηλαδη?

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 23:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
dimitrisc4vts έγραψε:
ενας λογος που σταματησα να ασχολουμε με την βελτιωση του αυτοκινητου μου ειναι αυτος ο ανταγωνισμος και με τα ανταγωνιστηκα ατομα που επρεπε να συναναστραφω ωστε να παρω ιδεες και γνωμες με ατομα παθιασμενα που οταν πετυχουν καποιον στο φαναρι και πατησει λιγο το γκαζι τον κανουν τον μεγαλυτερο εχθρο τους και τον μισουν οσο τιποτα αλλο σε σημειο να πλακωθουν στο ξυλο. εγω λεω οτι πρεπει να ηρεμησουμε λιγο και οχι να καταποιανομαστε απο μια λεξη η μια φραση η μια γνωμη καποιου, για να τραβηξει η βελτιωση κοσμο και οχι να μας κοροιδευει ο καθε βελτιωτης απο την στιγμη που εμεις οι λατρεις της βελτιωσης δεν μπορουμε να τα βρουμε μεταξυ μας. εχουμε ενα κοινο παθος ενα κοινο χομπι γιατι τοσο ανταγωνισμος δηλαδη?



:agree

γι αυτο και εγω εκοψα να πηγαινω σε μερη που γινονται τετοια πραματα! γιατι πολυ απλα μου λεγαν: ελα να τα βαλουμε καμια δεκαρια φορες!
Εγω το αμαξι μου το εφτιαξα για μενα για την παρτη μου για να περναω καλα μαζι του και γιατι παντα ειχα ονειρο να ασχοληθω με την βελτιωση. Και αμα το σπασω θα το σπασω γιατι εκανα κατι που με χαροποιουσε και οχι στο φαναρι για να δω ποιος την εχει μεγαλυτερη!

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2012, 23:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
σωστοι παιδια!! :thumb

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Toυρμπινα σε c2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Απρ 2012, 13:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Ιαν 2010, 10:32
Δημοσιεύσεις: 259
Εικόνες: 0
makisasve έγραψε:
dimitrisc4vts έγραψε:
ενας λογος που σταματησα να ασχολουμε με την βελτιωση του αυτοκινητου μου ειναι αυτος ο ανταγωνισμος και με τα ανταγωνιστηκα ατομα που επρεπε να συναναστραφω ωστε να παρω ιδεες και γνωμες με ατομα παθιασμενα που οταν πετυχουν καποιον στο φαναρι και πατησει λιγο το γκαζι τον κανουν τον μεγαλυτερο εχθρο τους και τον μισουν οσο τιποτα αλλο σε σημειο να πλακωθουν στο ξυλο. εγω λεω οτι πρεπει να ηρεμησουμε λιγο και οχι να καταποιανομαστε απο μια λεξη η μια φραση η μια γνωμη καποιου, για να τραβηξει η βελτιωση κοσμο και οχι να μας κοροιδευει ο καθε βελτιωτης απο την στιγμη που εμεις οι λατρεις της βελτιωσης δεν μπορουμε να τα βρουμε μεταξυ μας. εχουμε ενα κοινο παθος ενα κοινο χομπι γιατι τοσο ανταγωνισμος δηλαδη?



:agree

και οχι στο φαναρι για να δω ποιος την εχει μεγαλυτερη!

πολυ σωστος! :thumb και πλεον στα στεκια αυτα δεν ειναι να πατας το ποδι σου και λογω αστυνομιας αλλα και διαφορων ατομων που μπανιζουνε αμαξια...

_________________
Εικόνα

CITROEN XSARA 1600 16V


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 14 από 16 [ 237 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο





Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια