Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Μοντέλα  »  C2  »  Βελτιώσεις C2


[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 22:51 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Νοέμ 2010, 13:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
akis_1 έγραψε:
aiolos έγραψε:
Απο τη στιγμή που για συνεργεία στο thread με τα προβλήματα γράφουμε το όνομα δεν καταλαβαίνω γιατί να μην γραφτεί και εδώ. Αν ήταν γενική πολιτική στο forum να μην γράφονται για νομικούς λόγους εντάξει, αλλά αφού γράφονται για συνεργεία δε βλέπω γιατί να ισχύει κάτι άλλο εδώ.
Εγώ δε νομίζω να ασχοληθώ με το άθλημα, αλλά υπάρχουν άλλοι που σίγουρα ενδιαφέρονται να μάθουν.


Εχεις δικιο αλλα μπορει καποιος γνωστος του εν λογω βελτιωτη να διαβαζει εδω μεσα και να του πει οτι αυτος γραφει οτι εσυ δεν κανεις καλη δουλεια κτλπ...Και επιδη δεν εχω ορεξη για τετοιες ιστοριες οποιος θελει του το στελνω με πμ...

M.M έγραψε:
aki ειμαι στη διαθεση σου να τα στησουμε οποτε θελεις.Ειμαι μαμα.


Σε ευχαριστω αλλα νομιζω οτι ειμαστες λιγο μακρια... :thumb

salex έγραψε:
Εχμ, ξέρετε η διαφορά σε ατμοσφαιρικά αυτοκίνητα με απλά ένα πρόγραμμα δεν είναι τεράστια.

Αυτό σημαίνει ότι από αυτοκίνητο σε αυτοκίνητο, όπου υπάρχει ούτως ή άλλως απόκλιση ονομαστικής ισχύος κατά 2-3 ίππους,
ενδέχεται να μη δεις καμία διαφορα επειδή το μοτέρ του δεύτερου είναι καλύτερο εξαρχής. Κάτι σαν τα πρώτα σαξόραλλα και
τα επόμενα, που ο μύθος λέει ότι είχαν εκκεντροφόρους διαφορετικής κοπής - εξού και οι διαφορές στις επιδόσεις τους.

Οι διαφορές στα ατμοσφαιρικά πρέπει να μετρούνται πάνω στον ίδιο κινητήρα. Για να φανεί η διαφορά του πριν και του μετά.


Ναι απλα με εχει φαει η περιεργεια γιατι την πρηγουμενη βδομμαδα εκανα καποια ανοιγματα με 2 ραλλυ χωρις να ξερω τι φοραγανε το ενα εχει εξατμιση και μετα την 3η τους εκανα μια καροτσα...Μπορει να ηταν και κουλοι δεν λεω απλα παριμενα να φαω καροτσες οχι να ειμαι μπρωστα... :s


λογικο να πιγαινει καλα απο την στιγμη που εχεις και εκκεντρα απο ραλλυε και εχεις κουρδισει και τα γραναζια το αμαξι πρεπει να εχει πολυ καλες επιδοσεις στον δρομο αν στο φτιαξανε σωστα !!

καποτε ειχα το ιδιο Σεταπ στο δικο μου και τα αποτελεσματα ητανε παρα πολυ καλα !

κατι ασχετο εχεις μκ1 ή μκ2 ? γιατι φιλαρακι καποτε στον ιδιο προγραμματιστη που πηγες ενα μκ2 το ειχε κανει μπουμπακι και οταν ρυθμηζανε προπωρια κτλ τοτε τους εκανε ρεταρισματα και αλλα διαφορα οπως και εσενα αλλα το ειχε διορθωση αυτος τοτε....

αμα ενδιαφερεσε να κανουμε ενα πατημα μαζι εγω φοραω μπουμπακια τωρα μεσα αλλα μαμα απο Χρονισμα και μοτερ απο VTR υπολογιζω περιπου στα 140-145 αλογα ετσι

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Νοέμ 2010, 15:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
Silver_C2 έγραψε:

λογικο να πιγαινει καλα απο την στιγμη που εχεις και εκκεντρα απο ραλλυε και εχεις κουρδισει και τα γραναζια το αμαξι πρεπει να εχει πολυ καλες επιδοσεις στον δρομο αν στο φτιαξανε σωστα !!

καποτε ειχα το ιδιο Σεταπ στο δικο μου και τα αποτελεσματα ητανε παρα πολυ καλα !

κατι ασχετο εχεις μκ1 ή μκ2 ? γιατι φιλαρακι καποτε στον ιδιο προγραμματιστη που πηγες ενα μκ2 το ειχε κανει μπουμπακι και οταν ρυθμηζανε προπωρια κτλ τοτε τους εκανε ρεταρισματα και αλλα διαφορα οπως και εσενα αλλα το ειχε διορθωση αυτος τοτε....

αμα ενδιαφερεσε να κανουμε ενα πατημα μαζι εγω φοραω μπουμπακια τωρα μεσα αλλα μαμα απο Χρονισμα και μοτερ απο VTR υπολογιζω περιπου στα 140-145 αλογα ετσι


MK2 εχω και το ιδιο μου εκανε και εμενα με το ρεταρισμα οταν το περασε...

Το χρονησε ο μηχανικος στο δρομο αφου μια μερα το παιδευε για να βρει ενα καλο σετ-απ...

Να κανουμε πατημα αν και θα εισαι μπρωστα στανταρ απο οτι εχω διαβασει εχει πολυ καλες επιδωσεις το μαξι σου....Αλλα πιο πολυ θελω να τα πουμε και απο κοντα και με αλλα παιδια να ανταλαξουμε αποψεις και να χαζεψουμε τα τουτου μας... :wrc


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Νοέμ 2010, 20:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
salex πολυ σωστος.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 03:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 03:00
Δημοσιεύσεις: 33
akis_1 έγραψε:
Silver_C2 έγραψε:




:wrc

φιλε μου ειμαι ο βασιληςντρ που σου ειχα πρωτεινη το σιγκεκριμενο προγραμμα τα ιδια ακριβως προβληματα εχω και εγω τωρα απο ευδομαδα.εμενα απλα εμφανιστικαν πιο αργα απο σενα ισως επειδη εχω το 110αρι μοτερ.+οτι ειχω πανο μια κονσερβα πιραγμενη απο τον ιδιο και τωρα δεν κραται καλο ρελαντι και εχει πολυ ζορικες αριθμιες στα καλα καθουμενα ουτε 52αρι εκκεντρα να ειχα πανω οτι να ναι.σκεφτικα τα γνωστα κανα ξεμπουκομα λεω θα θελει κοφτες λιγο καλιτερα για λυγω και μετα παλι τα ιδια εβγαλα μαφ καθαρισα τιποτα ,γεματο τεποζιτο μιπος παιζει καμια αντλια τιποτα,εβγαλα εντελως το μαφ για να μην μενω στα φαναρια και το κινω ελαχιστα,ολα μαλλον οδηγουν στη κονσερβα που εχω,αμα δεν κανει τιποτα και τωρα τις προκωπης θα υπαρχει προβλιμα ελεος πια αυτοι οι εγκεφαλοι παιζουν στιν αγωρα εδω και καμια 10αρια χρονια τι να πω.του λεο ανεβασε ρελαντι γιατι σβινη το ριμαδι και μου λεει σε αφτους τους εγκεφαλους δεν ανεβαινει.εβαλα εκκεντρα φτιαχτα στο μπουμπι βιθισμα και διαρκια αναμεσα σε μαμα σαξο και williams.το αμαξι ουτε γραναζια δεν εχει και στα μαμα σιμαδια πηρε με την πρωτη και καρφωνει 7αρες για πλακα ΛΕΝΕ ΛΕΝΕ για αυτο τον εγκεφαλο ενα καρο βλακιες και δουλεψε με εκκεντρα πολυ αγριοτερα και ο αλλος λεει οτι δεν μπωρει να φτιαξι το ρελαντι,αν δεν σβισι σε κανα φαναρι το αμαξι πιροβολαι δεν περιμενα τετοια δυναμη ,αστρα 1.6τ 200πς απο προτες ψηλα μεχρι τριτες (τριτη μου 145κμ) μισο αμαξι μπροστα.και δεν μπορω να χαρο το αμαξι γιατι εχει χαλια ρελαντι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 10:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
limos έγραψε:
akis_1 έγραψε:
Silver_C2 έγραψε:




:wrc

φιλε μου ειμαι ο βασιληςντρ που σου ειχα πρωτεινη το σιγκεκριμενο προγραμμα τα ιδια ακριβως προβληματα εχω και εγω τωρα απο ευδομαδα.εμενα απλα εμφανιστικαν πιο αργα απο σενα ισως επειδη εχω το 110αρι μοτερ.+οτι ειχω πανο μια κονσερβα πιραγμενη απο τον ιδιο και τωρα δεν κραται καλο ρελαντι και εχει πολυ ζορικες αριθμιες στα καλα καθουμενα ουτε 52αρι εκκεντρα να ειχα πανω οτι να ναι.σκεφτικα τα γνωστα κανα ξεμπουκομα λεω θα θελει κοφτες λιγο καλιτερα για λυγω και μετα παλι τα ιδια εβγαλα μαφ καθαρισα τιποτα ,γεματο τεποζιτο μιπος παιζει καμια αντλια τιποτα,εβγαλα εντελως το μαφ για να μην μενω στα φαναρια και το κινω ελαχιστα,ολα μαλλον οδηγουν στη κονσερβα που εχω,αμα δεν κανει τιποτα και τωρα τις προκωπης θα υπαρχει προβλιμα ελεος πια αυτοι οι εγκεφαλοι παιζουν στιν αγωρα εδω και καμια 10αρια χρονια τι να πω.του λεο ανεβασε ρελαντι γιατι σβινη το ριμαδι και μου λεει σε αφτους τους εγκεφαλους δεν ανεβαινει.εβαλα εκκεντρα φτιαχτα στο μπουμπι βιθισμα και διαρκια αναμεσα σε μαμα σαξο και williams.το αμαξι ουτε γραναζια δεν εχει και στα μαμα σιμαδια πηρε με την πρωτη και καρφωνει 7αρες για πλακα ΛΕΝΕ ΛΕΝΕ για αυτο τον εγκεφαλο ενα καρο βλακιες και δουλεψε με εκκεντρα πολυ αγριοτερα και ο αλλος λεει οτι δεν μπωρει να φτιαξι το ρελαντι,αν δεν σβισι σε κανα φαναρι το αμαξι πιροβολαι δεν περιμενα τετοια δυναμη ,αστρα 1.6τ 200πς απο προτες ψηλα μεχρι τριτες (τριτη μου 145κμ) μισο αμαξι μπροστα.και δεν μπορω να χαρο το αμαξι γιατι εχει χαλια ρελαντι


αλλαξε προγραμματιστη !! τα εχουμε πει 1000 φορες για τον συγκεκριμενο και αναρωτιεμαι απο καποιους πως πανε ακομα !!!

εδω ο scorer το σκεφτοτανε ακομα να παει εκει...... για ποιον λογο δεν ξερω...... !! εχει αποδειχθει οτι ΔΕΝ ξερει και ΔΕΝ θελει να φτιαξει c2

αμα θες βασιλη πηγαινε στα παιδια που εφτιαξα και εγω το προγραμμα να βρεις την υγεια σου !

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 13:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 03:00
Δημοσιεύσεις: 33
Silver_C2 έγραψε:
limos έγραψε:
Silver_C2 έγραψε:




αλλαξε προγραμματιστη !! τα εχουμε πει 1000 φορες για τον συγκεκριμενο και αναρωτιεμαι απο καποιους πως πανε ακομα !!!

εδω ο scorer το σκεφτοτανε ακομα να παει εκει...... για ποιον λογο δεν ξερω...... !! εχει αποδειχθει οτι ΔΕΝ ξερει και ΔΕΝ θελει να φτιαξει c2

αμα θες βασιλη πηγαινε στα παιδια που εφτιαξα και εγω το προγραμμα να βρεις την υγεια σου !

αυτο ειναι σιγουρο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Νοέμ 2010, 18:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 03:00
Δημοσιεύσεις: 33
ερωτηση δυναμομετρο που να μετραι σιριακο αμαξι συγκεκριμενα υπαρχει αν ναι που? σε αυτα που βγαζουν τροχους(dynodrome)δεν γινεται να μετρηθει το δικο μου,ετσι πλεον πρεπει να ψαξω αλλου,δεν το εχω μετρησει ποτε και εχω κανει αρκετες αλλαγες απο τοτε που ηταν εργοστασιακο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 11:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
Λοιπον παιδια επιδη δημιουργηθηκε παρεξηγηση με τον βελτιωτη και δεν ειχα τετοιο σκοπο θα παρακαλουσα καποιον Αdmin να μου κανει την χαρη και να σβησει το thread αυτο λογο του οτι καποιος το διαβασε και του το ειπε και με πηρανε τηλ και υπηρξε προβλημαα.Το αμαξι δουλευει τωρα κανονικα οπως εγραψα και πιο πανω και τελειωσε η ιστορια του...


Ευχαριστω και παρακαλω καποιον Admin να το διαγραψει.Ευχαριστω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 14:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Φίλε δεν ξέρω τι είπατε, αλλά μη μασάς. Νομικά δεν έχει καμία βάση να κάνει το παραμικρό.
Τώρα αν θες να συνεχίσεις να πηγαίνεις εκεί και να τα έχεις καλά μαζί του τότε οκ...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 15:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
aiolos έγραψε:
Φίλε δεν ξέρω τι είπατε, αλλά μη μασάς. Νομικά δεν έχει καμία βάση να κάνει το παραμικρό.
Τώρα αν θες να συνεχίσεις να πηγαίνεις εκεί και να τα έχεις καλά μαζί του τότε οκ...


Οχι δεν το λεω απο την αποψη νομικα και οτι θελω να τα εχω καλα μαζι του απλα καποιος διαβασε τα ποστ και του το ειπε και αυτος πηρε ενα φιλο μου που κανονησε για το προγραμμα και με την σειρα του αυτος με πηρε και μου ειπε το και το...τον πηρα και μου ειπε οτι τον δυσφημιζω ,του εξηγησα οτι δεν εχω σκοπο δησφημισης απλα κοιταω να φτιαξω το αμαξι μου επιδη ειχα προβλημα δεν εβρισκα λυση και επι ενα μηνα ετρεχα απο εδω και απο κει για να δω τι παιζει με το αμαξι...Του εξηγησα οτι τα εγραψα ολα πιστευω με ωραιο τροπο και αν θελει να παω απο κει να το δει και αυτος.Τελος επιδη κουραστηκα με αυτη την κατασταση παρακαλω καποιον αντμιν να σβησει το θρεαντ για να τελειωνουμε.Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας παιδια... :wrc


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 17:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 11:36
Δημοσιεύσεις: 429
Τοποθεσία: Glyfada
akis_1 έγραψε:
aiolos έγραψε:
Φίλε δεν ξέρω τι είπατε, αλλά μη μασάς. Νομικά δεν έχει καμία βάση να κάνει το παραμικρό.
Τώρα αν θες να συνεχίσεις να πηγαίνεις εκεί και να τα έχεις καλά μαζί του τότε οκ...


Οχι δεν το λεω απο την αποψη νομικα και οτι θελω να τα εχω καλα μαζι του απλα καποιος διαβασε τα ποστ και του το ειπε και αυτος πηρε ενα φιλο μου που κανονησε για το προγραμμα και με την σειρα του αυτος με πηρε και μου ειπε το και το...τον πηρα και μου ειπε οτι τον δυσφημιζω ,του εξηγησα οτι δεν εχω σκοπο δησφημισης απλα κοιταω να φτιαξω το αμαξι μου επιδη ειχα προβλημα δεν εβρισκα λυση και επι ενα μηνα ετρεχα απο εδω και απο κει για να δω τι παιζει με το αμαξι...Του εξηγησα οτι τα εγραψα ολα πιστευω με ωραιο τροπο και αν θελει να παω απο κει να το δει και αυτος.Τελος επιδη κουραστηκα με αυτη την κατασταση παρακαλω καποιον αντμιν να σβησει το θρεαντ για να τελειωνουμε.Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας παιδια... :wrc



μην μασας απο τετοιες απειλες φιλε μου παλαιοτερα ειχα προβληματα με βελτιωτη και μου εκανε ακριβος το ιδιο και μου ελεγε για μυνησεις κιολας !!

δεν φτανει που τους κανουμε μαγκες τους ακουμπαμε και το μεροκαματο μας να ΜΑΘΟΥΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ αλλιως θα λεμε οτι θελουμε !!!

δεν ητανε δικια σου δουλεια φιλε μου να ταλαιποριθεις για ενα προγραμμα τοσο !!!!!

εγω διλαδι που πηγα στον προγαμματιστη μου 1 φορα και μου εφτιαξε το αμαξι αστερι τη ειμαι πιο εξυπνος ??????

οι αχρηστοι και αυτοι που βαριουντε καλο ειναι να μαθενουμε ποιοι ειναι και μακρια !!!!

μονο ετσι θα βαλουνε μυαλο και θα σεβοντε τα λεφτα που παιρνουνε και το αμαξι μας.

και επειδει πολλοι εχουνε γινει νταβαντζιδες και τραμπουκοι αν σε ξαναπαρουν τηλεφωνο δεν απαντας φιλε μου και συνεχιζεις κανονικα!!!

ουτε φιλος σου ειναι ουτε τιποτα του ακουμπισες τα λεφτακια σου εν καιρο κρισης και τελος δεν σε ξερει δεν τον ξερεις !

και την επομενη φορα ευχομαι να πεσεις σε καλους επαγγελματιες !!!

_________________
Εικόνα
THANKS TO X-TOP POWER.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
akis_1 όσο και αν κατανοούμε τον πρωτύτερο και τον τωρινό προβληματισμό σου, είναι πάγια τακτική της ομάδας διαχείρισης του club να μην σβήνονται θέματα ή post από εμάς ακόμα και από τους χρήστες που διαγράφονται κατά τις εκκαθαρίσεις (πέραν των offtopic που τις περισσότερες φορές μεταφέρονται σε ξεχωριστό ανενεργό θέμα). Οι λόγοι, ακόμα και στη συγκεκριμένη περίπτωση, είναι προφανείς.

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να διαγράψεις - σβήσεις το περιεχόμενο των δημοσιεύσεών σου στο παρών θέμα χρησιμοποιώντας την επεξεργασία σε κάθε σου δημοσίευση.

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Δεκ 2010, 07:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
δεν νομιζω οτι δισφημισες καποιον,πολιτισμενα ειπες την αποψη σου το προβλημα σου και πηρες τις αναλογες απαντισεις χωρις να αναφερεις ονοματα κτλ.δεν νομιζω λοιπον οτι ηπαρχει λογος να σβηστει το σιγκεκριμενο ποστ,ισα ισα με κανει χαρουμενο το γεγονος οτι τελικα βρικες λυση στο προβλημα σου,πραγμα που σημαινει οτι και εκινος θα καταλαβε οτι εχει κανει λαθος και θα φροντισει να μην ξαναγινει

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Δεκ 2010, 08:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
Παιδια το ξερω και δικιο εχετε απλα επιδη μπηκε φιλκος στη μεση μπουρδουκλοθηκανε τα πραγματα...Τελος παντων ολα καλα.Απλα ο φιλος που το διαβασε απο το φορουμ δεν ξερω τι μετεφερε στον βελτιωτη....Σας ευχαριστω ολους για την υποστηριξη και την βοηθεια σας...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα μετα το προγραμμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Δεκ 2010, 12:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 16 Δεκ 2009, 10:07
Δημοσιεύσεις: 15
θεωρω οτι το ολο θεμα ο φιλος akhs1 το αντιμετωπίζει λαθος. εγω οπως και οι περισσότεροι εδω μεσα πιστευω οτι μπαινουμε σε αυτο το forum για να ενημερωνόμαστε για το που θα παμε να κανουμε τις <<αγορες μας>> και που δεν θα παμε.
εαν τυχαινε σε εμενα αυτο θα τον απειλουσα οτι θα ανοιξω θεμα με το ονομα του και διπλα την φραση ΜΠΑΤΑΧΤΣΗΣ στο citroen club και ο λογος θα ητανε ητε για να μου κανει σωστα την δουλεια ητε για να μου επιστρεψει τα χρηματα μου ( γιατι η πελατεια εδω μεσα ειναι μεγαλη και μια δυσφήμηση θα του εκανε τεραστια ζημια ) και επισης με αυτον τον τροπο θα προστατευα τα μελη του club ωστε να μην μπουν σε περιπετειες. Γιατι να σεβαστω εγω το μεροκάματο του αφου δεν το κανει αυτος για το δικο μου?
σε τετοια μαστορακια πρεπει απλα να τους κλεινουμε το μαγαζι.
και μου μενει και μια απορια ! μπαταχτσης ελλην βελτιωτης με τοσα γραμματα.... ρε ποιος να ειναι???

λυση: κατσε στα αυγα σου δουλευει τελεια το αυτοκινητάκι σου μην την πατησεις σαν τον φιλο γιατι πολυ απλα δεν ξερεις σε ποιον πηγε ( απαντηση στον εαυτο μου )


Τελευταία επεξεργασία από akros3 και Πέμ 02 Δεκ 2010, 14:22, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 4 [ 57 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πρόβλημα με την ένδειξη εξωτερικής θερμοκρασίας...
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: KirkosC2
Απαντήσεις: 14
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕNG MAN SYSTEM
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 16
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΠΛΑΣΤΙΚΑ - CITROEN C4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Pan_81
Απαντήσεις: 5
Προγραμμα για xsara picasso 1.8 16v ?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Πρόβλημα στο ρελαντί
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: efmi13
Απαντήσεις: 4
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια