Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 25 Απρ 2024, 15:55 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Φεβ 2020, 16:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
Φίλε Φάνη (@Fanis)
Έχω το 1.6 Diesel με τα 100 άλογα από τις αρχές του 2017.
Αυτή τη στιγμή έχει κάπου στα 60.000 χλμ το αυτοκίνητο. Το 1.5 δεν το έχω οδηγήσει και δε ξέρω να σου πω λεπτομέριες. Ο 1.6 είναι αρκετά δυνατός και αθόρυβος ταυτόχρονα, δεν κάνει τρέμουλα εκτός από την ώρα που παίρνει μπρος, ούτε έντονο κροτάλιασμα.
Σαν διαφορά με τον 1.5 δε νομίζω να είναι κάτι το έντονο ούτε σε επιδόσεις ούτε σε κατανάλωση. Άντε να είναι 0,1λ λιγότερο, δε νομίζω να αξίζει να σταθείς εκεί. Και στις επιδόσεις ο 1.6 έχει πιο μεγάλη ροπή αλλά και πάλι αμέλειταια διαφορά.
Άποψη μου είναι αν πας όντως σε μεταχειρισμένο να βρεις μοντέλο με το 6άρι σαζμάν (1.5) άσχετα τι λένε οι αντιπροσωπείες για ρύπους και τέτοια γιατί όσο και να λέμε το 6άρι είναι μεγάλη υπόθεση και στο δικό μου, μου έχει κακοφανεί πολύ το 5άρι.
Για έκδοση με 75 άλογα ούτε για αστείο αν κάνεις ταξίδια γιατί είναι πολύ αδύναμο.
Τέλος, κατανάλωση εντός πόλης με κανονική οδήγηση έχει 5.1 σταθερά. Εκτός πόλης με 120-140 θα είσαι κάπου στο 4.5.

Για βενζινοκίνητα καλύτερα να σου πουν όσοι έχουν PureTech....
Αν γύριζα το χρόνο πίσω πάλι το ίδιο θα έπαιρνα.

Η επιλογή έχει να κάνει καθαρά με τη χρήση που θα κάνεις και φυσικά με το πορτοφόλι σου.

Εδώ είχα γράψει τις εντυπώσεις μου όταν το πήρα.
Citroen C3 2017 Review

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Φεβ 2020, 17:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2020, 22:12
Δημοσιεύσεις: 7
Σε ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη για την αναλυτική απάντηση και που έκανες τον κόπο να γράψεις!

Το 75αρι δεν το κοιτάω κάν, με τίποτα! Κοιτάω αποκλειστικά 100αρι diesel λόγω κατανάλωσης τόσο σε πόλη όσο και σε κάποια ταξιδάκια (θα είναι το μοναδικό μου αυτοκίνητο, οπότε θα είναι all-around). Προφανώς και είναι θέμα τιμής, γιατί τα 1.6 τα βρίσκω περι τα €1.000-1.500 φτηνότερα από τα 1.5 με το 6αρι (βέβαια τα 1.5 είναι νεότερα και με λιγότερα χιλιόμτερα).

Καλά το δικό σου είναι πανέμορφο, με πολύ καλό εξοπλισμό και σούπερ εσωτερικό (η metropolitan σε αυτό το χρώμα είναι η αγαπημένη μου επένδυση)!

Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα, το 5αρι πως είναι σαν κιβώτιο? Εννοώ σε αίσθηση και στις αλλαγές.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Φεβ 2020, 23:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
Σε ευχαριστώ κι εγώ. 3μήνες το περίμενα για να φτάσει έτσι.

Το κιβώτιο σαν αίσθηση είναι πολύ αδιάφορο. Καμία σχέση με σπορ κιβώτια. Έχει μακρυά διαδρομή και λίγο ασαφές κούμπωμα. Επίσης ο λεβιές σχεδιαστικά όπως θα είδες και στις φώτο, είναι ξενέρωτος παρότι έχω πάρει και την full extra έκδοση.
Σαν λειτουργία τώρα πάλι αδιάφορο μου φαίνεται, δε μπορώ να πω ότι κρεμάει ή ότι οι σχέσεις είναι λάθος και σε αυτό βοηθάει η μεγάλη ροπή αλλά τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Η κλιμάκωση για 5άρι είναι καλή αλλά πιστεύω το 6άρι θα είναι πιο άνετο και πιο σβέλτο στην οδήγηση.

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 08:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2020, 09:18
Δημοσιεύσεις: 112
Είμαι στην αναζήτηση μικρού αυτοκινήτου για να αλλάξω το ήδη υπάρχον 20 ετιας. Μια επιλογή είναι το c3 . Δε με ενδιαφέρουν οι πολλές ανέσεις. Αρα δεν κοιτάω τις πλούσιες εκδόσεις. Το αυτοκίνητο θα κινείται εντός πόλης και 2 φορές την εβδομάδα θα κάνει στην εθνική 250km. Τι προτείνεται όσον αφορά το καύσιμο; Και από κει και πέρα ποιόν κινητήρα συστήνετε οι γνωστές;

_________________
C4 1.4 XT (2007)
C4 - CROSS 1.5 BLUEHDI 110 ps SHINE (2022)


Τελευταία επεξεργασία από Pankon21 και Τετ 04 Μαρ 2020, 10:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 10:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Γνωμη μου ο diesel ταιριαζει γαντι στα δεδομενα σου.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 12:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
barimagas έγραψε:
Γνωμη μου ο diesel ταιριαζει γαντι στα δεδομενα σου.

Συμφωνώ και επαυξάνω! Ο 1.5 BlueHDi 100 S&S είναι εξαιρετική επιλογή, και για το αμάξωμα/φορτίο του C3 με την ιπποδύναμη και τη ροπή του κινώντας το αξιοπρεπώς και με ασφάλεια σε κάθε περίπτωση, και για τις ανάγκες σε μετακινήσεις του φίλου Pankon21.

Pankon21 έγραψε:
Δε με ενδιαφέρουν οι πολλές ανέσεις. Αρα δεν κοιτάω τις πλούσιες εκδόσεις.

Γνώμη μου, να επιλέξεις την έκδοση iTouch η οποία είναι μια πλουσιότερη Feel "ειδική" για την Ελλάδα, καμία φτωχότερη.
Αφού θα κινείσαι αρκετά μέσα στην πόλη, και το Navi και η κάμερα οπισθοπορείας και οι αισθητήρες παρκαρίσματος πίσω, είναι πολύ χρήσιμα στοιχεία εξοπλισμού για μέσα στην πόλη. Και η διαφορά τιμής σε σχέση με την Feel είναι τόσο μικρή που δεν αξίζει ούτε να τα στερηθείς ούτε να ψάχνεσαι ίσως μετά να τα βάλεις εκ των υστέρων πιθανότατα με μεγαλύτερο κόστος σε σχέση με το πακέτο της iTouch.
Αυτά, με τα δεδομένα του C3 προ facelift 2020 το οποίο βλέπω διαθέσιμο στην ιστοσελίδα της Citroen. Υποθέτω μιλάς γι' αυτό και δεν περιμένεις το νέο facelift, για το οποίο τωρινό θα κάνουν και καλές προσφορές για να ξεστοκάρουν και να φέρουν τα νέα.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 12:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2020, 09:18
Δημοσιεύσεις: 112
Ευχαριστώ φίλε μου άρα να περιμένω το καινούριο για να μειώσουν τη τιμή του τωρινού; Θα δω βέβαια και το κόστος γιατί δεν με παίρνει για πολλά πολλά και απ'ότι βλέπω στο site της citroen μιλάμε για 17000€ περίπου. Μου πρότειναν από την αντιπροσωπεία ένα μεταχειρισμένο δικό τους diesel με λιγότερα από 14000€ και λιγότερα από 20000km εντός εγγύησης

_________________
C4 1.4 XT (2007)
C4 - CROSS 1.5 BLUEHDI 110 ps SHINE (2022)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 12:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Βγήκε το καινούργιο, η Citroen είναι που περιμένει ήδη, ζήτηση ώστε να φύγει το στοκ σε παλιό!
Κάνε τις κινήσεις σου τώρα, ψάξε σε όσους επίσημους του δικτύου έχεις κοντά σου (αν είσαι Αθήνα, που δεν έχει μόνο μία αντιπροσωπεία) και πίεσε και όσο μπορείς για την καλύτερη δυνατή προσφορά, και σε αρχική αγορά, και σε εγγύηση, και αν γίνεται και σε service όσο θα 'σαι σε εγγύηση.
Εγώ προσωπικά, ιδίως τώρα που μπορούν καλύτερες προσφορές εν όψει facelift, δεν θα πήγαινα εύκολα σε τέτοιο "δικό τους" μεταχειρισμένο αντιπροσωπείας με σχεδόν 20000 km στην πλάτη του, και μάλιστα diesel. Θα το έψαχνα πολύ, να δω τι είναι.
Πόσα ακριβώς χιλιόμετρα έχει και πόση εγγύηση δίνουν; Τι είναι αυτό το "δικό τους"; Από πελάτη τους ανταλλαγή/επιστροφή καρατσεκαρισμένο από αυτούς; Ή μήπως είναι αυτοκίνητο που έχει αλλάξει πολλά χέρια γιατί το είχαν για test drive και για αντικαταστάσεις ή και ενοικιάσεις, και τρέχα-γύρευε κιόλας πέρα από την όποια ταλαιπωρία τι diesel σε τι πρατήρια έχει φάει σ' αυτά τα χιλιόμετρά του;
Δες το, ψάξε όσο μπορείς σε πολλούς αν είναι δυνατό, κρίνε και αποφάσισε σύμφωνα και με την οικονομική σου δυνατότητα πάντα.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2020, 09:18
Δημοσιεύσεις: 112
Επαρχία είμαι άρα έχω έναν αντιπρόσωπο οπότε δεν μπορείς να τον πιέσεις και πολύ. Αλλά μπορεί να μου φέρει άλλος από αντιπροσωπεία της Αθήνας.

_________________
C4 1.4 XT (2007)
C4 - CROSS 1.5 BLUEHDI 110 ps SHINE (2022)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 15:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Κοίταξα ξανά στη Citroen τώρα που είμαι πιο άνετος. Ενώ αναφέρει την iTouch στη γενική σελίδα του C3, στον διαμορφωτή του δεν την έχει, και στη βασική Feel με το βασικό άσπρο χρώμα παντού έξω και το βασικό Mica Grey εσωτερικό συν πρόσθετα το navi και την κάμερα οπισθοπορείας το 1.5 BlueHDi 100 S&S βγαίνει στα 17720 ευρώ, ή άντε χωρίς την κάμερα στα 17070. Έτσι είναι τα περίπου 17000 που λες.
Είναι μια σημαντική διαφορά οι 3000 κάτω στο "δικό του" μεταχειρισμένο που σου δίνει, αλλά θέλει να ξέρεις σίγουρα αυτά που είπα πριν. Ίσως αξίζει να δώσεις τα παραπάνω χρήματα για το ολοκαίνουργιο, που αν ψαλιδιστούν κιόλας με πιο "ζόρικη" προσφορά τώρα που φεύγει λόγω facelift συν καμιά μείωση ίσως από ανταλλαγή/πώληση του παλιού σου να είναι ακόμη πιο καλύτερα.
Και στις αντιπροσωπείες δεν είναι όλα τόσο ρόδινα όσο φαίνονται, αν και συνήθως δεν κρατάνε αυτοκίνητα για τόσα χιλιόμετρα για test drive και αντικαταστάσεις για να μη χάνουν, "παίζουν" και αυτοκίνητα και από χρονομισθώσεις και από ενοικιάσεις. Και εξωτερικού ακόμη-ακόμη "παίζουν" από ανταλλαγές με πελάτες τους ή από συνδυασμένο εμπόριο μεταχειρισμένων, τα οποία αυτά κι αν είναι ακόμη πιο επίφοβα και ως προς τα χιλιόμετρα στο κοντέρ τους και ως diesel.
Ψάξε καλά και κάνε το καλύτερο, και κατά τη γνώση σου, και κατά τη γνώμη σου, και κατά το βαλάντιό σου. Με το καλό ότι κι αν αποφασίσεις! :thumb

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 16:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2020, 09:18
Δημοσιεύσεις: 112
Δεν υπάρχει πλέον το δικό τους το έδωσαν ήταν το φουλ έξτρα και μου είπαν ότι το χρησιμοποιούσαν οι ίδιοι. Θα ξαναπάω καμία βόλτα να δω τι θα μου πουν αν δω να τρέχουν καμία προσφορά. Αλλά 17000€ δεν τα φτάνω για κανένα λόγο. Η μόνη μου ελπίδα είναι να πάω σε βενζίνη δυστυχώς.

_________________
C4 1.4 XT (2007)
C4 - CROSS 1.5 BLUEHDI 110 ps SHINE (2022)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 21:29 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
https://www.renault.com.gr/cars/allnewclio/index.html

Εγω θα πηγαινα να ρωτησω στη Renault για το νέο Clio. Πιο ποιοτικο, πιο καινουργιο μοντελο...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 22:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Μα, στο νέο Clio Νίκο αν δεις εκεί τι δίνει, θα πάει πάλι στα 17080 ευρώ για να πάρει έκδοση με αξιοπρεπή εξοπλισμό, αλλά όμως θα έχει τον 1.5 diesel με μόνο 85 ίππους, αλλιώς μετά πάει στον 1.5 diesel με 115 ίππους που όμως κοστίζει 19790 ευρώ!
Αν είναι έτσι, πάει και στο ανανεωμένο C3 facelift 2020 που είναι και πολύ καλύτερο σε χώρους, και αποκλείεται να είναι και τόσο ακριβό αν συνεχιστεί η έως τώρα γνωστή πολιτική της Citroen. Που να τη βράσει δηλαδή την "ποιότητα" της Renault, αν είναι να σκάσει κοντά 20 χιλιάρικα για αυτοκίνητο αυτής της κατηγορίας που να 'ναι λογικό σε επιδόσεις και εξοπλισμό! Ε, είπαμε, αλλά τόσο γερμανικό παραπάει! :D
Αλλά εντάξει, έτσι κι αλλιώς δεν συζητάει καν για τέτοιες τιμές όπως είπε ο άνθρωπος.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 22:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2020, 09:18
Δημοσιεύσεις: 112
14000 με 15000 ταβάνι είναι το μπάτζετ παιδιά τι αυτό σας είπα ότι δεν φτάνω τα diesel

_________________
C4 1.4 XT (2007)
C4 - CROSS 1.5 BLUEHDI 110 ps SHINE (2022)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 III
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Μαρ 2020, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Για δες, σου έστειλα PM με πολύ καλή περίπτωση στα χρήματα που λες από βόρεια Ελλάδα που ίσως σε βολεύει να τη δεις.
Νομίζω ότι μπορείς με λίγο σοβαρό ψάξιμο να βρεις κι άλλες τέτοιες περιπτώσεις ανά τη χώρα, που να σε βολεύουν και καλύτερα ίσως, μιας και είπες ότι είσαι επαρχία και μπορείς να βρεις κι από Αθήνα.

EDIT: Και από Αθήνα, ίδιο C3 diesel, δες το κι αυτό μαζί στο PM μου.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 45 από 54 [ 810 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 54  Επόμενο





Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ