Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 16:08 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Αύγ 2018, 19:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
tsak8 έγραψε:
Σε ευχαριστώ πολύ, θα έχω το νου μου για προσφορά! Λάδια θα αλλάχθουν με την επιστροφή μας, να πάω να δω και για το mirrorlink.

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
φίλε μου για να δουλέψει mirrorlink θα πρέπει να έχεις συμβατη σύσκευή, στο παρακάτω λινκ φαίνεται ποιές συσκευές υποστηρίζουν https://mirrorlink.com/phones
Για να δουλέψει car play θέλεις i phone απο 5 και πάνω, ενώ για να δουλέψει android auto θα π΄ρεπει να κατεβάσεις την εφαρμογή και το κινητό σου να τρέχει απο android 5 και πάνω, αν χρειαστείς οτιδήποτε άλλο ρωτάς :thumb
Υ.Γ Ποιά έκδοση aircross έχεις?

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 16 Αύγ 2018, 11:02 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Citroën C3 aircross Rip Curl special edition!! Δείτε το Tweet του χρήστη @Citroen: https://twitter.com/Citroen/status/1030 ... 97415?s=09

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Αύγ 2018, 21:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
Μπήκα στο configurator της Citroën για να φτιάξω από περιέργεια ένα AirCross και στα επιπλέον του εξοπλισμού δε μου εμφάνιζε τις επιλογές να προσθέσω κάτι (πχ να βάλω HUD, ασύρματη φόρτιση κινητού, πανοραμική οροφή, ειδοποίηση νεκρής γωνίας κλπ). Στο αγγλικό site που δοκίμασα υπήρχαν κανονικά αυτες οι επιλογές.
Κακοτεχνία του site είναι ή όντως στην Ελλάδα οι εκδόσεις έρχονται ατόφιες από το εργοστάσιο και δεν παίρνουν παραμετροποιήσεις?

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Αύγ 2018, 07:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Το config του aircross από την αρχή δεν ήταν τόσο ενημερωμένο . Πιστεύω ότι είναι καθαρά θέμα σχεδιασμού του συστήματος υπολογισμού των φόρων , επειδή το αμάξι παίζει σε 3 διαφορετικές κλίμακες φορολογίας , ανάλογα με τους κινητήρες-κιβώτια-εξοπλισμό .

Πάντως τώρα επειδή πλέον αλλάζουν και οι τιμές και έχουμε τις νέες προδιαγραφές κινητήρων και τα 6τάχυτα κιβώτια παντού εκτός της 82 , θα πρέπει να περιμένουμε νέα δεδομένα .

Αρα μία βόλτα από τις αντιπροσωπείες θα σε βοηθούσε .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Αύγ 2018, 13:18 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
vagelisfil έγραψε:
Μπήκα στο configurator της Citroën για να φτιάξω από περιέργεια ένα AirCross και στα επιπλέον του εξοπλισμού δε μου εμφάνιζε τις επιλογές να προσθέσω κάτι (πχ να βάλω HUD, ασύρματη φόρτιση κινητού, πανοραμική οροφή, ειδοποίηση νεκρής γωνίας κλπ). Στο αγγλικό site που δοκίμασα υπήρχαν κανονικά αυτες οι επιλογές.
Κακοτεχνία του site είναι ή όντως στην Ελλάδα οι εκδόσεις έρχονται ατόφιες από το εργοστάσιο και δεν παίρνουν παραμετροποιήσεις?
Μάλλον έχει να κάνει να κάνει με τον φόρο πολυτελείας. Οι εκδόσεις που έρχονται είναι κάπως στάνταρ για να γνωρίζουν οι εδώ αντιπροσωπείες ακριβώς τις τιμές πριν γίνει ο εκτελωνισμος. Αλλιώς φαντάσου ότι μπορεί να είχες παραγγείλει ένα αυτοκίνητο με Χ εξοπλισμό που ήθελες ο οποίος έκανε πχ +2000€, και σου έλεγαν ότι το αυτοκίνητο θα σου κοστίσει 25.000€. Όταν όμως γινόταν ο εκτελωνισμος λόγω κλίμακας μπορεί να πήγαινες +1000€ πάνω.

Θυμάμαι συγκεκριμένα όταν ένας θείος μου πέρυσι έψαχνε για αγορά αυτοκινήτου. Είχαμε πάει στην Ford και μας είπε ο πωλητής για μια έκδοση του focus στην οποία αν έβαζες μεταλλικό χρώμα που η εταιρεία χρέωνε 500€ στην ουσία, μετά έτρωγες ένα καπέλο λόγω φόρου πολυτελείας +1000€!!! Και γενικά μας είχε πει αυτό με τις εκδόσεις.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Αύγ 2018, 09:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
Ναι, το ίδιο έπαθα και εγώ με το C3 πέρυσι που το πήρα. Έφτασε σχεδόν στα 20.000€ επειδή άλλαξα συντελεστή και μου βγήκε κάπου στα 1.800€ παραπάνω από την κανονική τιμή, αλλά πήρα την Shine έκδοση με όλα τα έξτρα επιπλέον που έδινε ο κατασκευαστής (πανοραμική, keyless, νεκρές γωνίες, 17" ζάντες κλπ...).
Στο configurator είχε την επιλογή όμως να τα προσθέσω, ενώ στο AirCross είναι κενό και με αφήνει μόνο να διαλέξω τις 3 βασικές εκδόσεις (Live, Feel, Shine).
Γι' αυτό ρωτάω αν η Citroen σου δίνει την επιλογή παραμετροποίησης ή απλά φέρνει τα 3 μοντέλα ατόφια, σ' αρέσουν δε σ' αρέσουν...

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Αύγ 2018, 12:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Μην αγχώνεσαι μπορείς να του βάλεις ότι extra θέλεις αρκεί να έχεις υπομονή να περιμένεις κανένα 6μηνο όπως εγώ που του έβαλα 2-3extra και να είσαι διατεθιμενος να πληρώσεις

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Αύγ 2018, 07:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
4 μήνες just περίμενα. 14 Δεκεμβρίου 2016 παραγγελία, 14 Μαρτίου 2017 παραλαβή.

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Αύγ 2018, 10:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Φεβ 2018, 18:11
Δημοσιεύσεις: 18
Azan Gorde έγραψε:
tsak8 έγραψε:
Σε ευχαριστώ πολύ, θα έχω το νου μου για προσφορά! Λάδια θα αλλάχθουν με την επιστροφή μας, να πάω να δω και για το mirrorlink.

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
φίλε μου για να δουλέψει mirrorlink θα πρέπει να έχεις συμβατη σύσκευή, στο παρακάτω λινκ φαίνεται ποιές συσκευές υποστηρίζουν https://mirrorlink.com/phones
Για να δουλέψει car play θέλεις i phone απο 5 και πάνω, ενώ για να δουλέψει android auto θα π΄ρεπει να κατεβάσεις την εφαρμογή και το κινητό σου να τρέχει απο android 5 και πάνω, αν χρειαστείς οτιδήποτε άλλο ρωτάς :thumb
Υ.Γ Ποιά έκδοση aircross έχεις?
Καλημέρα, έχω το Samsung A3 με Android 7.0, συμβατό με Mirrorlink. Συνδέθηκε μια φορά με την χρήση κωδικού αλλά ξεσυνδεθηκε μετα απο δευτερόλεπτα και έκτοτε ουδέν. Θα ξαναπροσπαθησω.
Εχω το βενζίνης 1.2 110hp έκδοση Feel.
Στο Πήλιο χρειαστηκε να πάω και μόνος μου να πάρω κάποια πράγματα, ξεφορτωτος και χωρις οικογένεια. Μια χαρά τα πήγε και σε σβελτο ρυθμό, ωραίο "αρπαγμα" και κατευθυντικοτητα!
Κάτι που θέλω να αλλάξω οπωσδήποτε είναι η κόρνα του, μου θυμίζει παπάκι. Υποθέτω θα μπορώ να βάλω μια πιο μπάσα και δυνατή.

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Αύγ 2018, 11:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
To MirrorLink γενικά δεν έχει ελπίδες. Είναι ένα δύσκολο πρωτόκολλο με ελάχιστες υποστηριζόμενες εφαρμογές οι περισσότερες εκ των οποίων με πληρωμή.
Αν αξίζει μια αυτή είναι το Sygic Car το οποίο όμως κοστίζει πολλά.
Κατά τη γνώμη μου το Android Auto είναι μονόδρομος την παρούσα φάση αρκεί κάποιος να έχει δεδομένα για να εκμεταλλευτεί όλες τις λειτουργίες του Google Maps.
Πέρα από αυτά υπάρχουν πατέντες που αν έχεις android smartphone με δικαιώματα root (αυτό που λέμε σπασμένο) μπορείς να έχεις απεικόνιση ατόφιας της εικόνας του κινητού σου στην οθόνη του αυτοκινήτου με όλα τα πλεονεκτήματα που αυτό συνεπάγει (web browser, media player, offline navigation, youtube, social apps κλπ).
Στο youtube υπάρχουν οδηγίες για το πως γίνεται αυτό και με τα δύο πρωτόκολλα Android Auto και MirrorLink.
Πάντως τον μέσο χρήστη δεν νομίζω να μην τον καλύπτουν οι βασικές λειτουργίες του Androi Auto (navigation, phone, webradio).

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 23 Σεπ 2018, 21:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 14 Ιαν 2018, 19:49
Δημοσιεύσεις: 30
Καλησπερα,
Μετα απο αρκετο και ξαναγραφω στο forum.
Κατοχος του C3 aircross shine 1,2 αυτοματο απο Ιανουαριο 2018.
Η καταναλωση καυσιμου μικτη κυμαινεται μεταξυ 7,7 και 7,8 max /100 χλμ.
Εγω και η συζυγις μου το βρισκουμε ανετο και ευκολο στην οδηγηση. Το συστημα πλοηγησης ακριβες (δεχεται ομως μονο greeklish χαρακτηρες ελληνικων δρομων και τοποθεσιων.
Αντιμετωπιζω ομως ενα θεμα με την ορατοτητα στο μπροστινο παρμπριζ. Πιθανολογω οτι η γωνια κλισης του σε σχεση με το πανω μερος του ταμπλω καθως και το μιγμα και οι επικαλυψεις που εχει τι ιδιο το τζαμι του παρμπριζ, προκαλουν αντανακλασεις και ειδωλα που αποδιδουν αρκετες φορες θολα την εξωτερικη πραγματικη εικονα.
Επισης εχω δοκιμασει ηδη δυο dash cameras και η αποδοση της εγγραφης δεν ειναι διαυγης.
Εχει οαρατηρησει καποιος φιλος κατι η ειναι απλως η δικη μου εντυπωση;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 23 Σεπ 2018, 23:20 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Σε μια εκπομπή με detailing είχα δει ότι τα καινούρια αμάξια βγάζουν σαν θαμπάδα στο παρμπρίζ από τα υλικά που είναι καινούρια και το οποίο φαινόμενο με την ζέστη χειροτερεύει. Μήπως με πιο συχνό καθάρισμα βελτιωθεί η κατάσταση; Επίσης υπάρχει γαλάκτωμα για ταμπλό που δεν αφήνει γυαλάδα και η οποία υπό συνθήκες είναι σπαστική. Στα πλυντήρια συνήθως τα '' λουζουν'' γυαλιστικο με ότι συνεπάγεται. Άλλο που μπορώ να φανταστώ είναι να γέμισε κάποιου είδους αχνης από βαφή ή οτιδήποτε βάφτηκε κοντά σε αμάξι. Την είχα πατήσει και δεν μπορούσα να καταλάβω για αρκετές μέρες τι έφταιγε αφού ήταν διαφανες βερνίκι και δεν καταλάβαινα ότι κάτι έχει το παρμπρίζ. Καθαρίζει εύκολα με πηλό ή ava. Προσοχή στο ava. Μην πλυθεί όλο το αμάξι γιατί αφαιρεί κάθε υλικό προστασίας του χρώματος

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Σεπ 2018, 02:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Θαμπάδα από την εσωτερική μεριά του παρμπριζ έκανε και το Xsara.
Στο C4 παρόλο που το έχω όλο το ταμπλό περασμένο με Perl, δεν έχω δει την παραμικρή θαμπάδα.

Παντως φεύγει με στεγνο πανί μικροινας.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Σεπ 2018, 08:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 14 Ιαν 2018, 19:49
Δημοσιεύσεις: 30
Καλημερα,
Σας ευχαριστω johnis και scotis για τις παρατηρησεις και τις συμβουλες σας.
Θα προσοαθησω να κανω τον εσωτερικο καθαρισμο του παρμπριζ και βλεπουμε.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Σεπ 2018, 10:35 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Εσωτερικο και εξωτερικο για σιγουρια.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Πράκτορας για την δημοσίευση του/της: velvetia
Κορυφή 
 
 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 37 από 110 [ 1636 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αλλαγή λαδιών C3 aircross
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: nikoscham
Απαντήσεις: 2
NEO CITROEN C5 AIRCROSS
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: cruiser
Απαντήσεις: 104
C3 Aircross VS Dacia Duster
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Lance
Απαντήσεις: 30
ΝΕΟ CITROEN C5 AIRCROSS ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ EKO 2018
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C3
Συγγραφέας: Skats
Απαντήσεις: 26
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια