Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 10:22 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Οκτ 2018, 13:47 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Ωραίος συνδυασμός το κάνει να δείχνει πιο ακριβό!!

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Οκτ 2018, 14:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Καλοτάξιδο. :clap :clap

Μύρισε την καινουργίλα, τώρα που είναι ακόμα έντονη. :D

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Οκτ 2018, 20:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
καλοτάξιδο..! αυτό το χρώμα του κάθεται πολύ καλά.. :clap :clap :clap

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Οκτ 2018, 19:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
καλοτάξιδο με ασφαλή χιλιόμετρα!

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Οκτ 2018, 20:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 19:19
Δημοσιεύσεις: 5
Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση. Γενικά από ότι κατάλαβα πρέπει στη Citroen στη μεσογείων να είναι καραγκιόζηδες!!!!!! Μου είπαν ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ σαν προϊόν οι μπροστινοί σένσορες!!! Μάλλον βαριόταν να περάσουν καλωδίωση και να τους βάλουν. Θα τους φτιάξω όμως εγώ από αύριο...

Μήπως έχεις και το part number της εργοστασικής κάμερας (μου είπαν ότι δεν υπάρχει εργοστασιακή να παραγγείλω!!!!! - και έβαλα τη navismedia), γιατί από τότε που μου βάλανε αυτή της navismedia το σύστημα κάνει διάφορα (reset, μαύρη οθόνη για αρκετή ώρα, σήμα της Citroen για αρκετή ώρα, το ραδιόφωνο παίζει ενώ η οθόνη είναι μαύρη, κτλ). Έχω την εντύπωση ότι μάλλον έχουν κάνει μ.... από το service στη μεσογείων. Αύριο θα πάρω το μακρή τηλ να περάσω από εκεί να δώ τι θα μου πούνε.

Για την κατανάλωση ωστόσο σκέφτομαι πιθανή βλάβη στον εγκέφαλο (χαρτογράφηση κτλ). 11 lt/100 Km ούτε το vitara του 93 που έχω δεν καίει!!!!!!!! Καίει λιγότερο!!!!!

Επίσης άν έχεις κανα pdf σχετικό με το αυτοκίνητο θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

Ευχαριστώ
Ηλίας


vagelisfil έγραψε:
hpourano έγραψε:
Επίσης γνωρίζει κανείς σας για αισθητήρες παρκαρίσματος μπροστά?


Καλοτάξιδο φίλε μου.
Εργοστασιακοί αισθητήρες μπροστά φυσικά και υπάρχουν. Αν κατεβάσεις φυλλάδιο αξεσουάρ και εξοπλισμού για το αυτοκίνητό σου θα του βρεις με κωδικό προϊόντος 16 102 791 80.
Με μια γρήγορη αναζήτηση στο ίντερνετ τους βρήκα στη Citroen Ιταλίας στα 250 ευρώ και στο eBay υπάρχουν και από 100 ευρώ. Στην Citroen Μακρής που ρώτησα τους έχουν 215 ευρώ (υπολόγισε και τοποθέτηση περίπου 40 ευρώ).
* Οι ίδιοι μπαίνουν και στο C3 2017 και στο Cactus
Εικόνα


Για του λόγου το αληθές, από τον επίσημο κατάλογο αξεσουάρ του C3 AirCross
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Οκτ 2018, 21:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
Θα σε στεναχωρήσω αλλά για την κάμερα που σου είπαν έχουν δίκιο. Η εργοστασιακή κάμερα δεν είναι αξεσουάρ, το αυτοκίνητο έρχεται με αυτή από το εργοστάσιο και δεν μπαίνει μετά. Ακόμα και να καταφέρεις να βρεις τον κωδικό ανταλλακτικού (που λογικά και σε αντιπροσωπεία να πας δε θα στο βρουν, αφού με τον αριθμό πλαισίου που θα δώσεις δε θα το βγάλει) δεν νομίζω να μπορείς να την συνδέσεις*.
Πάντως μου κάνει εντύπωση γιατί είπες ότι έχεις την έκδοση Shine, και στο απλό C3 η Shine έχει εργοστασιακή κάμερα. Στο AC πωλείται-παραγγέλνεται έξτρα?

PDFs έχω αρκετά για το κλασσικό C3 (όχι το AirCross), με λίγο ψάξιμο θα βρεις μερικά καλά έντυπα για πληροφορίες του κινητήρα σου και του αυτοκινήτου γενικότερα. Δεν υπάρχει πολύ υλικό γιατί είναι καινούριο αμάξι και γενικά τα ευρωπαϊκά μοντέλα δεν έχουν ελεύθερη τεχνογνωσία αλλά σιγά σιγά πιστεύω θα προστεθούν αρκετά.


* Συνήθως είναι διαφορετικές οι καλωδιώσεις και οι βάσεις σε αυτοκίνητα με εργοστασιακή κάμερα απ' ότι σε αυτά χωρίς και το λέω από προσωπική εμπειρία.

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Οκτ 2018, 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 19:19
Δημοσιεύσεις: 5
Σε ευχαριστώ φίλε μου για την άμεση απάντηση.
Δυστυχώς στο AirCross η κάμερα ΔΕΝ ήταν στην Shine έκδοση (τόϊνγκ!!!!!!!!!!!!!!). Να φανταστείς ότι στα τουότα (το γράφω βλάχικα χαριτολογώντας) και στα quasqai, έχουν 360 μοίρες κάμερα στην πλούσια έκδοση!!!

Η Citroen την εργοστασιακή κάμερα δεν την είχε ούτε σαν κωδικό στο σύστημα της (λεγόμενα citroen Hellas) τον ιούνιο του 2018 που το παράγγειλα! Την είχε από τον Ιούλιο και μετά. Άσε καφρίλα τρελλή. Και αναγκάστηκα να βάλω την κάμερα της navismedia που καλή είναι αλλά τες πα, εργοστασιακή δεν είναι!

και το C3 το δικό σου με τον ίδιο κινητήρα δεν είναι? Puretech 1200 Turbo βενζίνη? Λογικά θα έχει ίδιες καταναλώσεις αν είναι ο ίδιος κινητήρας.

Αύριο θα πάω από τον μακρή που είναι και κοντά μου μήπως μου επαναπρογραμματίσουν τη CPU και δούνε τίποτα για την κατανάλωση. Θα επανέλθω εδώ με νεώτερα όταν τα έχω.

Ευχαριστώ και πάλι

vagelisfil έγραψε:
Θα σε στεναχωρήσω αλλά για την κάμερα που σου είπαν έχουν δίκιο. Η εργοστασιακή κάμερα δεν είναι αξεσουάρ, το αυτοκίνητο έρχεται με αυτή από το εργοστάσιο και δεν μπαίνει μετά. Ακόμα και να καταφέρεις να βρεις τον κωδικό ανταλλακτικού (που λογικά και σε αντιπροσωπεία να πας δε θα στο βρουν, αφού με τον αριθμό πλαισίου που θα δώσεις δε θα το βγάλει) δεν νομίζω να μπορείς να την συνδέσεις*.
Πάντως μου κάνει εντύπωση γιατί είπες ότι έχεις την έκδοση Shine, και στο απλό C3 η Shine έχει εργοστασιακή κάμερα. Στο AC πωλείται-παραγγέλνεται έξτρα?

PDFs έχω αρκετά για το κλασσικό C3 (όχι το AirCross), με λίγο ψάξιμο θα βρεις μερικά καλά έντυπα για πληροφορίες του κινητήρα σου και του αυτοκινήτου γενικότερα. Δεν υπάρχει πολύ υλικό γιατί είναι καινούριο αμάξι και γενικά τα ευρωπαϊκά μοντέλα δεν έχουν ελεύθερη τεχνογνωσία αλλά σιγά σιγά πιστεύω θα προστεθούν αρκετά.


* Συνήθως είναι διαφορετικές οι καλωδιώσεις και οι βάσεις σε αυτοκίνητα με εργοστασιακή κάμερα απ' ότι σε αυτά χωρίς και το λέω από προσωπική εμπειρία.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 12 Οκτ 2018, 07:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
Τους κωδικούς ανταλλακτικών τους ψάχνουν οι αντιπροσωπείες όταν τους δίνεις τον αριθμό πλαισίου σου. Με το δικό σου πλαίσιο δεν θα βρουν κάτι γιατί δεν είναι κατασκευασμένο το αυτοκίνητο με κάμερα. Μόνο αν βρεις από κάποιον γνωστό που έχει AirCross με κάμερα και δώσεις τον δικό του αριθμό θα στο βρουν. Αλλά όπως σου είπα και πιο πάνω, γνώμη μου είναι να μη το ψάξεις και πολύ γιατί και να την βρεις και να την παραγγείλεις δε νομίζω να καταφέρεις τίποτα. Αρχικά θα σου πω ότι πιθανότατα θα είναι πανάκριβη σαν ανταλλακτικό. Ενδεικτικά σου λέω ότι του Kia Rio που έψαχνα πέρυσι, ή κάμερα μόνο μαζί με το χερούλι του πορτμπαγκάζ που είναι ενσωματωμένη κόστιζε περίπου στα 350€. Πέρα από αυτό, μπορεί να έχει και διαφορετικό λογισμικό η οθόνη σου και να μην υποστηρίξει την κάμερα. Όλες αυτές τις απορίες θα πρέπει να τις έχεις λύσει πριν ξεκινήσεις και παραγγείλεις τίποτα.
Επίσης να σου πω ότι όπως και εσύ ψάχνοντας να βάλω το εργοστασιακό multimedia στο Rio (το έχω ξανα-αναφέρει στο forum) με την κάμερα του και όλα τα συμπράγκαλα έπρεπε να αλλαχθεί σχεδόν όλο το αυτοκίνητο (διαφορετική καλωδίωση στο πάτωμα - οροφή, διαφορετική κεραία ραδιοφώνου, διαφορετική μάσκα, διαφορετικοί διακόπτες, διαφορετικές βάσεις κλπ κλπ κλπ) με τελικό κόστος που έφτανε τα 4.000€. Επομένως πήρα ένα Android Head Unit με την κάμερα του και όλα του τα κόλπα, συμβατό με τα υποσυστήματα του αυτοκινήτου και έκανα δουλειά με συνολικά 280€.
Αφού θα πας στο Μακρή, ρώτα τα παιδιά εκεί, μπορεί να ξέρουν κάτι παραπάνω και να σε βοηθήσουν.

Το δικό μου C3 (φαίνεται στην υπογραφή) είναι το Shine - BlueHDi 100. Αλλά βγαίνει και με τον δικό σου κινητήρα στα 110 άλογα βενζίνη. Έχω υλικό μόνο για ότι αφορά το δικό μου κινητήρα.

Ο δικός σου κινητήρας είναι ο EB2DT (110hp) - EB2DTS (130hp).
Γκούκλαρε το και θα βρεις πληροφορίες.
Εικόνα

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 11 Δεκ 2018, 16:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2018, 15:58
Δημοσιεύσεις: 22
Καλησπέρα σε όλους.
είμαι και εγώ ένα βήμα πρίν την αγορά του C3 Aircross 1.5 100 diesel feel λευκό.

Ο εδώ αντιπρόσωπος μου το αφήνει στα 18.300 με την έντοκη χρηματοδότηση και το κλειδί στο χέρι. είναι καλή τιμή ή να πιέσω πχ να μου κάνει δώρο τον τεμπέλη;

τα θετικά (για μένα)
+οικονομικότατος κινητήρας
+εμφάνιση (και έξω και μέσα)
+ησυχία στην καμπίνα
+πορτπαγκάζ (για την κατηγορία)

τα αρνητικά
-A/C και τα χειριστήρια στην touch Οθόνη
-με τον τεμπέλη χάνεις τις θήκες για καφέ
-τάσια στην συγκεκριμένη έκδοση(ίσως είναι και καλό αυτό. τις 18άρες στο προηγούμενο αμάξι τις πόναγα σε κάθε πεζοδρόμιο)
-πλαστικό στα ταμπλό(αντί για ύφασμα στον έξτρα εξοπλισμό)

θα ήθελα ηλιοροφή και hype εσωτερικό αλλά δεν μπορώ να περιμένω. στην έκθεση οδήγησα τον 1.6 120hp με το εξαταχυτο και με εντυπωσίασε το τράβηγμα του αλλά και η άνετη θέση οδήγησης. θεωρώ ο 100άρης δεν έχει την τεράστια διαφορά(?)

Θοδωρής


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 11 Δεκ 2018, 23:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Φεβ 2018, 18:11
Δημοσιεύσεις: 18
Συμφωνώ σε όλα τα θετικά, απο τα αρνητικά μόνο αυτό με τις θήκες μου στοιχίζει κι εμένα! Τα αλλα συνηθίζονται. Τα δε τασια ειναι πολύ καλά σχεδιασμένα. Για λεφτά δεν ξέρω να σου πω αλλά στην θέση σου θα περίμενα για την οροφή. Είναι το μόνο που μου λείπει!

Με το καλό!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τελευταία επεξεργασία από tsak8 και Τετ 12 Δεκ 2018, 23:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 09:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2018, 15:58
Δημοσιεύσεις: 22
tsak8 έγραψε:
Συμφωνώ σε όλα τα θετικά, απο τα αρνητικά μόνο αυτό με τις θήκες μου στοιχίζει κι εμένα! Τα αλλα συνηθίζονται. Τα δε τασια ειναι πολύ καλά σχεδιασμένα. Για λεφτά δεν ξέρω να σου πω αλλά σρην θέση σου θα περίμενα για την οροφή. Είναι το μόνο που μου λείπει!

Με ρο καλό!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δυστυχώς το βιάζομαι λίγο γιατί πούλησα το προηγουμενο αμαξι πιο γρήγορα από ότι υπολόγιζα.

η οροφή θα χρειαστεί παραγγελία που σημαίνει 3-4 μήνες + όχι τόσο καλή έκπτωση (τουλάχιστον έτσι μου φαίνονται τα 1800 κάτω από τιμή καταλόγου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 20:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Να το πάρεις μια χαρά είναι η τιμή που σου κάνανε. Η ηλιοροφή είναι τέλεια αλλά κόβει αέρα απο τα κεφάλια των πίσω επιβατών. Για τα τάσια ξανασκέψου το οι ζάντες που φοράει το aircross είναι πανέμορφες ειδικά οι diamantee 17' είναι κρίμα κάποια στιγμή να βάλεις aftermarket (αργά ή γρήγορα θα τα βαρεθείς τα τάσια). Τέλος για μένα αν μπορείς να κάνεις την υπέρβαση και να πας σε παραπάνω άλογα για το diesel να το κάνεις. Εγώ έχω το 120άρι με 6άρι σασμάν και έχει πολύ ωραίο βήμα.
Υ.Γ Περισσότερες συμβουλές και πληροφορίες θα σου δώσει ο Μάνθος που έχει έρωτα με το συγκεκριμένο :laugh :laugh :laugh

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 22:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2018, 15:58
Δημοσιεύσεις: 22
Azan Gorde έγραψε:
Να το πάρεις μια χαρά είναι η τιμή που σου κάνανε. Η ηλιοροφή είναι τέλεια αλλά κόβει αέρα απο τα κεφάλια των πίσω επιβατών. Για τα τάσια ξανασκέψου το οι ζάντες που φοράει το aircross είναι πανέμορφες ειδικά οι diamantee 17' είναι κρίμα κάποια στιγμή να βάλεις aftermarket (αργά ή γρήγορα θα τα βαρεθείς τα τάσια). Τέλος για μένα αν μπορείς να κάνεις την υπέρβαση και να πας σε παραπάνω άλογα για το diesel να το κάνεις. Εγώ έχω το 120άρι με 6άρι σασμάν και έχει πολύ ωραίο βήμα.
Υ.Γ Περισσότερες συμβουλές και πληροφορίες θα σου δώσει ο Μάνθος που έχει έρωτα με το συγκεκριμένο :laugh :laugh :laugh


τα έχω σκεφτεί όλα αυτά που λες αλλά δεν ήθελα να μπω στην διαδικασία αναμονής.

shine ήθελα για τα συρόμενα καθίσματα καθώς και τις ζάντες αλλά δεν είχε κάποιο διαθέσιμο. οδήγησα το 120άρι στην αντιπροσωπεία και πήγαινε πολύ ωραία. νομίζω θα ειμαι καλυμμένος και με τα 100 άλογα.(αν και έρχομαι από 170 βενζινα χαχα).

έδωσα προκαταβολή σήμερα και μου έκανε και δώρο τον εργοστασιακό τεμπέλη. αύριο πάω για τα χαρτιά και θα προσπαθήσω για μια ακόμα έκπτωση αν τον πληρώσω μετρητά. θα δείξει :wrc


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 23:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Φεβ 2018, 18:11
Δημοσιεύσεις: 18
Ωραίος! Με το καλό η παραλαβή λοιπόν..

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 13 Δεκ 2018, 19:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
καλή παραλαβή και όταν το πάρεις με το καλό γράψε μας εντυπώσεις :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 39 από 110 [ 1645 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

CITROEN C3 III VS C3 AIRCROSS VS C4 II FL.
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: bakevang
Απαντήσεις: 64
Συναγερμός στο C3 Aircross
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Konstantinos P
Απαντήσεις: 3
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΗΣ C5 AIRCROSS
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: Thodoris78
Απαντήσεις: 28
Πιθανή αντικατάσταση του c3 aircross
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Κωστας Παπ.
Απαντήσεις: 4
Ανάκληση καινούργιου C3 Aircross (αγορά 8/2020)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Skats
Απαντήσεις: 5
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ