Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 25 Απρ 2024, 17:20 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Αύγ 2020, 20:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγώ πάντως δεν πρόκειται να πειράξω τα φώτα , άλλωστε έχοντας ξένον στο 4 και το 5 , θεωρώ ότι οι διαφορές υπάρχουν μεν , αλλά μπορείς να ζήσεις και χωρίς αυτές .

Αυτό όμως που δεν θέλω , είναι να με μουτζώνουν ή να μου ανάβουν φώτα οι απέναντι , όπως κάνω εγώ σε πάρα πολλούς με ψευτο ξένον και ψευτο λέντ , που απλά στραβώνουν τους άλλους .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 16:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 22:46
Δημοσιεύσεις: 121
cruiser έγραψε:
Εγώ πάντως δεν πρόκειται να πειράξω τα φώτα , άλλωστε έχοντας ξένον στο 4 και το 5 , θεωρώ ότι οι διαφορές υπάρχουν μεν , αλλά μπορείς να ζήσεις και χωρίς αυτές .

Αυτό όμως που δεν θέλω , είναι να με μουτζώνουν ή να μου ανάβουν φώτα οι απέναντι , όπως κάνω εγώ σε πάρα πολλούς με ψευτο ξένον και ψευτο λέντ , που απλά στραβώνουν τους άλλους .


Σωστός!
Άσε που πολλές φορές, όταν δε γίνει μελετημένη αλλαγή, ούτε οι ίδιοι οδηγοί βλέπουν καλύτερα, απλά δημιουργούν ένα νέφος φωτός και νομίζουν πως κάτι έκαναν... μέχρι και περίπτωση κοπέλας που πήγαινε κάθε φορά 3 ώρες στην εθνική με τη μεγάλη σκάλα ξέρω... αυτοί που τόσο πολύ δε βλέπουν, χρειάζεται να περάσουν απ τον οφθαλμίατρο και τον οπτομέτρη πρώτα, πριν πάνε στο ηλεκτρολογείο και πειράξουν τα φώτα...

Για τους φίλους που τις αντικαθιστούν μόνο για αισθητικούς λόγους, χαρά στο κουράγιο σας, θα τα πιω καφεδάκια σε βόλτες με τα στάνταρ φώτα να φχαριστηθώ, παρά να σπαταλήσω χρόνο σε τέτοια θέματα.

Όταν αρχίσω να το οδηγώ το αμάξι, θα εκφέρω γνώμη για τα φώτα. Σήμερα το επιθεώρησα για παραλαβή, δι εκπροσώπου!

:-)

Που βάζετε φώτο;

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 18:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
piliourits έγραψε:
Σωστός!
Άσε που πολλές φορές, όταν δε γίνει μελετημένη αλλαγή, ούτε οι ίδιοι οδηγοί βλέπουν καλύτερα, απλά δημιουργούν ένα νέφος φωτός και νομίζουν πως κάτι έκαναν... μέχρι και περίπτωση κοπέλας που πήγαινε κάθε φορά 3 ώρες στην εθνική με τη μεγάλη σκάλα ξέρω... αυτοί που τόσο πολύ δε βλέπουν, χρειάζεται να περάσουν απ τον οφθαλμίατρο και τον οπτομέτρη πρώτα, πριν πάνε στο ηλεκτρολογείο και πειράξουν τα φώτα...

Για τους φίλους που τις αντικαθιστούν μόνο για αισθητικούς λόγους, χαρά στο κουράγιο σας, θα τα πιω καφεδάκια σε βόλτες με τα στάνταρ φώτα να φχαριστηθώ, παρά να σπαταλήσω χρόνο σε τέτοια θέματα.

Για αυτούς με τα ψευτοξένον και τα ψευτολέντ, και με οτιδήποτε κακοτοποθετημένο ή κακορυθμισμένο, θα συμφωνήσει ο κάθε λογικός.

Αλλά αυτό που είπες για την κοπέλα και γι' αυτούς "που τόσο πολύ δε βλέπουν", δεν στέκει φίλε μου...
Οπουδήποτε εκτός αστικών περιοχών, όπου δεν υπάρχει φωτισμός οδού και οι συνθήκες δεν απαιτούν ομίχλης, με τη μεγάλη σκάλα πάμε.
Και κάθε φορά που, είτε συναντάμε αυτοκίνητα στο ρεύμα μας ή στο αντίθετο ρεύμα τα οποία μπαίνουν στην εμβέλεια της μεγάλης μας σκάλας, είτε μπαίνουμε σε φωτισμένα τμήματα κόμβους-σήραγγες-κλπ, αμέσως γυρίζουμε σε μεσαία σκάλα. Γι' αυτό και αντίστοιχα λέγονται φώτα "πορείας" η μεγάλη και "διασταύρωσης" η μεσαία. Σε δρόμους επαρχιακούς στενούς και με πολλές συνεχόμενες στροφές, όχι φλατ με πλάτος και ευθείες, εκεί δηλαδή που για πολύ λίγο θα έρθουμε τελείως φάτσα με τους απέναντι και αν δεν προλάβουμε να τα κλείσουμε πρακτικά δεν θα ενοχλήσουμε, μπορούμε να ενισχύσουμε το φωτισμό έχοντας αναμμένα και τα ομίχλης.
Με τις ταχύτητες που ταξιδεύουμε εκτός πόλεων/οικισμών, αναλόγως και με την ταχύτητα που πάμε και με τη χάραξη του δρόμου, η εμβέλεια της μεγάλης σκάλας μας δίνει χρόνο αντίδρασης από ελάχιστα δευτερόλεπτα έως εκατοστά του δευτερολέπτου. Φαντάσου τι χρόνο μας δίνει η μεσαία σκάλα σε τέτοιες ταχύτητες... Πρακτικά, μηδέν...

Οι λάμπες που προτάθηκαν παραπάνω, είναι μελετημένες και μέσα στις προδιαγραφές, και δίνουν καλύτερη ποιότητα φωτισμού στη μεσαία σκάλα, χωρίς να ενοχλούν τους υπόλοιπους οδηγούς εφόσον τα φώτα είναι ρυθμισμένα σωστά. Πράγμα σωτήριο στο ανάγλυφο της χώρας μας, ιδίως όταν από απέναντι μας τύχει αυτοκίνητο που μας τυφλώνει, και εμείς έχοντας βάλει μεσαία κάνουμε αμάν να δούμε μπροστά μας.

Δεν είναι λοιπόν θέμα στραβομάρας, ούτε αισθητικό, είναι θέμα ασφάλειας και οδηγικής παιδείας να ξέρει ο οδηγός τι χρησιμοποιεί και πως.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Τελευταία επεξεργασία από jalbanis και Τρί 04 Αύγ 2020, 19:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 18:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
piliourits έγραψε:

Για τους φίλους που τις αντικαθιστούν μόνο για αισθητικούς λόγους, χαρά στο κουράγιο σας, θα τα πιω καφεδάκια σε βόλτες με τα στάνταρ φώτα να φχαριστηθώ, παρά να σπαταλήσω χρόνο σε τέτοια θέματα.


Πώς μας πετσοκοψες έτσι;;;
Έτσι και αλλιώς θα καουνε κάποια στιγμή, κρατάς τις εργοστασιακές καβατζα.
Εικόνα

Γεια φωτογραφίες μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή tapatalk. Είναι πολύ εύκολο, αλλιώς ο κλασικός μπελαλιδικος τρόπος με upload σε καποιο site postimage και copy paste το link στο φόρουμ.

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 19:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 22:46
Δημοσιεύσεις: 121
barimagas έγραψε:
piliourits έγραψε:

Για τους φίλους που τις αντικαθιστούν μόνο για αισθητικούς λόγους, χαρά στο κουράγιο σας, θα τα πιω καφεδάκια σε βόλτες με τα στάνταρ φώτα να φχαριστηθώ, παρά να σπαταλήσω χρόνο σε τέτοια θέματα.


Πώς μας πετσοκοψες έτσι;;;
Έτσι και αλλιώς θα καουνε κάποια στιγμή, κρατάς τις εργοστασιακές καβατζα.
Εικόνα

Γεια φωτογραφίες μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή tapatalk. Είναι πολύ εύκολο, αλλιώς ο κλασικός μπελαλιδικος τρόπος με upload σε καποιο site postimage και copy paste το link στο φόρουμ.


Γιατί όλα στη κόντρα;
Δεν σας κατηγόρησα :-) γιατί εσείς δε βάζετε ψευτολεντ απ ότι κατάλαβα, απλά άλλης ποιότητας λαμπάκι.
Είπα ότι εγώ είμαι πολύ τεμπέλης για να πάω να βρω τις λάμπες και να τις περάσω. Αν δεν χαλάσει να μείνει από φως, έχοντας αυτογνωσία ομολογώ πως θα προτιμήσω να πάω στον ίδιο χρόνο μια βόλτα για καφέ ή φαΐ, παρά να ασχοληθω με "βελτιώσεις" εξαρτημάτων που δουλεύουν, είτε είναι 3€ ή 30€ ή 300€
Δεν έχω τέτοιο μεράκι με τα οχήματα, αρκεί να δουλεύουν όπως τα σχεδίασε ο κατασκευαστής... μόνο για θέματα όπως αναβαθμίσεις software και τέτοια κάθομαι και τη ψάχνω.

Όταν με το καλό αναλάβω το καινούριο όχημα, πάω σε κάτι έρημα ορεινά και Πίνδο και Πήλιο. Αν δω πως δε μου φτάνει το φως, θα ανατρέξω να μου δώσετε τα ... φώτα σας!

Φώτο ξέρω πως μπαίνουν, εννοώ αν έχετε κάποιο νήμα όπου τις ανεβάζετε, ή να βάλω εδώ; Γιατί μου έστειλαν απ τον πρώτο έλεγχο που κάναμε κατά την προετοιμασία, να δουν και οι φιλοι πως είναι αυτά τα Corporate που διατέθηκαν πρόσφατα.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 20:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
[emoji2][emoji2] ρίξε στο ψαχνό είτε εδώ είτε

εκεί
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 21:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 22:46
Δημοσιεύσεις: 121
barimagas έγραψε:
[emoji2][emoji2] ρίξε στο ψαχνό είτε εδώ είτε

εκεί
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Επειδή στο άλλο νήμα βλέπω φώτο καλλιτεχνικού ενδιαφέροντος [emoji846] να βάλω εδώ τις πληροφοριακού χαρακτήρα σημερινές, στον έλεγχο που κάναμε κατά την προετοιμασία για παραλαβή, του καινούριου αυτόματου ντηζελ της τελευταίας προσφοράς, έκδοση "Corporate".

Αργότερα οι "καλές" σε γραφικές διαδρομές κι εξωτικά τοπία [emoji1] στο άλλο νήμα...ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 21:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Τούμπανο ειναι, καλοταξιδο!!
Βλέπω και grip control. Να ξέρεις κάνει δουλειά το έχω τεσταρει στο c5 ac.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Αύγ 2020, 22:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2223
Καλορίζικο με υγεία και καλά χιλιόμετρα .





Προχτές στο χωριό σε μία μεγάλη τσιμεντένια κατηφόρα δοκίμασα το ηλεκτρονικό κατέβασμα .

Πλάκα είχε . Νεκρό στο κιβώτιο και κατεβαίνεις με 3-5 χλμ ταχύτητα κρατώντας μόνο το τιμόνι .

Δουλεύει και στην όπισθεν αν είσαι σε ανηφόρα .

Δεν το δοκίμασα αυτό .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Αύγ 2020, 01:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3765
Καλοτάξιδο πάντα με χαρές και υγεία

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Αύγ 2020, 07:06 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλορίζικο και καλοτάξιδο! Να περάσετε ομορφα μαζι του για πολλά χρόνια!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Αύγ 2020, 08:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Καλορίζικο! Να το χαρείτε πάντα με υγεία!
Παρεπιμπτόντως,η συγκεκριμένη έκδοση τελείωσε και η shine φτάνει πλέον τα 24 χιλιάρικα με την έκπτωση των 1500 που υφίσταται αυτήν την εοχή.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Αύγ 2020, 14:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Πράκτορας έγραψε:
Το πρώτο που αλλαχθηκε στο 308 ήταν οι λάμπες του. Δεν έχει προτζεκτορες αλλά απλούς καθρέπτες. Έχοντας δοκιμάσει διάφορες τύπου λευκού φωτός, οι καλύτερες κ με διαφορά ήταν οι osram night breaker plus. Πολύ πιο λευκές από τις κλασσικές αλλά πιο κίτρινες από τις άλλες με το μπλε τζαμί. Κ φυσικά, από το 2006, έχουν φτάσει με την ίδια απόδοση χωρίς να εχουν καει. Εξαιρετική δέσμη, ανώτερη των λευκού φωτός, δοκιμασμένες σε βροχή χιόνι.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κάτσε, απο το 2006 δεν σου έχουν καεί οι night breaker; :surprised


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Αύγ 2020, 15:28 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Πολύ όμορφο! Να το χαρείς με όμορφες διαδρομές!

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Αύγ 2020, 17:39 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
2016 εννοούσα...ο δαίμων του τυπογραφείου...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 65 από 110 [ 1648 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ήχος ξυσιματος φρένα c3 aircross
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: idnik
Απαντήσεις: 12
ΤO ΝΕΟ SUV CITROEN C5 AIRCROSS ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ!
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Αναζήτηση μοντέλου c3 aircross
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: tse89
Απαντήσεις: 19
Προσοχή Καύσιμα c5 aircross πετρέλαιο
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: Johndmk1973
Απαντήσεις: 24
Συναγερμός στο C3 Aircross
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Konstantinos P
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ