Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 22:10 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Σεπ 2019, 23:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Μαρ 2019, 11:24
Δημοσιεύσεις: 171
Καλώς ήρθες και καλορίζικο!
Για την πόρτα ρίξε μια καλή ματιά μήπως το κλείσιμο εμποδίζεται απο κάποιο αντικείμενο ή το λάστιχο στεγανοποίησης έχει φύγει απο τη θέση του, αλλιώς είναι μια απλή ρύθμιση στο συνεργείο.

_________________
C3 aircross 110 BVM6 Shine


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 05 Σεπ 2019, 20:08 
Άβαταρ μέλους
Το πρόβλημα λύθηκε. πήγα σήμερα από την αντιπροσωπεια και μου έφερε το σίδερο στο οποίο κουμπώνει το πορτ-μπαγκαζ μερικά χιλιοστά πιο έξω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 05 Σεπ 2019, 20:34 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Όλα καλά επομένως!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 14 Σεπ 2019, 11:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 22 Αύγ 2019, 15:37
Δημοσιεύσεις: 14
Azan Gorde έγραψε:
τα συγκεκριμένα ελαστικά αν και 4season είναι ο,τι χειρότερο για οδήγηση το καλοκαίρι στους καυτούς γυαλιστερούς μας δρόμους. Σπινιάρουν και φρενάρουν ενεργοποιώντας το esp και το abs αντίστοιχα,για ψύλλου πήδημα.Έχω οδηγήσει και κάκτους φίλου μου με grip στο οποίο φοράει τα crossclimate τα οποία είναι τα μοναδικα ελαστικα 4s που φέρουν ειδική πιστοποίηση για το καλοκαίρι και διαπίστωσα ότι είναι μερα με την νύχτα. Τα hankook είναι μόνο για χειμώνα δυστυχώς, ατυχής επιλογή απο την citroen κατά την γνώμη μου :cry

Μα δεν μπορείς να πεις παραφωνία την επιλογή ενός premium ελαστικού από κάποιον κατασκευαστή.. :scratch

Σχετικά με την χρήση σε καλοκαίρι, ΟΛΑ τα 4 εποχών προβλέπεται να χρησιμοποιούνται ΚΑΙ καλοκαίρι, τα χειμερινά ΔΕΝ πρέπει.

Από εκεί και πέρα εννοείται πως θα προτιμήσεις αυτό που σε καλύπτει περισσότερο ή νιώθεις καλύτερο :)

_________________
Βάζω λίγο σκοτάδι και λιγάκι βροχή
για να σου φτιάξω μια παράξενη αρχή
και να σε ξεμακρύνω λίγο από τη σκέψη σου
που έτσι κι αλλιώς ξεσυνερίζεται το κέφι σου.
Σε πάω σε δρόμο μικρό, σε σοκάκι παλιό
σ’ ένα αιώνια ποτισμένο απ’ το κρασί καπηλειό,
μέρος κακόφημο, ακόμα και για το στοχασμό μου
που ούτε κι ο φόβος δε με φέρνει στ’ όνειρό μου.
Εδώ λοιπόν, θα μοιραστώ μια ιστορία μαζί σου
που `ναι σαν να συνέβη χθες και ορκίσου
αν σε πειράξει τόσο που ντραπείς
πουθενά να μη τη πεις


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 14 Σεπ 2019, 16:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
yaroglanzo έγραψε:
Azan Gorde έγραψε:
τα συγκεκριμένα ελαστικά αν και 4season είναι ο,τι χειρότερο για οδήγηση το καλοκαίρι στους καυτούς γυαλιστερούς μας δρόμους. Σπινιάρουν και φρενάρουν ενεργοποιώντας το esp και το abs αντίστοιχα,για ψύλλου πήδημα.Έχω οδηγήσει και κάκτους φίλου μου με grip στο οποίο φοράει τα crossclimate τα οποία είναι τα μοναδικα ελαστικα 4s που φέρουν ειδική πιστοποίηση για το καλοκαίρι και διαπίστωσα ότι είναι μερα με την νύχτα. Τα hankook είναι μόνο για χειμώνα δυστυχώς, ατυχής επιλογή απο την citroen κατά την γνώμη μου :cry

Μα δεν μπορείς να πεις παραφωνία την επιλογή ενός premium ελαστικού από κάποιον κατασκευαστή.. :scratch

Σχετικά με την χρήση σε καλοκαίρι, ΟΛΑ τα 4 εποχών προβλέπεται να χρησιμοποιούνται ΚΑΙ καλοκαίρι, τα χειμερινά ΔΕΝ πρέπει.

Από εκεί και πέρα εννοείται πως θα προτιμήσεις αυτό που σε καλύπτει περισσότερο ή νιώθεις καλύτερο :)

Για τα οποία Michelin CrossClimate, που μέχρι τώρα που μιλάμε έχουν συμπληρώσει 21461 km και 2 χρόνια και 3 μήνες στη C4 από τις 22/6/2017 και με αλλαγή μπρος-πίσω στα 16631 km στις 12/11/2018, να πω ότι αυτό το καλοκαίρι που μας πέρασε παρατήρησα γλυστριματάκια και "χασιματάκια" και αρκετό ABS, που δεν τα είχα!
Συνεχίζω να τα θεωρώ από τα καλύτερα ελαστικά που έχω βάλει σε αυτοκίνητο, και πληροφοριακά την εβδομάδα που μας πέρασε πήγα στο βουλκανιζατέρ μου για το καθιερωμένο τσεκάρισμα και επιπλέον μετρήσαμε υπόλοιπο πέλματος, και βρήκαμε μέχρι τον δείκτη φθοράς 4+ mm μπροστά και 4,5 mm πίσω, ομοιόμορφα δεξιά-αριστερά. Και με έχουν βολέψει αφάνταστα τους χειμώνες, εκεί που ανεβοκατέβηκα στα "καλντερίμια" της Λαμίας και στις εξοχές με χιόνια, δεν έχω ανεβοκατεβεί με άλλο αυτοκίνητο εκτός από τα εταιρικά 4Χ4 που είχα.
Με αυτή την πρώτη μου εμπειρία από ελαστικά αυτής της κατηγορίας, πιστεύω ότι χρειάζεται να υπολογίζει καλά κάποιος τις ανάγκες τους σε διαδρομές και τις κλιματολογικές συνθήκες υπό τις οποίες κυρίως κινείται, και να επιλέγει all season ελαστικά μόνο αν πραγματικά τα χρειάζεται, γιατί αν περιορίζεται σε λίγες εκδρομές είναι περισσότερες οι εκπτώσεις σε ασφάλεια-οικονομία-άνεση παρά η χρησιμότητά τους. Εγώ κάνω κάμποσες ορεινές και ημιορεινές διαδρομές όλες τις εποχές, και με βολεύουν, αλλά θα περιμένω με αυξημένη προσοχή στο δρόμο να δω πως θα πάμε τον νέο κύκλο εποχών που έρχεται για να σχηματίσω οριστική άποψη.
Σε SUV οι αυτοκινητοβιομηχανίες λογικό είναι να βάζουν τέτοια ελαστικά, υπολογίζουν ότι θα πάνε παντού με όλες τις καιρικές συνθήκες και κατά μέσο όρο θα βολέψουν. Αλλά να ξέρουμε ότι όλα αυτά, ανεξαρτήτως των μεταξύ τους ποιοτικών διαφορών και αξιολογήσεων, είναι ακριβώς αυτό, μέση λύση με αρκετές υποχωρήσεις και ως προς τα θερινά και ως προς τα χειμερινά.
Επομένως ακόμη κι αν μας άρεσε και το αγοράσαμε το εντυπωσιακό SUV, ας δούμε και το που και υπό ποιές συνθήκες κυρίως θα κινούμαστε και να μη διστάζουμε να τα αλλάξουμε τα all season με θερινά αν έτσι πρέπει.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 15 Σεπ 2019, 19:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Παράθεση:
Μα δεν μπορείς να πεις παραφωνία την επιλογή ενός premium ελαστικού από κάποιον κατασκευαστή..
σοβαρα?Για ποιο λόγο δεν μπορώ? :hmm

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 16:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Αύγ 2019, 16:56
Δημοσιεύσεις: 79
Τοποθεσία: Attica
Runner έγραψε:
Μωρέ και εγώ μπορεί να θέλω να πάω καρφί για το Aircross, αλλά υπάρχουν και οι αστάθμητοι παράγοντες.

Σε κάθε περίπτωση υποχρεωτικά θα πρέπει να περιμένω μέχρι τα μέσα Σεπτεμβρίου, για να δω αν ακόμη υπάρχει διαθεσιμότητα σε κάποιο από τα χρώματα που με ενδιαφέρουν...


:shift :shift :shift
Να' μαι και εγώ... εδώ... και πλέον και κάτοχος Citroen, οπότε θα με φάτε στην "μάπα"... :P
Κάποια παιδιά με περίμεναν αλλά ήθελα πρώτα να κλείσει το θέμα της αγοράς/παραλαβής.

Και για όσους διαβάζουν το φόρουμ των 4Τροχών ήδη με γνωρίζουν και σαν Storm... :lol

Όλα πήγαν όπως τα υπολόγιζα και ακόμη καλύτερα, αφού η ΩΜΕΓΑ στην Αγία Παρασκευή έδωσε ρέστα στην κυριολεξία.
Βρήκα ή μάλλον μου βρήκαν ή μάλλον ήμουν τυχερός και έπεσα σε ένα τελευταίο κομμάτι Feel iTouch 110ps... Και φυσικά το βούτηξα... Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο στην ΩΜΕΓΑ :thumb . Από την πρώτη στιγμή με εξυπηρέτησε και μάλλον με περίμενε και μου είχε "φυλάξει" το ITouch στο χρώμα που το ήθελα!!!!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία.

_________________
Run Storm! Run!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 16:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 646
Εδώ θα ακούσεις κάνα δυο πιο σοβαρά πράγματα από ότι στους 4τ Runner. Καλώς ήρθες και καλώς μας βρήκες.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε nontaskatsaras για την δημοσίευση του/της: Runner
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 17:48 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Καλοταξιδη ωραία επιλογή!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε NEKTARIOS C5 για την δημοσίευση του/της: Runner
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 17:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Μαρ 2019, 11:24
Δημοσιεύσεις: 171
Καλορίζικο και καλοτάξιδο!
Θα ξεκινάς για ταξίδι κουρασμένος και θα φτάνεις ξεκούραστος, το μεγαλύτερο προτέρημα αυτού του αυτοκινήτου.

Πολύ ωραίο χρώμα. Αυτό ήθελα κι εγώ, με άσπρη οροφή, αλλά δεν είχα την υπομονή να περιμένω 5 μήνες.

_________________
C3 aircross 110 BVM6 Shine


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Elias_K για την δημοσίευση του/της: Runner
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 17:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Αύγ 2019, 16:56
Δημοσιεύσεις: 79
Τοποθεσία: Attica
Παιδιά ευχαριστώ! Καλά να είστε!

Να σας κάνω μερικές ερωτήσεις;

- Υπάρχει κάποιο λόγος που δεν υπάρχει αναλυτικό εγχειρίδιο χρήσης της οθόνης αφής; Το εγχειρίδιο που μου έδωσαν δεν έχει καμιά αναφορά. Η μόνη αναφορά υπάρχει στον γρήγορο οδηγό χρήσης. Κατέβασα και το εγχειρίδιο από το ίντερνετ αλλά και αυτό τα γράφει πολύ συνοπτικά.

- Ξέρετε αν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί το αυτόματο άναμμα προβολέων/φώτων;

- Η οθόνης αφής ανάβει κάθε φορά αυτόματα; Δεν υπάρχει τρόπος να σβήνει/απενεργοποιείται;

_________________
Run Storm! Run!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 18:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Μαρ 2019, 11:24
Δημοσιεύσεις: 171
-Το εγχειρίδιο απο το ιντερνετ είναι οτι πιο αναλυτικό υπάρχει. Υστερεί σε λεπτομέρειες στο θέμα του gps navigation κυρίως.
Το manual για την οθόνη του peugeot 3008 που είναι σχεδόν η ίδια, βοηθάει αρκετά:
https://www.autoeurope.com/peugeot-flee ... s-3008.pdf

-Τα φώτα θέσης/ημέρας δεν απενεργοποιούνται. Το αυτόματο άναμμα ανάλογα με τις συνθήκες απενεργοποιείται αν γυρίσεις το μοχλό σε θέση εκτός auto. H αυτόματη λειτουργία μεσαία/μεγάλη σκάλα απενεργοποιείται από το μενού της οθόνης αυτοκίνητο/οδήγηση.

-Η οθόνη δεν σβήνει.

_________________
C3 aircross 110 BVM6 Shine


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Elias_K για την δημοσίευση του/της: Runner
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 18:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
storm ή Runner :D καλοτάξιδο και απο εδώ λοιπόν πάντα με ασφαλή χλμ! Να είαι καλά και να χαίρεσαι το πανέμορφο playmobil σου!Το άναμμα των φώτων δεν απενεργοποιείται εντελώς, νομίζω για τα προβολάκια υπάρχει δυνατότητα μέσω της οθόνης αφής.
Η οθόνη μπορεί να σβήνει μέσω της λειτουργίας black panel. :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Azan Gorde για την δημοσίευση του/της: Runner
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 19:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Αύγ 2019, 16:56
Δημοσιεύσεις: 79
Τοποθεσία: Attica
Παιδιά ευχαριστώ! Πολύτιμη η βοήθειά σας!

Εσείς σβήνετε το αυτοκίνητο με την μουσική να παίζει; Και μετά όταν βάζετε μπροστά ξεκινά να παίζει αυτόματα;

Εγώ για την ώρα πατάω το Pause ώστε τουλάχιστον να σταματά η μουσική πριν το σβήσω.

_________________
Run Storm! Run!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Σεπ 2019, 19:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Runner έγραψε:
Παιδιά ευχαριστώ! Πολύτιμη η βοήθειά σας!

Εσείς σβήνετε το αυτοκίνητο με την μουσική να παίζει; Και μετά όταν βάζετε μπροστά ξεκινά να παίζει αυτόματα;

Εγώ για την ώρα πατάω το Pause ώστε τουλάχιστον να σταματά η μουσική πριν το σβήσω.
εγω το σβήνω όπως είναι με την μουσική να παίζει, όταν βάζω μπροστά νομίζω ότι παίζει ανάλογα με την πηγή που είχα επιλέξει πριν το σβήσω, αν και 1η φορά μπαίνω στην διαδικασία να σκεφτώ κάτι τέτοιο :scratch .Να σου πω την αλήθεια ούτε που θα το σκεφτόμουν αν δεν ρωτούσες.... :D

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 49 από 110 [ 1648 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αλλαγή λαδιών C3 aircross
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: nikoscham
Απαντήσεις: 2
ΤΟ ΝΕΟ CITROËN C3 AIRCROSS ΜΕ ΒΡΑΒΕΙΟ AUTOBEST 2018
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 18
Αναζήτηση μοντέλου c3 aircross
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: tse89
Απαντήσεις: 19
Προβολείς LED C3 aircross 2017-2021
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Elias_K
Απαντήσεις: 10
Παγκόσμια Πρεμιέρα για το νέο C3 Aircross Compact SUV
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια