Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 23:02 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 19:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Παράθεση:
Εξαρταται που το οδηγας, αλλο Ορεστιαδα που ειναι μονο επαρχιακος κ εθνικη (+το 6αρι που κανει τρομερη οικονομια στο ταξιδι) κ αλλο Αθηνα κ περιφερειακα αυτης με 5αρι.

Εχει πολλες παραμετρους η εξισωση.

Το c3 1.6ehdi 92 παντως το πουλησα με τριπ 4.6 κ πραγματικη καταναλωση 4.95 στα 46000χλμ συνολικα που ειχε διανυσει απο καινουριο.
ακριβώς έτσι είναι εμένα το αυτοκίνητο κινείται Αλεξανδρούπολη, εδώ πάνω η κίνηση ακόμα και μέσα στην πόλη δεν έχει καμία σχέση με την κίνηση σε Αθήνα,Θεσ/νίκη, Πάτρα κλπ, χώρια που οι διαδρομές μου για την δουλειά περιλαμβάνουν Εγνατία 100 χλμ πήγαινε-έλα όλα ευθεία με 6η, οπότε μην σε ανησυχεί η κατανάλωση στο c3, τίποτα δεν είναι απόλυτο και μην ξεχνάς την παράμετρο ρύπανση φ. αέρα, πετρέλαια κλπ :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 19:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 19:19
Δημοσιεύσεις: 5
Azan Gorde έγραψε:
Όσο περισσότερο οδηγώ το aircross τόσο πιο πολύ μου αρέσει :love . Μέχρι τώρα έχω πάρει αρκετά αυτοκίνητα και έχω οδηγήσει ακόμα περισσότερα, το aircross χωρίς υπερβολή είναι το αγαπημένο μου. Ταξιαδιάρα ψυχή, εξοπλισμός άνεσης και ασφαλείας στο full, ωραίο navi, πολύ δυνατό clima, μεγάλοι για την κατηγορία του χώροι, πολύ στιβαρή κατασκευή, ροπάτο, οικονομικό και με ωραίο κοφτερό τιμονάκι. Sorry αν τα ποστ μου μοιάζουν με διαφήμιση citroen, αλλά πραγματικά ψεγάδι που να με ενοχλεί δεν έχω βρει! Ι :love this Citroen !!!
Εικόναebay photo hosting


Φίλε μου Azan κα σε ρωτήσω κάτι σχετικά με το aircross? Το παρέλαβα πρίν από 5 μέρες και είμαι και εγώ αντίστοιχα ενθουσιασμένος με τα πάντα του (πήρα τη shine έκδοση). Να σε ρωτήσω αν έχεις το ίδιο πρόβλημα με μένα. Όταν επιλέγεις το AC από την οθόνη και του λές αέρας με κατεύθυνση στο πρόσωπο όλα καλά, αέρας προς τα πόδια μόνο όλα καλά, αέρας πρός τα πάνω μόνο επίσης όλα καλά. Άν του πατήσεις αέρας προς τα κάτω και προς το πρόσωπο, αυτό ανοίγει τον αέρα προς τα πόδια και προς τα πάνω!!!!!!!!! άν του πείς αέρας προς τα πάνω και προς το πρόσωπο αυτός δίνει σχεδόν όλο τον αέρα προς τα πάνω και το 1/10 προς το πρόσωπο, αμ τέλος του πατήσεις και τις 3 κατευθύνσεις, αυτό δίνει επάνω, πόδια, και ελάχιστο ως μηδαμινό αέρα προς το πρόσωπο!!!!

Το έχεις παρατηρήσει? Γιατί το πήγα στην Ωμεγα ελλάς και μου είπαν τη θεική απάντηση "έτσι είναι"!!! Είναι δυνατόν?

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλοτάξιδο

Ηλίας


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 06 Αύγ 2018, 19:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Να σου πώ την αλήθεια έχω το clima μόνιμα στο auto και δεν έχω ιδέα γι'αυτό που μου λές :D :D :D , αύριο πρωϊ θα το κοιτάξω και θα σου πώ :thumb...επίσης καλορίζικο και καλοτάξιδο :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Azan Gorde για την δημοσίευση του/της: hpourano
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 08 Αύγ 2018, 05:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2223
Ανεξάρτητα του τι λέμε διάφοροι εδώ μέσα η ουσία είναι ότι οι αποφάσεις της εταιρείας είναι απόλυτα επιτυχημένες .

https://www.4troxoi.gr/epikairotita/kos ... ase-ta-100

100000 αμάξια τους πρώτους 8 μήνες παραγωγής του αυτοκινήτου δεν τα λες και λίγα . Και μάλιστα με τα προβλήματα χρόνων παράδοσης που έχει , ενώ πλέον το αμάξι λύνει και το πρόβλημα του 5τάχυτου κιβωτίου και αποκτά και αυτόματο ντίζελ που δεν είχε μέχρι τώρα .

Δεν ξέρω πόσοι πίστευαν ότι το αμάξι θα έχει επιτυχία , αλλά εγώ είχα πει κάποια πράγματα .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 08 Αύγ 2018, 09:37 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5581
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλοριζικα σε ολους τα Aircross! Nα τα χαίρεστε με υγεία, καλη παρέα και ευχάριστες διαδρομές! Και ναι βέβαια υπάρχουν θεικές απαντησεις του στυλ "ετσι ειναι" γιατι απλά, ετσι είναι. Ειναι αυτοκινητο μαζικης παραγωγης , φθηνου κοστους και δεν μπορει να εχει μελετημενο το συστημα αερισμου-εξαερισμου-κλιματισμου, οπως μια Bentley η εστω μια Mercedes. Δεν αντιλέγω οτι στον καθε ιδιοκτητη που εχει δωσει τα ωραια του λεφτα καποια πραγματα μπορει να ενοχλουν, αλλα ας χαιρομαστε αυτα που εχουμε σημερα, γιατι η ζωη ειναι μικρή. Η αγαπημενη μας Ρικα Βαγιάνη εφυγε μολις στα 56 της... Το σχολιο μου χωρις καμμια παρεξηγηση και υπονοια κοροιδιας, αλλα με απολυτο σεβασμο στα θελω του καθενος :)

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 08 Αύγ 2018, 20:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Παράθεση:
Φίλε μου Azan κα σε ρωτήσω κάτι σχετικά με το aircross? Το παρέλαβα πρίν από 5 μέρες και είμαι και εγώ αντίστοιχα ενθουσιασμένος με τα πάντα του (πήρα τη shine έκδοση). Να σε ρωτήσω αν έχεις το ίδιο πρόβλημα με μένα. Όταν επιλέγεις το AC από την οθόνη και του λές αέρας με κατεύθυνση στο πρόσωπο όλα καλά, αέρας προς τα πόδια μόνο όλα καλά, αέρας πρός τα πάνω μόνο επίσης όλα καλά. Άν του πατήσεις αέρας προς τα κάτω και προς το πρόσωπο, αυτό ανοίγει τον αέρα προς τα πόδια και προς τα πάνω!!!!!!!!! άν του πείς αέρας προς τα πάνω και προς το πρόσωπο αυτός δίνει σχεδόν όλο τον αέρα προς τα πάνω και το 1/10 προς το πρόσωπο, αμ τέλος του πατήσεις και τις 3 κατευθύνσεις, αυτό δίνει επάνω, πόδια, και ελάχιστο ως μηδαμινό αέρα προς το πρόσωπο!!!!

Το έχεις παρατηρήσει? Γιατί το πήγα στην Ωμεγα ελλάς και μου είπαν τη θεική απάντηση "έτσι είναι"!!! Είναι δυνατόν?

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλοτάξιδο

Ηλίας
Σήμερα το δοκίμασα επίτρεψε με να σου πώ ότι δεν είναι τόσο δραματικά! Στο manual αναγράφει το εξής:
Τα τρία πλήκτρα μπορούν να ενεργοποιηθούν
ταυτόχρονα. Στην περίπτωση αυτή, δίνεται
προετεραιότητα στη ροή του αέρα των κεντρικών
και πλευρικών αεραγωγών καθώς και σε εκείνη
στα πόδια των επιβατών.
Oπότε μην ανησυχείς είναι φυσιολογική λειτουργία, είτε αρέσει είτε όχι :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Azan Gorde για την δημοσίευση του/της: hpourano
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Αύγ 2018, 23:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Φεβ 2018, 18:11
Δημοσιεύσεις: 18
Γειά σας και απο εμένα! Μετά απο λίγο καιρό αισθανόμαστε οικογενειακώς απόλυτα ευχαριστημένοι με την αγορά του. Φθασαμε 5360χλμ. Το Aircross 110hp παραμένει το αυτοκίνητο που μας αρέσει να οδηγούμε και στα παιδιά αρέσει να ταξιδεύουν. Το ευχαριστήθηκαμε σε 3ημερο στο Λεωνίδιο και μεθαύριο θα μας πάει τις πρώτες μας διακοπές στο Πήλιο.
Στο ταξίδι κατανάλωση με 120-140χλμ φορτωμενο στα 6.3-6.6λ στα 100χλμ, θα το ωφελούσε μια έκτη overdrive. Μεσα στην Αθήνα εξαρτάται απο κίνηση αλλά παίζει απο 8λ ως και 9.1. Πάντα σχεδόν χρήση AC, θα δούμε χωρίς πως θα τα πάει, και αν θα "ανοιξει" λίγο γενικά περνώντας τα 5000χλμ.
Αλήθεια, έχει κανείς αξιόπιστη πρόταση για τοποθέτηση μεμβρανών; τι τιμές να περιμενω;

Αυτό που δεν κατάφερα με τίποτα είναι να σύνδεσω το κινητό με mirrorlink, Samsung A3 android. Ούτε το Android Auto.Το έχει καταφέρει κανείς;

Και μια φώτο απο την Χίο οταν το παρέλαβα:
Εικόνα

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Αύγ 2018, 08:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2223
Καλά ταξίδια να έχετε ...

Πλέον τα καινούργια 110 βενζίνης , όπως και τα 100 ντίζελ είναι 6τάχυτα .
Αλλά δεν ξέρω τι επίδραση θα έχει αυτό στην κατανάλωση όταν κινείσαι στις νόμιμες ταχύτητες .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Αύγ 2018, 08:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
tsak8 έγραψε:
θα δούμε χωρίς πως θα τα πάει, και αν θα "ανοιξει" λίγο γενικά περνώντας τα 5000χλμ.


Αν δεν έχεις ήδη αλλάξει λάδια, να το κάνεις άμεσα!!!
Και όταν πας για σέρβις, να ζητήσεις να σου βάλουν 0W30 και όχι 5W30 που έχουν σκοπό.
Μην το ξεχάσεις, είναι ζωτικής σημασίας! :thumb

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Αύγ 2018, 08:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Φεβ 2018, 18:11
Δημοσιεύσεις: 18
Εξαρτάται και απο την κλιμάκωση του κιβωτίου αλλά λογικά θα κρατάει χαμηλότερες στροφές στα ίδια χιλιόμετρα. Κατά τα άλλα ταξιδεύει άνετα στον ανοιχτό δρόμο, χωρίς πλευσεις και με καλό επίπεδο θορύβου.

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Αύγ 2018, 08:59 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Η 6η θα δωσει τεραστια διαφορα στην καταναλωση στο ταξιδι.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Αύγ 2018, 19:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
@tsak8 καλοτάξιδο με ασφαλή χλμ :clap :clap

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Αύγ 2018, 12:00 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Ασφαλή και όμορφα χιλιόμετρα! :clap :clap :clap

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Αύγ 2018, 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
tsak8 έγραψε:
Γειά σας και απο εμένα! Μετά απο λίγο καιρό αισθανόμαστε οικογενειακώς απόλυτα ευχαριστημένοι με την αγορά του. Φθασαμε 5360χλμ. Το Aircross 110hp παραμένει το αυτοκίνητο που μας αρέσει να οδηγούμε και στα παιδιά αρέσει να ταξιδεύουν. Το ευχαριστήθηκαμε σε 3ημερο στο Λεωνίδιο και μεθαύριο θα μας πάει τις πρώτες μας διακοπές στο Πήλιο.
Στο ταξίδι κατανάλωση με 120-140χλμ φορτωμενο στα 6.3-6.6λ στα 100χλμ, θα το ωφελούσε μια έκτη overdrive. Μεσα στην Αθήνα εξαρτάται απο κίνηση αλλά παίζει απο 8λ ως και 9.1. Πάντα σχεδόν χρήση AC, θα δούμε χωρίς πως θα τα πάει, και αν θα "ανοιξει" λίγο γενικά περνώντας τα 5000χλμ.
Αλήθεια, έχει κανείς αξιόπιστη πρόταση για τοποθέτηση μεμβρανών; τι τιμές να περιμενω;

Αυτό που δεν κατάφερα με τίποτα είναι να σύνδεσω το κινητό με mirrorlink, Samsung A3 android. Ούτε το Android Auto.Το έχει καταφέρει κανείς;

Και μια φώτο απο την Χίο οταν το παρέλαβα:
Εικόνα

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Llumar και 3Μ είναι οι καλύτερες προτάσεις. Απο τιμή δεν ξέρω αυτή την εποχή αλλά λογικά 150-200 περίπου. Βγαίνουν και προσφορές κατα καιρούς αν θες να περιμένεις.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Αύγ 2018, 19:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Φεβ 2018, 18:11
Δημοσιεύσεις: 18
Σε ευχαριστώ πολύ, θα έχω το νου μου για προσφορά! Λάδια θα αλλάχθουν με την επιστροφή μας, να πάω να δω και για το mirrorlink.

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 36 από 110 [ 1648 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

Η αγορά λασπωτήρων στο νέο C3 Aircross αξίζει?
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C3
Συγγραφέας: Skats
Απαντήσεις: 12
ΝΕΟ CITROEN C3 AIRCROSS ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ 2017
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Πιθανή αντικατάσταση του c3 aircross
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Κωστας Παπ.
Απαντήσεις: 4
Citroen C4 AirCross
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: sprsk
Απαντήσεις: 9
ΤΟ ΝΕΟ C5 AIRCROSS SUV ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 17
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια