Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 12:37 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2016, 15:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2016, 16:05
Δημοσιεύσεις: 16
Λόγω μεγέθους, κίνησης εντός πόλης, γούστου συν το ότι είμαι και αρχάριος... Κάποιο πιο μεγάλο αυτοκίνητο λίγο αργότερα, στην παρούσα φάση δε με ελκύει! Το Grande Punto δε μ'αρέσει εμφανισιακά!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2016, 15:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2015, 20:16
Δημοσιεύσεις: 95
Πριν ενα μηνα ακριβως ψαχναμε αυτοκινητο σε αυτη την κατηγορια για την κυρα μου.

Πηραμε τελικα skoda fabia.

Το μονο που θα πω ειναι επελεξε αυτοκινητο απο ιδιωτη. 100% οσων ειδαμε σε μαντρες (και πιστεψε με ειδαμε παρα πολλα αυτοκινητα απο διαφορες εταιριες) ηταν ολα παραποιημενα απο αυτο που παρουσιαζαν.

Corsa D 1.4. Το ειχα για 3 χρονια και εγραψα 75Κ χιλιομετρα. Κανενα προβλημα, πολυ καλα εξοπλισμενο μικρο αυτοκινητο με αρκετα καλο πατημα.
Getz 1.4. Tο ειχε φιλος, του ειχε καπνισει τα ματια (που λεει και γνωστος ηλεκρολογος). Απαραδεκτο με τα σημερινα δεδομενα εσωτερικο, μετρια εξοπλισμενο, αλλα σκυλι μαυρο οπως τα περισσοτερα μοντελα της κορεατικης φιρμας.
Εχω αποψη εμμεση απο C1 & C2 και ειναι καλη.Δεν εχω για C3 αλλα τα θεωρω value for money. Μου αρεσει και θα επαιρνα την εκδοση XTR.
Εχω C4, κανενα παραπονο μεχρι στιγμης.

Θα πω ξανα.. Αυτοκινητο απο ιδιωτη.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2016, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2016, 16:05
Δημοσιεύσεις: 16
Nostradamus έγραψε:
Πριν ενα μηνα ακριβως ψαχναμε αυτοκινητο σε αυτη την κατηγορια για την κυρα μου.

Πηραμε τελικα skoda fabia.

Το μονο που θα πω ειναι επελεξε αυτοκινητο απο ιδιωτη. 100% οσων ειδαμε σε μαντρες (και πιστεψε με ειδαμε παρα πολλα αυτοκινητα απο διαφορες εταιριες) ηταν ολα παραποιημενα απο αυτο που παρουσιαζαν.

Corsa D 1.4. Το ειχα για 3 χρονια και εγραψα 75Κ χιλιομετρα. Κανενα προβλημα, πολυ καλα εξοπλισμενο μικρο αυτοκινητο με αρκετα καλο πατημα.
Getz 1.4. Tο ειχε φιλος, του ειχε καπνισει τα ματια (που λεει και γνωστος ηλεκρολογος). Απαραδεκτο με τα σημερινα δεδομενα εσωτερικο, μετρια εξοπλισμενο, αλλα σκυλι μαυρο οπως τα περισσοτερα μοντελα της κορεατικης φιρμας.
Εχω αποψη εμμεση απο C1 & C2 και ειναι καλη.Δεν εχω για C3 αλλα τα θεωρω value for money. Μου αρεσει και θα επαιρνα την εκδοση XTR.
Εχω C4, κανενα παραπονο μεχρι στιγμης.

Θα πω ξανα.. Αυτοκινητο απο ιδιωτη.


Εννοείται πως ο μαντράς θα σου κάνει λαδιά ως επί το πλείστον, απλά και οι ιδιώτες πλέον έχουν μπει στο κόλπο. Κατ'εμέ είναι η έλλειψη έμπιστων επαγγελματιών που δεν ξεψαχνίζουν τα αυτοκίνητα όπως πρέπει όταν πρόκειται να τα αγοράσεις!

Όσον αφορά τα C3, μετά από μια έρευνα που έκανα, είναι πως μετά τα 80000 χλμ αρχίζουν και "χτυπάνε" τα προβλήματα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Απρ 2016, 22:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Όλα τα αυτοκίνητα κάποια στιγμή βγάζουν...

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 00:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2016, 16:05
Δημοσιεύσεις: 16
ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Όλα τα αυτοκίνητα κάποια στιγμή βγάζουν...


Φυσικά, αλλά άλλο να βγάλει τα τυπικά προβλήματα που βγάζουν όλα κι άλλο σοβαρότερα μηχανικά, όπως είναι η φλάντζα, για παράδειγμα!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 07:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Αυτό δεν ισχύει οτι το αμαξι στα τοσα χιλ. κλπ βγάζει το ένα η το άλλο...απο οδηγό σε
οδηγό διαφέρει η κατάσταση του κάθε οχήματος..

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 09:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2016, 16:05
Δημοσιεύσεις: 16
ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Αυτό δεν ισχύει οτι το αμαξι στα τοσα χιλ. κλπ βγάζει το ένα η το άλλο...απο οδηγό σε
οδηγό διαφέρει η κατάσταση του κάθε οχήματος..


Αυτό εξυπακούεται, απλώς ειδικά για αυτό το μοντέλο και ανεξαρτήτως χρήσης και συντήρησης, η άποψη που κυριαρχεί είναι πως βγάζει έτσι κι αλλιώς πρόβλημα στη φλάντζα μηχανής και αναρωτιέμαι αν βγάζει και τίποτα άλλο έξτρα!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 10:09 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Άποψη μου πως έχεις χάσει το νόημα, όντας μπερδεμένος και ίσως κάποια πράγματα τα διαβάζεις και τους δίνεις μεγαλύτερη ή μικρότερη αξία.

Έχω δει γιαπωνέζικα και κορεάτικα 10ετίας να κινούνται αφήνοντας σύννεφα άσπρου καπνού από καμμένα λάδια. Τι σημαίνει αυτό; Ότι πονάνε συνήθως στις τσιμούχες των βαλβίδων. Νομίζεις πως είναι φθηνή ζημιά; Ψάξε το και πες μου. Επίσης, έχουν θέματα και με υγραέριο, αν τυχόν το σκεφτείς στο μέλλον, με ακόμη χειρότερες ζημιές!

Το μεταχειρισμένο αυτοκίνητο είναι γουρούνι στο σακί. Ζημιές αργά ή γρήγορα θα σου βγάλουν όλα και να παρακαλάς να είναι φθηνά τα ανταλλακτικά.


Κάνε μια έρευνα που να έχει νόημα όπως οι παρακάτω, βγάζοντας τις έμμονες ιδέες από το μυαλό σου:

α) Πόσο συχνό και ακριβό είναι το κόστος των τακτικών σέρβις,
β) Πόσο κάνει ένα μουράκι (καπό, φανάρια, μετόπη, φτερά), σε τυχόν μικροτρακάρισμα,
γ) Πόσο κοστίζουν ανταλλακτικά όπως, συμπλέκτης, λάστιχα (βάσει διάστασης του οχήματος που θα δεις), αμορτισέρ, φρένα, κιτ ιμάντα χρονισμού ή καδένα, που έτσι και αλλιώς θα τα αλλάξεις κάποια στιγμή,
δ) Κόστος αγοράς και τιμή/εύκολη μεταπώληση
ε) ενεργητική και παθητική ασφάλεια


Τα παραπάνω είναι μερικές άτακτες σκέψεις που μου έρχονται στο μυαλό. Ένα μέσο ιχ, θέλει μισό μισθό το μήνα για τη κίνηση/συντήρηση του.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 10:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Δεν νομίζω ότι μπορεί ο οποιοσδήποτε, ακόμα και ο τωρινός ιδιοκτήτης και οι μηχανικοί που το έχουν δει και του έχουν κάνει service τόσες φορές, να σου εγγυηθούν ότι θα βγει ή δεν θα βγει το τάδε ή το δείνα πρόβλημα. Προφανώς μπορείς να κάνεις μια μικρή έρευνα, ή να ψάξεις για στατιστικά σημαντικά προβληματικά σημεία του εκάστοτε οχήματος, αλλά στην τελική έχει σημασία αν το συγκεκριμένο αυτοκίνητο που τελικά θα αγοράσεις, τι και πως και πότε θα σου βγάλει.

Αυτό που μπορείς σίγουρα -και πρέπει- να κάνεις, είναι να του κάνεις ένα διεξοδικό έλεγχο, να το δει κατά προτίμηση αυτός που θα στο συντηρεί εφ'εξής, να διαβάσεις και πιθανούς κωδικούς στην ECU, ώστε να ξέρεις τι χρειάζεται άμεσα, τι φθορά φαίνεται να έχουν τα υλικά τριβής, καθώς και ποια υποσυστήματα/εξαρτήματα έχουν πετάξει σφάλματα, και άρα πιθανόν να προκύψει θέμα με αυτά στο άμεσο μέλλον.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Τελευταία επεξεργασία από The Ace και Παρ 08 Απρ 2016, 12:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 12:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2016, 16:05
Δημοσιεύσεις: 16
Τα έχω κοιτάξει όλα αυτά και φυσικά συμφωνώ 100% μαζί σας. Επειδή όμως τα λεφτά βγαίνουν δύσκολα και προσπαθώ να κάνω μια όσο το δυνατόν πιο ασφαλή αγορά, προσπαθώ να βρω κάτι "στατιστικό", όπως είπε και ο The Ace, που να αναφέρει το τι προβλήματα βγάζουν ανά πλειοψηφία τα αυτοκίνητα που μ'ενδιαφέρουν, κατά μοντέλο. Εννοείται πως θα προσπαθήσεις να ξεσκονίσεις το αυτοκίνητο πριν το αγοράσεις, αλλά προσπαθώ για μια περαιτέρω ασφάλεια στο συγκεκριμένο θέμα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 12:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Ακόμα και αν τα μάθεις όμως, τίποτα δεν σου αποκλείει ότι δεν θα σου παρουσιαστούν εσένα επειδή το αυτοκίνητο δεν είναι κοντά στα "επικίνδυνα" χλμ, ή ότι αντιθέτως να μην σου βγάλει τίποτα, ακόμα και αν έχει πολύ περισσότερα χλμ και ο προηγούμενος δεν του άλλαζε ούτε λάδια. Προφανώς παίζεις με τις πιθανότητες, αλλά στην τελική θα πρέπει να "υποστείς" τις όποιες ζημιές βγάλει το "δικό" σου.

π.χ. όταν πήρα το CX7, ήξερα ότι έχουν δύο βασικά προβλήματα, φρένα και τουρμπίνα. Ενώ λοιπόν το δικό μου είχε αλλαγμένα και τα φρένα και την τουρμπίνα (οπότε λογικά λες δεν θα βγάλει κάτι άλλο), μου έβγαλε σχεδόν αμέσως ξανά φρένα, και ευτυχώς κάτι ψιλά με την τουρμπίνα, που ήταν απλώς μερικά σωληνάκια. Για τα φρένα όμως τα έσκασα κανονικότατα (εκτός εγγύησης πλέον). Ομοίως για τη C5, είχα διαβάσει για τα πιο γνωστά προβλήματα, το αυτοκίνητο ελέγχθηκε (όχι παρουσία μου, δυστυχώς) σε εξουσιοδοτημένο, και δεν είχε πλησιάσει τα "επικίνδυνα" χλμ, παρόλα αυτά έβγαλε σχεδόν ένα-προς-ένα όλα τα πιθανά προβλήματα (εκτός του χρονισμού, που απλώς ήθελε ένα ψιλοσφίξιμο). Τα πλήρωσα και τα έφτιαξα.

Που θέλω να καταλήξω ? Στο γνωστό, ότι το μεταχειρισμένο είναι λαχείο, όσο και καλή προεργασία και έλεγχο να κάνεις. Κυρίως βέβαια όπως λες αν πλησιάζει σε κάποιο επικίνδυνο όριο χλμ, αλλά και πάλι αυτό που μπορείς σίγουρα να ελέγξεις είναι η τρέχουσα κατάστασή του. Για τα μελλοντικά, απλώς φροντίζεις να ξέρεις στο περίπου τι σε περιμένει, και να έχεις ένα ανάλογο ποσό στην άκρη -ή απλά στο νου σου- για αν και όταν σου παρουσιαστούν....σε όρους management, κάνεις το risk analysis, βρίσκεις τα κορυφαία πιθανοτικά προβλήματα, τα ποσοτικοποιείς, κάνεις κοστολόγηση και κάνεις ένα contigency budgeting για να τα αντιμετωπίσεις ;)

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 15:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2016, 16:05
Δημοσιεύσεις: 16
The Ace έγραψε:
Ακόμα και αν τα μάθεις όμως, τίποτα δεν σου αποκλείει ότι δεν θα σου παρουσιαστούν εσένα επειδή το αυτοκίνητο δεν είναι κοντά στα "επικίνδυνα" χλμ, ή ότι αντιθέτως να μην σου βγάλει τίποτα, ακόμα και αν έχει πολύ περισσότερα χλμ και ο προηγούμενος δεν του άλλαζε ούτε λάδια. Προφανώς παίζεις με τις πιθανότητες, αλλά στην τελική θα πρέπει να "υποστείς" τις όποιες ζημιές βγάλει το "δικό" σου.

π.χ. όταν πήρα το CX7, ήξερα ότι έχουν δύο βασικά προβλήματα, φρένα και τουρμπίνα. Ενώ λοιπόν το δικό μου είχε αλλαγμένα και τα φρένα και την τουρμπίνα (οπότε λογικά λες δεν θα βγάλει κάτι άλλο), μου έβγαλε σχεδόν αμέσως ξανά φρένα, και ευτυχώς κάτι ψιλά με την τουρμπίνα, που ήταν απλώς μερικά σωληνάκια. Για τα φρένα όμως τα έσκασα κανονικότατα (εκτός εγγύησης πλέον). Ομοίως για τη C5, είχα διαβάσει για τα πιο γνωστά προβλήματα, το αυτοκίνητο ελέγχθηκε (όχι παρουσία μου, δυστυχώς) σε εξουσιοδοτημένο, και δεν είχε πλησιάσει τα "επικίνδυνα" χλμ, παρόλα αυτά έβγαλε σχεδόν ένα-προς-ένα όλα τα πιθανά προβλήματα (εκτός του χρονισμού, που απλώς ήθελε ένα ψιλοσφίξιμο). Τα πλήρωσα και τα έφτιαξα.

Που θέλω να καταλήξω ? Στο γνωστό, ότι το μεταχειρισμένο είναι λαχείο, όσο και καλή προεργασία και έλεγχο να κάνεις. Κυρίως βέβαια όπως λες αν πλησιάζει σε κάποιο επικίνδυνο όριο χλμ, αλλά και πάλι αυτό που μπορείς σίγουρα να ελέγξεις είναι η τρέχουσα κατάστασή του. Για τα μελλοντικά, απλώς φροντίζεις να ξέρεις στο περίπου τι σε περιμένει, και να έχεις ένα ανάλογο ποσό στην άκρη -ή απλά στο νου σου- για αν και όταν σου παρουσιαστούν....σε όρους management, κάνεις το risk analysis, βρίσκεις τα κορυφαία πιθανοτικά προβλήματα, τα ποσοτικοποιείς, κάνεις κοστολόγηση και κάνεις ένα contigency budgeting για να τα αντιμετωπίσεις ;)


Μ'αρέσεις!!!

Για να τελειώνω γιατί σας τα έχω πρήξει, έχουμε κανένα site σαν το honest john που να έχει κάτι αντίστοιχο αλλά πιο "στατιστικό" που να μπορώ να δω τα χαζά του κάθε μοντέλου;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 16:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Φίλε απ'όσα έχω διαβάσει νομίζω το getz θα σε καλύψει.Αποψη μου, με τα ίδια λεφτα παίρνεις C4 και άλλα αυτοκίνητα και γενικά ανεβαίνεις κατηγορία (οχι μόνο σε χώρους αλλά και σε ποιότητα..μερα με τη νύχτα παντου) αλλά όπως είπες δεν ενδιαφέρεσαι.
Οσον αφορά το hyundai έχω εμπειρία με το accent του πατέρα μου, 2001..έχει τραβήξει τα χίλια μύρια, γράφει 340.000 αυτή τη στιγμή και έχει αλλάξει μόνο τσιμουχάκια βαλβίδων εδώ και 3-4 χρόνια και δε καίει σταγόνα λάδι.Από άλλες βλάβες μόνο γρύλλους παραθύρων και ένα αμορτισέρ, όλα στην εγγύηση.
Νομίζω το getz είναι το καταλληλότερο για σένα..

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Απρ 2016, 20:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2016, 16:05
Δημοσιεύσεις: 16
GeoC4Madness έγραψε:
Φίλε απ'όσα έχω διαβάσει νομίζω το getz θα σε καλύψει.Αποψη μου, με τα ίδια λεφτα παίρνεις C4 και άλλα αυτοκίνητα και γενικά ανεβαίνεις κατηγορία (οχι μόνο σε χώρους αλλά και σε ποιότητα..μερα με τη νύχτα παντου) αλλά όπως είπες δεν ενδιαφέρεσαι.
Οσον αφορά το hyundai έχω εμπειρία με το accent του πατέρα μου, 2001..έχει τραβήξει τα χίλια μύρια, γράφει 340.000 αυτή τη στιγμή και έχει αλλάξει μόνο τσιμουχάκια βαλβίδων εδώ και 3-4 χρόνια και δε καίει σταγόνα λάδι.Από άλλες βλάβες μόνο γρύλλους παραθύρων και ένα αμορτισέρ, όλα στην εγγύηση.
Νομίζω το getz είναι το καταλληλότερο για σένα..



Σ'ευχαριστώ για την άποψη! C4 όχι, παραείναι μεγάλο για εμένα... Γι'αυτό έχω καταλήξει στα παραπάνω μοντέλα που ανέφερα!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 2 [ 29 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2



Συναφή θέματα

Κατέρρευσε η αγορά αυτοκινήτου
Δ. Συζήτηση: Διάφορα
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 16
Αγορα c4 1.4 coupe 2006
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Luffy
Απαντήσεις: 15
Αγορα c4 coupe
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Marmel
Απαντήσεις: 243
ΑΓΟΡΆ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C3 PICASSO
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 8
Αγορά Μεταχειρισμένου
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: panosc2vtr
Απαντήσεις: 34
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια