Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Μοντέλα  »  C2  »  Βελτιώσεις C2


[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 09:36 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 01 Ιουν 2010, 12:52 
Άβαταρ μέλους
σκεφτομε για cat 261/261 9.35 η SHRICK 264 η newman 264/264 9.01 που ειναι λιγο πιο safe ,πιο πρωτεινετε και πιο αξιζει σε θεμα τιμη αποδοση??
εσεις που εχετε δοκιμασει γεμιζει δυνατα 7αρες?
το καρο μου ειναι c2 vtr 1.6 "senso" 2003,εχει:
σκουπα green ,
χταποδι μεσαιο(μαμα) τελικο(grn) χωρεις κατ και δευτερο λαμδα εχω καταργησει,
προγραμμα σαλιας αρκετα safe 7100κοφτη και πλουσιο.

τα εκκεντρα θα τοποθετηθουν απο μενα στο πριονακι μου και ξανα επαναπρογραμματισμο στα 7500 κοφτη χαμηλα γιατι το εχω για καθε μερα το αμαξι.

ο λογος της βελτιωσεις ειναι γιατι οι εργοστασιακοι εκκεντοφοροι του vtr1.6 τελειωνουν περιπου στις 5750-6000 ενω οι παραπανω περιπου στις 7000-7100
του vts6400-6700 περιπου και επειδη ειχα vts πλεον σκεφτομε για ενα κλικ λυγω καλυτερα κοντα στα 137-140PS


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Ιουν 2010, 02:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
vasilisVTR έγραψε:
σκεφτομε για cat 261/261 9.35 η SHRICK 264 η newman 264/264 9.01 που ειναι λιγο πιο safe ,πιο πρωτεινετε και πιο αξιζει σε θεμα τιμη αποδοση??
εσεις που εχετε δοκιμασει γεμιζει δυνατα 7αρες?
το καρο μου ειναι c2 vtr 1.6 "senso" 2003,εχει:
σκουπα green ,
χταποδι μεσαιο(μαμα) τελικο(grn) χωρεις κατ και δευτερο λαμδα εχω καταργησει,
προγραμμα σαλιας αρκετα safe 7100κοφτη και πλουσιο.

τα εκκεντρα θα τοποθετηθουν απο μενα στο πριονακι μου και ξανα επαναπρογραμματισμο στα 7500 κοφτη χαμηλα γιατι το εχω για καθε μερα το αμαξι.

ο λογος της βελτιωσεις ειναι γιατι οι εργοστασιακοι εκκεντοφοροι του vtr1.6 τελειωνουν περιπου στις 5750-6000 ενω οι παραπανω περιπου στις 7000-7100
του vts6400-6700 περιπου και επειδη ειχα vts πλεον σκεφτομε για ενα κλικ λυγω καλυτερα κοντα στα 137-140PS


καλησπερα φιλε μου μιας και εχουμε το ιδιο μοτερ να ξερεισ οτι απο 6400+ σε κοβει η πλαστικη εισαγωγη !!! διλαδι αν θες πιο αγριους εκκεντροφορους με φασμα λειτουργιας 5-8 διλαδη χανεις αρκετα απο εισαγωγη γιατι εκει που δουλευουν οι εκκεντροφοροι κοβεσε απο εισαγωγη + μικρα μπεκ του VTR. εγω προσωπικα θα σου ελεγα να βαλεις μεσα 2 ραλλισους εκκεντροφορους reprofile williams απο μπουμπι κλασσικο μπουμπακι διλαδη και το κοστος ειναι παρα πολυ μικρο και η αποδοση ειναι ικανοποιητικη σε σχεση με τους πανακριβους επονυμους.

επεισεις θα πρεπει να βαλεις σκληρα ελλατηρια βαλβιδων το μοτερ toy VTR εχει αρκετα μαλακα ελλατηρια και ειναι επιφοβο σε στρωφαρισματα. αλλα οκ αν εχεις κοφτη 7.500 εισαι οκ . και θα χρειαστεις και 2 ρυθμηζομενα γραναζακια εκκεντροφορων και απο ραλλυε ειναι μια καλη και φθηνη λυση !

εγω το μοτερακι μου ετσι το εχω .

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Ιουν 2010, 12:48 
Άβαταρ μέλους
ναι η εισαγωγη μας κοβει αρκετα η αλουμινενεια ανεβαζει ακριβως εκει που θες(5-8) αν και θα χρειαστεις απο τι λενε και μεγαλυτερα μπεκ απο vtS (rc 308..).

τωρα για μενα ψαχνω αποδοση καλη μεχρι 4-7.5 που επαρκει "οριακα" η πλαστικη και μπεκ .
κοφτη δεν θα αναιβασω παραπανω 7500στρ ακριβως για αυτο τον λογο εχει μαλακα ελατηρια και δεν θελω να ανοιξω κεφαλη γιατι το κοστος αναιβαινει πολυ και ουτε μπεκ εχω και εισαγωγη ουτε γνωστο μαστορα.

εχω σκεφτει για μπουμπιδες αλλα τους βρισκω 80-120ευρο +και το ρεπροφιλε να παει και κανα 250αρικο?
παει κανα 370περιπου και δεν ξερω και μην μου δωσουν και τιποτα μουφες πχ(ξαρα1.6) ασε που βρισκεις πλεον δισκολα τους εχουν παρει ολοι με τα 206-c4 ,
λογικα θα πηγενα σε αυτη την λυση αλλα λογω οτι ταξιδευω(νατοικες) μπορω να βρω εξω colombo/b,cat cams....,αλιως θα πιγαινα σε ραλισιους.
γραναζια σιγουρα απο σαχο γιατι τα δικα μου δεν ρυθμιζοντε


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Ιουν 2010, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:21
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: πτολεμαιδα,θεσσαλονικη
εγώ πάντως φοράω τους Newman πάνω μια χαρά είναι το αμάξι. δεν είναι και τίποτα καρνίβαλοι αλλά οκ.

_________________
http://www.karagiannis-bros.com
http://www.flickr.com/ioannikp
Nikon D7000 kit 18-105
Samyang 8mm f3.5 fisheye
Tamrac Aero 3380


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Ιουν 2010, 14:37 
Άβαταρ μέλους
giannisC2vts έγραψε:
εγώ πάντως φοράω τους Newman πάνω μια χαρά είναι το αμάξι. δεν είναι και τίποτα καρνίβαλοι αλλά οκ.

δωσε σπεκς ποσο πηγαν που τους βρηκες τη γραναζια εβαλες χρονισμα στα μαμα σημαδια?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Ιουν 2010, 18:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:21
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: πτολεμαιδα,θεσσαλονικη
τους πήρα απο αγγλία 380 ευρώ

τα χαρακτηριστικά είναι newman 264/264 9.01 βύθισμα
γρανάζια απο σαχοραλλα
το χρόνισμα δεν είναι στα μαμά!

_________________
http://www.karagiannis-bros.com
http://www.flickr.com/ioannikp
Nikon D7000 kit 18-105
Samyang 8mm f3.5 fisheye
Tamrac Aero 3380


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Ιουν 2010, 07:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
Γιαννη απο καταναλωση ποσο εχει ανεβει με χαλαρη οδηγηση τωρα με τους newman?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Ιουν 2010, 12:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
vasilisVTR έγραψε:
ναι η εισαγωγη μας κοβει αρκετα η αλουμινενεια ανεβαζει ακριβως εκει που θες(5-8) αν και θα χρειαστεις απο τι λενε και μεγαλυτερα μπεκ απο vtS (rc 308..).

τωρα για μενα ψαχνω αποδοση καλη μεχρι 4-7.5 που επαρκει "οριακα" η πλαστικη και μπεκ .
κοφτη δεν θα αναιβασω παραπανω 7500στρ ακριβως για αυτο τον λογο εχει μαλακα ελατηρια και δεν θελω να ανοιξω κεφαλη γιατι το κοστος αναιβαινει πολυ και ουτε μπεκ εχω και εισαγωγη ουτε γνωστο μαστορα.

εχω σκεφτει για μπουμπιδες αλλα τους βρισκω 80-120ευρο +και το ρεπροφιλε να παει και κανα 250αρικο?
παει κανα 370περιπου και δεν ξερω και μην μου δωσουν και τιποτα μουφες πχ(ξαρα1.6) ασε που βρισκεις πλεον δισκολα τους εχουν παρει ολοι με τα 206-c4 ,
λογικα θα πηγενα σε αυτη την λυση αλλα λογω οτι ταξιδευω(νατοικες) μπορω να βρω εξω colombo/b,cat cams....,αλιως θα πιγαινα σε ραλισιους.
γραναζια σιγουρα απο σαχο γιατι τα δικα μου δεν ρυθμιζοντε


η πλαστικη εισαγωγη κοβει τραγικα μετα τις 6.500 λογικα θα το εχεις δει και στην δικια σου δυναμομετριση...... ειναι τρελο προβλημα αυτο....... αλλα οκ θελει λεφτα το θεμα της εισαγωγης !!!! δεν χρειαζομαστε μεγαλυτερα μπεκ απο τα μαμα του VTS εχουνε μεγαλη παροχη νομιζω μεχρι 160 αλογα μπορουνε να τροφοδοτισουνε πολυ σωστα !!

εκκεντροφορους απο ραλλυε τους βρισκεις 80 περιπου το reprofile κανει 80 ο ενας και 50 ευρω θα σου παρουνε για τοποθετηση. επεισεις θα πρεπει να βρεις και 2 ρυσθμηζομενα γραναζια εκκεντροφορων απο ραλλυε εγω τα ειχα παρει 50..... μιλαμαι για αρκετα μικρο κοστος και αρκετα καλο αποτελεσμα.

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Ιουν 2010, 13:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
Silver_C2 έγραψε:
vasilisVTR έγραψε:
ναι η εισαγωγη μας κοβει αρκετα η αλουμινενεια ανεβαζει ακριβως εκει που θες(5-8) αν και θα χρειαστεις απο τι λενε και μεγαλυτερα μπεκ απο vtS (rc 308..).

τωρα για μενα ψαχνω αποδοση καλη μεχρι 4-7.5 που επαρκει "οριακα" η πλαστικη και μπεκ .
κοφτη δεν θα αναιβασω παραπανω 7500στρ ακριβως για αυτο τον λογο εχει μαλακα ελατηρια και δεν θελω να ανοιξω κεφαλη γιατι το κοστος αναιβαινει πολυ και ουτε μπεκ εχω και εισαγωγη ουτε γνωστο μαστορα.

εχω σκεφτει για μπουμπιδες αλλα τους βρισκω 80-120ευρο +και το ρεπροφιλε να παει και κανα 250αρικο?
παει κανα 370περιπου και δεν ξερω και μην μου δωσουν και τιποτα μουφες πχ(ξαρα1.6) ασε που βρισκεις πλεον δισκολα τους εχουν παρει ολοι με τα 206-c4 ,
λογικα θα πηγενα σε αυτη την λυση αλλα λογω οτι ταξιδευω(νατοικες) μπορω να βρω εξω colombo/b,cat cams....,αλιως θα πιγαινα σε ραλισιους.
γραναζια σιγουρα απο σαχο γιατι τα δικα μου δεν ρυθμιζοντε


η πλαστικη εισαγωγη κοβει τραγικα μετα τις 6.500 λογικα θα το εχεις δει και στην δικια σου δυναμομετριση...... ειναι τρελο προβλημα αυτο....... αλλα οκ θελει λεφτα το θεμα της εισαγωγης !!!! δεν χρειαζομαστε μεγαλυτερα μπεκ απο τα μαμα του VTS εχουνε μεγαλη παροχη νομιζω μεχρι 160 αλογα μπορουνε να τροφοδοτισουνε πολυ σωστα !!

εκκεντροφορους απο ραλλυε τους βρισκεις 80 περιπου το reprofile κανει 80 ο ενας και 50 ευρω θα σου παρουνε για τοποθετηση. επεισεις θα πρεπει να βρεις και 2 ρυσθμηζομενα γραναζια εκκεντροφορων απο ραλλυε εγω τα ειχα παρει 50..... μιλαμαι για αρκετα μικρο κοστος και αρκετα καλο αποτελεσμα.



Aμα βαλεις τους rallye χωρις προγραμμα για λιγο καιρο θα παρουσιαστει καποιο προβλημα?Θα εχει διαφορα απο οτι με τους μαμα? :newbie


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Ιουν 2010, 14:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:21
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: πτολεμαιδα,θεσσαλονικη
εμένα τώρα καίει περίπου σε εκτός πόλης με γρανάζι 5ης απο σαχοραλλα μαρκύ δηλαδή στης 4000 έχω 130 χιλ και καίει 9,2 στα 100

_________________
http://www.karagiannis-bros.com
http://www.flickr.com/ioannikp
Nikon D7000 kit 18-105
Samyang 8mm f3.5 fisheye
Tamrac Aero 3380


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Ιουν 2010, 22:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
akis_1 έγραψε:
Silver_C2 έγραψε:
vasilisVTR έγραψε:
ναι η εισαγωγη μας κοβει αρκετα η αλουμινενεια ανεβαζει ακριβως εκει που θες(5-8) αν και θα χρειαστεις απο τι λενε και μεγαλυτερα μπεκ απο vtS (rc 308..).

τωρα για μενα ψαχνω αποδοση καλη μεχρι 4-7.5 που επαρκει "οριακα" η πλαστικη και μπεκ .
κοφτη δεν θα αναιβασω παραπανω 7500στρ ακριβως για αυτο τον λογο εχει μαλακα ελατηρια και δεν θελω να ανοιξω κεφαλη γιατι το κοστος αναιβαινει πολυ και ουτε μπεκ εχω και εισαγωγη ουτε γνωστο μαστορα.

εχω σκεφτει για μπουμπιδες αλλα τους βρισκω 80-120ευρο +και το ρεπροφιλε να παει και κανα 250αρικο?
παει κανα 370περιπου και δεν ξερω και μην μου δωσουν και τιποτα μουφες πχ(ξαρα1.6) ασε που βρισκεις πλεον δισκολα τους εχουν παρει ολοι με τα 206-c4 ,
λογικα θα πηγενα σε αυτη την λυση αλλα λογω οτι ταξιδευω(νατοικες) μπορω να βρω εξω colombo/b,cat cams....,αλιως θα πιγαινα σε ραλισιους.
γραναζια σιγουρα απο σαχο γιατι τα δικα μου δεν ρυθμιζοντε


η πλαστικη εισαγωγη κοβει τραγικα μετα τις 6.500 λογικα θα το εχεις δει και στην δικια σου δυναμομετριση...... ειναι τρελο προβλημα αυτο....... αλλα οκ θελει λεφτα το θεμα της εισαγωγης !!!! δεν χρειαζομαστε μεγαλυτερα μπεκ απο τα μαμα του VTS εχουνε μεγαλη παροχη νομιζω μεχρι 160 αλογα μπορουνε να τροφοδοτισουνε πολυ σωστα !!

εκκεντροφορους απο ραλλυε τους βρισκεις 80 περιπου το reprofile κανει 80 ο ενας και 50 ευρω θα σου παρουνε για τοποθετηση. επεισεις θα πρεπει να βρεις και 2 ρυσθμηζομενα γραναζια εκκεντροφορων απο ραλλυε εγω τα ειχα παρει 50..... μιλαμαι για αρκετα μικρο κοστος και αρκετα καλο αποτελεσμα.



Aμα βαλεις τους rallye χωρις προγραμμα για λιγο καιρο θα παρουσιαστει καποιο προβλημα?Θα εχει διαφορα απο οτι με τους μαμα? :newbie


αν εχεις VTS η διαφορα με τουσ ραλισιους ειναι μικρη δεν αξιζει να βαλεις τετοιους. αν εχεις VTR αξιζει η διαφορα ειναι μεγαλη το ειχα κανει και εγω πριν τους κανω μπουμπισιους τους εβαλα ετσι μεσα και με μαμα προγραμμα δουλευε μια χαρα !!!

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Ιουν 2010, 09:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
Οι ραλισιοι τι διαφορα εχουν ειναι λιγο πιο αγριοι και κρατανε πιο ψηλα την δυναμη?Αν παρω ρυθμιζομενα γραναζια θα μπορεσω να το χρονισω και να δουλεψει λιγο καλυτερα οπως κανουν στα ραλυ?Παιδια σορυ αν σας ζαλιζω αλλα δεν γνωριζο και παρα πολλα και να μην κανω καμια γκαφα... :newbie


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Ιουν 2010, 12:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
akis_1 έγραψε:
Οι ραλισιοι τι διαφορα εχουν ειναι λιγο πιο αγριοι και κρατανε πιο ψηλα την δυναμη?Αν παρω ρυθμιζομενα γραναζια θα μπορεσω να το χρονισω και να δουλεψει λιγο καλυτερα οπως κανουν στα ραλυ?Παιδια σορυ αν σας ζαλιζω αλλα δεν γνωριζο και παρα πολλα και να μην κανω καμια γκαφα... :newbie


δεν ξερω τις διαφορες ακριβως με του VTS παντως τους ειχανε μετρησει και ειχανε μικρες διαφορες ! τα ρυθμηζομενα γραναζια χρειαζοντε οπωςδιποτε για να μπορεσεις να το κουρδισεις λιγο ΄)

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Ιουν 2010, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
To κουρδισμα το κανει ο μηχανικος η υπαρχει καποιο στανταρ που το κανουν ολοι?Ευχαριστω και παλι...;-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκκεντροφοροι cat cams261/261 9.35 για c2 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Ιουν 2010, 14:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:21
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: πτολεμαιδα,θεσσαλονικη
στο psclub υπάρχουν τα στοιχεία απο τα Vts έκκεντρα που τα έχει στείλει να τα μετρήσουν αν ψάξεις εκεί θα βρείς τις διαφορές μεταξύ C2vts και Saxoralla έκκεντρα. το ρύθμισμα το κάνει ο μηχανικός σου, αλλά και αν ξέρεις μπορείς και μόνος.

_________________
http://www.karagiannis-bros.com
http://www.flickr.com/ioannikp
Nikon D7000 kit 18-105
Samyang 8mm f3.5 fisheye
Tamrac Aero 3380


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 23 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Xsara 1.6 16V 109Hp εκκεντροφόροι
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις Xsara
Συγγραφέας: geormpal
Απαντήσεις: 5
Ρυθμιζόμενα γρανάζια - εκκεντροφόροι
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C4
Συγγραφέας: PANOSP
Απαντήσεις: 52
Μαμά εκκεντροφόροι
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: kostas2123
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια